• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí jakou máš dnes směnu?
Máji teda hezky to máte teď rozvržené se vstáváním, ale co v takovém škaredém počasí dělat jiného než byt zalezlé v pelechu.
Hanka tu taky nakoukla, a Sofinka je ještě v teplíčku u maminky.
Tak jdu lepit doklady a pak zas do práce, ještě do konce měsíce to budu mít nabité ale pak už budu jen doma.
Taky jsem napnutá jak dopadla Andrejka a kolik se broučků podařilo rozmrazit, mě tenkrát ze tří vydrželo jen jedno, tak doufám že na tom Andrejka bude líp.
19. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak já vyrážím mimo dosah počítače. Děkuju, že na mě myslíte. Jakmile budu něco vědět, podám hlášení. Začínám být trošku skeptická, protože se to spíš zhoršuje než zlepšuje. Taková tmavá krev, no prostě jsem bez nálady. Teď, když se konečně vylepšili spermijky, tak zase špatně reaguju na stimulaci já. Nekonečný příběh, ale my to zlomíme. Děkuju všem za rady a držte mi palečky.
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Tak jsem ted dorazila domů,byly jsme přezouvat zimní pneu a nakoupit.
Andrejko pěkně opatruj své dětátka at ti vydrží v bříšku celích 9měsíců.
Věruško ty jsi snad ten bacil poslala ke mě nebo už mě bacil a nemůžu ani mluvit jak mě bolí v krku a hlava.
To očko mě opuchá po větším množství chemie což ted právě mám ,protože mě přídali léky,ono to zas přejde ,ale vypadá to nepěkně,tak chodím v černých brýlích protože mi vadí i průvan.
Jinak přesný svatební den náš je zítra,ale slavili jsme to v sobotu nebo jsme byli sami tak aby jsme si to užili :wink: ,byli jsme se projet po okolí Valtic a Břeclavi a zakončili jsme to večeří ve sklípku.
19. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Berušky, jsem zpět doma. Tak mám pouze jednoho prďolku, druhý se ani nerozmrazil a třetí se špatně vyvíjel. No, tak musím to vidět optimisticky, jak mi psala Mája, né bohužel, ale bohudík za něj. Děkuju všem za podporu i za sms. Celkově mě v caru pěkně sérenkovali, ale to už jsme zvyklé, že.
Evi, Tobě držím palce, třeba tam byl malej hematomek a praskl, nebo tak něco neškodného, jde spíš o ty nervy, ale ty snad prostě v tomhle procesu budou vždycky. Leontýnko, Ty pořád s tím zdravíčkem tak bojuješ, ani už nevím, co na to napsat, jen si vždycky řeknu, že je opravdu na místě vážit si zdraví.
MOnči, tak vidíš, mám to s embryjkama jako Ty..
Petjunko, taky to vidím na magnésko, na to ani nemusíš být těhu, aby to znamenalo málo hořčíku,ty křeče v nohách. Majký, tak manža se pochlapil. No to je moc dobře.
Luci, Ty se už brzy dočkáš UTZ, ničeho se neboj, je jasný, že se Ti může v hlavě honit leccos, ale neboj :slight_smile:
Věruško, dělal mi to Kult, a musím říct, že dnes to byl on, kdo byl příjemnej, na rozdíl od personálu. Embryjka jsem pozdravovala a huž se prej chystaj!
19. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahoj kobylenky,

ivy je mi to moc a moc líto co se stalo,přeju ti at ta bolístka brzo přebolí a zase můžete do boje,drž se!

Andrejko tak kolik kulihrášků máš?

Peti ty křeče mi povídej :angry: mě chytla v pátek v noci sem až skoro bučela bo do jednoho lýtka 2krát za sebou křeč mě to bolí ještě dneska :rolling_eyes: mám od dr magnezko v prášku-super,je fakt že cucnu 1pytlík denně a měla sem skoro měsíc klid :wink: tak se dr na to poptej.

Moni ty tak pracuješ?Ale aspon ti to těhulení utíká :wink: kdy jdeš na test na cukrovku?Nebo si už byla? :confused:

Evčo držím palušky at to nic není,ale je to divný,snad je to jen reakce na stimulku a nebude to mít žádný vliv na vajíčka a opu :wink:
19. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Andrejko tak držíme pěsti prďolkovi, má tam místa dost, tak ať si najde ten nej flek a drží.

