• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jj, Luci, sršňáka jsem přiklopila a zvířátka? Já bych, v příštím životě, chtěla být naším zvířátkem, ale jasně, že pojmenovaným, viď Moni:wink: jsem unavená, jdu do pelíšku, pěkně se vyspinkejte, koťátka moje:slight_smile:
16. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Ahoj Belíšku tak se krásně vyspinkej.A aspoň trošičku si odpočiň :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Pěkný páteční večer, zlatíčka!
Vidím Belíška!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ahój, kulíšku! Tak sršňáka jsi zlikvidovala, no bodejť ne? Baroše zpacifikuješ, tož to by bylo, haby to aj s tým sršáňem nedopadlo 1:0 pro Tebe :grinning: :grinning: :grinning: ! Jak sloužíš v dalších dnech?
Luci, ahoj dálničářko! Tož jak je? Už blivno? Bo vůbec?
16. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Čus Kasuš, zdravím též! Tož si vás jdu dočísti..
16. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj Andrejko jak se ti daří jsi v Práglu nebo na chaloupce :wink: Zatím to jde v obchodě je mi trochu divně vždycky si koupím pití a popíjím a je mi lépe.
16. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Belíšku sluníčko naše dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Bellí jasně že jen zvířátkem pojmenovaným :slight_smile:
Andrejka taky na příjmu, tak jak jde čekání, úklid a všeno pomalu připrveno?
16. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tož ještě načuhuju, jsem v pyžamu, horký čajíček a velké lízátko k tomu:wink: Andrejko, teď mám jediný celý víkend volno, ale máme doma takový bordel, že jsem to ještě nikdy neviděla, páč Pavlík nahazoval ještě tu stěnu, co mám opadávala. Mikky, vůbec neřeš, že někdy na někoho nereaguješ, mě se to taky stává, ale né proto, že bych snad nechtěla, ale je toho tolik, že to semtam vypadne z hlavičky:wink:
16. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu spinkat. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
16. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Tož to jde rychle, jen dvě stráánky! Janninko, jak to, že jsi uklouzla??!! OMG, opatrně,nesmíš padat :confused: .
Evi, takže 4.IVF, no to je tedy taky počet! Tak hernajs, ať folíky rostou do velikosti a kvality! Kasi, tedy no den blbec, no comment! Leontýnka chystá výlet! Lei, jak vlastně manža komunikuje s vašima? Myslím, běžně i teď po tom pondělku? Asi to taky je těžký , co? Mikky, ahojda, tak jsi taky nakoukla? Jak je u vás? No, už jsem to zjišťovala u našich, proud vám jde a sníh už břečkovatí.. no, třebas si někdy můžeme dát kafíčko, až tam budu?
Ivi, neřeš a nakupuj :grinning: . No, holky, co k tomu nakupování, no jen, že zkrátka a dobře někdo má víc penízků, nekdo míň, a přiměřeně tomu nakupuje, to je normálka, ne? Tak Haninka, ještě nerodí, ale pracuje, Ty jsi taky energie sama :grinning: . A Kačer taky přišel na drb :wink: a no, kdo ještě? No přece naše KAROLAJNKA!!!! Ahoj zlato, takže ve středu! Májenka a Věruška taky byly, no tož to já víím, bo my přály už do práce hezkej poslední den :grinning:
16. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
OMG,já zapomněla na Monču a její stavby z lega :grinning: ! Ahooj Moniii, hezky si líčila Kristiánovi, že embryjka mohou odplavat, fakt hezky a přitom pravdivě..
16. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Holky, jsem v Praze. Odpol jsme měli rekalmaci na žaluzie, a pak jsem dělala véču a už se nám nechtělo. A v neděli mám mít školu, ale ještě se rozhoduju, zda půjdu.. Moni, my vlastně až tak moc nezazimováváme, bo jezdíme fuirt. Jen mám v zemi ještě nějaké jiřiny a mečíky a tak, tak snad neumrznou, než tam dorazíme.
Jééé, Beluška má lízátkooo, a velikýýý a že s Tebou líže i KOkeš, viď? :grinning:
16. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jj, mě se taky moc líbí, jak to Monča vysvětlila, je to taková naše citlivá dušička:slight_smile: Andrejko, Kokeš je venku u Bellinky, dneska se mi zdálo, že byl strašný vítr a Kokeš nám uletěl, OMG.
16. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak se Beli nepřepracuj a aspoň trošku si odpočiň .Já mám už hned dobrou náladu co jsem se dověděla ,že se dnes Rozince narodil Matýsek.Je to obrovské štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
No nic, jdu zalehnout k telce na tu 13. komnatu, bo už je mi i zima, jak jsem unavená. Dobrou nocku a krásné sníky, koťátka moje:slight_smile: pěkně se vyspinkejte:slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Bellí teda to je chuťovečka na noc, tak se hezky vyspi na ten velký úklid. Teda pořád renovujete, na baráčku je to pořád furt něco a nějaká práce.
Andrejko tak zasej škola, no ale na druhou stranu aspoň v zimě máš tím zabitý čas, venku se stejně nedá být, tak to využiješ na vzdělání :wink:
Kaši to hned potěší když se známím narodí mimi, viď tuplem když je z IVF tak to dodá sílu. Kdy budeš dělat testík?
Zítra asi ráno půjdu do práce, nějak se to kupí, tak taky mířím do pelechu, tak dobrou všem :pensive:
16. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Tož jsem viděla komnatu a Třebíč a Májenka určo slzela..
Moni, to jo jsem ráda, bo mám jakoby i "jiný cíl"
16. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Děckáá já vás nedočtu asi, omg. Byla tu návštěva a odjeli teďkonc. Komnatu jsem si hlídala, ale satan si vzpomněl, že nutně potřebuje ven a ona začala, tož jsem nviděla to z čeho jsem měla strach. Ale já blbka si to teďka pustila na netu a samozřejmě tam táta cupital a Tomáše odnášel, no divnej pocit to je..., ale neslzim, ba naopak mi to přijde, jako by tu byl a mohl ajsem mu zavolat aříct mu, viděl jsi s v telce? :slight_smile: Nojono...

