• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Děkuju, obrovskej kámen mi spadl ze srdíčka. I na manželovi byla vidět úleva veliká. Třeba když to blbě začíná, tak to dobře skončí :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdu si lehnout, jsem z toho celodenního napětí pěkně vyřízená. Dobrou noc všem a hezké sníky!!!
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Evi, to je mooc dobře! Běž spát, to děláš dobře, si zasloužíš pořádnej odpočinek.
Holky , já spala celé odpoledne jak zabitá.. Strašně jsem si odpočinula.
19. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Belíšku kulíšku kde tě máme :wink: Karolko už se ti to krátí ještě se dvakrát vyspíš a pak hurá Ostrava a tak se dovíš co a jak budete podnikat :wink: Věruško sluníčko naše kdepak jsi moc nám chybíš :slight_smile: Andrejko opatruješ kulíška tak opatruj odpočívej a nemysli na to vím je to těžké ale držím palušky :dizzy_face: Májenko kdepak se nám touláš co Anulka už spinká :wink:
19. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky,no tak to jsem přesně chtěla napsat :wink: nic moc začátek ale hlavně dobrý konec :wink: Evi tak to věřím,že spadl balvan :slight_smile:
Andrejko snad pěkně odpočíváš :wink: a za ty pocity se vůbec nemusíš stydět,možná,že je dobře žes tak kapánek rezignovala.Vždyť já nevěřila ani trochu,že to vyjde.Moc Ti to přeju :slight_smile:
Mončo popravdě-co se týče práce tak nepolevuju!Naopak!Je toho teď moc moc a dokud to jde....ale vorvaná jsem to jo :slight_smile:
Jinak magnézko jsem dnes zakoupila tak uvidíme :slight_smile:
Nevím jestli to není brzy a nerada bych si to vyčítala ale dnes jsem se domluvila s paní,která prodává přebalovák,že tam o víkend sjedem.Uděláme si výlet,je totiž od nás asi 100 km tak asi prohlídnem Vary dáme obídek.
19. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Andrejko už sis potřebovala pořádně odpočinout :wink: odpočívej a nech se hýčkat :wink:
19. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Moni no já se snažím šetřit,ale ležet celý den nedokážu,no a to byla opravdu spontání reakce,slibuji a modlím se ať je vše v pořádku,a jestli je brouček na cestě,tak si s ním dnes celý den povídám,a slibuji mu ,že už se budu šetřit a dávát opravdu velký pozor.Moc po mimoušku toužíme.Testovat je ještě brzo jsem teprve 10 den po IUI.Tak jestli bude co testovat,tak nejdříve až v pátek.Teď hlavně ať je vše v pořádku.Nic jdu koukat na superstár.Evi je super ,že je vše v pořádku. :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Moni, moc Tě zdravím, těhulko, vlastně obě dvě naše MOnči :slight_smile: , Petjunku taky moc. A skoro už opravdu maminy Hani a Majký. Ještě jednou děkuju ta podporu, je to opravdu strašně příjemný a ulevující.
Luci, když jsem byla těhu, hlavně mi pomáhalo jíst často a málo, ale hlavně často, jakmile byl práznej žaludek, bylo to horší. Dělal mi dobře vlažná čaj usrkávat s piškotama , hlavně ráno, ještě než jsem vylezla z postele, měla jsem piškoty u nočního stolku.
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Andrej u svého prvního těhu jsem zvracela pořád a u Péti snad 5x za celé těhu. Zatím nezvracím jenom mám pocit na zvracení. Zítra zkusím koupit ty lízátka a uvidím :wink:
19. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Holky, to je doják ta superstar, koukáte?
19. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Andrej bulím jak malá holka to jsou ty hormony :grinning:
19. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
KOnvičku mi nechali, to se mi ulevilo...
19. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Luci a nebo zkus banán.Ten taky doporučujou.Nebo kousek suchej kousek rohlíku.
19. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Mě se zase líbí češka Bagárová nebo jak se jmenuje :wink: Bylo to těžké ale tyhle bych vyhodila aji já byli mi nesypatičtí :wink:
19. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Berušky jdu spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky MVR :wink:
19. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Brou noc zlatíčka. Zkoukla jsem Superu, no bulela jsem hnedka u prvního vyhozenýho, to je fakt doják jako prase.
Věruško, myslím na Tě a držím pěsti.
Andrejko, co Bohoušek? Zakusuje se? Jen ať hlodá!!! Držím paluchy.
Myslím na vás noťas v nedohlednu, mám absťák.
Papa a hezky se vyspinušejte.

