• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tobě Věruš taky,a neboj určitě se dočkáme taky.Já tomu věřím. :slight_smile:
15. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
autor
Holky, jste všechny strašně milý, tak dočítám, a už jsem zase všechno zapomněla, ale vše četla pozorně. Petjunko,jj sliznice dorostla sama, šlo o to, že bylo ještě brzy, ovuluju tak 15dc, takže to bylo překvápko.
Dady, tak Ty už se chystáš pomalu taky, moc držím palce, a děkujúúú za těhubacíilyyyy :slight_smile:
Majký, rozbij bankomatu hubku :grinning: ! šmejd, nedá a nedá! Já vím, ona to zase sranda moc nenjni, ale Adéélka je zdravááá, tak co! Kasi, co Ty? Jak se cejtíš??

Beluška nebyla, kulíšku, rozumím Ti, co říct, no MTR! Májenko, co Ty?? Dospáváš ty dvě noci probděléé? Ouboš je dom , tak může ponocovati s Ananáskem on, viď?

Leontýnko, zdravím Tě, bojovnice!
Evi, vítej v akci.. jsem čuměla do Nasti, chápu dobře, že jdeš do 4.IVF? Platíš tedy kolik??
Taky zdravím Alenku, už brzy budeš včeličkovat takéé :wink:
Karolajnka volalááá! HUrráá! Jen broučku, kdyby Tě nasérenkoval, hned přijď za náma, ale doma buď diplomat, víš, jaký pak dělá šprajcy :grinning:

Zdravím Katušku, Manetku a Leňulku! :slight_smile: A co Regíí? Jak u Vás?

Terezce aspoň večer přejuu vše nej k svátečkúú! :slight_smile:
Hanni, co Ty? Že Ty už jsi v něměcké porodce??? Jak se daří??
MončiET, takovej pěknej příspěvek jsi tady vystřihla :sweat_smile: , no jó, vydrž už brzy budeš dom, ouplně bez prááce
Taky ještě zdravím Janninku, tak inventuru jsi dělala, no, že se na to nevyprdneš, no já to chápu :slight_smile: . A Kačere, taky Tebe zdravíím a Valušku samozřejmě.

Holky, je mi dobře, prostě zase píchááám :grinning:, škoda, že je pregnyl jén jednou!
15. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
NAŠE ANDĚLÍ RODINA !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), Beluško, snad jen, že na Tebe myslím, vím, že teď není nejlíp...
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Huž jsme volali!! 19.10. jedeme do Cáru plánovati!!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku... Můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma! POřád máme ňáký starosti, ale my jsme bojovnice!!! Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Tož to je už brzy!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok. Jak je pani skorosemilská?
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruško,drž se!

HOLKY V AKCI
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF,ICSI,1ET,1KET,3kulihrášci,3.11.endokr., 15.10.pregnyl, 19.10.KET!
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem pro Keťátka!!:slight_smile:
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, IVF před vánoci to jistí! ,2.IUI 7.10. a ještě posichrováno kalíškem 9.10.
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),spermiovýsledky 12.10.lepší! 4.IVF - huž pícháámeéé! 19.10.UTZ!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,Adélka se už móóc těší ven, ale je trpělivá, ještě počká. Kontrola 21.10.
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař28.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek2kg a Kačenka2,23kg,zkusíme císařem,bez spinkání!!kontr. 21.10
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, hurrá(kontrola20.10)
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka,říkal Kristiánek!Máme morčátka!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!!!! Jogínujeme!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,mrskáme se o 106! A zasejc střííhááme a děláme krasavice!
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.
Lůca,Gync.OV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9.,ET 29.9.(3 bublinky),krásnéHCG 1700,UTZ26.10.(13.30)

