• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Taky jsem se dneska dověděla že jednomu Zdendovo kamarádovy,který čekali miminko o měsíc dřív než mi ,že se jim narodilo mrtvý. :cry:
16. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj Marký to je smutný 9měsíců to nosíš pod srdíčkem a potom se ti to narodí mrtví :cry:

Ale co mysli na sebe na Adélku jak jí budeš za chvílku držet v náruči až ti to závidím to bude paráda holky rodtě vkládejte fotečky at nám začínajícím těhulím to rychle uteče :wink:
16. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
Jen mi Luci závid já ti zase budu závidět ty tři prcky.To tě budu i do konce obdivovat :grinning:
16. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahojky kočenky, jdu si vás přečíst, dítě kvílí. Vložila jsem do albíka Mimíska jednu fotečku s aktuální zimní výbavou, dneska jedna teta napletla :slight_smile: , tož již proběhla přehlídka, to bude teplíčko.
16. říj 2009 v 16:59  •  1 dítě  • Odpověz
Všiměte si taky, kolik nám dneska je :sunglasses:
16. říj 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
No hurá,někdo tu je :slight_smile:
16. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Ahoj Máji Ananásek má dneska 5 měsíců že jo?Taky jsem hodila pár foteček tak mrkněte
16. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Marky díky to budu po týdnu šedivá nevyspaná a strhaná už se na to těším :grinning: Určo tam jsou jenom dvě bublikny tři né to budu rarita v Caru embryoložka povídala že letos mají jedny dvojčata :wink:

Máji Anička je úžasná už je jí 5měsícu pokud dobře počítám :wink:
16. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Věruško,no to počasí a ty hormony,fakt dělají své :unamused:

Kasi,tak to máte taky velice milého ředitele,no jo voly jsou všude :angry:

Marky,to vůbec neposlouchej komu se narodilo mrtvé mimi,je to smutné,a ty potřebuješ být ok a hlavně psychicky v pořádku a těšit se na malou :slight_smile:
Jinak výbavičku myslím máme docela ok,jen mě Janča ujistila v tom že mám dokoupit ještě španělskou deku a taky zavinku fleesovou do autosedajdy :wink:

Máji,teda jste velký holky,5měsíců :dizzy_face: teda to letí,to je hrůza :sweat_smile: Jo oblečeníčko do porodky máme 56 menší nekupuju :grinning:
16. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Marky,pěkné úlovky,já dneska ulovila ještě v Tescu 3 overálky na spinkání novorozenecký ve slevě za 75kč :grinning:

Lucy,i ty dvojčátka dají zabrat co?Však za chvíli uvidíš kolik jich nakonec bude :wink:
16. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Já tu španělskou deku nemám mám običejný,ale teplý a autosedajdu mam i z nánožníkem tak tu já nepotřebuju.To samí zavinku do autosedajdy.Já sama pořádně nevím jestli mám všechno to zjistíme po porodu a dokoupí se to.Jsou ale věci který bych chtěla ale není na to tak to nepotebuju.

Máji já se přiznam já si to přečetla u tvýho obrázku.A foto moc pěkný.
16. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Já jsem tohle Katy sehnala od kamarádky co má chlapečka a tohlento dostala.Měla toho dvě igelitky tak jsem si mohla vybrat.Za tři stovky tašku a půl věciček no nekup to.Jo a ještě jsem dneska malý obědnala bundičku hodím odkaz a mrkněte.
16. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahojky
Kaši tak to je den blbec, no vlastně šéf je blbec.
Věrka dnes byla doma v pelíšku, tak doufám že krček už mc nebolí
Ivi já nakupovala od 20tt ale jsou to jen pověry tak proč si neudělat radost i finančně je lepší nakupovat průběžně, ať toho pak není moc.
Hani ty ještě v práci, teda už máš ležet a pomalu rodit :wink:
Janiko taky taková akční dušička, dávej na sebe pozor.
Katy pěkný obleček a mateřská za dveřma
Leontýnko teda zítra si to užijte, i když v takovém počasí to bude výlet takový divoký, ale vy něco vymyslíte.
marky tak ať se tatínkovi kurz líbí a hlavně ať si to nerozmyslí
Karolko tak středa už je jasná, pak hurá do boje. Tvojeho tím moc nezatěžuj stačí když v den odběru daruje spermošky.
Máji tak čepička je super je větší než Anýskova hlava ale bude v ní teploučko :slight_smile:
Holky kdyby jste chtěla některá něco koupit na stránkách www.kojenecke-obleceni.eu mám tam kód na 10% slevu na další nákup, ale musí se vybrat do 13.11.2009 a já už nic nepotřebuju, tak ráda kód pošlu.
U nás teda jen leje a leje sníh tu nemáme, ale není o co stát.
Bellí myslím na tebe, doufám že už je líp, i když čekání na další boj je dlouhé, ale už budou Vánoce a překulí se rok a budeš zas píchat injekce. jak žížátka v takové zimě?
Andrejko jak je tobě jedete zazimovat chatu?
16. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Holky v dnešní době je tolik věci pro mimino a já vím ze své skušenosti že polovinu věcí ani nevyužijete a nepotřebujete. Hodně holek si kupují to nej jenom aby ukázali že na to mají ale tomu miminu je jedno co má na sobě hlavně at má co na sebe je vteple má co jíst a hlavně potřebuje lásku rodičů.
16. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Marky to bude kouzelnice bundička je úžasná :wink:
16. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Luci máš pravdu.Já prostě nemam na kolotoč nad postýlku za 1200kč tak to prostě nebude.Malá z toho nemá stejně rozum.To samý oblečení.Na co kupovat značkový když z toho stejně rychle vyroste a co pak stím.Jo něco jinýho je když má někdo peníze a může si to dovolit ale to bohužel já nejsem.Ale seženeš i v sekáči pěkný věcičky a vůbec se za to nestidím.
16. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Luci je pěkná není drahá a na zimu ideální.Paní píše tři až šest měsíců tak jí to chvilku vydrží.Měla jsem ještě jednu vybranou podobnou ale paní nereaguje na interku ani email tak má smůlu.
16. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
Máji stejně jak rychle ty děti rostou vid. :slight_smile:
16. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Marky já měla bodíčka a overaly všechno ze sekáče máme u nás jeden a majitel už mi nechával miminkovské věci body jsem měla od 5 do 10 kč a ještě všechno vynosila neteř. To víš že je to miminu jedno. Známa měla pro mimi na postýlce tyčku a na tom vyseli hračky a víš jak si stím vyhrálo a stačilo to.
16. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Marky super pupík :slight_smile:
Luci máš pravdu a ještě kolik toho pro mimi dostanem od příbuzných ani obnosit se to nestihne
Dáváme si s juniorem kakao a stavíme lego, v takovém očasí se ani nic jiného dělat nedá.
16. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Holky tak mi pádíme na ten kurz tak zatím pa.
16. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj Moni mě dítě práve povesilo na sušák prádlo půjdu si sní za odměnu něco zahrát je to moje pomocnice. Moni kdy jsi řekla synovi že jsi těhu :wink:
16. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
No jo holky,na jednu stranu máte pravdu,na druhou zas když můžu tak koupím,no to je těžký :grinning: ale plno věcí mám taky z MMB,a hodně jsem kupovala v Tescu,tam myslím super věcičky a rozumná cena.Teda jen to do porodnice bylo dražší jak kombinéza-ale to má Valinka od babičky takže asi tak.A my jsme jaksi dostali jen malou taštičku od tatíka použitých věcí,jinak nic,takže vše jsme kupovali.

