• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andy,tak dávej pozor ve škole ,ať se nemusíš doma moc učit. :slight_smile: Krásný den
18. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýý.
Všem krááásnou neděli.
Andrejko, aspuň přijdeš na jiné myšleky, to ti schvaluju:slight_smile: Hezky se uč.
18. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré rankooo, přeju všem krásnou neděličku. Andrejko, ať Tě to tě škole zaujme natolik, že aspoň na chvilku budeš myslet na něco jiného. Věruško, už je Ti líp? Kašo, zdravím Tě.
18. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Bréé ranko, Bellí. Díky, je to lepší. Jak ty? Kdy jdeš zase do práce? Máš IP
18. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje!! Přeji krásnou neděli. :slight_smile:
18. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Včera jsem měla absenci já vím byla jsem u rodičů potom na kavě u známých a přišli jsme v deset dom lehla k telce a usla. Jdu si vás dočíst :wink:
18. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojte kobylenky přeji pěknou neděli.
Ted jsem dožehlila a mám rozvařeno.
Včera byl výletek pěkný ,zašli jsme si na večeři a pak jsme odpočívali u TV.
Věruško už je ti lépe ,hlásí že se k nám žene chřipková vlna,tak pozor na to :angry:
Tak jdu to dovařit a učit se s malím anglická slovíčka. :unamused:
18. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
holky a co dnes vaříte????
18. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Alenko, dneska máš konečně volníčko, viď? Luci, tak jste včera měli návštěvní den. Leontynko, vyletík v pohodě, super, že jste si to užili. Alenko, jen upeču Pavlíkovi koláč, až příjde večer z práce, bo drhnu dlažbu a nejde to, OMG.
18. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj Leontýnko tak jste si včera užili to je dobře aspon jsi přišla na jinačí myšlenky. Ahoj Beluško zase uklízíš :sweat_smile: já vím pořád je co uklízet když ještě pořád budujete. Neboj jednou to skončí a budete to mít krásné :wink:
Ahoj Alenko já mám bramborový salát a řízek už se moc těším :wink: Odpoledne si pojedu pro Pétu k rodičům a dostatu dušenou mrkev mnam mnam.
18. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
No jo, jednou určitě, ale teď ten pocit nemám, OMG. Pořád něco rozbité a rozestavěné, do toho dvanáctky v práci. Mívám pocit, že už to nezvládnu a říkám si, jestli jsme neměli zůstat raději na bytě, kde jsem měla všechno pěkně naklizené a nesypalo se mi všechno pod rukama. No nic, jdu pokračovat, mějte se krásňoučky:slight_smile:
18. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj Beluško, no to já si vařím jen pro sebe, manža je v práci. A nevím co si tak narychlo udělat. No něco vymyslím. Dnes konečně volno ale zase bych potřebovala uklidit...ale nějak se mi nechce :grinning:
18. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahoj Beli a co pečeš.šup sem s receptíkem. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj Kasí...jak je???
18. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
My máme dneska tajemství šéfa kuchyně.Vaří taťka a my máme zákaz vstupu do kuchyně. :grinning: :grinning: ,no ale vůbec mi to nevadí.Ráda se nechám obsloužit.Za chvilku dorazí i Peťa.Šel po noční k jeho rodičům a teď dorazí tady. :slight_smile: Jupí :grinning: :grinning:
18. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jo výborně,když nemusím vařit. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Nooo tak to se někdo má :wink: . To by se mi taky líbilo. Tak pak napiš to tajemství :grinning:
18. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Jo jo.Potřebuji tip, co zítra upéci na rodinou oslavu narozenin.Budeme ji mít v úterý u rodičů od Peti a domlouvali jsme se ,že každý něco donese,protože slaví nározky Peťa,švagr a Peťův taťka. :slight_smile: Nemáte nějaký tip. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
Beli ,ale tam by jsi neměla všechny žvížatka :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak kasí upeč dort :grinning: , to je zaručený!!!!
18. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
A máš recepísek. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Beli musíme zajít na to kafčo,ať se odreaguješ.Asmenka prý půjde s námi. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
záleží jaký chceš. Jestli klasický dort, tak mám recept na perfektní ořechový a nebo trochu netradiční což je Jadran, ten je taky ořechový, ale jiný a fakt dobrý!
18. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Berušky jdu koukat na pohádku a potom si pojedem pro Pítriska :wink: Večer za váma příjdu MVR :slight_smile:
18. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Kašo, upekla jsem Radulky peřinkový koláč, je to rychlé a vypadá krásně, na keliškách je recept. No, upřímně, teď nemám vůbec na nic čas, buď jsem v práci nebo dělám doma.
18. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Uz dlouho jsem slysela o problemech jinych lidi v tom ze se jim nedari mit deti, a vzdycky jsem si myslela ze me se to nemuze tykat. A zpletla jsem se. Po trech letech snazeni jsme se s pritelem rozhodli podstoupit umeleho oplodneni, nic ani proti prirode to nejde. O pul roku pozdeji jsme zjistitli ze cekame miminko to na ktere jsme tak dlouho cekali, po dlouhem a nervoznim cekani nam doktorka oznami ze je vsechno v poradku srdicko bije plod odpovida tydnu atd..... byla jsem tak stastna snad nejstastnejsi clovek na svete. A pak jako by mi nekdo kudlu do srdce vrazyl. Vcera mi ho vzali moje krasne malinkate miminko, jako by mi ted neco chybelo jsem uplne prazdna a bezmocna. Uz neverim nicemu a uz nebu tak hloupa a verit ze zrovna na me sedne kousek toho stesti.

Vam vsem moc preji aby si nikdo nepozil to co ja a doufam ze mi odpustite kdyz tu ted nebudu chodit. Dekuji
18. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
kde jste?
18. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ivi to je mi líto. :slight_smile: Neboj bude líp.
18. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak to je jedno ,hlavně nějaký jednoduchý.
18. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj Ivi, to mě moc moc mrzí. :frowning2: .
18. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.