Ještě vám sem hodím supr receptík, za 10 minut není co řešit a pak hodinu a půl můžete sedět na Kobyle a posléze vytáhnete dobrtku z pece. Fakt 90 minut přesně ani krok od komplu :wink:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3103
19. říj 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem nakoukla až teď , bo jsem celý den někde lítala, gruntovala, byla za dorostenkou a teď jsem ještě zkoukla superstar.
Evi, tak to je dobře, že je vše relativně v pořádku a ty můžeš pokračovat ve stimulce:slight_smile:
Andrejko, jak je sněhuláčkovi? Hezky ho zahříváš?
Leontýnko, zkus kloktat sůl, a pít litry zázvorového čaje. To mi pomohlo.
Holky , začínám být nervózní a je mi stále nějak divně smutno,A to bych se měla těšit... No, opravdu je to jiné než poprvé.
Tak děti moje, hezky se mi zítra rozmražte:slight_smile:
Všem moc děkuji za podporu.
Broou noc, kobylky.
Jo a ještě posílám pohlazení Ivuš.
19. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Kočičky, jdu popřát dobrou noc. Karolajnko, , že Ty zase krtkuješ? :grinning: , jak je? těšíš se na středu?
Zítra má kontrolu Terezka, tak Terko, už máš doma samycy? Písni.
Alenko, dneska jsi nebyla, nebo zase v rachotě? Jako Belíšek??
Tak já jdu spáti, Věruško, zítra ať jsi v pohodě, a vůbec všechny ať jsme v pohodě, žádný křeče, žádný nateklý očiska, žádný migrény a jen a jen dobré zprávy.
Ivuš, Manetko, moc vás zdravím holky.
Tož pápá, MVR :slight_smile:
19. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!!

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), zase do rachoty:frowning2:.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, Huž jsme volali!! 21.10. jedeme do Cáru plánovati!!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku. A my můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Tož to je už brzy!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček!Hydroskopie ok.
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruško,drž se!
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe...

HOLKY V AKCI
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF,ICSI,1ET,1KET,3.11.endokr., 15.10.pregnyl, 19.10.KET(jeden prďolka)
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem do Keťátka!!
Kasa(Petra),Fertim.1IUI,IVF před vánoci to jistí!2.IUI 7.10 posichrováno kalíškem 9.10,klidový režim, holka jedna!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea), 4.IVF - UTZ ok, pícháme dál!, další kontrola v sobotu24.10.(19.00)

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11, Adélka se už móóc těší ven. Taťka jde na kurzík taky! Kontrola 21.10.
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má3400kg,když se nám nebude chtít ven,císař28.10
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek2kg a Kačenka2,23kg,zkusíme císařem,bez spinkání!!kontr. 21.10
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!! 30.10.ofígo na mateřskééé!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, kontrola20.10 :wink:
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka,říkal Kristiánek!Máme morčátka!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!!!! Jogínujeme! Baštíme Magnézko na křeče !
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,mrskáme se o 106!Střííhááme a až moc pracujeme! A taky baštíme magnézko!
Lůca,Gyn.OV,2IUI, 1IVF, 2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9.,ET 29.9. (3 bublinky )krásnéHCG 1700, UTZ26.10.(13.30)

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, už tady držíme místečko dalším kamarádům pro Anýska! Tož Sofinko, Adélko, Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!
19. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz
Bré úterní koťátka :zipper_mouth: :dizzy_face:
Muž již v rabooootě, dneska dostal i sváču. Satana jsem vyvenčila, jináč tu neni co na práci, to bude dlouhej den. Dopolko jdeme na prochajdu s kámoškou Adélkou :slight_smile: a pak už budeme čekati na tátu.
Dneska se mi zdálo, že jsem ho proměnila v papuče :grinning: , asi mi trošku hrabe.

