• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ivo, je mi to moc líto. Nejsou žádná slova, která by zmírnila Tvůj žal a i když tohle nikdy nezapomeneš, jediným lékem je čas. Drž se.
18. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
tak ti teda napíšu oba. Klasický je
7 vajec umíchat s 30 dkg cukru, 25 dkg polohrubé mouky, 10 dkg ořechů, 8 lžic vlažné vody, trochu prášku do pečiva, pečeme asi hodinu. Místo prášku do pečiva můžeš vyšlehat jen žlutky s cukrem a sníh...to prášek nahrazuje, ale to asi znáš. Obměnou je že dáš 30-35 dkg polohrubé mouky a přidáš kakao. Je fakt výborný.

no a Jadran ( mimochodem taky výborný, ale menší)

15 dkg polohrubé mouky, 15 dkg cukru, 4 vejce, 2 lžíce kakaa, 1 lžíce prášku do pečiva

Náplň do dortu Jadran je 10 dkg ořechů, 8 dkg cukru, 1/4 l mléka, 1/8 másla - uvaříme mléko s rozemletými ořechy a cukrem (od varu asi 5 minut), stále míchat. Po vychladnutí dáme máslo. Upečený korpus rozpůlit, horní polovina se rozdrobí do náplně a nechá celá náplň vychladit. Zbylý korpus potřeme marmeládou, poté náplní. Před podáváním na stůl zdobíme šlehačkou ( rozšlehat 2 šlehačky se ztužovačem). Tento je také velmi dobrý.
18. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ivi neboj bude líp.A jednou se určitě dočkáš. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ali a do toho klasického dortu se nedává žádný krém? :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ivy nevím co napsat jen to že mi to strašně moc líto. Chce to čas neboj bude zase líp. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
jo do klasického si uděláš jak si zvyklá, pudinkový, máslový, šlehačkový, jaký máte rádi :wink:
18. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz
Já jsem ještě nedělala dortu s krémem,tak mi nějaký napiš prosím.Dobroučky. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
aha...no upřímně já teda kupuji hotový krém v prášku a jen si tam přidám trochu másla, aby byl tužší. Ale jinak dobrý krém je i když utřeš máslo s cukrem a přidáš tam vlažný pudink-vanilkový. Musí být vlažný aby se to nesrazilo. Ale nejjednodušší jsou ty kupované v prášku a jsou aj dobré!!!
18. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Holky, omluvte mou bezprostřednost, ale chci to napsat. Zapnu stránky a čtu. Čtu Ivu a ač nejsme bůhvíjaké kámošky, mám szly v očích a říkám si, to strašně bolí, a pak čtu dál a tady se peče dort. Tak si říkám, jestli by nebyla na místě nějaká pauza v tom vaření.
Ivo, bolí to strašně, a valná většina z nás něčím podobným prošla. Přesto, tohlo bylo jen a jen Tvoje miminko a chvíli v tom budeš strašně sama. Je mi to moc líto :frowning2: .Drž se, beruško.
18. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky, čtu se zatajeným dechem. Ivo, vím přesně, jak se cítíš. Taky jsem to prožila. Posílám pohlazení a drž se!!!
18. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ivuš, ani nevím jak to napsat. Moc dobře vím co prožíváš. Drž se, jedině čas to zahojí, vím to sama... Kdybys něco potřebovala, jsem tu pro tebe. Objímám tě.
18. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Chtěla jsem popřát krásný den :frowning2: ale nějak mi to přešlo........
Ivi je mi to moc líto a jak píšou holky většina z nás tímto peklem bohužel prošla :frowning2: držím palečky ať to přebolí co nejdřív :cry:
18. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
Berušky nevím co napsat jsu smutná stoho co se Ivě stalo :frowning2: Holky člověk je štastný ,že na testíku vidí dvě krásné dálnice má takovou radost ,že by to nejraději vyzvonil do celého světa a pak příjde pád a miminko je pryč v duši má beznaděj. Berušky mám v očích slzy a mám strach at se netěším zněčeho a co můžu ještě přijít :frowning2:
18. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahojte kobylenky,Ivi moc mě mrzí že jsi to musela prožít,je to velice nespravedlivé,já jsem přišla o dvojčátka právě před rokem a poiřád na to nemůžu zapomenout,ale život jde dál a musínse nějak žít,tak se drž at máš sílu to zvládnout.
18. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Všem přeji pěkný večer! Zítra budu myslet na Andrejku :wink: . A od zítřka už jenom samé dobré zprávy!!! Hezký zbytek neděle :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a jdu spinkat. Přeji vám všem dobrou noc a krásné sníky :wink:
18. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Celý den jsme byli pryč u tchánů na hodech
no a jen co dočítám tak takovou hroznou zprávičku od Ivi, zlato drž se moc bych ti přála, aby to rychle přebolelo a ty našla znovu chuť o mimiko bojovat. I když to pro tebe teď tak nevypadá a zhroutil se ti svět, ale trocha toho štěstíčka na tebe čeká, věřím tomu.
18. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Andrejko tobě na zítřek moc moc štěstí ať se mrazáčci hezky rozmrazí a poté zabydlí u tebe na 9měsíců.
Taky Věrušce ať je UTZ ukázkový.
Dobrou noc.
18. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Ivi taky je mi to moc líto,a vím,že nejhorší jsou slova lítosti,moc mě to mrzí,jen jsem nemohla reagovat bezprostředně,protože jsem byla u rodičů a mamča mi stála za zády.No ,ale děti miluji ,hodně moc,a dovedu si představit ,čím si teď procházíš. :unamused: Neboj ,bude líp a určitě se jednou broučka dočkáš. Držím pěstičky.
18. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdu popřát dobrou noc a hezké sny.Andrejko na Tebe budu moc myslet :wink:
18. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Taky ti Andrejko přeji ať to zítra vyjde,a broučci se uhnízdí. :slight_smile:
18. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Koťátka, jen jdu popřát dobrou noc a Andrejce na zítra hodně štěstíčka. Věruško, ať je UTZ ukázkový. Kaši, promiň, ale nešlo vůbec o nějakou reakci, jen když se stane něco tak smutného, je lepší použít IP, když potřebuju recept. Už jsme se tady navařily, praly, uklízely, ale když má někdo bolístku, je to jeho den. Tak jsme na to zvyklé. Ivo, posílám Ti pohlazení.
18. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Mončo, Bellíšku, já zítra na utz nejdu:slight_smile: ale díky, že na mne myslíte:slight_smile:
Andrejko, zítra víš co:slight_smile: Prostě VŠECHNO!!!
Ivuš, posílám taky pohlazení.
Brou všem kobylkám
18. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Věruško, to nevadí, prostě přeju ŠŤASTNÝ VSTUP DO NOVÉHO TÝDNE:slight_smile: Dobrou nocku a MVMMMR.
18. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
dííky MVR :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
Ahoj kobylenky :zipper_mouth: , moc vás zdravím, dneska honička, ale zítra vás pečlivě dočtu. Jen vidím smutnou zprácu od Ivči, no je to boj a smutéééééééééénko. Ivčo drž se a neeztrácej naději!!!

