• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dupky dobré ráno :slight_smile: Já bych v té kose vubec nevylézala ven, boužel mi nic jiného nezbývá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera mi volali z Caru, nevím co chtěli, tak jsem zvědavá, jestli mě budou zase dneska nahánět :cry: marky přesně si pamatuji měsíc před porodem, jak jsem se těšila na Terezku a chtěla jsem, ať už je venku a já ji mužu poňuchlat. Vylezl Kuba :grinning:
15. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
krásné ránko berunky

Marky a Dady gratulka ke kontroličce :wink:
Andrejko já ti teda v tom neporadím,já na tvém místě bych asi na ket nemohla bo bych po antib.měla okamžitě mikozu.Možná bych počkala do dalšího cyklu,přece jen ty pilule v těle taky něco zanechají.Ale záleží na tobě.Taky chápu že ta vidina dalšího měsíce čekání je hrozná.

Všem kobylenkám přeji hezký čtvrtek.Jináč tady je sněhová kalamita :confounded: do albíku dám fotečky co tady napleskalo za celý včerejší den a do rána a nevypadá to venku že by mělo přestat sněžit :rolling_eyes: a to mám jet v 15hod do ji pomoct holkám s inventurou :confused:
15. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Karolko ahojík,

tys čekala holku a byl z toho kluk? :confused: :confused: :confused:

at ti to v práci utíká pokud jdeš :wink:
15. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno kobylenky,tady je hnusně déšt se sněhem a vichr a já musímn vylést ven jedu s mím drahým na kontrolu té jeho hnátky,tak jdu vytáhnout zimní věci a frčíme.
Máji ty drogy provozují dvá kluci jsou to děti ulice rodiče o ně nejeví zájem ,měli být už v polepšovně,ale naše úřady jsou slabé a nechají se ovlivnit sladkým ksichtem a pak na to doplácí druhé děti.
Tak se tu mějte a žádné neplechy.
15. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Bréé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Tak u nás taky bílo,mokro studeno, že by ani Mikiho nevyhnal :grinning:
Zdravím Majký, tak co, mluvil s tebou bankomat?
Ahoj Karolko, vidíš,že sami po tobě v caru touží:slight_smile:
Ahoj Janinko. Včera jsme jeli do Jihlavy po dálnici a na letňákách. Musela jsem si to fotit, bo by nám nikdo nevěřil, kolik tam bylo sněhu,ale dnes už ho máme taky.
Májo, ty neposlucho, takže jsi zase nocovala? PC a probdělé noci nahrávaj psychouši :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tam na tebe vlítnu:slight_smile:
Leontýnko, ať to mužíkovi dobře dopadne!
A co Belluška,přežila noc se sršňákem?
Andrejkkóóóó ahóóó´j do Prágluuuu. Ahezky si to dnes píchni :slight_smile:
Holky, já jdu večer na utzm, snad sliznička i folík povyrostly. Tak mi taky držte.
Mám vás ráda, rodino:slight_smile:
15. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky,tady už es snížek také ukázal ale jen tak si poletuje.
Věruško budu držet palečky.hodíš za panem doktorem domu,že jdeš na utz až večír nebo co? :grinning:
Leontýnko ať je manžílkovi dobře dopadne.
Markét Tobě už se špatně spinká viď?Jojo pamatuji na ty dny před porodem kdy jsem se každé ráno budila s tím,že snad dnes už konečně....... :slight_smile: nakonec jsem 14 dní přenášela :wink:
Karolko a ty jsi nazpátek do toho CARu nevolala ju? To tě nezajímá co chtěli??
Jani tak si pracovní odpoledne pěkně užij :wink:
15. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Karolko doufám teda že ze mě vyleze fakt ta Adélka a ne Adélák,i když by to byla sranda protože mam do porodly růžový věcičky.Věruško bankomat se mnou nemluvil a paní po telefonu mi pověděla že penízky by měli bejt až prej příští týden no děs.Jinak ti budu držet palečky na slizničku.Neboj bude dobrá :wink:
Ahoj Petjunko jj špatně se mi spí i chodí no prostě hypochondr hadr a ke všemu se mi zdá že na mě něco leze.kdyby aspon ten můj chlap :frowning2: .No doufám že přenášet nebudu nebo ji sama vyštoucham ven.To jsem i předevčírem věššela záclony a nic.
15. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Petjunko taky jsem koukala do tvého albíčka a chtělo by to nějakou novou fotečku.Tak šup do ruky foták a fotíme bříško at se pokoukáme. :grinning:
15. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Tak jsem chtěla vložit ty fotečky ale nejde mi to.Měli jsme noťase u pana doktora a něco je asi špatně.Poptám se manži a vložím později :wink:
15. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Peti nevolala, bo když jsem na to přišla, tak huž tam nebyli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak vooooole........j teď!!!
15. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky, teď první co čtu je ty vole! a ono to je volej Karolko!!! :grinning:
Proč všichni, tak brzo vstáváte, teda aspoň ty co nemusí, já si připadám pak jak lempl! Lezla jsem z postele v 10 hod. a to proto, že jsem měla už hlad. Spala jsem 11.5hod. - děs.
Hezký den všem přeji i když sněhový či co to je!!!!!
15. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Jen se pořádně vyspinkej za pár týdnů budeš ráda za hodinu spánku v kuse :grinning:
15. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Dady když mě se nechtělo spát a zase zalezu aspon dřív večer.Já už mam holky nakoupeno,skoro uvařeno,vybráno a rozčíleno a ještě pujdu na povídání o porodu a pak padnu za vlast.To bude sranda.Jak se jinak Dady máš?
15. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Holky kam jste zase zmizely? :confused: :confused: :confused: A kde máme dneska Máju,že by dospávala noční ponocování? :confused: :fearful:
Jo přišla mi ta kombinézka a je fakt bomba. :slight_smile:
15. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Čau Marky, já se mám vcelku v poho, akorát nejsem tak akční jak Ty, hlavně ne dneska. Včera mě to úplně vycuclo energii a to dnešní počasí mě nepřidá. Akorát jsem stihla umýt nádobí co se nemyčkuje a vysát. a už je zase po mě.
ještě něco ukuchtit.Ale jinak to jde, ještě bych chtěla 2 týdny vydržet a pak už je to jedno. Ale dost mě napuchají nohy a hlavně ruce- ty jsou nepříjemný, mám prsty jak špalky a nemám v nich žádnou sílu. :frowning2:
15. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Dady na ty otoky jez hodně jabka.Já jich za den snim dost asi kolem 4 velkejch kusů a je to i na pročištění mě to hodně pomáhá.Zatím žádný otoky jsem neměla tak to zkus.Jinak po 36tt je to prej jedno jestli se mimi narodí protože je prej samo schopno dýchat a nemá takový problémy jako dříve narozený.Ty budeš stejně muset asi rodit dřív ne?
15. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Marky, u dvojčat se to počítá už od 34 tt - jsou rychleji vyvinutý!!! Jablka moc nejím, to je pravda, ale bojím se, abych pak neměla problém jít na velkou. Dost s tím bojuji celé těhu. Ale zkusím to - dikec za radu. No jinak asi budu rodit dřív nejpozději ve 37 - 38 tt. - to jediný mi včera řekli - což pro mě žádná novinka. Takže to máme obě za pár!!! :slight_smile:
15. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jabka právě čistí střeva proto je jím taky mam problém jít na velkou a to je pak boj.Taky se musí hodně pít.No právě se mnou byla v nemocnici holka co čekala jednovaječný dvojčata a jí tam řekli že jí budou vyvolávat porod ve 36tt kvůli placentě protože nebude stíhat živyt obě miminka a dřív prej i stárne.Tak holky se můžou vsadit která se dřív rozsype.Hanina má císaře myslím na 28.10. no a pak jsme my dvě tak jsem sama zvědavá.Těšíš se asi hodně vid?Já teda jo nebo jsem strašně neohrabaná.A co výbavičku už máš všechno?
15. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Marky, zkusím to každopádně, za zkoušku nic nedám. A piju hodně s tím jsem nikdy problém neměla. Každý den zvládnu v poho 3l i víc. No taky by mě to zajímalo- necháme se překvapit, ale Haninka bude první.Těším se jasně moc, ale začínám se bát toho porodu - ne bolesti na to kašlu - vydržím, ale aby to dobře dopadlo a byli obě miminka zdravé. U těch dvojčat to bývá často všelijaké. Výbavičku mám snad vše, jen nemám pořád tu tašku do porodnice nachystanou. Včera tam ty maminy nosily takový obr tašky, že nechápu co tam všechno měly. :frowning2:
15. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
A kde jsou jako všichni ostatní?????
Já vždycky když tu jsem, tak tu nikdo!!!
Třeba Majký,Lucinka a ostatní!!!???
Věrko, budu držet palce večer - všechny, řeknu i dětem!!!! :wink:
15. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
No já mam z porodu docela dost velkej strach neli panický strach.Bojím se abych to zvládla a aby malá byla zdravá.U těch dvojčátek je to těžší to je pravda,ale určitě jsou tam u vás skvělý doktoři a porodníci tak ti pomůžou.Tu tašku bys ale měla balit.Nikdy nevíš a ono na poslední chvíly balit není dvakrát asi příjemný.Záleží taky na tom jaká porodnice co ti napíše co s sebou.Ono když vemeš jenom župan,pantofle,hygienu a vložky tak máš kufr narvanej.Vým to podle sebe.Jen župan mi zabral půl tašky tedy kufru.Mrkni na net tam by jsi měla mít napsaný co sebou do porodky.Mě se tam teda vešli věci i pro malou až pojedem domů,protože Zdenda by to nenašel nebo by na něco zapoměl. :grinning:
15. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Dady já jsem tady jen jsem ti odepisovala a musela jsem zamíchat maso dělám ten madarskej guláš.Taky by mě zajímalo kde jsou všici.Že by v postelích? :confused:
15. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
No já s tou kabelou spoléhám hodně na manžela, zvládl to i před tím, když mě vždycky nečekaně ubytovali, tak to zvládne kdyžtak zase. A pro mimina, jsem nachystala tak zhruba hromádku, co vzít, pak se to kdyžtak doladí dle počasí a to taky doveze on. Ale tu tašku sobě teda už začnu chystat - pomale! :wink:
15. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Pomale bys měla.Já mam pro malou z porodnice bodýčko,dupačky,kabátek,overálek,ponoštičky a dvě čepičky,jednu bavlněnou a jednu teplou.Bude v autosedačce a zabalená do deky a ještě přez ní bude nánožník tak na to přenesení to snad bude stačit.V autě se vždicky zatopí.Mam sebou i na přebalení plenky a mastičku a i ty utěrky vlhčený.Tak uvidím nevím sama jestli to bude stačit jsem prvorodička tak uvidíme.Kdyžtak bych vzala i zimní kombinézku.
15. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
jo jo Marky, tak nějak, ale já budu rodit až na Martina 11.11 a to říkala včera Majký, že budou hice, tak musím nakoupit něco lehkýho v malé velikosti :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Musím jít něco uvařit a pověsit prádlo. Zatím se měj!! Pá!!
15. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Takže kratásky a tílečko :grinning: :grinning: :grinning: Jo a taky slunečník a opalovací krém :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Ahoj nic jsem necetla jdu vas pozdravit dneska jsem byla venku a pekna kosa, uz at je tu zpatky to jaro mam rada zimu ale nesmi byt zima me. Jdu neco snist pak se tu kuknu. Zatim pa
15. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, všechny zdravím. Byla jsem 2 dny mimo dosah a narychlo dočítám. Od dnešního dne zahájena stimulace. Již mám první injekci za sebou. Kontrola 19.10. na UTZ, tak uvidíme. Koukám, jak se to u Andrejky pěkně otočilo, nezbývá než držet všechny palečky!!!
15. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.