• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky teda vy jste mi včera daly ze španělskou dekou :wink: já lítala po netu snad 2hodiny :slight_smile: jsou krásné a ty ceny taky!
Přeju krásnou sobotu.Už jsem se na ní moc těšila.Dnes ani nemusím vařit jsme pozvaný ke tchánovum,máme totiž posvícení. :slight_smile:
Věruško ty dnes vůbec nevylézej z pelechu,pořádně to vylež ať jsi fit :slight_smile:
Májo ty jsi blázen.Obdivuju Tě,mě by ten spánek co máš ty nesačil :unamused:
To počasí je unavující,no ale držím se žehličky takže neusnu :grinning:
17. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahojky, sice sjem vás ještě nečetla, ale stačí mi příspěvek výše :grinning: , Peti stačil, bo já teďka vylezla z pelechu a Annanas ještě chrní. Luboš si jel pro kalhoty do teho jejich výprodeje a já peru. Pouze jsem si zatím stačila umejt hlavu. Bych nevěřila, že budu takhle dlouho spát a to dítě ještě dýl.

Tož bré ráno a jdu čísti. :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. říj 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je super,že jste si holky pospaly. :slight_smile:
17. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak dočteno, asi ještě taky chrníte :grinning:
Kaši, taky sleduješ hokej? No tak paráda, to už jsi třetí, ještě Petjunka :slight_smile: Luboš včera naznal, že jsem byla hokejová Nanyka prej, no tak to teda nebyla :slight_smile:
17. říj 2009 v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz
Ano my hráli v telce ve čtvrtek :wink: A VYHRÁLI :slight_smile:
Ahojky :wink:
17. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj koťátkaaa, přeju krásnou sobotěnku:slight_smile: né, že bych až teď vstávala, už mám skoro uklizeno, pračka jede, teď jsem teprve posnídala, bo jsem zapomněla:grinning: Věruškooo, dneska vůbec nevylézej a pěkně čajík s medem:wink: Petjunko, Májinko, ahoj kočičky:slight_smile: Alenko, Ty jsi taky pořád v práci, viď? Andrejka ještě spinušká? Monča je taky dříč jako blázen. O Petjunce ani nemluvím.
17. říj 2009 v 11:22  • Odpověz
Já měla dneska pěkný sen. Honila jsem 3 kuřátka a né je chytit, pořád mi utíkala. No nakonec jsem 2 z nich chytila a schovala si je za tričko, aby jim nebyla zima a jim se to moc líbilo. To třetí se chytit nedalo a jak jsem za ním běžela, tak mi rostlo před očima. Máji, co Ty na to?
17. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jo a před chvilkou se tu stavila kamarádka pro vajíčka a říká mi: jé, Ty vypadáš jak po dovolené, taková odpočatá:grinning: tak jí říkám: to by mě zajímalo, jak musím vypadat, když jsem opravdu odpočatá, jsem unavená a skoro celý týden dvanáctky, no, ale když myslíš:grinning:
17. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
No jo Belišku jenomže ty jsi naše sluníčko sedmitečné,stále vysmáte i když unavené.Jsi prostě super človíček. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
No jo hokej u nás jede ,to víš Vítkovice v čele tabulky. :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Ikdyž Peťu to moc nebere,tak na hokej chodím buď s našima nebo s kamarádkou s práce. :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Nic tady nikdo,tak jdu škrábat brambory. :slight_smile:
17. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak Vítkovice mi nikdy nic neříkaly, ale samo že vím, že jsou v lize, ale jdu juknout, jestli tam někoho neznám :wink:
17. říj 2009 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak ani ty jména mi nic neříkaj, to je zvláštní. Leda Ujčík a dobrý jméno je teda Sičák :slight_smile:
17. říj 2009 ve 12:28  •  1 dítě  • Odpověz
Už jsem z práce doma a dávám si škvarky, nejsou zdravé ale aspoň domácí. V práci je to v sobotu nejlepší žádné telefony, žádní klienti ani kolegyně, jen práce, tak to jde hezky od ruky.