Muž jel do obchodu rychle, tak ještě bud dělat véču, máme hlad jak zvířata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylkýý, dočetla jsem vás a půjdu taky spáti. Není mi nejlíp, dpufám, že se to nezhorší.
Májuš, ten pocit je asi zvláštní,ale určitě tě táta nahoře slyší a ty mu to můžeš říct. " Akorád" ho neuslyšíš ty.
Bellíška jsem prošvihla:frowning2: Tož hezké sny bez lítacích Kokešů:slight_smile:
A všem ostatním taky, krásné miminkovské sny:slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Taky popřeji dobrou noc.Jinak Moni testit budu nejdřív za týden,teda jestli bude proč?Byl by to totiž zázrak,kdyby se zadařilo,spíš se chystám už na 1 IVF. :slight_smile: Tak se hezky vyspěte. :slight_smile:
16. říj 2009 ve 23:45  • Odpověz
Tak jsme si vás slavnostně dočetla, dneska se tu řešilo obléééééčo. Nojo, já mám taky všechno jetý, ale neva, je to jak nový a lehko se to prodává dál, já přesouvám ke kámošce :slight_smile: Jináč nesouhlasím jen s tím názorem na kolotoč, že z toho mimi nemá rozum, bo kolotoč je u nás strašně oblíbenej a každý ráno vykouzlí Annanasovi úsmv od ucha k uchu a musí celej den hrát, tedy když je v postýluši, má ho moc ráda a to i naše kááámoška z porodky, taky furt vhrávaj. Těm dětem to fakt dělá velikou radist, je to taková první vnímaná hračka. Hlavně ať dlouho vydrží hrát, to je základ, bo pak jen lítáte a natahujete. My máme kolotoč za 99Kč :grinning: , je jak od kolotočářů, ale neva, slouží, dyk je to kolotoč, tak muší bejt od kolotočářů vlastně :grinning:
17. říj 2009 v 01:06  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí usmrtila sršňáka, to je dračice teda :slight_smile:

V telce už heká nějaká baba, prej čeká bo co a zkusíme to spolu, no nazdar, asi je už fakt dost hodin, baba řiká, že chce ochočit :grinning: Jsem už dlouho asi neviděla telku v noci :grinning: Tak já radši jdu, bo si mě tu ještě nějaká baba ochočí a co pak.

Brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. říj 2009 v 01:07  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE ANDĚLÍ RODINA !!! :slight_smile:

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), my se porazit nenecháme, v ničem! Aj sršáňa jsme zlikvidovali!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Huž jsme volali!! 21.10. jedeme do Cáru plánovati!!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku. A my můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma, a máme výýýročííí!!! Pojedeme to oslavit na výlet!:wink:
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Tož to je už brzy!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok. Jak je pani skorosemilská?
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruško,drž se!

