• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrejko, dneska jdu domů v 15hod. a nasvačit a letím s kamarádkou(bude mít miminko v 07/2009) na procházku, v Plzni se udělalo krásně,zítra jedeme na Kozel, v sobotu na Radyni, v neděli přijede Jirkovo babička z Liberce + 4 capartíci, spokojená. :grinning:
30. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
A ještě jsem zapoměla, že večer si budu číst pohádky, jsem strest tak abych mimčo neodradila a bylo pozitivně naladěné. :wink:
30. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Táák je to správné, Terezko!! :slight_smile:
Holčinky, já se pro dnešek loučím, snad nakouknu večer, ale už z chajdy.
Moc na vás myslím, Regíí, zítra to zvládni s tátou, těhulky těšte se ze svých bříšek, snažilky neztrácejte chuť bojovat, já se taky strašně bojím, ale půjdu do toho.
Věruško, jsem ráda, že Tě znám a mám Tě ráda. Holky moje držme se!
30. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Ještě jsem si vzpomněla na mé oblíbené Ulrychovi... Myslím, že je úplně jedno, jak to máme s vírou..

Hana A Petr Ulrychovi - Modlitba

Pane ať jsi stéblo trávy
nebo obyčejný list
prosím dej ať aspoň trochu umím
ve tvých vzkazech číst
prosím dej ať řeči stromů
aspoň trochu rozumím
ať vědí že se učím
a že nic neumím
prosím dej ať řeči stromů
aspoň trochu rozumím
ať vědí že se učím
a že nic neumím

Dej ať zlomím svoji pýchu
dej mi hledat pokoru
když se trápím zbytečnostmi
ať pohlédnu nahoru
ať mi stačí dohlédnout na obzor
který jsi mi dal
ať se smířím se vším
co jsi mi kdy vzal
ať mi stačí dohlédnout na obzor
který jsi mi dal
ať se smířím se vším
co jsi mi kdy vzal