Jani já ještě na cukrovce nebyla musím se tam objednat, chodí se 24tt až 28tt tak ještě vydržím.

Leontýnko tak to jste měli romantiku. Jinak s tím nachlazením, je to teď všude kýchá a smrká každý druhý. Na mě to taky leze v noci mě taky škrábalo v krku.

Evi tobě jen jen pozitivní zprávičky večer.
19. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
MOnči, děkuju :slight_smile: Janni, zdravím tě.
19. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Andreášku, Tě tu vyhlížím, ty jedna držko plodu. Tak koukej toho maličkého hýčkat a hladit přes bříško!!!!!!!!!!!!!
19. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Janí, Ty jsi milej špeh! :grinning: Děkuju! Jsem tam promrzla, ještě nevyndali zimní deky, jen prostěradlo, jsme tam klepaly kosu :rolling_eyes: . Ale jinak držžííím plod, jak jen to jde!
19. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Alespoň se mrazáček lépe aklimatizoval a nebyl mu hned hic :grinning: . Dostala jsi protiskluzové ponožtičky? Pro mě to byla posledně novinka a taky krásnou novou košelku. V květnu jsem měla ještě takovou orvanou a nyní vše funglovky.

Ještě jsem chtěla taky Lůce popřát k //, hodně štěstí :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Jani, ty funglovky jsou sice úžasný, ale mají je jen v M-ku, takže jsem chtěla už podruhé větší, a tak mi vylovila tu starou. Jj, protiskluzáky pro obry, jsem vylezla z postele protiskluz otočenej vepředu až nad kotníkem :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
Ale nechci si stěžovat, a ani tady líčit, bo by mě tady holky ukřižovaly :grinning: :grinning: :grinning: , prostě nadšení nějak necítím. Už to není , jako první pokus, plný nadějí :grinning:
19. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Tak , já si jdu dát dvacet.. skoro jsem usla na klávesnici :sweat_smile: ...
19. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile:
Tak Andrejko, gratuluju ke zmrzlíkovi :slight_smile: Krása, že se mohl KETÍK uskutečnit!
Akorát jsem přilítla z práce, tak nakukuju, co nového.
Andrej, drž se! Odpočívej :slight_smile: a mysli pozitivně.
Posílám ti interku :wink:
Zdravím všechny kobylky!
Gratuluji Lucince a držím palečky :slight_smile:
Věrušce se blíží taky KETÍK, tak holky hurá na tu těhuvlnku k těhulkááááááám :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Andrejko, ať se Sněhurka chytne a nepustí :slight_smile: . Letím domů, dám sprchu a běžím si pro ortel k doktorovi.
19. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Andrejko to je dobře že nejsi tak nadšená jako po prvé taky jsem to tak měla a vidíš Sophinka už bude za chviličku tady.
Dnes ráno jsem se probudila a pálí mě v krku pokouší se o mě nějaká virozka,ale tu zvládnu nakoupila jsem homeopatika a bioparox a bude líp, ještě jsem byla ráno na skok u holiče trochu zkrátit vlasy před porodem ať nemá malá všude chlupy :grinning:
Zatím ahojky všem :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás samozřejmě všechny, především chci ale popřát Andrejce hodně štěstíčka, ať se jí embrýsek hodně pevně chytí a nepustí až za 40týdnů. Moc bych si přála, aby ses s Věruškou připojila na řádek k těhulkám. Věruško, na Tebe pořád moc myslíme téééž!!!!!!

Ivči je mi hrozně moc líto, z toho jejího příspěvku jsem cítila velikou bolest, ale vlastně se jí vůbec nedivím :cry: :cry: :frowning2: :frowning2:

Jinak koukám že Hanička i Markétka jsou stále vcelku :wink: úplně se těším, až jeden den zapnu pc a zjistím že je Sophinka a Adélka na světě :wink:

Všem co se pouštíte do boje držím vše co můžu, aby se to povedlo, z celýho srdce vám to přeju.........

