• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kasi ono je mu to jedno hlavně že to bude na světě a bude to zdravé. Vnučka se mu narodí v lednu a mimina někdy v červnu. Na vnučce si všechno odskouší a u mimin bude hotový profík :grinning:
13. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Kasi já to přeji všem snažilkám co se snaží o miminko neboj všem se vám to podaří. Já na Pétu čekala pět let a podařilo se ale je pravda šlo to přirozenou cestou i když už jsem byla objednaná na umělé do Olomouce :wink:
13. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Berušky nevíte co je Věruškou a Andrejkou a Beluškou. Mája mi taky chybí asi ještě kupuje boty :grinning:
13. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Je to určitě nádherný pocit.Už se těším až se jednou dočkáme a já to oznámím Peťovi,ten děti úplně miluje,takže si myslím,že bychom byli rádi za jedno,ale stejně tak bychom byli nadšeni i z trojčátek. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ale je to něco jiného,protože vy už jedno sluníčko doma máte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nic jdu koukat na ordinaci a musím tady pustit Peťu jde se učit ruštinu,píše zítra písemku. :unamused: Tak snad se mu povede. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Beluškamá nějaké splíny musíme ji rozveselit. :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Krááásný večer, kobylkyyy:slight_smile:
Lůco, gratulka k tak krásnému Hcg. Hlavně, ať tam jsou a vydrží!
Já mám utz za sebou, zatím jsou folíky a sliznice malé. Zalhala jsem, že jsem 11. den, jsem 10., ale to neva, aspoň si mne ohlídají. Zatím mám sliznici necelých 6mm a folíky 13 mm, tak doufám ,že ještě dorostou. Počítám s ketem tak do týdne,ale ve čtvrtek se dozvím ještě víc.
13. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Věruško budu držet palečky at je sliznice a folíky tak jak mají. Bereš nějaké prášky?
13. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Berušky jdu se ospršit a pak hurá do postele jsu nějaká unavená :wink:
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
13. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Lůco, neberu nic.
Holky, kolik vlastně musí mít přibližně tak sliznice milimetrů?
13. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahjky zlatíčka, nakukuju, jsem před chviličkou přijela i s mamkou k nám, přišla mi pomoc, protože stěma zubiskama je to masakr, navíc je strašná zima a já než vyndám dítě, tašky s nákupem a poskládám kočár, tak jsme s Annanasem celý zmrzlý.
Tak u vás opravdu padal sníh? No to je teda masakr. Tady naštěstí ne. Ale zjistila jsem, teda díky kámoškám, že od spoda kočárku je strašná zima, tak už vytahujeme fusak, je práce ho narvat do kočárku, ale snad to nějak dáme.

Věrčo, díky za sms, jsem byla zrovna v obchodě, tak sjem ani nepísla, ale myslím, že 6mm neni zas tak malá, má mít minimálně 8mm nebo víc? Tady se to už probíralo, já ale nevím přesně, já měla původně 7mm a bylo to nějak na hranici, spíše málo, mi říkal můj gyndař.

Lůco, tak paráda, t bude napínavý a proč UTZ tak pozdě? Mně ho dělali hnedka v ten den, kdy jsem šla na krev a byl vidět váček, no musíme vyčkat.

Kaši, co studuje přítel, že se učí dokonce ještě Rzštinu, ikdyž je pravda, že všechny převeleli na Němčinu a Angličtinu a Ruština byla zapomenuta a je jí potřeba, hlavně teda ve Varech a na té druhé straně. Ale zase je jednoduchá, taky bych ji mohla oprášit :slight_smile:

Andrejka je celý den kde? Asi taky vypnula a odpaDLA, JAK JÍ RADILA vĚRUŠKA A bELLÍ TAKY, NO HOLČENKY, TAK SI ODPOČNITE OD kOBČI,A LE PAAK NAKLUSEJTE, JE TU SMUTÉNKO :zipper_mouth: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
Tak nikdo tu, ani na icq, to je teda mrtvo, všichni asi umrzlí. Tak brou nocku všem a dobrou náladici všem. :zipper_mouth: :dizzy_face:
13. říj 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Já tu jsem:slight_smile:
Tady taky padal sníh, takže se nedivím, že těm mimískům v kočáru je fryšno.
Jsem si poňuuchlala 2letou Natálku od Míšové kolegyně z práce. Uplně si mne získala, Je strašně šikovná a už mluví i ve větách, takže jsme si i pokecaly :grinning:
Jo, jo Andrejka tu vůbec nebyla. Doufám , že už je jí líp a ještě si odpočine i zítra.
Stejně tak i Bellí, snad jí ty záda polevily a i smutéénko zas odletí.
MVR kočky, jdu taky spát. Krásné sny všem. Jo, mne se na dbešek zdálo o utz :grinning: Pak že podvědomí nepracuje...
13. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky kobylky,

Lucy,teda to je krásnééé čísilko a tipuju dvojčátka :wink: hlavní je aby to vše bylo ok a všichni jste byli v pohodě a zdravý,se určo těšíš na utz,kolik jich tam bude :wink:

Věruško,to je docela dobré ta sliznice,myslím že by měla být tak 10mm :wink:

Všechny ostatní mocinky zdravím,jdu do hajan a všem přeji pěknou noc a ráno se oblečte,je zima jak v Rusku :sweat_smile:
13. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak Věruš budu držet pěstičky ať vše dopadne na 1 ,a bobišky máš brzy u sebe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo Alfi ,Peťa si dodělává maturitu,má to na 3 roky ,je v 2 ročníku.Je to na elekrotechnické škole.
Nic jdu se přesunout do postýlky,usla jsem u telky .Tak dobrou noc. :slight_smile:
14. říj 2009 v 00:21  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Věrko minimálně musí mít sliznice 8mm by udělali transfer, ideální je těch 10mm, ale ona doroste i s folíkama, ještě má čas.
Máji co sis včera hezkého koupila? No jo lidi už vytahují zimní bundy i my, tak to už je i na fusak.
Taky myslím na naše holčiny ani nevím jestli je ještě Andrejka dnes doma a Bellíšek jaké má služby.
V 10 mi přijde kamarádka s malýma klukama, tak musím odstranit Kristiánovi poskládané lega z jejich dosahu, jsou to takový čertíci. ještě vyletím do obchodu, ale vůbec se mi do té zimy nechce.
14. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýý:slight_smile:
Co to tu vidím, nebo spíš, jak to, že tu nikoho nevidím?
Jen Monča,ale kde je Mája, Andrejka, Lůca atd..? Je tu smutnoooooo, haloooooo!!!!!
14. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. U nás je taková zima že jsem odvedla pétu na autobus a přitom vyvenčila matese a pak hurá do postýlky :wink:
14. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky,moc se omlouvam ze jsem dlouho nebyla ale noťas je nemocnej a z toho mobilu je to děs. Pár stránek jsem přečetla takže gratulka Lůce! Věruško Tobě to taky pěkně roste,tělo funguje i bez prášků to je paráda. Nenašla jsem Andrejku a Belí snad se nic neděje.
14. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Bré ráno, no nikdo tu, snad jste někde neumrzly :confused:
Jedu odvézt mamku domů a pak valíme na srazík mimisek. tak odpoledne papapapa! :zipper_mouth: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Péto Beluška měla splín a Andrejka si musí odpočinout fyzicky aji psychicky. Jinan děkuji za gratulaci. Co ty máš odpolku :wink:
14. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Máji ahoj to se ti chce do té zimy brr brr :wink:
14. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Lůco jdu až odpo.dnes mi vzala kenora,pračka sice běží ale já se nemůžu donutit opustit pelech. Jedu ke kadeřnici a pak makat! To je mi líto,že mají kočičky smuténko. Jestli juknete tak posílám velké pohlazení a ať je brzy líp.
14. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Dobré ráno kobylky zlaté!!! Venku je kosa jak blázen. Ale zatím bez sněhu. Včera tady svítilo sluníčko, no nádhera, ale zima byla pořádná. Dnes už je i bez sluníčka. Jinak Luci moc velká gratulace!!! Super zpráva. Ostatním kobylkám posílám pohlazení na dobrou náladu. :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak jsem tu na meziskok. To je faklt v duzpě, ještě neni ani polovina října a huž padaj te bílé srajdy.
Na svatou Agátu, sněhu je po patu :grinning: Martin se tímto ruší, na svatého Martina vedro zase začíná :sunglasses:

Jináč teda všechny zdravím, i ty, co ani nenačuhujou, jen se djete do pořádku, kočičky moje a pak zas přindite.

Já prchám hodit hlavu do vany, než začne jekot.
14. říj 2009 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz
oprava: fakt v dupě
14. říj 2009 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem vám chtělanapsati, že se mi povedlo do jedoucí myčky jít strčit vidličku. Prostě už zvyk, všechno do ní hnedle dávat. Tož se divim, že to nemá nějakej ten bezpečnostní hento, žééééééééé? :confused: No neva, aspoň jsem viděla, jak v tem ta voda stříká po nádobí, pěkné :grinning:
14. říj 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky,Lucince gratuluji ke krásnému HCG.
Věruško nejlepší síla sliznice je 10mm,tak držím pěstule at ti pěkně roste.
Belinku ,Andrejku a ostatní pracující zdravím do rachoty.
Ženám domácím nevystrkujte ani nos je tam hnusně.
Já jsem byla dnes u zubaře odnesl to jeden zub a mám zas chvilku klid.
Už třetí den řeším problémi se školou,včera mi dokonce malého zmlátili,když bránil jednu holčinu,je to děs.
Tak zatím se mějte jdu poobědvat a zas letím do školy.
14. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Leni, to je děs co se v té škole děje. To je pořád něco. Tak ať to dobře dopadne.

Alfi ty si ale šikovná... :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
halo je tady někdo? :frowning2:
14. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj koťátka, všechny vás mocinky zdravím:slight_smile: Luci, veliká gratulka k Hcg. Nemám vůbec čas, když mám den volna, musím něco udělat doma, do toho to ošklivé počasí a zima, OMG. Moc na vás myslím, berušky moje, ale nemám o čem psát. Mějte se moc pěkně a doufám, že přibude více dobrých zpráviček. MVMMMR:slight_smile:
14. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.