• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Dobré ráno kobylky moje. Jé dneska přišla Beluška tak at ti to dobře u zubáka dobře dopadne :wink:
Věruško tobě přeji at se mimísci dobře rozmrazí a ty si potom dobře hýčkej.
Máji ty ještě odpočívej pokud mimísek spí spí s ní nalítáš se kolem ní ještě dost.
Kájisku taky ti moc neporadím a přeji sestře at to dobře dopadne :wink:
Monča zase pracuje holka zvolni a užívej si těhu :wink:
Andrejko staráš se dobře a kulihráška.
Zdravím Marky, Regí, Karolku, Monču, Hanku,Petru,Kasu, prostě všechny kobylky. Ivi posílám pohlazení.
20. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Máji dneska by to šlo.Máš nějaký oskoušený recept jak na to? :grinning:
20. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky ten můj chlap se normálně zbláznil.On mi v čera obědnal zimní fusak pro malou od Emitexu za 1200kč.
20. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj Marky nezbláznil se přišel na to že na malou strašně moc moc těší a že bude táta začíná být zodpovědný :wink:
20. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky kočenky, opět jsem vstala :slight_smile:
Marky, jasně že mám, dáš si lžičku lněnýho semínka do jogurtu a vypiješ jeden sáček maliníkovýho čajíku, jak se doporučuje měsíc před porodem a už jedeš seslepákem a za 12 minut máš Adélku v náručí, teda táta, Ty se ještě prospíš :wink: No to néééééé, to by bylo moc jednoduchý, musíš vymyslet něco originálnějšího, tohl eje už ohraný :slight_smile:

Já už se tak těším, až za mnou poposkočí někdoooooooooooooooooooooooo a né že bude nával v jeden den :grinning:

Marky, ten je super, ten fusak a prej je hodně teplej a jak na něj přišel? Sám bo jsi mu hoi poradila? Kámoška ho taky má a je nadmíru spokojená, je vymakanej.
20. říj 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak jsem četla nějakej recept na nějakej nápoj.Je to jedna deci riciovýho oleje,deci džusu a malej panák kořalky.Jinak Maliníkovej čaj lemtam na litry a nic.
No na ten fusak přišel sám.Ukázala jsem mu fusak co je ještě po nás s tím beránkem a on že ten teda Adélka mít nebude že je ošklivej a at má pořádnej a hezkej.Tak jsme ho hledali a objednali.Chtěl aby se hodil i k barvě kočárku tak bude černo oranžovej.Prostě aby tam byla oranžová.Co jsem četla tak te to prej i na nastavění a ten spodní díl je pratelnej zvlášt a není v něm ten ten flís kvůli botičkám.Kamarádka ho zase dostala od tchýně a taky si ho strašně chválí tak jsem zvědavá
20. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Brééé dopoledne kobylkýý:slight_smile:
Tak jsem se dnes prospala do 9.30. ostuda.Pak hned letěla s Mikim a teď jdu vařit ten zázračný gulášek od Máji.
Andrejka asi taky ještě spinká a zařívá prďolu.
Jsem zvědavá, jak to dnes naši sněhuláčci zvládají.
Majkýý, sem s fusakem, ať se pokocháme:slight_smile:
Bellí, ať ti zubák nic nenajde. Já bych tam taky počebovala, bolí mne zub,ale dnes už mne nikdo nevezme, tak to nechám na dýl.
Moni, dsorostenka byla s nervama na dně. Jeden blb Dr. jí chtěl poslat na kolonoskopii a rektoskopii zároveň v jeden den. Navíc ona už na tom byla a nezvládala to. Jenže Dr. to nezajímalo a už jí objednal a ještě až na listopad. No coment! Naštěstí má svojí úžasnou obvodní,která kdyř to skyšela, tak jí to sama vyřídí v nemocnici, kde jí pohlídají a hlavně pod slabou narkózou. Dík za zeptání:slight_smile:
Kajisku, někdy se Dr. splete, protože některí nemají tak dobré utz. ,ale o části chybějící páteře jsem slyšela a viděla v tv i holčočku, která s tím žije.Samozřejmě, že je to hendykep, nechodí,ale jinak to bylo takové sluníčko. Budu držet ségře palce, aby se u ní doktoři spletli.
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=4570