Těhulkám hodně zdravíčka a žádné křeče :wink:
19. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
Andrejko držím palečky at se sněhurka zakousne a nepustí. Musím ti napsat já měla ten samý pocit poprvé jsem pořád s bublinkama mluvila a hladila a ted jsem 3dny ležela a vůbec na to nemyslela a vyšlo to. Tfuj tfuj posílám těhu bacily.
19. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj Hani už se ti to krátí příští týden už budeš mít sophinku u sebe už to sletí. Moncaet tobě to číslo taky letí užb 30 týden holky toto letí. Evi pořádně se na vše poptej a potom napiš co a jak. Ahoj Marti jak se máš co sestra jak ta pokračuje :wink:
19. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Těhule pořád mě bere na zvracení poradtě co stím :frowning2:
19. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Luci řekni si na ženským at ti napíše torecan.Jsou to čípky a bude ti stačit jeden.Mě nezabírali lízátka ani zázvorovej čaj.Jestli si pamatuješ tak jsem pořád jenom zvracela a zhubla jsem 7 kilo.Pak mi doktor napsal tyto čípky a měla jsem po.
19. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojki tak v prvé řadě,moc myslím na Ivču,a doufám ,že se brzy dočká svého broučka.Neboj sluníčko.
Andy taky jsem na tebe myslela a je super,že se povedlo,a že máš aspoň 1 broučka pod srdíčkem.
Nic já jsem dneska skončila v práci dříve a šla jsem si lehnout,protože mě bolí podbříško,včera jsem totiž byla u Lucky v herně a přišla tam kamarádka se svým synem Jiříčkem,malý má 3 roky,a je to takové zlatíčko,začal přede mnou utíkat a smát se ,tak jsem utíkala za ním,chytla ho a udělala mu letadlo,n a asi jsem si natáhla břišní svaly,tak mě to trošku bolí,ale myslím ,že to přejde,tedy doufám,že bude vše v pořádku,a že jestli se nám zadařilo,tak ,že se tím něco nepodělalo.Tak se snažím šetřit.No vím musím na sebe myslet,ale byla to celkem spontání reakce.
Tak snad to bude v pohodě.
Tak se tu mějte krásně.A Ivi neboj bude líp.Posílám pohlazení na dálku.
19. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj Marky dík za radu zkusím ty lízátka a potom když tak řeknu doktorovi. Nezvracím jenom mám pořád pocit že se mi chce :slight_smile: Dívala jsem se do albíka na bundičku pro adélku je hezká to bude kočka :wink:
19. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj kasi budeš testovat nebo to necháš osudu :wink:
19. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Vyhlížím Evku jak dopdla zatím nic.
Luci třeba sušenky nalačno, ale jestli chudneš tak to raděj zkus jak Marky.
Hanka se nám hlásí tak víme že stále 2v1 :wink:
Teoretičko ahojky, tak jak se máš a co sestra kdy jde do akce?
Monči ahojy už jsi doma nebo stále děláš?
Doufám že neusnu abych ještě koukla na Evku. A taky Bellka tu nebyla a Věrka a Mája taky, holky co je?
19. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Holky dneska jsem potkala kočku co byla se mnou na OPU a se mnou ET je taky těhule takže holky do boje všem to určo výjde :wink:
19. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
KAši teda ty se vůbec nešetříš, dostaneš na zadek, jsem si toho u tebe všimla už minulé IUI, že místo ležení a odpočinkového režimu jsi aktivní až až. Držím pěsti ať to dobře dopadne a hlásíš nám //.
19. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak pokračuji ve stimulce. Prý se to krvácení často stává právě v kombinaci s Diane, kterou jsem brala až do stimulace.Vysadil mi anopyrin a odchází zbytek staré sliznice. Folíky se tvoří na obou stranách. Pozítří začínám s estrofemem, aby jsme vypěstovali krásnou sliznici. Další kontrola v sobotu v 19.00. Snad bude vše O.K. Děkuji všem, co jste se mnou soucítíli. Bylo mi hrozně ouzko a pomohly jste mi moc a moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Berušky jdu se koukat na superstar a ješte příjdu jak dopadla Eva.
19. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Evi takže dobré zprávy moc moc gratuluji. V sobotu bude držet palušky at je vše ok :wink:
19. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.