Marky,když já nikde nenarazila na deku teplou co by byla ok a ty imitace španělky stojí 400 a nejsou tak pěkné a ta španělka co bych chtěla tak je za 600,takže nic moc rozdíl.
A kolotoč mám z MMB za 500kč :grinning:
Pěknej kurzík :wink:

Lucy,teda Peťa je pomocnice :slight_smile:

Monči,to je jak u nás,taky leje a leje a je hnusně tma už od poledna :unamused:
16. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Ivy,já jsem kupovala první věci myslím 17tt,a to jen overálek,ale stejně myslím že je to přežitek z dob kdy prostě až se narodilo mimi tak prostě se bralo že je,tedkom je to hlídané víc a kontroly a tak,a stejně záleží na Tobě,když Ti udělá radost si to koupit tak proč né? :wink:

Hani,teda 39tt,to už každou chvíli tu může Sophinka být :slight_smile:
16. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Marky víš co mrňousci z toho opravdu rozum nemají,takže je úplná hloupost kupovat značkové věci a třeba i co se týče hraček,je to o nápadu.Naše zlatíčko Simonka dostala od strejdy ,tedy mého bratrance hračku z Čika za 300,- a od tety ,tedy babičky Simonky fazolky v obalu od šumivého celaskonu a hádej s čím si raději hraje,ano s obalem od celaskonu ,který krásně štěrká. :slight_smile: :slight_smile: Takže si vůbecnedělej hlavu,z toho ,že nebudeš mít kolotoč za 1200,-.A hlavně buď v pohodě.Musíš myslet pozitivně,všechny špatné zprávy zkus nevnímat. :wink:
16. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Luci malý to věděl myslím od krve, to už jsem mu řekla bral to a věděl že to jsou zatím embria a že můžou ještě odplavat. Ale už od první fotky už viděl jak to vypadá a kontoloval mě kolik má postupně cm, tak to s náma prožíval.
Máš doma šikulu. Tak si hezky pohrajte.
jo jo holky dětem stačí málo, hlavně ne ty krásné hračky, stačí kolečko s kuličkama za 15,-. Nám poslal brách z USA krásné hračky mikimausů ale byli tak těžké že je sotva unesl pak se s něma jen práskal, když mu spadly třeba na pusu. S oblečením jsme měli problém s darovanýma věcma, občas se to netrefilo do ročního období.
16. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Mončo s těmi hračkama máš pravdu,ty obyč jsou super,já u nás nemohla sehnat obyčejné chrastítko a tak,prostě nadlidský úkol,nakonec v Jihlavě jsem sehnala :slight_smile: ale ze zkušenosti mimin okolo víme že stačí třeba obyčejnej malej balonek a je zábavy plno :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Koťátkaaa, všechny vás mocinky zdravím a sluníčkám v akci držím opravdu všechno co mám, ať jde vše podle plánu a hlavně ať hlásí // krásné dálnice:slight_smile: těhulkám jen samé dobré zprávičky na kontrolkách, za chvilku tu bude tolik maminek, že to není možné a u Máji bude plno:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
16. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj Beluško sluníčko naše. Jak se máš a co žížátka v té zimě :wink: A co sršnák poradila sis sním nakonec :slight_smile:
16. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.