Tak tady je ten krámek z kterýho jsme ho obědnávaly a je to černo-oranžovej tak mrkni
20. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahojky kobylky!!
Andrejko držím moc moc moc pěstičky ať se prcek zakousne! Věrce, aby prcci zvládli dobře dnešní den a zítra šup k mamce na 9 měsíců!!
Ivuško, je mi to líto, opatruj se a drž se!!!!!
Máji, mě se to nelíbí dneska 20. neee! Ještě 14 dní to chci vydržet. A pak je na to dobrý prý sex - Marký!!! Co Ty na to?? :wink:
Teď jsem volala holičce, chtěla jsem se zkulturnit před porodem a ona má místo až za 14 dní, naštěstí jsem jí ukecala na příští úterý, tak snad to ještě vydržím!
Jó Marký, taky budeme mít ty fusaky od Emitexu - jsou super, ale my teda dostali kapánek slevu na 1000.-. Kupovali jsme to v obchůdku s kočárkem a matracema, tak jsme dostali množstevní slevičku na všechno. Moc hodní tam byli.
Tak se opatrujte holky všechny! Moc na Vás myslíme 3v1!!! :wink:
20. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Dady.Ten sex mam slíbenej na čtvrtek a prej se mam na co těšit.Jinak včera jsem dobrala léky na závádění tak jsem nemohla a dneska nemůžu protože jdu zítra na kontrolu.Tak musím vydržet do čtvrtka.A že se dost těším.Jak se jinak máš?Co se týče toho fusaku tak jsme našli za 960kč ale to byla lonská kolekce a paní nám napsala že je vyprodaná.
20. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Čau Marky, tak to bude ve čtvrtek rodeo ne? :grinning: Ale dneska bys mohla ne, když jdeš až zítra na kontrolu, třeba bys na ni ani nemusela a rovnou do porodky!! Taky jsem říkala, že 1,11 na to skočíme ať tomu nějak pomůžu, pač už to fakt s tím maxi pupkem nejde.
Jo, my s tím fusakem taky měli takový problém a hlavně s barvou, chtěli jsme khaki a ten už letos taky nedělají, tak nakonec máme černý s béžovou no. A myslím kolem 990,- ale to už jsou 10koruny, na tom už tak nesejde, ale jsou fakt dobrý.
Tak jsem si hrála opět s fotečkama, ale fakt jsem na to matěj, neumím, vzdávám se!!! Jediný fotky, který tu mám jsou z dovolených, nikde skoro nejsem sama, ale fakt to neumím vložit.
Jdu zašívat montérky manžovi - fuj - to mě neba!!!!! Ale sedím tu dneska!!! :wink:
20. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Ahoj berušky,
všechny vás zdravím, díky, že na mě myslíte. Já se flákám, hezky v pelechu, Džony opanoval včera kuchyň a mám navařeno i na dnešek, takže opravdu flákanda maximální. Aj venčí jen on, ale jen dva dny víc by mi asi hráblo, zítra už vstanu. Tak jen čučím na telku, hraju hry v noťasu a žeru. Ty dva týdny volna ale využiju, budu si dělat věci do školy, to mi hodně pomůže, udělám si fóra, abych si pak nekazila vánoce. Tak hezký klidný den všem! Jo, Majký, je příjemné číst o manžovi.. Dady, tedy Ty máš asi poslední dny "volna" :grinning: , tož užívej, jsem teoretik, ale tak tipuju, že si pak nesedneš :grinning: Kajisku, musí to být strašný nervy, ale opravdu bych teď myslela na to, že má dokttorka blbej UTZ, nebylo by to poprvé ani naposledy! Protože na horší zprávy se stejně připravit nedá, Moc držím palce! Samozřejmě zdravím všechny ostatní, Májuši s pineapplem (Honza se včera učil slovíčka a přišel mi říct, že máš pineappla :grinning: ), skoropořád pracující Belušku, Ketovou Věrušku, dálnicovou Lucinku, účtující Moni, stříhající Petjunku, stimulující Evku, pracující Alenku, naiseminovanou Kasi, skoromaminu Haninu a všechny ostatní kobylky z rodinky. Taky moc zdravím smutné berušky Ivču, Manetku, Karolajnku, Leňulku.
Táák, jdu pokračovat v hovnodělání a držkoplodování (zdravím Janýska) :grinning:
20. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Dady ahojky, holky, člověk by si řekl, chuděrky, sotva se to kulí, celý kulatý je to a ono to pomejšlí na nejhorší a to sex :grinning: No to jsem teda na vás zvědavá, bych to ráda viděla, hlavně tu kulatou dvojitou :grinning:

Jináč mi Daddy kdyžtak pošli fotečky do mailu a já i je zmenším a pošlu zpět a Ty si je vložíš. my Tě chceme viděěěěěěěěěěěěěěěěěěěět!!!!!!!!!!!!!
20. říj 2009 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Máji ty jsi nepřející.I ty kulatý to umějí.I když je to složitější,ale jde to.Je tedy pravda,že u nás jsem musela Zdendu trošku dýl přemlouvat,ale nakonec něco za něco tak souhlasil,pač byl v rozpoložení a takový tý slabý chvilce že mi slíbyl snad i modré z nebe. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
No Dady když by byl Zdenda už dneska povolnější tak ho znásilnim už dneska,protože to bříško už vážně překáží.
20. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
No Máji nejhorší sex není.Když to šlo příjemně ven ta i příjemně to vyštoucháme ven ne?Náhodou i na kurzu to doporučovaly.Pak si v šestinedělí neštrejchnu a kdo vý jestli to pak pujde. :frowning2:
20. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Holky moc děkuji,já jí taky říkala ať je zatím v klidu,že se pan doktor mohl splést a ve čtvrtek to bude určitě dobrý :wink:
20. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
jinak vás všechny moooc zdravím,koukám všechny ste ještě celé tak šup,která bude dřív :grinning:
20. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Máji, no já bych to taky chtěla vidět - jsem na tom jak Ty - a to že celý těhu držím celibát a myslím, že to tak bude i dokonce - trochu se toho bojím, abych něco nezorala.
Ty fotky zkusím ještě zítra a pozítří dořešit, že bych poslala něco aktuálnějšího,( zítra bych chtěla koupit foťák) a kdyžtak se ozvu!
Kaji, držím pěstičky - určitě to byl nějakej omyl!!!
Marky, znásilni ho dneska, když se na to cítíš!! :wink: :grinning:
20. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj Janni.ko, nečetla jsem jen nadpis zkoukla a musím říct, že na tom teda něco je. Luboš byl rozhodnutej jít k porodu od začátku, žádný pochybnosti nic. Al epak byl s kámošema a vykládali si právě u porodu, někteří u něj už byli a právě říkali, že nemohli pak ani šu...t, že furt viděli tu otevřenou pipiku a hlavu dítěte a že to bylo strašný a že nemaj chuť a varovali ho, ať na to fakt čumí jen od hlavy a to ještě po očku, že je to děs. tak pak na tom asi něco bude, ne že by byl cimprlich, to právě není, ale přišel s tímto domů, když se chýlilo kporodu.
20. říj 2009 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Máji Jarda by se k nohám ani podívat nešel nesnáší krev a věřím že se mi od hlavy nepohne :grinning: no ale je pravda že to co píšeš ty už sem taky slyšela :wink: ale pokud je chlap zvědavej tak mu v tom zabran že :grinning:
20. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím z pracovního procesu :slight_smile: . Věruško, držím palečky při rozmražování :wink: . Já jsem dneska už lepší a snažím se myslet pozitivně, aby vše zdárně dopadlo. Všem hezký den!!!
20. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Holky tady se sexíkuje a rodí:slight_smile: Už se těším na nová mimuška:slight_smile:
Já jsem uvařila Máji gulášek-supr trupr! A teď peču ještě presidentskou bábovku:slight_smile:Pak poklidím a zítra budu lenošit jak Andrejka:slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj Evuš, tak to je dobře, že je trochu lepší. Jo, pozitivní myšlení ke základ! :slight_smile: Taky se snažím :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Zlatínka ahoj, všechny moc zdravím, vidím samé dobré zprávičky, to je super:slight_smile: Andrejka pupíčkuje, Věruška jde pro broučínky zítra, Evi myslí pozitivně, fakt mám z vás radost:slight_smile: Ivi, na Tebe teď moc myslím, holka zlatá a chtěla bych Ti říct, že i když Ti to teď tak nepřipadá, tak je skvělé vědět aspoň to, že máš možnost otěhotnět přirozeně. Drž se a posílám pohlazení, beruško.
20. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Kočenky načuhuju. Muž se vrátil z práce o hodinu dříve, přišel nečekán nezván a tudíž plotna ještě nebyla nahřátá :sweat_smile: Udělala jem fofrem kuřecí prsa s Annanasem :grinning: a sýrem, dobrej Annanásek byl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska bych teda spala, až bych brečela, čekám, až se vyspí ten můj pekař a pak mu dámdítě a zapluju do pelechu, už sotva lezu a pdala na mě ta těhotenská spavá nemoc, takový to jak už prostě nejde vydržet. Pokouším se pít kafe,a le to je krátkodobá záležitost, pak se dostaví ještě větší chuť spáti.