Holkýýýýýýýý rodičky, dneska je 20., dneska by to šlo, ne? :sweat_smile:
20. říj 2009 v 05:54  •  1 dítě  • Odpověz
Přeji hezké úterní ráno.Holky i když jsem nechodím často tak vám chci říct,že vás čtu pravidelně a držím všem těhulkám i holkám v akci palečky.Moje sestra i když jí doktoři nedávaly velkou šanci na otěhotnění otěhotněla je ve 4měsíci včera byla na kontrole u svého gynekologa a ten jí řekl,že snad to mimčo nemá vyvinutou bederní páteř :frowning2: .Poslal jí někam do Prahy na další vyšetření.Tak se chci zeptat jestli jste některá o tom neslyšela já to včera zkoušela hledat na netu,ale nic jsem nenašla.Nevím jestli kdyby se to potvrdilo by to mimčo mohla vůbec donosit a hlavně jaké by to mělo pro něj následky.Tak se prosím nezlobte že vám to píšu,ale ona je úplně na dně a já bych chtěla zjistit něco bližžího.
20. říj 2009 v 06:19  • Odpověz
Ahoj Kajisku, to je těžká situace ale snad to dobře dopadne a je to jen prevence, že se doktorům něco nezdálo a dobře to dopadne. Nikdy jsem o tom neslyšela a na netu také nic nenašla, zkus se ještě pozeptat na stránkách mimibazaru v diskuzi. Držím pěsti.
20. říj 2009 v 06:38  •  1 dítě  • Odpověz
Díky moc já to zkusím.Ve čtvrtek jde na to vyšetření tak dám vědět jak dopadla.Koukám jak Anýsek pěkně roste :wink: za chvíli začne lézt a chodit a to teprve začne legrace :slight_smile:
20. říj 2009 v 06:48  • Odpověz
Já jsem se se dostala přes Regínu,ale teď už se my dlouho neozvala holka jedna.Nevíte o ní něco.Asi si s Kájou udělaly druhé líbanky :sweat_smile:
20. říj 2009 v 06:55  • Odpověz
Já jsem se sem dostala přes Regínu,ale teď už se my dlouho neozvala holka jedna.Nevíte o ní něco.Asi si s Kájou udělaly druhé líbanky :sweat_smile:
20. říj 2009 v 06:56  • Odpověz
Asi to vypadá na líbánky, snad nám písne, co je u nich nového. Tak dej vědět, jak dopadla.
20. říj 2009 v 07:07  •  1 dítě  • Odpověz
Tady to vypadá na dlouhý spaní. Tož já jdu taky ještě za mimískou, když chrní. :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. říj 2009 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno
Máji gulášek vypadá hodně jednoduše. U nás je mlhavo škaredě tak se to snad vybere.
Peťi tak s prací polevuj a myslím že už můžeš nakupovat. Já začala ve 20tt. No a teď se dá říct mám vše krom monitoru dechu.
Andrejko ty dospávej a doháněj odpočinek na který tak dlouho nebyl čas.
Věrko jak se má dorostenka?
Kajísku taky to čtu poprvé tak nevím co by to mohlo být, držím pěsti ať to není nic vážného. I doktroři kolikrát plaší a pletou se, tak pevné nervy.
Já valím do práce pak na kurz a do házené tak se tu objevím až večer. Tak hezký úterek všem.
20. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Pěkný úterní den přeju:slight_smile: kdo má dneska kontroličku, ať dopadne na 1*. Andrejko, moc držím všechno co mám a dneska se budou probouzet sluníčka Věrušky, tak hodně štěstí, ať můžou k mámě do bříška:slight_smile: mám volno, ale jedeme na preventivku k zubákovi, OMG. Jinak se zase neobjevím, bo mám st, čt denní, pá noční a v neděli se zase točím na denní, ale moc na vás myslím, koťátka:slight_smile:
20. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Kajisku, moc ráda bych Ti poradila, ale nic o tom nevím, budu držet palušky, ať to všechno sestře dobře dopadne. Moni, taky už Ti to číselko pěkně poskočilo. OMG, holky zlaté, když si vybavím, jak jste hlásily // na testíku, tak to ani není možné, že už je to tak dlouho. Doufám, že začne být zase veseleji a budou těhulky přibývat:slight_smile: tak papa, letím:wink:
20. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.