• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kromě injekcí zobu anopyrin na lepší prokrvení vaječníků, tak si říkám, jestli nejsou prokrvený až moc :sweat_smile:
19. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
Dobré ráno :slight_smile: všem
Evi, já měla problém se špiněním po 1.stimulce skoro půl roku nepřetržitě a prej to nebyl problém. Spíš to otravovalo, a vyřešila mi to až hysterka, že mě vyčistili, ale jo, dělaly mi to hormony. Uvidíš odpol, držím palce :slight_smile:
JInak já rozumněla , že mám volat v půl osmý a ono to bylo po osmý, takže ještě nervím dál.
19. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýý:slight_smile:
Evi, snad to nic nebude, držím palečky.
Andrejkooo, nenapínej nás!:slight_smile: Taky držím
19. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky,Andrejce držím vše co mám a Věruško už jsi zdravá.
Já jsem jak angorák nateklo mi levé oko po práškách a to mám jet za chvilu do města.
19. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
Díky holky, jsem napnutá, co mi řekne doktor. V každým případě mě to značně znervozňuje. Snad mi nepřeruší stimulaci a nebo něco podobného. K doktorovi jdu až na 18,45 hod, to je doba :confounded: .
19. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
Tak jo, holky, v 10 mám nástup :slight_smile: . Počet nevím, ale něco máme. Jsem nervní jak pes, netuším proč.
19. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Taky bych byla nervní, však to známe :slight_smile:. Ale je to taková ta příjemná nervozita, ne :wink:
Jinak já už jsem začala i krvácet, takže výborný.
19. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Evi, kolikátý den jsi dc?
19. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
23 dc
19. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Ale nevím přesně, do toho jsem brala antikoncepci
19. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
tak to je asi dlouhý protokol, to nebo co?
19. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
tak to ti neporadím, a kdy jsi měla mít opu? a když je prodlouženej protokol, tak jedeš skrz menstruaci ne?
19. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
nevím, od 3 dc jsem brala Diane 35. Poslední byla 14.10. a od 15.10. stimulace. Jsem z toho magor :confused:
19. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Večer budu moudřejší, ale nějak se nemůžu soustředit na nic jinýho.
19. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Andrejko, tak v 10. 00 tfuj , tfuj. Jsem nervózní s tebou.
Evuš, nechtěla by jsi si radši zavolat do caru?
19. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj Věrko :slight_smile: . No, já si říkám, že když jsem dneska objednaná na tu kontrolu, tak mu to řeknu osobně a zrovna ať udělá UTZ.
19. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Beruško, tomu fakt nerozumím, máš jiný postup. Ale fakt mi to přijde na dlouhej protokol, a pak je ms ok, ne? jako, že stimuluješ skrz mrchu a až v dalším cyklu opu. Fakt nevím, uvidíš večer, ale 23.dc mi přijde ms téměř ok. Tak snad vědí, co dělají :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Věruško, nebuď, jo a budu tam pozdravovat Tvoje embryjka, že už se na ně těšíš. :slight_smile:
19. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Nop, Evi, já myslela kdyby jsi to do večera nemohla vydržet.
Andrejko, díky!:slight_smile: Pozdravuj.
19. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Vydržím jen velmi ztěžka :sweat_smile:
19. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Leontýnko, ty jsi mi unikla. Copak, zlobí tě oko? Nějaká reakce? Třeba na tom chladném vzduchu zplaskne.
19. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Tož holky, vypínám noťas. Leontýnko, jaký bylo výročí? Kde jste výletovali? Napiš nám to :wink:
Tož jedeme. Pápá, ozvu se!
19. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Věruš, tobě se to už taky pěkně blíží :wink:
19. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj zlatíčka, my s Annou teprve vstáváme, to je něco. Jen vím, že Andrejka je už na cestě bo možná už tam, omg. Na pc mám čas 1:03 hodin, no to je bordééééééééééééél.
Pak si vás prečitám, letím vyvenčit satana.
19. říj 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Andrejko tfuj tfuj moc posílám těhu bacily :wink: Jdu si vás dočíst.
19. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky,Andrejko myslím myslím myslm :wink:
Leontýnko jak víš,že to máš po práškách?To se Ti jako stává jo? Tak ať je očko brzy v poho.
Evi taky neporadím,do večera je ješě dlouho,chudinko.A možná jsou to úplně zbytečné neríky :wink:
Andrejka už má prdky u sebe,tak domů do postele a odpočívt :wink:
Věruško jak je?Už jsi zdravá?
Zdravím i Lůcu :slight_smile:
Já teď uspala Vašíka,obídek na kamnech :slight_smile: Měla jsem pěkné ráno :frowning2: křeč do obou lýtek :angry: moc pěkný :wink:
Pěkný den :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Dík Petí za zeptání, už je mi docela dobře. jen jsem ještě zahleněná a ráno trochu škrábe v krku.
19. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak to je dobře ,pěkně se uzdrav než Ti do baťohu nastoupí cestující :wink:
19. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Dobré ránko rodinko.Ivuš je mi to moc líto co se stalo,ale nevzdávej to.
Jinak zdravím všechny holky a přeji aby byl dnešní den lepší a trošku veselejší než v čera.
Jinak Zdenda zvládl kurz na jedničku,dokonce se i ptal a dělal před klukama v hospodě chytrího :grinning: .Jinak jsem hodila do albíka bundičku co mi dneska dorazila a pak ještě hodím přebalovák a kolotoč na postýlku.Sehnala jsem na mimáči za 400 stovky ten co se mi líbyl.Zdenda mi na něj dal at prej má malá něco od tatínka.Kouknu na vás holky ještě večer musím zase něco pozařizovat tak zatím.
19. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojky dorazila jsem z práce a navařila, tak konečně mám chvilku na kobylky.
Andrejko doufám hezky ležíš a broučci nebo aspoň 1 brouček se zavrtává.
Peti ty křeče jsou z nedostatku magnéska, ne? tak si ho vyptej. Doufám že už máš v práci volnější režim.
Evi taky nevím o co jde, ale nezdá se mi to. Tak pevné nervy do večera, hlavně ať to nic není. My anopirin zobem až po ET, třeba je to z něho to překrvění.
Leontýnko tak očko zlobí, tak ať rychlo splaskne.
Věruška se kurýruje, tak to je dobře, hlavně že to ustupuje a nehorší se to.
Marky tak to u vás vypadá že jste 100% připravení a čísílko ti hezky roste, tak vidíš jak dlouho jsi vybržela a ještě vydržíš.
19. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.