• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kalko, myslím, že to tak může být, uvidíš, kdy jdeš na krev?

Karolko, ak už jsi volala a co teda říkali?

Nojo, lůca jich bude mít šest, to řekám troje jednovaječňáky :slight_smile:

A co ta naše dupka Větruška?
13. říj 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já se jdu zase přesunout od mamky domů, musím pro auto a frčíme do shopu, bo dítě nemá boty a je fakt kosa.
13. říj 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, nic neříkali, jen jsem se objednala na pohovor s doktorem :grinning: Manža je z toho trochu mimo, ale já ho hned vrátím na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Berušky už jsu doma a pořád v šoku. HCG 1700 to se musela splést 3x jsem se jí ptala a ona říkala je to tak. UTZ mám 26.10 1330 tak jsu zvědavá už se nemůžu dočkat. Holky tři né to je moc :astonished:
Máji dík za vyřízení vzkazu :wink:
13. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
teda Lůco parádní HCG!gratuluju a už se těším kolik že jich bude :grinning:

Marky to s tou bundou sem řešila včera :grinning: vyhrabala sem jednu a ještě je i malá rezerva přes bříško tak je to O.K :wink:

Věruško na tebe mocinky myslím a držím palušky

Máji taky u vás sněžilo? :confused: tady jo :wink:

Karolko už si volala do caru???
13. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahojki tak jsem právě dorazila domů z práce.Dneska trošku později ,protože jsem se jela podívat do Globusu.Kolega s práce tam jel s manželkou ,tak mě přibrali.A je to tam sice velké,ale ty ceny jsou skoro stejné jako v kauflandu a tesku,nic tak závratného. :slight_smile: :slight_smile: No a jdu se rrychle kouknout jak dopadla dneska Lucinka. :slight_smile:
13. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Jé holky tady byla chumelenice jukněte do albíka vkládám. :grinning:
13. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
Moc dobře to nejde vidět :frowning2:
13. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj Marky tak taková chumelenice byla dnes i v Klimkovicích,bylo to jak konec světa. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Luci gratuluji tak vysoké HCG to budou určitě všichni tři. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Neboj to zvládneš. :wink: :wink: :wink:
13. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Marky já si to umím představit,tady taky tak sněžilo :wink:

Kde jsi koupila ty deky co máš v albíku?Sou krásný :wink:

Kasi ahojky :slight_smile:

V albíku mám Nikolku z 3D,ale nemáme fotečky tak sem to blejskla z televize :grinning: :grinning: a přidala sem výbavičku co máme doma,vše sem nefotila,asi jen polovinu :wink:
13. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Unás ve Sluníčku za 250 korun.Dneska jsem tam koupila dva dudlíky a dráčka na natáhnutí a hraje písničku taky vyfotím.Jestli Janinko chceš tak ti ty dečky můžu kopit a poslat
13. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Jani malá je krásná a výbavičku máš super.Nic jdu se na chvilku natáhnout k telce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Janinko krásný věcičky hlavně ta kombinézka.
13. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Luci tak to je super čísílko, gratuluju :slight_smile:
Janiko moc hezké fotečky.
Karoklo no hurááááá, konečně objednána :slight_smile:
Kalko opravdu ještě vydrž, špinilo více těhulek kolem 8.dne. Ale jestli poteče červená tak to dobré není. držím pěsti.
jedu pro juniora do házené.
13. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahoj Luci, tak moooc gratuluji - to budou stejně dvě!!!!!!!!! Super!!!
Achojky všeci ostatní!!!!!!!!!!!!
13. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Holky jsu pořád všoku jsu ráda že jsu těhu ale tohle číslo mě zaráží. Sestra jak jsem se jí ptala kolik jich může být tak říkala že se to podle HCG nedá poznat tak snad budou jenom dvě :frowning2:
13. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj dady jaké jsi měla ty HCG :wink: Dady dvě berem ale tři to už je moc :frowning2:
13. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Luci, kolikátý jsi dneska den od ET?
13. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
14 den
13. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Já měla 16 nebo 17 den od ET - HCG přes 3000
13. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Gratuluji Luce ke kerasnemu Hcg :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Takže dvě!!! Juchů - konečně nebudu sama!!!!
13. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak to jsi mě trochu uklidnila já měla strach že to je moc. Holky píšou že měli u jednoho tak 350 tak jsem si říkala to budou asi tři i když tam klidně ještě můžou být. Uvidíme 26 to jdu na UTZ :wink:
13. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Dady embryoložka říkala že mají zatím tento rok jedny dvojčata co maminka čeká a já přece nebudu po zadu já se musím připovit at tam chudák není jediná :grinning:

Ivy fotečka je hezká :wink:
13. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Jasně uvidíme, hlavně, že to tam je a aby to tam bylo těch 9 měsíců a je to OK. :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Ja treba mela od Ms to bylo 31 den co mi brali krev kolem 16 jsem mela asi priblizne oplodneni tak ze to vychazi na 19 den a hcg jsem mela 1200. Tak nevim taky jsem zvedava jak dopadnes.
13. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Holky necháme to konovi ten má vetší hlavu :grinning:
13. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Urcite nejdulezitejsi ze to mas potvrzene a preji ti at uz to tak zustane tech 9 mesicu :slight_smile: A dekujeme za pochvalu me se taky moc libil :wink:
13. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Luci taky si říkám,že nejduležitější je ,že tam bobánci jsou a hlavně ať jsou zdraví. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Luci mooooc ti to přeji. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
A co manžel už se vžil do nové role,kdy bude nejdřív dědečkem a pak možná trojnásobným tatínkem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jé to budete mít velkou rodinu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.