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Ouboš chvíli dom, tož matka může odpočinout konečně!
15. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahojky kočenky, dneska honička, nestíhačka, že jsem ještě ani bré ráno nepopřála, tož bré ráno,dopoledne,poledne,odpoledne a večííííír. Muž již doma, jak víte, koukám, napečíno, navaříno, sežráno, jedna návštěva, dítě uspáno a teďkonc oba hrajeme na facebooku hru:grinning:, každej na svý samyci, no blázni závislí asi.
Jináč dávali ukázku ze zítřejší 13. komnaty, tož mi to prosím připomeňte, Andrejko, Ty na to koukáš!!!!, ať nezapomenu, bude to o tem hokejistovi, co tu bydlí a zranil ho jeden ichtyl z Jihlavy a je od té doby na vozejku, to vidím jako dneska. Možná tam bude vidět aj táta, jestli budou ukazovat ten zákrok, ách jo, to si zas pořvu, ale chci to vidět a maj i malušký mimisko, holčičku, tož zavítejte přes obrazovku k nám do Třebu :wink:

Brou nocku všem, zítra vás dočtu. :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 23:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Dobré ráno, berušky :slight_smile:
všem přeju hezký den, a klid v duši :slight_smile:
Beluško, čekáme na nějaký žížátkovský příběh! Co dělá baroš?? A kde spí Kokeš??
Tož jdu arbeitovati :wink:
MVR!
16. říj 2009 v 07:06  • Odpověz
dobré ráno na kobylce :slight_smile: . Je páááááááááááááááááátek!!! Andrejko, mám 4. IVF a cenu ještě nevím, jak se ji dozvím, budu informovat. Čekám kolem 40 tis. No uvidíme. Snad to bude naposledy :sweat_smile: .
16. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahojte dupky :slight_smile: Včera mi volali z Caru, že v pondělí newmáme jezdit, takže jsem se objednala na středu :sweat_smile: moc vás zdravím :wink:
16. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji pěkný páteček.
Manžova hnátka ještě musí být v sádře ,ale už nemá takové bolesti a může na to šlapat.
Moni to jsi řekla přesně nba takové zmetky sociálka kašle ,ale když chceš adoptovat tak proštourají kde co.
Jinak doma pořád na nic naši se rozhodli vést boj,mě moc dobře po psychycké stránce není ,ikdyž se snažím nejde to.
Dnes mám uklízecí den v sobotu vyrážíme někde na výlet máme výročí tak se potřebujem odreagovat.
Tak se mějte at všem vše dobře dopadne,myslím na vás :wink:
16. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ránko.Zdravím Leontýnku.Nebud smutná máš přece nás.Tak ráda bych ti nějak pomohla ale nevím jak,jen si z manželem odpočinte a udělejte si ten výlet aspon na chvilku vám to pomůže.Karolko tobě taky držím moc paluchy.
Jinak gratulka Andrejce a Věrušce jen tak dál holky naše zlatý,to bude pod stromečkem dálnic a miminek. :grinning:
Jinak hlásím že dneska jdeme pokud to teda Zdenda stihne Tak od šesti do osmy na hodinu z tatínkama na předporodní kurz tak jsem zvědavá. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Karolko takže už se dovolali takže až ve středu to sletí a pudeš znova do boje.
Leontýnko takže manža má pořád nohu v sádřec aspon si ho užiješ. Neboj doma se to uklidní a vklidu s mamkou promluvíte.
Marky ahojda vyspaná už se to to krátí a dneska si ze Zdenkou užíjte. Takže půjde k porodu :wink:
Andrejko at ti brzo uteče v práci a jsi snáma na kobyle :wink:
Evi ted už to bude naposledy a pak už budeš jenom v klidu těhulit a kynout kynout a kynout.
16. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ránko kobylky,

všechny moc zdravím,nějak nestíhám ani dočítat,ale koukala jsem na sloupeček v akci všem moc držím palce,Andrejko,Věruško,Kasi,Evči :wink: at brzy hlásíte // :slight_smile:
Karolko,ty za chvíli taky budeš v akci :slight_smile:

Leontýnce přeji pevné nervičky,s Vašema je mi to líto :frowning2: snad to brzo vyřešíte :wink:

Marky,jakpak se vede???Co bříško už je asi hoodně veliký,co??? A teda Adélka má pěknou postýlku :slight_smile: u nás se dělá dětský pokojík,teda začíná,ale už tak moc se těším až to bude hotovo,koncem dalšího týdne asi půjdeme pro postýlku :slight_smile: a taky už máme konečně obleček pro malou do porodnice :slight_smile: je v albíku
Marky my jdem v pondělí na předporodní kurz :wink:

Jinak včera jsem ukončila neschopenku a jsem na dovolené a 30.10. jdu na mateřskou :slight_smile:toto letí :sweat_smile:
16. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Všem těhulím to pěkně letí,jen co je pravda ty čísilka a za chvíli se to bude přesouvat za Májou,no to je super :slight_smile:
Tak se hlavně opatrujte,pozor na sníh a na zimu ať nenachladnete :wink:

Lucy,jsem zvědavá kolik jich tam nakonec budeš mít :wink: :grinning:
16. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Jéé tak tu zas nikdo není :angry: :frowning2: :frowning2:
16. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré dopoledníčko všem, jsem si myslila, že si poležím, když je muž doma,a le dítě jen řvalo, do toho telka, no jeblo by mě. Tak se rozhodli, že pofrčej juknout na výprodej těch vojenských věcí, je to totiž tento týden u nás, tak jeli pozdravit a je tu klid. Ovšem já abych měla vyoráno, vyžehlíno, naklizeno, uvařeno, upečeno, takže kmitačka.
Trošku mě bere zase hlva, to je děs, fakt! :angry:
Andrejko, nezapomeň na tu 13. komnatu, musíš do mě šťouchnout, bo já jsem sklerooooooooooza!!!

Věrčo, to jsem ráda, že tak rosteš a půjdeš do teho a neni středa nebo úterý bo co je to za den nějak pozdě? Kolikátej je to den? Ale mně se to taky zdálo tenkrát pozdě a bylo to akorát, to je pravda.
16. říj 2009 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz
Kačerko, pěkný obleček, ale neni nějak velikej? :grinning: To půjdete jako my, všechno ohrnutý. Možná se mi to zdá. A koukám, že máte našeho TYGRA :grinning: , modrýho, ten s náma jezdí na kočíku a pořád vrní,k ovšem natahuj stále dokola, omg :slight_smile:
Jdu něco dělati, pračka už se točí. Venku na poserenkování počásko, před chviličkou přestalo sněžit asi po třech dnech, ale jak dlouho to vydrží, nevím. Páááááááááááááčko :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ránko berunky :grinning:

tak sem dorazila včera z inventury kolem půl 2 v noci :confused: do hajan sem se dostala o půl 3 a v 7 ráno mě tady nadšenej vůl vzbudil mlácením lopaty o chodník bo odhrnoval jí sníh-no pakoš no,na co má uměly shrnovadlo.To my máme tady velkou službu a nic vyhrnovat teda nebudu včera sem tam zápasila a au au moje zádička,pak sem sebou pleskla na balkoně mi to uklouzlo sem chtěla zachranovat můj oleandr a pak to tak dopadá-ale zachránila sem ho,nebyl ani vidět pod sněhem :grinning:

Sem byla tak K.O že sem zapomněla odjeti z práce na jogu.Moni já tam byla jen vyjímečně na inventuru,snad dopadne O.K lidi kradou a docela toho chybělo no.Ukazovala sem kolegynce jak se dělají ty papíry a PC k tomu,příště to budou holky dělat už samy.Můžu říct že bych to už v práci ted nezvládla ty 12ctky,fuj ten vzduch :rolling_eyes: :rolling_eyes: spocená sem byla jak vůl.

