• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem krém našla až když jsem uvařila puding :grinning: Asi mám den blbec
22. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Bellkooooooooo já tě miluju :grinning: .Ty snad vydíš do budoucnosti nebo co.Měla jsi pravdu.Nic mi nedělala.Tak zas za půl roku na kontrolu.Holky já si tak oddychla :slight_smile: .
Věruško taky jsem to jeden čas měla.Já se spíš bavila vždycky s expřítelem.Vždycky jsme se rozešli v dobrém.Je to divné ale je to tak.Kája to taky dloho nemohl překousnout ale zvládl to.Pak jsem se přestěhovala na Kladno a bylo líp.Ví že tě to moc neutěší ale ty hlavně mysli na mimi.Tvůj přítel se teď hlavně bojí nejen o tebe ale i o mimi a každej chlap to dává na jevo jinak.Určitě to tak nemyslí ale jinak to neumí asi dát na jevo.On miluje tebe a ty miluješ jeho a budete mít mimi a to je teď nejdůležitější :wink: .
22. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Regííí, hurá, jsi celá:slight_smile:
Jinak já vím, že mne miluje a taky je to nadevše:slight_smile: Ale takovéhle situace budou přicházet a člověk to také musí řešit.
22. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
Věrko jsem celá ufufufufuf.
To je pravda že by se to mělo řešit ale teď asi ne si myslím.Ty musíš být v klidu aby jsi to nepřenášela na mimi.Já vím.Ono se lehko radí ale těžko se to provádí.
22. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Regí, tak vidíš, za půl rokiu se můžeš bát znova :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, ,mám pauzíka, tak rychle rychle dočítám...
Věruško, do jisté míry ho chápu, a myslím si, že se může cítit "ohroženě", i když pro to nejsou reálné důvody. A nepomohlo by, kdyby měl pocit, že o tom s Tebou polorozhoduje? Myslíš, že kdybys mu řekla, že je máš ráda, ale že je pozveš do Vašeho domova s jeho požehnáním, že by přesto řekl, NE? Říct mu, "já chápu, že je ti to nepříjemné", by mohlo zbořit tu bariéru. No, druhým se vždycky líp radí, než sobě :grinning: :grinning:. Já jen, že pokud on cítí, že Ty si stejně uděláš co potřebuješ (i když na to máš právo!), ho může v jeho mysli dvojnásob odouvat na jinou kolej. Jinak já jsem v tomhle jak chlap, taky by mi to vadilo, na rozdíl od manži, na svatbě byl i můj bejvalej, do dnes kamarádíme.
Regí, tak zoubky v pořáádku, to je dobře :slight_smile:
Holky, mám pocit, že to fakt dnes dostanu, a strašně se na to těším, páč 11dc UTZ a hurá do akce! Tak držte palce, ať se rozjede!!!
22. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Regi, to je super!!! Neboj, za půl roku budu zase s Tebou a zase Ti řeknu, že všechno bude v pořádku:slight_smile:
22. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Chudák Andrejka, jestlipak má už aspoň obídek, ať si může oddechnout?
22. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Jé, Andrej, já teď na Tebe myslela:slight_smile:
22. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Belíí, už baštím, ohřála jsem si raviolky od večeře :slight_smile:
22. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Andrej tak já už držím palce.Je to tady rozjeté tak koukej naskočit.
Karolko to se budu bát ale teď budou myšlenky jinde.
Bellko děkuju moc.Jsi vážně poklad.Mám vás všechny moc moc moc RÁDA :slight_smile: .Jste báječná RODINA.
22. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Kočičko, držím i na nohách, ať ta mrcha jedna hnusná, dorazí, ale naposledy!!! Protože pak budeš mít 9 měsíců klid:slight_smile:
22. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Regi, já to cítím taky tak. Prostě jste moje rodina a mám vás moc ráda:slight_smile: Ať si každý myslí co chce:wink:
22. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
REgí, to je tuty, základ je psychika a my teď budeme jen a jen pozitivní!!!! Ale fakt, budeme se hezky podporovat. Na každou přijde negativní den, to je jasné, ale na štěstí je nás tady dost, a ty ostatní to vždycky hezky převedou do jiné roviny :wink: . A budeme na kobyle tak dlouho, dokud nebudeme vočárkovaný a odrozený fšecky :grinning: No, zkrátka dáme adminám zabrat :wink:
22. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Andrej líp bych to nenapsala.Tebe je škoda na tom úřadě.Nechceš změnit zaměstnání?
Zrovna poslouchám písničky z MAMA MIA!Vrtím se tady jak žížala na háčku :grinning: .
Jojo Bellko přeně tak.Ať si každej myslí co chce.
Holky tu naší diskuzy vlastně může číst každej co?
22. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Andrejko, máš pravdu, ale tahle debata už u nás dávno proběhla i v dobrém, přesto si Míša stojí za svým názorem. Asi to není moc dobře, ale já už jsem rezignovala a dělám si to podle sebe a tajně. Necháme to už být, všude je nějaký mráček.
Dobrou chuť, kočky, já už jsem po o.
22. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo a přidávám se taky: Miluju tuhle naší rodinu :grinning:
22. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Hm, máš recht Věruš, všude je nějakej nevyřešenej mráček, taky máme takové mráčky, které jen respektujeme a neřešíme, neb víme, že nevyřešíme. A pravdou je, že můj příspěvek byl pro Tebe, tak jak já Tě znám, úplně zbytečný. Ty máš svého rozumu dosti :slight_smile: A asi jde jen o to se vypovídat, a ne čekat řešení, vid?
22. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Jiank s tou rodinou souhlasím, my když včera čumákovali na tu Mamma miu, tak jsem chvílema měla divnej pocit, že jsem vám to neřekla, že se třeba po mně sháníte!!! Ale neměla jsem už odvahu říkat manžovi, hele dej tam pauzu, musím dát vědět holkám z rodiny :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Andrejo,nejem vypovídat, taky jsi mi pomohla svým názorem, ale je taky pravda, že já jsem hlava tvrdá :grinning: To víš, jsem ten bejk :grinning:
22. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Regíí to je fajn,že jen koukla do tlamičky a ani Ti nezůstala otevřená :grinning: :grinning:

Andrejko,doboru chuťku. Věrce taky,já čekám na rejžu,ale hlad mámjak vlk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Majdí a co ty?ty nepapkáš?
22. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Taky jsem moc ráda,že jsme se tu takhle sešly :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
I když manža by to asi pochopil. Holky dneska se musím pochlubit krásným zážitkem. Ráno se mě manža ptá, "Ty jsi v noci brečela? Tobě se zdálo o Barunce" (náš bývalej pejsek). Já říkám , ne, proč? A teď jsem si vybavila, že mě v noci strašně pevně obejmul, ale napůl jsem u toho spala. Tak asi spíš on měl sen, že brečím. Ale bylo to tak strašně spontánní objetí, že z toho pořád cítím ten krásný pocit.
22. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Katy nezůstala otevřená.Jsem ráda.I když jak znám Káju tak by někdy byl rád :grinning: :grinning: .
Andrej to je hezký.Takový zážitek se dlouho pamatuje.Tak máš dneska šťastněj den že? :wink:
22. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Katy, zrovna teď jsme dojedli, Pavlík si ještě naložil buchtu a už jsem tady. Andrejko, to znám taky. Prostě musím vám napsat, že jdu třeba ven nebo něco dělat, protože pak myslím na to, jestli mě třeba nesháníte. Jé, to bylo od Tvého manži hezké:slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Redí to je fajn,by Ti tam nalítaly muchy a tak :grinning: :grinning:

Andrejko,tak to je pěkné,mě to vždycky ovlivní na celý den :slight_smile:

Majdí takpěkné dělání se žížátkama :wink: já snad už jdu taky pro rejžu,ale hlad mám že ju sním i kdyby ještě nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ježíš Maria, to chcete být na kobyle třeba do 50-ti? Já mám někdy pocit, že budu nejstarší matka na světě. No potěš koště:wink:
22. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Bellí, až po mně, jsem tady nejstaršííí :frowning2: :frowning2:. Ba ne, my budeme mít adopčátko!!!! Snad, holky, jak já vám budu referovat o víkendu, jak to probíhááá.
Tak kočičky, už mi zvoní klioš...
22. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Bellko třeba do 100 let když tady budem ještě všechny tak proč nééééé? :grinning:
22. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak to jsem se uklidnila:grinning: Andrejko, to musíš, informovat o víkendu, jak to probíhá:slight_smile: Budu držet pěstičky, ale už teď pevně věřím, že to prostě ani jinak, než dobře, dopadnout nemůže:slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.