Přeji pokud možno dobrou noc a zítra už jen a jen dobré zprávy a ať je všem lépe :zipper_mouth: :dizzy_face:

Andrejko, držím paluchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. říj 2009 ve 23:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Berunky, všem děkuju za palce, že na mě myslíte,jste milý fakt :wink: . Ráno zahlásím, až tam zavolám..
MVR :slight_smile:
18. říj 2009 ve 23:37  • Odpověz
Ahojka kobylky,
Ivuš moc mě to mrzí,ale určitě bude líp neboj všichni to tu známe.
Andrejko a Věruško držím vše co mám ať máte vše v pořádku.
My jsme zatím celé ve čtvrtek bude kontrolička tak se uvidí, zatím nemám žádné kontrakce ani poslíky ale pěkně mi popraskalo břicho, ale to mě vůbec nevadí pro miminečko to udělám hrozně ráda trošku si teď připadám jako klokan. Ještě od zítra 10dní?! :astonished:
Začínám mít z toho malinkato nervíčky a strach že mě uspí a malinkou uvidím až za dvě hodiny.
Všem přeji dobrou klidnou noc papa MVRMVRMVR :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!!

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), zase do rachoty:frowning2:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Huž jsme volali!! 21.10. jedeme do Cáru plánovati!!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku. A my můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma, jaký byl výlet?
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Tož to je už brzy!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok.
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruško,drž se!
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe... :fearful::fearful::fearful:

HOLKY V AKCI
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF,ICSI,1ET,1KET,3kulihrášci,3.11.endokr., 15.10.pregnyl, 19.10.KET!:wink:
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem do Keťátka!!
Kasa(Petra),Fertim. 1xIUI, IVF před vánoci to jistí! ,2.IUI 7.10. a ještě posichrováno kalíškem 9.10.
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),spermiovýsledky 12.10.lepší! 4.IVF - huž pícháámeéé! 19.10.UTZ! :wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11, Adélka se už móóc těší ven. Taťka jde na kurzík taky! Kontrola 21.10.
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař28.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek2kg a Kačenka2,23kg,zkusíme císařem,bez spinkání!!kontr. 21.10
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!! 30.10.ofígo na mateřskééé!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, kontrola20.10
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka,říkal Kristiánek!Máme morčátka!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!!!! Jogínujeme!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,mrskáme se o 106! A zasejc střííhááme a děláme krasavice!
Lůca,Gyn.OV,2IUI, 1IVF, 2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9.,ET 29.9. (3 bublinky )krásnéHCG 1700, UTZ26.10.(13.30)

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, už tady držíme místečko dalším kamarádům pro Anýska! Tož Sofinko, Adélko, Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!
18. říj 2009 ve 23:41  • Odpověz
Dobré ráno holky! Tak dnes mám 5-tý den stimulace a odpoledne UTZ kontrolu, ale začala jsem docela dost špinit :frowning2: . Je to můj čtvrtý stimulační proces a tohle se mi ještě nestalo. Uvidím, co mi řekne dneska doktor. Jsem z toho nějaká rozhozená. Nestalo se vám to některé?
19. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.