Ani sem vás ještě nečetla,tak odpo,ted musím do sprchy a nakoupit a něco uvařit,jen sem zahlídla Věruška píchá a Andrejka taky :grinning: :grinning: tak aspon někdo pravidelně že :grinning: :grinning: :grinning: tak holky tfuj tfuj at to hezky roste :wink:
16. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Brééé dopoledné kobylkýýý:slight_smile:
Tak jsem si dnes poležela až do půl 10, ale předtím ráno jsem stejně musela asistovat u venčení mikuho, bo ten můj mu neumí nasadit kšíry, a pak mi hp posílá do třetího patra samotného a já ho musím lákat domů.
Bolí mne krkůůůů a jsem nervníííí a vše mne rozbrečíííí. Kokla jsem do albíka ke Kačerovi a už bulím.
Májo, já si to takly říkám, jestli není středa pozdě, navíc, pregnyl už mám píchlej a jdu až takhle dlouho a Andrejka ho píchala ve stejnou dobu a jde v pondělí. Je to na palici....
Jinak Kasi, Evuš, držíím taky pěsti!
Leontýnko, tobě chci napsat, že je dobře, že teď nejsi na to napěstí s rodičema sama, bo je s tebou tvůj muž. Užijte si sobotní výročí a nemysli na nic špatného.
Janinko, tak ty takhle inventuruješ a ještě shrnuješ sníh a padáš z balkńu? OMG,dávej na sebe pozor, Těhule!!!
Karolko, tak půjdeš taky brzo do boje! No hůráá, konečně se to tu začíná rozjíždět:slight_smile:
Bellí, myslím na tebe takéé a posílám pohlazení,
Kobylky, jdu vařit, ať se něčím zabavím.
16. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
:grinning: :sweat_smile: Ahojka kobylky,
kdepak v porodce jsem teď dva dny po sobě v práci, jo holt ty papíry musí někdo udělat ,ale to nevadí alespoň nemyslím na porod,Sophinka už je zase skoro bez pohybů asi má málo místa tak se moc nemůže hýbat.
U nás je tolik sněhu letěli jsme přezout gumy na obou autech aby měla Sophinka připravený fáro na cestu z porodky.
Dnes budeme oslavovat ségry narozky a malé Terezky svátek tak snad to nějak zvládnu.
Jsme až do neděle u mamky a tam je vždy fajn ona je totiž skvělá kuchařka mňamky včera dělala dvě střechy z bebe sušenek je to výborný s krémem a ve prostřed banán polité čokoškou a dnes bude taky spoustu dobrot musím si to užít než začneme kojit to budu muset malinko dávat pozor aby neměla malá větříky.
Všechny Vás zdravím držte se holčinky moje.
Věruško a Andrejko držím všechno co mám a určitě to vyjde pěkně bojujte a nemyslete na to.
Lucí Tobě obrovská gratulace uvidíš kolik jich tam bude to je jedno hlavně že bude.