Máji to ses měla koukat v noci s tvojím, co sama :grinning: na ochočitelky. Ale vyspali jste se hezky teda do půl 11.
Věrko tak to nepřechází, to je jak na potvoru, zákon schválnosti, já jela na OPU taky s plným nosem a se strachem že mi ani narkózu nedají. Tak šup do pelechu, něco horkého na prohřátí nebo na spálení červa štamprlku.
Peti tak se máš s obídkem, my jedem k tchánům na oběd zítra.
Bellí tak už máš spoustu podělné práce a ještě vypadáš skvěle, to je hezké i ty kuřátka :slight_smile:
Kaši tady je hokej.fandů, škoda že už sem moc nechodí Katka, ta je taky hokejový blázen.
Mám od včera jedno upečené kuřecí stehno, tak jdu na net hledat co se z toho dá udělat k těstovinám k obědu.
17. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
No Vítkovice jsou přece náš Ostravský tým,a teď navíc v čele tabulky. :slight_smile:
17. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
17. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já Vím, že Vítkovice jsou vaše, ale asi se prostě tenhle klub u nás nějak nesledoval, z jiných vždycky někoho znám, bo tam hráli naši, ale u vás nějako ne, divný :confused:

Mončo, ty stránky neznám, já kupuju občas ten časáček, tak to zas budu jukat.
17. říj 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
Máji já stránky taky neznám, já si dám na seznamu název jídla do vyhledávače (teď jsem si dala "zbytky pečeného kuřecího masa")a pak se dívám co mi to našlo, časáček znám taky, ale už nekupuju, je vše v samyci a kuchařky teda už téměř nepoužívám.
Tak jdu na to muž dojde hladný z práce za hodinku a půl.
17. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Já to taky tak dělám, mončo. A kuchařek je mi líto, ak je tu schraňuju, ale jak říkáš, vše je na netu, taky zadám součást jídla a je to hnedle a ještě s komentářema, což mi vyhovuje, nojo prostě je jiná doba.
Tak brou chuť všem, vlastně ono by mšlo býti už po chuti :slight_smile: , to je v dupě, jak člověk vstane pozdě, má přehozenej celej den. My teprve snídali a objjjed bude až večííír.
17. říj 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už mám i melírek dodělaný a můžu pokračovat v úklidu:wink: já dneska nevařím, bo jsem sama doma a na večeři sfouknu nějakou rychlou mňamku:wink:
17. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
A co podnikáš?Musíme se Belli domluvit a zajít zase někdy na kávičku. :slight_smile:
17. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak já se jdu rozloučit ,odcházím na noc k našim a zůstavám tam zítra na oběd a Peťa tam dorazí až se vyspi po noční,takže se ozvu zítra k večeru. :slight_smile:
17. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
holky, já se chci taky připojit na kávičku :grinning:
17. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
No určo,musíme něco podniknout ,ale teď už opravdu musím jít.Tak papa
17. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
jeje tady prázdno :confused: ale to je dobře užívejte víkendu.
Tak dobrou noc a hezké sny
17. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Berušky, přeju vám hezkou dobrou noc :slight_smile: .
17. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Koťátkaaa, taky jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky:slight_smile:
17. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tak já jsem myslela kolik toho tady nepropásnu,a tady už bylo včera mrtvo.Já jsem u našich až do odpoledne,tak můžu napsat jen teď dokud všichni ještě spí,protože mamča mi pak nadává,že se tím stresuji,a nedovedu ji vysvětlit,že tady relaxuji. :slight_smile:
18. říj 2009 v 06:49  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky :slight_smile:
Tak jsem statečně vstala a jdu do školy. Vám přeju hezkou neděli. Lucy, včera jsi nebyla, tak doufám, že je vše ok.
18. říj 2009 v 06:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.