• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno všem a samozřejmě přeji také hezký den. Tady svítí sluníčko, ale už je chladno.
13. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Tady je teda zatím zataženo.
Bellíšku, Dornovka by nebyla špatná:slight_smile:
Lůco, tak ať je Hcg vysoké na ty dva :wink:
Andrejko, pořádně si dnes odpočiň a jak jsem psala večer, snad ani to PC nezapínej :wink:
Mončo, ty jsi taky vytížená těhule:slight_smile:
Já jsem si ráno po dlouhé době zacvičila pozdrav slunci a můžu říct, že jsem teda pěkně zatuhlá-hrůza.
Ve 13.00 vyrážím směr Prága Pronatal.Tak zatím
13. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
Bré ránečko, zlatíčka, Mája bohužel nespí, nějakej hňupíno ji vzbudil po šesté hodině, chtěl starýho, myslím, že to byl ten jeho spolumakáč :grinning: , říkal ježiš pardon, dobrou noc a položil :slight_smile: No a bylo po noci, bo já blbka mám nějak nastaveno zvonení Včelka Mája a Annanas to rád poslouchá v autě, to je naše protiřvací píseň a hnedle jak to začalo, už byly oči dokořán.
Takže jsme vyvenčený, nakrmený jak dítě tak chlupatej, aj já pojedla, jsem si včera večer koupila v Kaufiku nějakej ochucenej tvaroh ananasem :slight_smile: a to je vám dobrota, maj různý příchutě jen za :confused: 8,90Kč. Tak tam asi skáknu pro další, byla to dobrá snídaně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz
Alčo, odkud že to jsi, že je tam sluníčko? :confused:
Tady je od včerejška strašná vichřice, takový to jak jdete a vlasy furt v xichtě, kapuca lítá z hlavy, nejde udělat pořádně krok, bo ten vítr je silnější, no hnus, vytáhla jsem zimní bundu a ještě jsem mrzla, je 6st.
13. říj 2009 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz
Věrčo, tak ať je Pronatal úspěšný :wink: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, ještě k temn noťasovi jo. Můj je chorobnej, bo Mája ho uchopuje tak dokonale jednou rukou frajerka, že mu promáčkla ze spoda cederomku asi bo co :grinning: a pak ještě hvězda pes, prokousl kabel, takže takovej je to šmejd, ten noťas :grinning:
13. říj 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
Z MOravy :grinning: :grinning: a fakt nádherné svítí...včera lilo jak z konve celý den, ale dnes je nádherné podzimní počasí.

Jo jinak Andrejko zlatá, moc se drž, brzy se z toho dostaň a hlavně v klidu, všechno půjde. A

Leontýnko, ty se taky drž...napsala jsem ti inerko.
13. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Opět si jdu k vám pro radu... Jsem 8 den po KETu a 24 DC... včera večír jsem začala trochu špinit.. jen takový zahnědlý ... a dneska už je to s trochou krve..
Test jsem si nedělala.. jde o můj třetí KET a nikdy se mi to nestalo.. dokud jsem brala Utrouš, tak mrcha nepřišla.. a teď poprvé je to všechno jinak.. asi už mám ztratit naději, že jo

