• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
já mám C, E a profesák, to mi stačí.Autíčko není moje, jezdím u kamoše, pro jeho firmu, jinak z Rumunska se nevozej auta, ty se zatím dovážej od nás nebo z Německa tam.
30. dub 2009 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz
Já myslela Regííí, že je to jenom o vajuchách a tam to teda vyrábíte nebo jenom nějak překládáte?
30. dub 2009 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz
Oskárek i u nás vylézá, tak doufám, že nebude pršet. Už jsem nahastrošená, malý řekl, že nejsem jeho maminka :slight_smile: Já už se těším na červenec, jak si budu lebedit jen na ranních. Ale ty hodina dohánět nebudu, ať mi dají neplacené volno, já je prdím :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Aha C a E. A tos jako chtěla dělat jo? Mě to teda nepřekvapuje, já řídím moc ráda, taky v práci denně jezdím, ale jako čím jsem starší, tím mám větší strach. ne ze řízení, to mě docela uklidňuje a je to pro mě relax, ale ty silnice a ty nehody. Např. na dálnici mě nikdo nedostane, bo ty hovada tam :angry: Ale pokud řídím sama, tak je to v poho, ale když mě někdo veze....to nesnáším.
30. dub 2009 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.helicar.cz/zakaznici_detail.php?id=1, tak holky to je moje druhá láska po manželovi :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz
Májí mi tam děláme vše.Třeba i kávu a nebo hrnky s čajem.Určitě jsi to už vyděla.Nejvíc je to na vánoce.Jsou tam 3 čaje a jeden hrnek od PICWIKu.Taky přehazujem 10kg pytle psího žrádla.Olepíme a pak přehazujem na jinou paletu.Za šichtu taky 25 palet.Je to děs.Pro děti třeba taky děláme NUTRILON s flaštičkou nebo s brndákem a tak.....
30. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Karolko pošli fotečku jak jsi krásná.Prosím :wink: .
30. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
Regí vloni jsem si koupila všechny čaje s hrníčkama od picwiku v kaufu byla sleva za 50kč hrnek plus tři čaje :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Pěkná kára, taky bych to chtěla jednou zkusit, tam jsi vcelku vlastně v bezpečí, ale to okolí v ohrožení :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz
aha Regí, takže vy tam prostě balíte dárkový baleníčka. Čajíky já ráda, kafe manža, vajucha oba, žrádlo by se nám taky hodilo, tož asi s Tebou budeme kamarádit :sunglasses:
Něco mi uniklo? Karolka je nová? Já nepochopila, proč není Kuby maminka, jestli je namaskovaná na čarodky bo nějaká úprava proběhla jiná? :slight_smile:
30. dub 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz
Luco to je ono a PICWIK má dobré čaje ale trochu drahé.
Májo děláme vše co je potřeba.Taky už jsme dělali i tampony ale to byla jen nárazovka.Kamarádit může.Budu ráda ale mi nic nesmíme brát.Jinak letííííííííííííííme.
Karolka je asi převlečená za čarodějku.
30. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
Máte to v albíčku, jdu se upálit :slight_smile: Regí pickvik miluji a ještě radši mám Teecanne
30. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
Holky tahle čarodějnice je krásná tuhle neupálíme :grinning:
Karolko moc ti to sluší :grinning:
30. dub 2009 v 16:41  • Odpověz
Nojooooooooooo, už ji vidím, obludu jednu :grinning: Pěkná a ta kuchyňka a ta podlaha, zas slintám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tož si to užijte, ať Ti neuhoří suknice :wink:
30. dub 2009 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz
No ta je ale krááááááááááááásnáááááááááááááá.Ty krááááááásnééééééééé pruhované ponožky.to je supééééééééééééér.Moc ti to sluší.Tak tuhle opravdu pálit nebudem.Luco pravdu díš.BA BA :grinning: .
30. dub 2009 v 16:47  • Odpověz
Holky už se zase blíží masakr. Tma a kousek od nás prej šílená bouřka, velký hromy, obří kapky, asi se to zas žene na nás. tak čarodko, mazej k ohni, ať si to aspoň chviličku užiješ.
30. dub 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
U nás je zatím hezky tak vám pošlu trochu sluníčka :slight_smile:
30. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
Kuk holky,tu nikdo??? :confused: doufám že nemáte slejvák jak my tuje to děs a do toho bouřka,až jsem si musela od dědy zavolat Tondovi aby pro mě přijel,tak jsme se aspon doma pak napapali spolu :wink:

přeji pěkný podvečer,jdu Vás dočíst,povídalky :slight_smile:
30. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahojky Katy.u vás taky leje jo????
Tady je krááááááááááááásně.Holky všem posílám OSKÁRKA :wink: .
30. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahoj Katy, tady taky prší a je bouřka, úplně černo.
Píše Věruška, moc Vás pozdravuje, děkuje, že na ni myslíme a měla zatím jen dvě slabší kontrakce, prý by se to mělo rozběhnout do 24 hodin, tak toje ještě teda dlouhá doba, myslela jsme si, že to jde rychleji no... :frowning2:
30. dub 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
Májo je to na dlouho.Ta holka co tam semnou ležela tak té to trvalo od rána od 6.00 a bylo to až okolo 19.00 hodiny.
Už aby to kočička měla za sebou.
30. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak to je teda pěknej hnus,co jsem to četla,co to kua je??? :angry: :angry: bečím jak želva a to jsem měla dobrou náladu :frowning2: :frowning2: Věruško,je to šílené,nevíc co napsat :frowning2: myslím na Tebe,ach jo je to děs :frowning2: :frowning2:
30. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj Katy jak se máš? :slight_smile:
Věruško drž se poletucho naše :frowning2: :frowning2:
30. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
Holky kde jste všechny????
Že by už jste pomalu startovali???? :grinning:
30. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahoj Regí máme doma smutek malá zítra jede do školy v přírodě a její nejlepší kámoška zvrací a má teplotu takže nejede :frowning2: Péta doma brečí :frowning2:
30. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Lůco to je mi líto.Ono teď něco řádí.Je to z toho že je chvíli teplo a pak zima.Nojo no aprílové počasí.A co Péťa ta pojede?Ono je to povinné?
30. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
Není to povinné ale Péta se strašně těší už od pondělka balí a přebaluje nakonec jí budou třeba chybět spodáry :grinning:
30. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak teda pojede jo?Kam pojede?No pořád lepší spodáry než jedna gomovka :grinning: .
30. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky jdu na pivko.Konečně uvidím ty krasavice na hoře bez.Tak pak vám písnu jak to tam vypadalo.
Přeji hezký večer a dobrou noc.Papapapapapa
30. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo pojede jedou na Bílou hotel Pokrok je to v Beskydech asi hodinu cesty z Havířova. :wink:
30. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.