A dej mi sílu snášet pokorně
co změnit nemám sil
odvahu abych to nač stačím
na tomhle světě pozměnil
a také prostý rozum
který vždycky správně rozezná
co se změnit nedá
a co se změnit dá
a také prostý rozum
který vždycky správně rozezná
co se změnit nedá
a co se změnit dá
30. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky.To snad není ani možný, bulím jak želva. :frowning2: :frowning2:
Věru drž se, na to snad ani není co víc napsat, to je prostě strašný.Jsme tu s tebou když nás budeš potřebovat.
Všem ostatním holkám posílám velkej pozdrav.
Mají ano já opravdu jezdím s malým kamionem.
Jdu uklízet takže na vás občas juknu, jen už nééé žádný špatný zprávy jinak prořvu celej den.
30. dub 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Kotátka já sobec nadávám na svoje tělo a chudák Věrka musí bojovat s takovým zlem, pokud máte někdo na ni číslo a budete ji psát, tak moc na ni myslím :wink:
30. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky.
Co se to dějě?????????????????????
Věruško kočičko je mi to hrozně moc líto.Nevím co napsat.Klepu se úplně celá a slzy mám jak krokodýl.
Holky vždyť chcem jen miminko.Proč je život K....A!!!!!!!!!!!!!!!!
Petruš jsem ráda že jsi to našla ale moc mě mrzí že ti řekli takovouhle zprávu.
Dneska je opravdu den blbec.
30. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
Děvčátka už se loučím všem přeji krásný a pohodový prodloužený víkend a trošku toho štěstíčka(to chceme opravdu od života tolik).
30. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Andrejko vzhuru do Ketu, dělali ti hormonální profil, já taky špiním mezi cykly aje to důsledek vysokého FSH :slight_smile: Budem ti držet palce ovečko, máš ještě mrazáčka, tak proč to nezkusit nejdřív takhle, než se hned valit na hysterku, ale nejdůležitější je, jak to cítíš sama. :slight_smile: Peťka, ta cysta je k posr..í., co ti na to řkl doktor? :wink: Manetko a ostatní holky zdravím :wink:
30. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Májo děkuju.To je moc hezký.Až budu mít ty kamna tak to upeču a přivezu jo????
Prosím tě co to máš za děsivé sny????Já a UK jo???NIKDY!!!!!!!!!!!!! :grinning:
30. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
Psala jsem Věrce a odepsala mi že už má bolesti a že tam s ní Míša.Všem moc děkuje.
30. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahoj regí, taky mi Věruška psala, že už dostala cosi do plodový vody na vyvolání stahů, chuděrka moje malá, snad to bude brzy za ní...
Se nám tu nějak rozlilo, akorát mi doschlo všechno prádlo, jsem zmákla už šest praček, ale ještě jedna se mi dopírá, snad to přestane... Zrovna čarodky, bylo takový véééédro. Ale aspoň se trošku zaleje příroda, bylo moc sucho a ještě by byly požáry z těch ohýnků večerních.
30. dub 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky chci vás všechny moc pozdravit. Něco málo jsem si přečetla a začala jsem bulet jak malá holka. :frowning2:
Věruško drže se vím že je to těžké ale ono to přebolí a vím o čem mluvím :unamused:
Petruš tobě taky přeji at ti to dobře dopadne.
Holky vím že máme myslet pozitivně ale máš ztoho všeho špatnou náladu :frowning2:
30. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Ježiš mi se zrovna chystáme na upalování a ono má pršet, u nás už se taky zatahuje, pořád pěkně a dneska to musí zrovna spadnout :frowning2: No jo, jsou ale horší věci :frowning2:
30. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
Májo prosím tě kam to prádlo věšíš????????? :confused: .
U nas na Kladně je krásně.Svítí OSKAR a je teploučko.Tak posílám trochu OSKARA jo???
Jsem ti poslala meil s čarodějnicema.
Májí taky doufám že to bude bro za ní.Je to opravdu hrozné.Vůbec to nechápu.
30. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
Luci., už je angína na ústupu? Regí co v práci, teď máš tři dny volna? :slight_smile: Já vám řeknu perličku, tím, že jsem byla na PN jsem se v normě dostala na - 32 hodin, které jsi musím naddělat, to je nespravedlnost? Máme tak debilní systém plánování služeb, že si i nemocenskou musím naddělat, to je díky tomu novému zákonu, holt třísměnný nepravidelný provoz je v nevýhodě, ještěže jdu od července jenom na ranní :slight_smile:
30. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Regííí, věším ho na balkon :slight_smile: , tady už zase vykukuje Oskárek, poslala jsi ho správným směrem, ještě že víš, kde je Třebíč :slight_smile: .
Na mailík jsem koukala, supr báseň.
30. dub 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
holky pošlete mi sem taky nějaký sluníčko, máme tady hnusně :frowning2: a to jsme s manžou chtěli jet na mašině na výlet, ach jo to je den na H...o :frowning2:
30. dub 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz
Karolo, tak co děláš doma? :slight_smile: Klusej do práce, bo to nestihneš, to je hodin. Njn všude nějakej bordel.
Lůco, zdravím Tě, už jsi zdravá?
30. dub 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Manetko, to je dobře, že jsi tady, prosím Tě, co že to máš za to povolání?
30. dub 2009 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz
Májo neboj, zítra tam budu celých 12 hodin, v neděli znova :slight_smile: My to máme složitý, kolikrát jsme i 60 hodin uza týden v práci a volno žádné. Já si ale nechci naddělávat nemocenskou, za tu nemůžu. Už teď mám 4 víkendy za sebou, to není život , ale galeje :frowning2:
30. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
Už angína ustuje teploty už nemám a už ani tolik nebolí v krku. Dneska jsem se byla domluvit v práci a už se na mě moc těší. Dneska jsem mluvila se známou jezdí do Olomouce do gyncetra tam jak Beluška byla poprvé v březnu na IVF a taky jí to nevyšlo ale zůstalo jí 9 mražáků takže ještě má velikou šanci.
30. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
Karolo, to Ti teda věřím, to je děsný, víkendy v řiti.
Lůco, tolik mražáků? Týjo, my nemáme ani jednoho...
Co v Kaufiku děláš?
30. dub 2009 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
Majo jezdím s Mercedesem Atego, je to menší kamion na vození aut, já ho mám jen na pět aut. :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:08  •  1 dítě  • Odpověz
Hoky já taky budu chodit od nevidim do nevidim do práce od příštího tydne začnou asi nočni od 8 do 6 a tak pět dní vkuse já se z toho zcvoknu já chci zůstat doma :frowning2:
Ahoj Máji už je mi lépe. :slight_smile: A co ty pořád pereš Anička bude chodit každý den v novém že jo, :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
Já nemám žádné mražáčky :frowning2: Vybaluji v kaufu nugetky nutelky čokoládky bombonky čajíčky kávičky atd. :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
ahoj Luco, to je dobře, že už ti je líp, to je hrozný v tak teplým počasí a angínu :frowning2: .Tak se z toho hlavně dolež ať jsi zdravá jako řípa :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
A co na to musíš mít za řidičák? Kouknu na net, jak to vypadá a to je přímo vaše auto a takhle podnikáte? A co se , prosím tě, tahá za auta z Rumunska? Tam maj i auta? Naposledy tam dělali tak Oltcity, ne?
30. dub 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko je to páráda to volno.Jsem děsně ráda že už nemusím o víkendy a svátky jít makat.Dneska jsme dělali jen bonbony pro MAKRO ale jinak super.
Je mi tě líto že jdeš do práce.Vím jaké to je dělat 12 a víkendy a svátky.Je to hnus.
Májo to máš ten balkon aspoň 5 na 5m né??????????????? :grinning: Tolik praček :confused: .
Manetko také posílámm OSKÁRKA i kvám do Děčína.Tam je krásně.Tak šup šup až letí :wink: .
30. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Malá zítra odjede do školy v přírodě bude mi smutno :frowning2: Ale manža mi slíbil výlet do karlové studánky tam si koupím šutráky už se moc těším :slight_smile: jedeme už v sobotu hurá :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.