• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
No tak to může jít rodin on, ne? :grinning:
Bellí, taky bych zattla ráda už zuby, kdybych měla jistotu nějakého příjmu, závidím. :pensive:
20. říj 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a kolik let sis dala že budeš doma?3 nebo 4 nebo 2
20. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
marky koukám do albíku a vyhlížím ten kolotoč co máš doma a nevidím ho :confused: jakej máš?
20. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Holky, už jsem to slyšela, ale aj tak posílám dál, bo jsem se nasmála opět a znova :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.gazotube.com/HR3mSs15218.html

Jináč Janni, já mám na tři roky.

Taky jsme vyhlížela kolotoč.
20. říj 2009 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
tak to si poslechnu jen co se mužík vzbudí chrupká tady v obýváku :slight_smile:

pak se vrátíš zpátky do pozice kterou si dělala?
20. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Do pozice ležmo myslíš? Jojo přesně do tej. To nikdo neví, míísto Ti držej půl roku, takže spíš ne....
20. říj 2009 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz
Můj taky chrupkal tady v obýváku, ale vzbudil ho můj hlasitý smích :grinning:
20. říj 2009 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27458842&tab=1

On mi má holky přijít tendle týden ale tady je odkaz takhle vipadá to je ten co se mi líbí.
20. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Máji místo ti drží 3roky :wink: je to ze zákona,zrovna nedávno sem řešila zástup za mě a toto mi řekla i naše účetní :wink:
20. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
ahojky kobylky,

prvně musím říct Ivi,že si ani nedovedu představit co prožíváš :frowning2: je mi to moc líto,snad brzo se zase usměje štěstí a tentokráte bude vše ok :wink:

Andrejko,tak jeden mražáček byl,tak si ho hýčkej a uvidíš vyjde to :wink:

koukala jsem a těhulky na spadnutí jsou pořád v celku,tak to je jen otázka času kdy se začnou dělit :grinning: :grinning:

ostatním těhulkám,snažilkám a bojovnicím přeji ať se vše daří :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
marky nejdi jiný tady už ta fotka neníííííííííííííííííííí :unamused:
ono když si pošleš závaznou objednávku tak to už na mmb není ta fotka od toho daného inzerenta
20. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Marky,tak nakonec bude fusak Emitex-jsem říkala že je super a hlavně je využitelný i pro větší dítko,takže máš vystaráno :wink: Zdenda to dobře udělal :grinning:
jinak chlapy na těch kurzech jsou fajn,taky jsem se divila na co vše se ptají :grinning:

Máji,taky mám za to že 3roky musí držet místo a ten 4 už po domluvě

Jani ahojky :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Katy ahojík :slight_smile: já nad tím fusakem od Emitexu taky uvažuju a ty ho máš?Počkám na kočárek a pak se rozhodnu :wink: jakou barvu a taky bych ho ráda viděla a osahala,třeba v nějakým obchodě na něj narazím a pak na netu objednám :grinning:
20. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
katy my měli gulášek dneska ale nepálil cos tam dala že je ostrý?
huž se futruju bábovkou a dala bych si těstoviny s nivou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mám ted pořád nějaký chutě ach joooooo :confounded: budu jak sud :grinning: ale co pak to vyběhám :wink:
20. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Jani,jo jo doporučuju,neznám nespokojenýho človíčka s ním :wink: my máme černorůžovej :wink:
do gulášku hezky čili papričku a jaksi mi tam jich padlo vícero :grinning: no ty chutě mě tedkom teda občas taky chytnou,ale naštěstí nezlábím tolik naráz :wink:
20. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Zdravím kobylky moje. Dneska jsme jeli s Pétou do lidovky hraje na klávesy a holky málem jsem poblila manžovi auto :grinning: Je mi pořád blbě ležím a je mi na zvracení koupila jsem lízátka a nezabíraj chce se mi po nich zvracet.
20. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Janinko zkus tenhle odkaz jestli se ti tam ten kolotoč ukáže.
20. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Lucy ahojky,ty lízátka někomu nevyhovovaly,zkus cucat led-to prý hodně pomáhá.Mě bylo zle až do 13tt a pomáhalo jen pořád trochu jest a teda banány a obyč rohlík :wink:
20. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
ahoj marky,jo jo ten koloč máme i my :wink: je super že?
20. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj Katy mě se zdá že jim pořád manža říká že se za chvilku neunesu :grinning:
Marky kolotoč je hezkej :wink:
20. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
http://www.bazar.cz/xad4895954-prebalovaci-pult-stolecek.aspx

A tady je odkaz na přebalovák barvu budemem mít olši
20. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Katy nevím zatím ho doma ještě nemám.V čera jsem teprve posílala paní peníze.Tak uvidíme co přijde.Mě se líbí,že je na dálkový ovládání a že ho nemusim pořád natahovat.Taky je tam hodně melodií a hezký medvícci.Jsem na něj zvědavá.A co mam natahovacího dráčka je v albíčku tak toho dam malí do kočárku.
20. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Lucy,no to je prostě u někoho tak že hold musí víc jíst,hlavní je ale že to pomůže né?Zhodíme po porodu :wink:

Marky,je vážně super,to dálkový je super i ta hudba a pěkné obrázky to dělá na zeď,my to pouštěli kamošovi na noc když u nás spal :grinning: moc se mu líbil :grinning:
20. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky, koťátka:slight_smile: teď budu mít více služeb po sobě, tak se asi na kobylku nedostanu, ale moc na vás myslím a držím všechno co mám, ať jste všechny v naprostém pořádku a holky v akci ať pěkně pupíčkujou, aby mohly zahlásit // krásné dálnice, čekám na to jak na smilování, je to takový hnací motor, pro nás ostatní:slight_smile: mějte se krásňoučky, MVMMMR:slight_smile:
20. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Beluško sluníčko naše přeji ti dobrou noc a krásné sníky :wink:
20. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Berušky loučím se sváma přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
Věruško na zítřek tfuj tfuj tfuj :slight_smile: MVR
20. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky zlatka, ještě načuhuju, byla ajsem na momentík připuštěna k pc.
K temu místu, místo přímo to Vaše, držej půl roku, tři roky místo stejné úrovně, nikoliv však přímo to samé. Takže to běžně chodí tak, že nabídnou nějaké nepěkné, které ví, že dotyčnej nepřijme a dá sám výpověď. Řešila jsem to nedávno s kámoškou. Jde o to, jaak si oblíbí firma nového nástupce :wink:

Kolotoč hezkej, dálkový ovládání super :sunglasses:
20. říj 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, jdu vám popřát dobrou noc. Ani jsem vás nečetla, bo jsem do teď ještě žehlila a navíc mne bolí hlavinka. Všem co na mne myslí, děkuju. Ráno budu volat kdy máme dorazit, tak se vám ještě zahlásím.
Tak brou kobylky. MTR!
20. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Věruško, krásně se na zítřek vyspi. A tfuj, tfuj pro štěstí :slight_smile:
Pěkný večer všem kobylkám!
20. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.