• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kobylky, jdu vám popřát dobrou nocku. Jsm ekoukali na Ano, šéfe! Ten pořad se mi líbí čím dál víc. Super, je to prostě borec, z počáteční nenávisti se vyklubal super člověk a takovýho mít šéfa, to by byla radost :slight_smile:
Akorát jsem u toho pořadu sežrala, co mi pod ruku padlo :grinning:

Tak zlatka, všem v akci přeji klidnou noc, krásný a veselý den.

Věruško, Očaruky, očaruky!!!

Zítra napísanou :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kobylky, přeju všem dobrou noc. Věruško, zítra je TVůj den, tak ať je vše dobré. Majký, úspěšnou kontrolu.
Pápá :slight_smile:
20. říj 2009 ve 23:59  • Odpověz
Dobré ráno
Věruško dneska hodně štěstí hlavně tobě :wink:
Ostatní kobylky letmo zdravím nestíhám v práci tak ani nemám dočteno, ale myslím na vás.
21. říj 2009 v 06:12  • Odpověz
Dobré ránko spící rodince.Držím palečky Věrušce a Dady at dopadne dnešní kontrola na jedničku z hvězdičkou.Já jsem vstávala v šest a chystám se na cestu do Chebu na ozvičky.Odpoledne pak rovnou na kontrolu na ženský.Tak pracujícím at to dnes rychle uteče,těhulkám at dnes nikam nechodí u nás je mínus 7stupnů a snažilkám hurá do boje at je pod stromeček hodně dárků.
21. říj 2009 v 06:23  • Odpověz
Brééé ráno kobylýý:slight_smile:
Všem moc děkuju za držení palců:slight_smile:
Ráno jsem volala do caru,ale bylo ještě moc brzo, mám volat až po 8.00h. Noc nebyla nic moc, ve 3.00 jsem se vzbudila bolestí hlavy,ale teď už je to lepší, jsem taková otupělá.
Majkýý, ať ti dobře dopadne kontrola a užij si ozvy:slight_smile:
Dady, ty to samé!:slight_smile:
Jestli jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám, nemám dnes přehled,ale vím, že středa měla být nějaká akční:slight_smile:
Tak všem krásný den přeju!
21. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Věruško, držím všechny čtyři palce v křeči!!! a ať nebolí hlavěnka!!! :wink:
21. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Tak ve 12.00 mám být nastoupená. Kolik se jich rozmrazilo, nevím,ale hlavně, že tam nějaký brouček je:slight_smile: Už se na ně těším:slight_smile: jdu si uvařit svou poslední kááffu:slight_smile:, snad mi to pomůže na ten bolehlav.
21. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Evuš, díky:slight_smile: Jak je tobě? Už to krbácení přestalo? kdy jdeš zase na kontrolu? taky ti držím palce:slight_smile:
21. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko kobylky,

moc držím palce Věruško,aby se broučci chytili a nepustili :slight_smile: a pro Tebe aspon dva :wink: :grinning:

Marky,Dady pěkné kontroly a ať je vše nej nej :wink:

Evi,já měla taky dlouhý protokol a anopyrin i prednison jsem baštila od 23DC až do 3měsíce,a vím že mě se před MS taky trošku spustilo špinění,tak se neboj :wink:
21. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojte kobylky přeji pěkný den hlavně pro Věrušku a ostatním kobylkám pěkné kontroly .
21. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Tak jsem zpět z ozviček a prej dobrý,pár kontrakcí bylo a porodní asistentka povídala že se možná uvidíme ve středu.
21. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojky přeji krásný den všem kontroličkám pozitivní zprávičky a TOBĚ VĚRUŠKO moc držím palečky :wink:
Já jdu bohužel makat :unamused: večer snad juknu :wink:
Všem ostatním hezký a pohodový den,Andrejko palečky tále držím :wink:
21. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Dobré ráno, kobylky :slight_smile: Spala jsem až do teď a letím k noťasu, a je to dobrýýý. Věruško, první krok je úspěšný, hurrá :sweat_smile: !
Petjunko, děkuju za palečky :wink:
Dady držím palce!
Majký, tak už se to blíížíí :slight_smile:
Leontýnko, MOnči, Evi, Katy, Marti, ahojj! :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Tak kobylky moje, za chvíli vyrážím na bus, ve Benešově se sejdu s Míšou a jedem směr Prágl. Odpoledne se zahlásím. Všem vám moc děkuji:slight_smile:
Majký, tak ve středu porod?:slight_smile:
21. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Bréééééééé ránko Kobylky, všechno je dobře našlápnutý, schyluje se k porodům, děti se rozmražujou, parááááááádička.

