• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Holky kdeeeee jsteeeeee?Haloooooooo je tu někdoooooooooooooooooooooooo?Je čtvrtek konec tejdne pomalu a tu nikdo.Nezamrzli vám pc? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Holky dala jsem nový fotečky.
15. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
A kde nic tu nic
Já jsem uvařila,napapala a spinkala pak přišel manžel z práce, tak jsme chvilku klábosili a teď už jsem i vyžehlila a myslím, že dnešní den už nic dělat nebudu max. spinkat :grinning:
Marky, výbavičku máš pěknou!!! To my nemáme ještě ani postýlky doma ani kočárek :frowning2:
Kočárek doma ani nechci a postýlky snad příští týden manža doveze! No, hold to musím ještě dva týdny vydržet!
A co Haninka, nerodí už - že tady pár dní myslím ani nebyla!
A kde je Janinka, Monče a ostat. těhule?
Věrka je asi na tom UTZ - už je večer ne? Myslím na Tebe stále!!!
15. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Jó a Evička je další holčina v akci! Tak Evi, držím moooc pěstičky, ať to všechno jde jak má a brzy hlásíš dy dálnice jako Lucinka! Posílám těhu bacily!!! Mám jich dost!!! :grinning: pro všechny!!
15. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Zdravím kobylky jak se tady dneska máte :wink: Já dneska mám lítací den napřed čajíček u kámošky po další čajíček u kámošky potom rychlí úprk směr škola honem do města k zubařce stihali jsme tak tak a o půl třetí sjem byla doma jehla si v stala o půl sedmé. Manža říká co se mě má když jsu pořád mimo nebo spím :grinning:
15. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
autor
Zlatíčka, teď jsem dorazila a hned letím za váma. Potřebuju radu, Honza mi vyzvedl pregnyl, jdu si ho píchnout a jsou tam dvě ampulky. Vždycky jsem měla jednu, myslíte, že se sestřička sekla, nebo to mám do sebe vrazit obojí?? MOc děkuju za radu..
15. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
pro upřesnění jsou to 2x 5000
15. říj 2009 v 19:19  • Odpověz
Andrejko já měla dvě ampule pregnylu a jedno rozpoštědlo a píchala pokaždé obě dvě
15. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Já vždycky píchla 10000jednotek
15. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
zlatóóóó, děkujuuuuu!!! Jdu píchat!!!!
nemáš zač
Ahoj
Andrejko no to fakticky nevím, někdy dávají 5000 jednotek a někdy 10000, tak raději volej na nouzové číslo caru.
15. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Tak už nic, už je píchnuto :wink:
15. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
ahóóój , huš jsem tady z utz:slight_smile:
Tak hlásím, sliznice 8,5mm folík 20mm, píchli mi pregnyla přenos vude ve středu.
Andrejko, nevyznám se v tom, ty jdeš v ůterýa pícháš taky dnes... čert aby se v tom vyznal. Nevím kolik jsem meěla jednotek já,ale podle ceny, doplácela jsem jen 75 kč.
Tož huráááá do akce, holkýýý:slight_smile:
Evuš, ty už taky pícháš, tak v tom nebudem sami.
Díky za držení paluch, jdu vás dočíst, ale nejdřív vana a teplý čajík. Bolí mne v krku-jak jinak, vždyť bude ket:slight_smile:
15. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Táááááááááááák! Je to jako droga, huž je to píchnuto!! :grinning:
Monči, ahoj! Dneska jsi mi poslala prázdnou sms, takže omyl, ale úplně jsem se lekla, magorka, co se děje!
Holky, jdu si vás dočíst!!
15. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Karolko tak jak dopadl telefonát z caru?
Věruška už taky určitě po UTZ tak čekáme dobré zprávy
Janiko taky ještě chodíš pomáhat, tak aspoň se dostanem mezi lidi, že?
Leontýnko tak co manžova hnátka. Teda výrostky tam máte pěkné, proti takovým rodinám sociálka nezasáhne, ale když někdo žádá o adopci tak je proberou od vrchu dolů, zepředu zezadu.
Májo halóoo? kde jsi??
Dady jen si pospi, jo jo za chvilku už se moc nevyspíš. Já taky občas otékám hlavně prsty, ale s tím asi nic moc dělat nejde.
Peťuli co noťásek, že by jakýsi vir, tak snad bude brzo ok ať můžeš lupnout fotos.
Evi tobě letí gratulka k první včelce ať jde všecko podle plánu :wink:
Luci taky jsi měla dnes frmol. Já byla taky dopol v práci, pak honem udělat oběd, k našim, rodičák, házená. No jsem ráda že konečně sedím.
15. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Evi Andrejko Věruško posílám vám těhu bacily moc těhu bacilů a to by bylo aby to nebylo :wink:
15. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Věruško, opusťme rácio, bo se jinak poserem , fakt!! Mně říkali pregnyl 5 dní před ketem. Omg, nenervujme se radši. Do háje, to už jsme teda mohly jít opravdu spolu!
15. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky slyšely jste to teď na NoVě? Za to bych vraždila!!! Někdo pohodil novorozeně do křoví a našla jí metařka. Bylo to štěstí, šlo o desítky minut a stejně tak bojuje o život. Nemám slov....chce se mi vzteky řvát. Dali jí jméno Terezka.
15. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Věrka už je tu, tak to je super, tak honem potit , ať jsi fit.
Andrejko to promiň, s tou sms já tě mám na prvním místě v seznamu, tak asi jsem něco lupla a bylo to.
15. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Jo, Andrejko nejdřív uvažoval o úterku, pak se mne ptal jak byly staré emryjka a já to jen náhodou věděla, tak si něco počítal pod vousy a pak řekl, že je rozmrazí v úterý, den se budou kultivovat a ve středu ráno si mám volat kdy mám přijet. Škoda, mohly jsme ležet vedle sebe:slight_smile:
15. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Věruško já když to slyšela tak se mi chtělo brečet je to hrozné co se děje. Doufám že tu matku hyenu najdou a malá že bude ok.
15. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Hezký večer, tak se nám to pěkně rozjelo :wink: . Taky zírám nevěřícně na zprávy na Nově, husí kůži mám.
15. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Přeju krásný večer všem kobylkám, těhulkám, snažilkám, čekankám i mamince, jsem dnes kantáre, pozdě jsem dorazila z práce a cítím na sobě, že už to pomalu fakt začínám vzdávat, jsem pořád děsně unavená :frowning2: huš ať je tu mateřská :wink:
Marký, krásná výbavička, jen ta Adélka v postýlce chybí, ale myslím, že už to nebude tak dlouho trvat a bude se na Tebe usmívat.