Věrčo, nenačuhovalas pod alobal? Hotovo rychle ne? A bábovečku ještě, no vy si plníte pupíky. Muž neodolal a zase nakoupil chlebík čerstvej, rohlíčky, loupáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdravím títmo Andrejku :sweat_smile: :sunglasses:

Bellí ahojky, tak ty se nám chceš upracovat bo co? Tolik směn a ještě o víkendu.

Marky, už jsi ho znásilnila? Jsi v týdnu jako jsem byla já, tož hurá do toho půl je hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odstavec je dooooooooooooooole!!!! Hanina je kde? Ta taky kvůli práci nemá čas na porod :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jo Marky, co bylo na kurzíku s mužem? Co vás učili?

Mončo Ty jsi dneska byl na jakym kurzíku?
20. říj 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Taky ještě načuhuju, jsme se nadlábli, bo u zubáka jsme dopadli na 1*:slight_smile: Máji, jj, pořád v práci, ale né z vlastní vůle:wink: ale víš, že penízky potřebujeme, tak zatnout zuby a vydržet:slight_smile: doufám, že taky jednou budu pěkně sedět doma a pupíčkovat:slight_smile: k večeru ještě jedu plavat, no aspoň něco pro sebe udělám.
20. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Máji ještě jsem ho neznásilnila pač ještě pracuje.Nejhorší je že nevím v kolik příjde,ale připravená jsem :grinning: .Hned mezi dveřma se něj vrhnu aby mi nemohl utíct.
Na kurzu nic moc.Jen chlapům vysvětlovala co se děje při porodu,jak ho poznají,kdy odjet do porodnice,jak nám můžou pomoci od bolesti,co se děje z miminkem a tak.Chlapy se dost i vyptávali což jsem byla ráda.Zdendu nejvíc zajímalo jestli se dá ta bolest k něčemu přirovnat aby prej jako věděl čím si projdu.Taky dostaly tahák kde mají napsáno kolik je porodních dob a co se v jednotlivý době děje a co se má dělat.
20. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.