• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Holky, potřebuju radu.. Jedu z pronatalu, folík dorostl, má 1,8. Sliznice ok 10,6. Takže by mohl být zítra pregnyl a KET v neděli. Volala jsem si kvůli štítce, a ten hormon , co mám zvýšený prý není důležitý, transfer povolila. Mám vydržet do vyšetření endokrinoložky, která přímo spolupracuje s Carem? Antibiotika dneska poslední, ksicht už v pohodě, jen nervy v kýblu, s Džonym hádanice...
14. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj Andrejko, to ti opravdu neporadím. ALe pokud TI řekli, že to není důležité, tak bys to mohla zkusit. Ale zase to vyšetření....opravdu nevím. Určitě se tady najde kobylka, která Ti určitě poradí. Jinak samozřejmě držím pěsti ať vše vyjde!!!!'!
14. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Andrejko pokud máš vyšetřene hormony na štítnou a těhotenský hormon je v pořádku tak se nemáš čeho bát.Sliznici máš ukázkovou tak pokud se na to cítíš jdi do toho,ještě se říká že po antibiotikách se líp těhotní.
Ahojte Belinko a Alenko.
Ted jsem přišla ze školy a mám toho dost.
Máme tu zimu a hnusný vichr tak už nevystrčím nos.
14. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahoj Leni, vidíš Andrejko já říkala že se tady objeví někdo kdo poradí!!! Leni máš pravdu, venku je pořádná zima!!!
14. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Zlatíčka děkuju.. :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
Andrejko, si Tě hlídám...., tfuj, tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Jani, ahoj.. :slight_smile: Hlídáš? To je hezký.. Jsem ňáká v řiťce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. Ale , co Tobě povídám.. Jak Je??
14. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Jj, každý den mrknu, co u Tebe nového a zda KET bude. Je to psycho, no :frowning2:
No já do toho 3. cyklu jít chci, bych si pak jednou vyčítala, že to třeba mohlo vyjít a co by, kdyby.... :unamused:
14. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
No jo.. klasika, tady se bojuje až na dno.. Kdy Ti bude 40?? Já si taky říkám, že když nevyjde Ket, tak snad ještě na jaře jedno IVF stihnu..
14. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Mně v dubnu......, jsem nějak viděla asi do budoucnosti, tak jsem letos na jaře změnila pojišťovnu neb jen VZP hradí do 40...
14. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
autor
:grinning: , hm , vítej, já taky měnila, ale za účelem Pronatalu. Od 1.10. jsem taky u VZP. Tak to já mám 3 měsíce fóra :grinning: ! Ale Ty zase jednoho krásnýho puberťáka!
14. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Jinak holky, všem děkuju za podporu. Jsem dočítala, jste fakt zlatý. No, dva dny byly tedy hustý, aj s Džonym na houno a to u nás nebývá často. Dokonce dneska jel shodou okolností do Caru taky kvůli spermiu, ale jeli jsme každej zvlášť. Zpátky jsem ho vezla autem a naše inteligentní debata pokračovala, až vystoupil na semaforu a pokračoval pěšky. No, drama. Vím, že nejsem teď v úplné pohodě, ale si říkám, budu ještě do léta? Ty stresy jsou čím dál větší. Má smysl to odkládat? Asi ne, budou vánoce, a než se naděju léto a pro mě šlus. Samoplátce nebudu. Tak snad aspoň je ještě možnost jednoho IVFka na jaře.
14. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Andrej, jdi do toho, neztrácej čas..... :wink:
14. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Andrejko určitě jdi do toho, když máš tu možnost a držím pěsti ať to vyjde. Budou krásný vánoce a i doma to bude v pohodě. Opravdu jdi..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Zlata zlatý nejzlatější!!! Moc vám děkuju! Tož Honza volal, snaha byla, no, mám ještě chuť být nasratá, ale potřebuju pohodu, tak jsem navázala teda taky. Sice jde večer na plátno, zase ten nesmysl kulatej sledovat, ale zítra mi zajede pro pregnyl do pronatalu. Původně jsem totiž řekla, že ket odkládám, tak tam ráno musím zavolat..
14. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Budu Ti moc, moc držet pěsti a buďte na sebe hodní. Je to zvláštní, ale my se taky vždy rafneme zrovna před transferem :angry: , asi napětí...
14. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
No, je to tak, no.. jsou to nervy. Navíc podzim, v práci taky toho dost. No, chtělo by to k moři :grinning: Jani, děkuju :slight_smile:
14. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Andrejko taky držím moc moc pěsti, určitě to vyjde :wink: :wink: :wink: . Hlavně se snaž být v pohodě a co nejmíň nervů a starostí.
14. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak dávám hlášení.V Chebu na ozvičkách na jedničku i jsem dostala pochvalu za ukázkovej graf.U ženskýho to bylo horší.Z kultivace mi našel zase nějakou mikozu tak zase zavádět tablety.Jinak nebrat už magnésium a další ozvičky a kontrola ve středu příští týden.