Holkýýýýý, slyšely jste to v těch zprávách, jak někdo nechal tu holčičku v igelitce někde v keřu.......tu ženskou bych zabila, když to vezmete kolik lidí by za to dali všechno, aby měli takové děťátko.... :angry: :angry: :angry:

Joooo, a ještě jsem vám chtěla říct, že když jsem byla na odběru vajuch, poznala jsem se tam s jednou holkou, co tam taky šla na totéž, ale nepovedlo se jim to. Pak podstoupili několik inseminací a včera mi psala, že druhé ivf se povedlo, je těhotná a zjistila to včera. Úplně mi vyhrkly slzy, všem snažilkám a čekankám přeju to stejné holčenky moje........

Taky jsem ráno zjistila, že mám fleky na podprdě, takže už mi teče nějaká ta voda :slight_smile: a taky se mně chtělo brečet, jakou mi to udělalo radost, asi jsem přecitlivělá, už jsem přibrala 17kg, ale nepřipadám si nějak tlustá, dřív bych šílela z jednoho kila a teď už vážím 66Kg :grinning: :grinning: ale jsem šťastná . Mám vás všechny moc ráda, těším se na Adélku, dvojčátka, Sophinku, Matýska, Valušku a další mimíska a nejvíc na našeho Kubíčka...............Mám vás všechny moc ráda.
15. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj Moni neboj taky se dočkáš a Kubíčka budeš mít ve své náruči už to uteče jak voda :wink: Já když přiberu 17kg tak to už budu potřebovat porážkový list :grinning: Tak to je super další těhulka :wink: To je super daří se tak holky hurá do boje :wink:
15. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Brý večír :wink:
Mončo no jsme s tím noťasem hrozný,nikdo tomu nrozumíme,antiviráky na černo a pak to jde do řiti :wink:
Věruško teda tys tu Andrejku dohnala :wink: tak to budeme držet palečky na všech nožičkách i ručičkách :slight_smile: a že jich teď mam :grinning:
Evi i Tobě hodně štěstí do nového boje :wink:
To stím miminkem je humus :angry:
15. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojki,dneska jsem šla z práce k babičce,a jak jsem kolem půl 6 dorazila domů,tak jsem vytuhla a zbudila se až teď ,je to takové ospalé počasí. :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
berušky loučím se sváma a přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
15. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tak koukám,že už se tady asi spinká,taky se půjdu natáhnout,zítra ještě do rachoty a pak už konečně víkend. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem ráda,budu odpočívat. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Kobylky, půjdu taky spinkat.
Kdepak je naše Bellinka? Zdravím a objímám na dálku.
Četla jsem si vás těhulky, už to máte na spadnutí:slight_smile: Krásná čísílka. Snad se my snažilky taky dočkáme, já tomu věřím:slight_smile:
Tak brou noc a kráásné sny všem.
15. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.