Tož startujéééééééééééééééééééééém super období!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Držím paluchy a letím do shopu, čekám kámošku a musím nakoupit něco na objjjjjjjeeeed.

Andrejko bréééééé ráno a nechvátej nikam, hezky si polež :grinning:
21. říj 2009 v 09:49  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky dobré ráno. Jdu vás jenom pozdravit a pak zpátky do postele není mi dobře ležím v posteli a je mi na zvracení tak čím víc spim tím je mi líp.

Věruško tfuj tfuj tfuj držím vše co mám.
Dady at je kotrolička na jedničku a u tebe Marky taky tak už budeš brzo rodit když už nějaké kontakce byli :wink:
Andrejko opatruj kulihráška.
Karolko tobě taky dobrou konzultaci s doktorem :slight_smile:
Máji, Leotýnko, Petjumo ahoj
21. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky holky!!
Věruško, držím pěstičky - všechny, ať tam jsou dva broučci pro Tebe a na dlouho!!
Karolko, Tobě taky - ať je vše v poho na konzultaci a můžeš jíti brzy do boje!!!
Marky, ať dobře dopadne kontrolička!!!!
Holky, opatrujte se, já za chvíli vyrážím směr brno, teda asi až za hoďku, až se vykoupu atd.
Zítra se ozvu!!! Páček!!!!!
Myslím na Vás - na všechny - moc moc moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Posílám pozdrav z pracovího procesu :wink: . Krvácení ustalo, přesně, jak pan doktor řekl. Od dneška zobu estrofem na sliznici, ať maj děcka do čeho zalehnout :grinning: .
21. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Ahoj kočky, je mi to moc líto, ale musím vám říct, že Karolajnka do boje nejde. Tak aby se netrápila ještě víc, tím, že jí tu fandíte...starej na nakopání do řiti.. Promiň Karolko, snad se nezlobíš..drž se...
Dady, ať je vše OK!
Lucy , je to hrozný ty nevolnosti, já si to pamatuju, vydrž, prostě to přežij a ve druhém trimestru se Ti snad uleví.
Májenko, ahoj mamčo!
Tak Věruška, huž je asi v andílkovi připravená, tož tfuj tfuj!!
21. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Holky ve středu nemůžu rodit to bude rodit přece naše Hanka.Já jsem si řekla že musím tendle výkend nebo se pak nedostanu do porodnice.Koukala jsem na počasí a má pak bejt sníh.Taky Zdenda chce ted v pátek aby prej mohl zapíjet o výkendu a táta chce abych rodila v neděli že by dostal malou k narozeninám.Tak si mam prej vybrat.
21. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahojka kobylkyyyyyyyyyyyy,
ještě jsme 2v1 :grinning: ,zatím vše ok,zítra ráno jdu na kontroličku tak se ozvu.
Věruško držím vše co mám ať je tu s námi další těhulika :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Andrejko ty se taky drž :dizzy_face:
Zdravím následníky Katy,Marký,obě Monči,Petjunku,Lucku,Dady,Dudynku a všechny papa
Ještě jsem dnes vytírala a poklidila ať je vše ok :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Andrejko ahoj s Karolkou je mi to líto ty chlapy nakopat do řiti. Oni neví co to pro nás znamená mít minčo ale co život jde dál. Snad se umoudří.
Ahoj Marky máš to těžké si vybrati kdy půjdeš roditi :grinning:
Ahoj Hani už se ti to blíží :wink:
21. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Karolko to mě mrzí, já myslela že už dostal rozum... To je mi líto, bohužel u toho musí být dva.
já zas fičím do práce.
21. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
koBYLKY, tak naše Věruška má dva bojovníčky! Myslím si, že je to krásnéé, bo minule se chytli dvě, tak třeba by ty tři bylo moc. Dva je nádhera!
MOni, ahojky :slight_smile:
Hani, hezké fotečky, jsem koukala teprv dneska, krásná Sofinka ve spacáku - krásné bříško.
21. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
To je super že má Věruška dva bojovníčky budu držet palušky at se chytí a nepustí :wink:
21. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Dvě Sněhurky, nádherný zprávy!!! Věruško, gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jé Andrejko to je pěkné dva bojovníčky tak držíme Věrušce palečky.
A jak je tobě doufám že pěkně odpočíváš.
Ahoj Luci ,Monči.
Karolko to je škoda že to tak špatně dopadlo.
21. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky jdu pro dítko do školy musím na vzduch blbě se mi doma díše :grinning: snad cestu tam a zpátky přežiju :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
AHOJKY KOBYLKY.
Vemete mě ještě mezi sebe??? :wink: :wink: :wink:
21. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj Regí to víš že vememe :wink: Kde se nám touláš tulačko naše :sweat_smile: Jak je co doma :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.