HOLKY V AKCI
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF,ICSI,1ET,1KET,3kulihrášci,3.11.endokr., 15.10.pregnyl, 19.10.KET!
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem do Keťátka!!
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, IVF před vánoci to jistí! ,2.IUI 7.10. a ještě posichrováno kalíškem 9.10.
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),spermiovýsledky 12.10.lepší! 4.IVF - huž pícháámeéé! 19.10.UTZ!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11, Adélka se už móóc těší ven. Taťka jde na kurzík taky! Kontrola 21.10.
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař28.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek2kg a Kačenka2,23kg,zkusíme císařem,bez spinkání!Kontr. 21.10
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!! 30.10.ofígo na mateřskééé!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, hurrá(kontrola20.10)
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka,říkal Kristiánek!Máme morčátka!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!!!! OMG, opatrně na tom sněhu!Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,mrskáme se o 106! A zasejc střííhááme a děláme krasavice!
Iva, těhu přirozeně, fazolka je v pořádku.
Lůca,Gyn.OV,2IUI, 1IVF, 2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9.,ET 29.9. (3 bublinky )krásnéHCG 1700, UTZ26.10.(13.30)

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Ouboš chvíli dom, tož matka může odpočinout konečně!
17. říj 2009 ve 02:00  • Odpověz
Dobré ranko tak jsem se teď podívala na 13 .komnatu Tomáše Zelenky a tak jsem si u toho pobulela,obdivuji ho jak se vším vyrovnal. :slight_smile: No jeho příběh jsem dost sledovala ,protože hokej hodně sleduji.A moc bych mu přála ,aby se stal zázrak.
17. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji pěkné ránko.
Včera jsem měla perný večer před měsícem se ke mě vrátila má dlouholetá kamarádka a včera mi spešl volá at s ní du na kafe že má nějaké problémi ,tak zjistila že ji podvádí manžel tak řeší rozvod,on už dělal problémi delší dobu,ale ona to nechtěla vidět ted konečně prokoukla.
Andrejko manža s našima vycházel dobře ,ale ted se nebaví naši s nikým krom malého,ani na nás nepohlédnou a myslím si že jich to tak brzy nepřejde,a nejhorší na tom je že já když jsem sama mám někdy takový zdrav problém že potřebuji pomoc druhých a s tím mě asi budou chtít vydírat.
Nevím jak to vše dopadne a netěší mě to a mrzí mě že jsem jim o té adopci říkala pokud nemám nic jisté.
Jinak se tu mějte ,dávejte na sebe pozor,nevystrkujte nos je tam hnusně u nás už zas přeprchá.
Jdu něco uvařit a odpoledne vyrážíme.pa pa :dizzy_face:
17. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Teda Májo, zase jsi ponocovala, to se nedivím...,ale ty tvoje noční přízpěvky stojí za to :grinning:
Ahoj Kasi, taky jsem koukala a obdivuji jeho vůli.
Leontýnko, tvé kamarádky je mi líto,ale takový už je život... Hlavně si ty toho na sebe nenakládej moc, už takhle máš svých starostí až nad hlavu. Ani nevím jak se mám vyjádřit k situaci s vašima. Jediné, co mne napadá je to, že všechno zlé, pro něco dobré... Tak doufej! Užij si dnešek s manžílkem:slight_smile:
Holky, já chrchlám, zacpanej nos, v krku škrábe... myslela jsem, že už to bude lepší,ale není. Dneska budu asi ležet jen v posteli.
Koukala jsem do tabulky, že bude začátek týdne pěkně akční:slight_smile:
17. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno kobylky, tak si to tady v rychlosti pročítám...to jsou zase info. Leni té tvé kamarádky je mi líto. Nevěra je fakt hnus... ale jak říka veera, nenakládej si toho na sebe hodně, snaž se být v klidu ať máš dost sil. Jinak všechny zdravím a přeji pěknou sobotu. Já mám dnes pracovní, ale zítra volno, takže se ukážu na déle :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
No já jsem zvědavá na příští víkend.To už budu vědět na čem jsem .Už jsem zvědavá,ale ještě týden musím vydžet.
No tak ,ale stále žije naděje. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Určitě to dopadne dobře, držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
17. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Díky,nic jdu koukat na kapitána Kordu. :slight_smile:
17. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.