Papa Krásný den :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
16. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak mi jí už rodíme a ona je ještě v práááci:slight_smile:
Zdravím Haníí:slight_smile: Ale je z tebe cítit pohoda, to je fajn. Užij si to u mamky a hlavně halš, kdyby se cokoliv dělo! Jsi na řadě:slight_smile:
16. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj zdravim vsechny dneska mamposledni den dovolene tak nakukuji, zitra smarujem do prace. Chci se zeptat je spatne pokud uz pomalu zacinam nakupovat?? Ja jen ze mi kazdy rika to je moc brzo a to se nesmi atd.... Holky kdyz jste zacaly s nakupovanim vybavicky?? dekuji
16. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
ahojky kobylky jdu se na vás podívat :slight_smile:.Dneska už zas mam volníčko tak aspon nemusím do toho hrozného počasí.Především chci Lůce popřát ke krásnému hcg.Taky jsem zvědavá kolik budeš mít broučků. :slight_smile: zdravím spešl Belušku,protože minule jsem jen proběhla a nereagovala.Andrejko je dobře,že si se rozhodla jít do ketu taky bych to udělala jako ty.Nechci se opakovat,protože holčiny ti to tady už všechno napsaly. :slight_smile: A tak budu držet pěstičky i Věrušce. :wink: :wink: :wink: Je to super tolik lidiček v akci.Já bych šla do akce hned,ale to nejde nejsou prašule.Jo a ještě Eva je v akci,Kasa taky a Alenka brzy půjde.Nerada bych na někoho zapoměla.Tak prostě všem pržím pěstičky :grinning: :grinning:
16. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ivuš, dej na svůj pocit a nenech se nikým v tomhle ovlivňovat. Já si řikám, že to jsou jen pověry. Taky jsem si hned na začátku nakoupila sem tam nějaké bodýčko,ale s většíma zásadníma nákupama bych počkala až bych určitě věděla jestli to buide holka, bo kluk.
Ahoj Mikki, taky zdravím. A děkujem za držení pěstí, budem to počebovat:slight_smile:
16. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Verusko dekuji, tak myslis ze jsem dneska nic nepokazyla jo??
16. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ja jsem totiz uz neodolala akoupila jsem jedno bodycko a jedny dupacky.
16. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ivuš, kdyby to, že vynosíme a porodíme zdravé miminko záviselo jen na tomhle, tak by to bylo hooodně jednoduchý:slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Ivy já mám spoustu věcí doma po Petulce a nebudu je dávat pryč už jsme se na ně s manžou koukali. Jsou to pověry že bys neměla mít doma kočárek a tak. Je to o tom že kdyby se náhodou s mimi stalo at tě to ještě víc nebolí. Jám u prvního měla všechno doma pro mimi a když jsem o něho přišla manža všechno odvezl pryč at nebrečím ještě víc při pohledu na mimi věci :wink:
16. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahojki zdravím všechny.Leontýnko neboj časem se to urovná,musíš věřit a zítra si to s manžou užijte. :slight_smile:
Já mám dneska den blbec,protže kromě toho ,že Peťa včera přišel z práce a kvůli finanční krizi jim vzali prémie-2tis.,tak včera se stal na lázních průser z novou procedůrou,a popálilo to paní,která jako první tuto procedůru zkoušela.Stála několik 10tek tisíc a teď se musí zrušit,a tak ředitel kope kolem sebe a aby ušetřil tak jde po lidech.Ze stravovacího úseku vyhodil 3 lidi,z procedůr paní která v tu danou chvíli na té procedůře pracovala,a přiletěl na zahradu a viděl chlapy sedět,a oni na to nereagovali,že mají přestávku ,takže jsem šla dneska na koberec a jsem o 2 500,-kč lehčí,protože jsem jejich nadřízená a oni neměli sedět i když měli přestávku. :unamused: No prostě kdo chce psa býti vždycky si hůl najde,takže jsem hned říkala,že jakmile se nám zadaří,tak odcházím okamžitě na nemocenskou,že se nenechám stresovat a buzerovat a v konečne fázi by jsme na to mohli špatně dopadnout.Ještě ,že už je víkend.Tak se mějte krásně. :slight_smile:
16. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
Kasi ahojda to dneska máš opravdu den blbec jak se se.. tak se.. :frowning2: Budu držet paluchy všechny a má jich hodně :grinning: at se zadaří a jdeš na nemocenskou užívat si a né se stresovat v práci :wink:
16. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Kasi :unamused: to je k posr...fakt. S tou neschopenkou ti to schvaluji. Lepší než se stresovat.
16. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Tak zdravím všecinky.Už jsem na chvilku doma.Tak Lůco Zdenda by chtěl jít k porodu tak uvidíme a jsem zvědavá jak bude reagovat na dnešní hodině z tatínkama.

Katy bříško vyfotím zítra a i podložku na přebalení a další ulovený kousíčky.Jinak máš nádherný oblečení do porodky a dost pěknou výbavičku.Jsem ti pokoukala albíčko.Jinak se zatím nějak držím i když je to tešký a dlouhý.Ale ten výsledek za to stojí to je pravda.

Janinko co jsem to četla?Koukej odpočívat a né chodit učit do práce a ještě takhle dlouho.At se to naučí samy měli dost času né?

Věruško to jsou hormonky a i to počasí ti moc nepomůže.Koukej si dát čokoládku a z miláčkem pěkně odpočívej a relaxuj.Udělejte si romantiku.Držím ti jinak moc a moc palečky.A at tě přestane bolet v krku.

Kasi všude se prostě najde nějakej blbec,ale tohle je podpásovka a nezasloužíš si to.At si teda zkrouhne ředitel vejplatu sám.

U Zdendy v práci zase vyhodily kluka jen kvůli tomu že má dvě malý děti a chodil dýl do práce,protože je odváděl do školky.Jinak Zdendovy taky zkrouhl vejplatu k vůli prasklý gumě kterou píchnul na stavbě díky špatně zadělanýmu nájezdu ze stavby.
16. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.