:pensive:
13. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj Kalko, Tebe jsem tu ještě neviděla. Kolik jsis jich nechala zavést?
13. říj 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já vyrážím do práce. Kobylky všem přeji hezký den a ukážu se zítra. Mějte se krásně a hodně síly těm které to potřebují. MVR :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji pěkný den u nás vichrno.
Lucce pěkné HCG ,Andrejce at je líp.
Všem pracujícím at to rychle utíká a domácí at nevystrkují nos do té zimy.
Já jsem špatně spala naši se se mnou nebaví úplně mě přehlíží jak vzduch.
13. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj kalko,
asi ti moc nepomůžu,ale jak sama víš, může to znamenat obojí. Buď se embryjka zakusují, což taky hodně holek mělo, že začaly špinit, nebo i přes itrouš přichází mrcha. Vdrž to a pokud nepřijde mrcha, zkus testík 10. den. To by se už mělo něco ukázat. Držím palce!!!
13. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Leontýýnko, je to těžký. Zkus tomu všemu teď nechat čas. Potřebuješ i sílu pro sebe a ne se stresovat ještě s vašima. Drž se!!!
Holky jdu do toho nečasu, aby se Miki prošel, bo tu pak bude sám.
13. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj vsichni. Verusku tak dneska na tebe myslim. A Luca je uz na odberech jsem zvedava jake bude Hcg. Andrejko tobe taky moc zdraviska a stesticka at ti to dobre dopadne.
13. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak jsem vlozila i fotecku do albika. Dneska jsme byli po 6 tydnech v poradne, tak je zatim vsechno v poradku jsem moc rada dostali jsme i prukazku a darecky od pani doktorky no cele to bylo dojemne pro me jsem to necekala. :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
alfice -veera2 ... mám zavedený dvě morulky.. s tím že by se mohly zakusovat mi přijde asi už nepravděpodobný... vždyť jsem 8 den po KETu... to už mi přijde pozdě a na mrchu zas brzo.. ach jo :frowning2:
13. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Ivuš, gratuluju, to je kráásná fotečka, brouček se ti ukázal v plné kráse:slight_smile:
Kalko, vím jaký je to stres, ale nedá se nic jiného dělat než čekat a doufat.
13. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
veera2 .. já vím.. děkuju :pensive:
13. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky, byla jsem venku a je tam fakt zi¨ma jak v morně. Musím se pořádně obléct, bo teď nastydnout by nebylo dobrý. Ale co si vezmu za boty, to teda nevím. je mi blbý vytahovat už zimní kozajdy,ale já žádný podzimní slušný,ale hlavně nepromokavý nemám.To jsou starosti, co?:slight_smile:
Kdepak je ta Lůca? Dává si nějak na čas.
Andrejkooo, děkukuju za dáreček, moc mne potěšil a už visí na ledničce.
13. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Kalko, vydrž a dej vědět jak jsi dopadla.
Kam chodíš do Caru?
13. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
veera2 CAR Podolí-Praha... ale pokud se nezadařilo, tak už se tam nevrátím.. hrozně se to tam pohoršilo a budu přecházet do Pronatalu... ale teď si dám pár měsíců voraz... za ty roky snažení a hormonálních svinstev už mám dost... takže chci tak půl roku rok si odpočinout od miminkování :wink:
13. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj kobylenky.Věruško ty si lámeš hlavinku botama jo?Já jsem zase v čera řešila bundu nebo tady je zima jak v Rusku a jsem jak dumbo tak jsem prolítla celou skřín abych něco našla.Nakonec jsem vytáhla bundu od Zdendy protože do mejch se nevejdu.Jinak u nás leje jak z konve a ráno poletoval i sních.Byla jsem ráno i ve městě a ted jsem v pelíšku u topení z horkým kapučem,sladkou buchétkou a kocourem pod peřinkou.Jinak jsem zvědavá na HCG Lůci at je co nejvyšší.
13. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojky kočenky, už jsem zas tady. Měla jsem tu na návštěvě tu novorozenou Adélku, už jí jsou tři týdny a za chviličku jde na převážení do poradny, tak půjdu s něma, bo po cestě bydlí mamka, donesu jí nějaké to masejko, ať si udělaj s bráchou na oběd, bo je fakt kráááááááááásný.
Jináč Kalko, já to myslela, tak, že by se jedno mohlo pouštět, víš, né zakusovat, to už by tak dva tři dny kouslý být mohly. Proto jsem se ptala, kolik jich máš, jestli více, jak jedno. takže vyčkej, každopádně morulka je pěkná kvalitka, to by mělo vyjít. Co bereš za léky k tomu?
Věrka už nám asi frčí do Pronatalu a Lůca šla na kolikátou, že ještě nevíme výsledky? :confused:
13. říj 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu navlíct dítě, taky nevím do čeho a já už mám zimní bundu a kozačky tu baby nosily už v tem hicu, jakože mooodní doplněk na podzim, takže tím bych si hlavu nelámala.
13. říj 2009 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jo , jo už letííím a začínám mít nervíky. Zatím jen malé, ale jsou tam.
Kalko, já chodím do Pronatalu.
Báááj večer
13. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Tož na rychlovku :grinning: Huž jsem se objednala, pojedu tam v pondělí a čekám na Lucu co bude :slight_smile: Jinak vás fšecky moc moc zdravím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Lůca má HCG 1700 :wink:!Tak super a má taky příjemnej hlásek.
13. říj 2009 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz
alfice - ty jsi se domluvila s mým manželem :grinning: ten říká to samý.. prej.."no, tak to se jeden brácha pustil!" :wink: Nevím.. myslíš, že pokud se jedno pouští, že pak by se to projevilo hned krví?

veera2 - Jsi v Pronatalu spokojená?.. slyším zatím na něj samou chválu.. :slight_smile:
13. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ty brďo, tak veliké číslo :slight_smile: To budou dvojčata a nebo klabzubobva :wink:
13. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Teda Máji takový vysoký HCG to budou určitě všicí.Já měla u malí 350.
13. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.