Taky jsem si udělala radost a koupila si zimní boty.Malí Adélce jsem koupila plišovou hračku pejska a pěknou zimní čepičku.Psala mi i ta paní zkrze zimní kombinézku tak zítra bych jí měla mít doma tak jsem nedočkavá.
14. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahoj marky zdravím tě. To je super, že je vše v pořádku. Gratuluji a hlavně na sebe dávej pozor!
14. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj Ak.Dávat pozor se snažím,ale neunikneš ted tý zimě a do krámu a na úřady musíš stejně.Jak se jinak máš?
14. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Zdravím kobylky moje. Marky to je dobře že je vše ok. Andrejko šla bych do ketu těhu hormon je ok a štítnou máte podkontrolou tak bych do toho šla.
Beluško ahoj kočko naše to počasí bere všem náladu neboj bude líp.
Alenko ahoj jak se máš :wink:
Zdravým Janýska :wink:
14. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Ahoj všecičky :slight_smile:
Andrejko tak to jsem ráda že se to v dobré obrátilo a otočilo o 180 stupnů. Tak v něděli to přece jen klapne ty si pak hezky odpočineš. A s Honzí budete vrkat zas jak dvě hrdičky, ty krize jsou všude, dyť to patří k životu :wink:
Luci jak je ?
Marky je i s Adélkou v pořádku tak se ještě rodit nebude :wink:
Leontýnko ve které třídě máš syna, že už má chudák takové problémy. Teď je na toto tak děsná doba taky se toho bojím.
Ali Jani zdravím.
14. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Moni je mi dobře jenom se cítím nějaká nafouklá jak balon a bude hůř :grinning:
14. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Ahoj kobylkýýý.
Právě jsem se vrátila z té Sibiře, teda z Jihlavy, byla jsem u neléčitele.
Andrejko, jak jsem psala, moc na tebe myslím a budu držet vše, co mám. Je to vše stres, nemá ani cenu, abych to tu popisovala, známe to všechny. Jsem ráda, že ti tělo funguje, JEN se musíš dát do klidu, to je strašně důůůležitý.!!!!! Posílám pohlazení na uklidněnou.
Abych nebyla pozadu, mys ednes s Míšou taky rafli, kvůli autu, No nic...
Leontýýnko, tak malej dostal nakládačku? To jsou dnes děti... Zrovna jsme se ségrou rozebíraly šikanu, ona je učitelka, tak každý den řeší něco podobného.
Majkýý, to je dobře, že se malá takhle drží:slight_smile: Ještě abys vydržela ty:slight_smile: Musíš se šetřit!
Holky, jdu do vany, bo jse,m zmrzlá jak preclík.
14. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj Luco, moni, veru.....

Marky mám se dobře, zatím jsem stále v pracovním shonu. Ale jinak pohoda.

Za necelý měsíc bych taky měla vyrazit do boje...pokud teda dobře počítám. Dostala jsem totiž papír z Caru kdy mám dojít, ale někde se mi ztratil....asi jsem ho omylem vyhodila.Ale myslím že tam bylo, že při třetí mrše po revizi můžu dojet na krev. Tak snad to tak bude, ale raději tam zavolám. Nevíte náhodou některá jestli to tak opravdu je, nebo se jezdí až při čtvrté???
14. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Andrejkooo, zlatíčko moje, jdi do toho, jestli to má vyjít, tak to vyjde, i když jsi nervózní, protože úplně v klidu asi být nejde. Pokud je sliznice taková krásná, neváhej, beruško. Pěkný večer všem:slight_smile:
14. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
Holky moje zlatý! MOni, Luci, Věruško, Alenko, Děkuju ještě jednou. Beluško, Tebe moc zdravím, a opravdu si myslím, že tuším, jak Ti je. Prostě na Tebe myslím často, a říkám si, ještě , že máš fajn partnera a zázemí a žížata.. Fakt , věř, že asi vím. Já to tedy zkusím, a asi nebudu už nic dělat, odevzdám se do rukou osudu. Zítra jen jdu zase do práce, a v pátek tedy naposled, tak budu muset pár věcí ještě vyřešit, ale už jsem psala ICQ kolegyni a mám požehnání, takže výčitky kopu pod zem. Lucinko, ještě gratulka k tomu HCG! Jen tak dál :slight_smile: . Alenko, já si mylsím, že 3 měsíce stačej, po mrše 2.,3.den cyklu na krev a hurá do akce! Majkýý, a máte ještě sexík? Já jen, jestli si to pořád nepředáváte, ty máš furt bobule a chlap?
14. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
:slight_smile: Beluško!! Telepatie, ahoj čumáčku :slight_smile: :slight_smile: , děkuju
14. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Alenko, 3 ms stačí, tak nemusíš čekat na čtvrtou:wink: Leontynko, zdravím Tě a dávám Ti za pravdu, vůbec nevystrkuj nos, bo já čekám, kdy nám něco uletí, OMG!
14. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.