• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky Lucko.Jak se máš?
No já jsem teď s Kájou šťastná a mám se dobře ale včera byl slzavy den a dneska trošku taky.
21. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Regí co se stalo , že jste měli slzavý den? Já se mám dobře pořád mi je blujno :frowning2: a v pondělí jdu na UTZ :wink:
21. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Tak že jsi těhulka?
No já jsem byla v pondělí 12.10. na IUI a včera jsem začala špinit a dneska to vypadán na mrchu.Nechtěla jsem o tom mluvit.Myslela jsem že když si to nechám prosebe tak to třeba vyjde ale nestalo se tak.Tím se všem moc omlouvám a snad se na mě nikdo nebude zlobit.
Je to těžký.
Taky mě hodně dostalo to co se stalo Ivě.Je to hrzné.Ivi posílám pohlazení kočko.Drž se.
21. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Regí to mě mrzí ono to jednou výjde musí. Je to tvoje věc když o tom nechceš mluvit mi se zlobit nebudeme.
V pondělí se do vím kolik bublinek se chytlo :wink:
21. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj Kobylenky. Vítej Redžíííííííííííí a nezoufej, víš že IUIčko neni zas až tak úspěšné, tož chce to zkoušet, ono se to štěstí musí jednou unavit bo husp di IVFka.

Věrušce držíme doma všichni palce, aj satanáš a hadice.

Karolka má teda pech, ale Boží mlejny melou, pomalu a jistě!!!

Jsem se nasmála plánu Markyšky. Je teprve v 37,tt a už se vidí na prodnim sále, ona je jak já :grinning: Tož to máš teda dylemata co? :grinning: Já bych ještě tak 14 dní vyčkala a pak n sáňkách tradáááááááááááá směr porodka.

Jdu do pece, peče se mi tam květák s bramborama a už na mě vejská :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahojda peče se ti květáček mnam dala bych si to mi říká že mám zase hlad :grinning: já se za chvilu neunesu :angry:
Co naše sluníčko spinká nebo víská :wink:
21. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Lucko budu dret palce aby tam byli aspoň dvě :wink: .
Ahojky Májo.Už jsem volala do CARu a mám si ještě zkusit test ale jinak až se mrcha rozjede úplně tak budu volat znovat a objednám se na IVF.Už jsem rozhodnuta a sestřička říkala že neni problém.Tak ještě před vánocema zkusím polechtat šťestíčko.
Věruška se vrátí kdy?Já jen abych jí nepropásla.Mám zase noční :frowning2: .
Májo co malá?
21. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Myslíš Annanase? Právě se dohoupala a už se válí n hrací dece, předevčírem začala vnímat hračky, kteér na hrazdičce visí a tahá za ně, tak má zábavu a u toho sleduje svoje oblíbené Óčko :slight_smile:

Akorát satan je občas na zabití, bo má neustále potřebu ji chodit kontrolovat a čuchat k ní. jen vejskne a už letí, omg.
21. říj 2009 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz
Užse lůcocpu, je ot nějaký bez chuti bo nevim, jak to nesmrdí masem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mám k temu kyselý okurky, tak už je to lepší.

Regííííííí, co malá, odpově´d viz. příspěvek výše :slight_smile: Jináč už neni malá, je to dlouhán. A už ji zas očuchává ten chlupatej mentoš!
21. říj 2009 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz
Píšu jak dement, co?Už jsem si tam kydla kečup a hnedle je to lepší, to jsou chutě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to je krásný že už vnímá okolí a sleduje OČKO jo? :confused: .To máš dobrého hlídače :wink: .Aspoň se nenudí :slight_smile: .
Holky byl ten sraz minulý týden u Andrejky na chatě?
21. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
No Máji satan si jí hlídá co kdyby jí někdo ubližoval muší ju chránit :grinning: Jednou jsem taky zapékala květák s kobzolala a nemělo to žádnou chut taky jsem na to kydla kečup a bylo to dobré :wink:
21. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Nebyl, bo Andrejka byla v pondělí na KETu a navíc napadl sníh. Akce odložena na neznámo kdy.
21. říj 2009 v 15:13  •  1 dítě  • Odpověz
Srazík nebyl andrejka chodí do školy o víkendu a potom se připravovala na Ket v pondělí si jela pro jednoho kulihráška :wink:
21. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Já na to Lůco dala i vajucho, šlehajdu, grilovací koření a Apetita, takže zas až tak mrtvý to neni, ale potřebovala sjem asi něco barevnýho, tak kečup je ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: Držka rozmlsaná, co? :grinning:

Jo a Redžíííííííí, Andrejka se rozhodla, že musí chodit ještě do školy, tak ji vzali :grinning: a studuje o víkendech, takže musela do lavice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, máš to dablovaný, ty informace, aspoň vidíš, že s Lůcou nekecáme :grinning:
21. říj 2009 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem se nadlábla a můžu zase odfrčet, pojedu s mamkou do obchodu, musí kouit Annanasovi Nutrilonek a pak někam pokouknout nějakou potravinu :wink: Tak páček, jdeme se rváti do fusaku, to zas bude řevu. A čepice jsou taky velcí nepřátelé, rukavice už ani nenosíme, bo to už bych byla úplně hluchá, jak ječí v kočáře.
21. říj 2009 v 15:17  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Andrejka má hrášek jo?Jééééééé tak to držím palečky aby se to té kočce koněčně povedlo.Tak zpátky do školy jo?snad má správné tužky a dobrou aktovku :wink: :grinning: .
Teda holky vy mě zásobujete ale moc děkuju.Dlouho jsem tady nebyla a tak nemám info a než to vše přečtu tak budou vánoce.
Co Hanina?Kdy nám bude rodit?
21. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Haninka má 28.10 plánovanej císař. Karolka do dalšího boje nejde její manža se tak rozhodl :angry: Jinak asi nic nového :dizzy_face:
21. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak Hnině se to blíží co?Já vím že se asi holka už těší co?
Karolka takhle trpí jo?Chudinka malá.To je mi líto.Ty chlapi jsou fakt děsný.Někdy jsou opravdu na zabití :angry: .
21. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak jsem poslala dítě směr sportovní kroužek a v pět si pro ní pojedu. Manžu jsem poslala koupit plastelýnu malá jí zítra potřebuje do školy. A mám chvilku klidu :grinning:
21. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoooj moje kobylky:slight_smile:
Podávám hlášení. V bříšku má 2 broučky, jeden desetibuněčný a druhá ranná morulka:slight_smile: Vše proběhlo ok. Andrejko, dělal mi to Vobořil a taky byl příjemný. Na chodbě jsem potkala Kulta, tak mi popřál hodně štěstí. Ani zima mi nebyla, přitopili :grinning: Ale jinak Pranatal se promněňuje v sanatorium hlavně pro zahraniční klientelu. Z 5 jsme tam byly jen 2 češky.
Všem moc děkuju za držení paluchů:slight_smile:
Regíínko, je mi to moc líto, myslela jsem na tebe,ale neodvážila se zeptat.
Karolko. co k tomu říct- nakopat ne do řiti,ale na opačnou stranu do kou...Drž se!
Já se jdu najíst a pak do pelíšku,. škoda, že máme jan samyci, jinak bych tu s váma byla furt. Ještě vás ale dočtu:slight_smile:
21. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Veruško tak do postýlky a odpočívat :wink: Posílám kopu těhu bacilů mám na rozdávání :sweat_smile:
21. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky .Nedostala jsem se dřív na pc .Tak dočítám.Věrčo gratuluju k bublinkám a držím ty pěstičky. :slight_smile: I tobě Andrej i jedna bublinka stačí. :slight_smile: A budu ráda když budeš u rodičů a zastavíš se na kafčo. :grinning: Ivuš je mi to taky líto co se ti stalo,drž se.
21. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak Mája má ze mě prdelky.To není k smíchu.Jak to mam asi udělat abych vyhověla oboum.
Jinak kontrola u doktora v pořádku a další návštěva i z ozvičkama naplánovaná na 29.10.
21. říj 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj Marky tak kontrola na jedničku to je dobře. Ještě vydrž Adélka má ještě čas vykašli se rodinu až bude chtít jít ven tak pujde neboj :wink:
Ahoj Mikky jak se máš dlouho jsi tady nebyla co je u tebe nového :wink:
21. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Luci já to vím,malá stejně pujde ven až se bude chtít jí a ne k vůli tomu že to chce ten a nebo ten.Jinak zdravm Regínku a Věrušku.
21. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Berušky jedu pro Pétulu zatím pá :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Ahoj luci u mě nic nového neni furt jen pracovně.A koukám,že tobě je blivno,no tak at to brzy přejde. :slight_smile: Kdyby to tak šlo zaspat,že :grinning: .Já akorad přemýšlím a plánuju kdy se taky vrhnu do akce. :grinning:
21. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
ahoj kobylenky

Věruško obr gratulka k bublinkám,že se krásně rozmrazily a ted at se už nepustí,držím moc palečky i Andrejce at zahlásíte krásné //

Luci je ti blujno?Tak pokud neblindíš je to fajn,já blindila do konce 4měsíce :grinning: tak se těš :grinning: ty lízátka sis koupila,mě by teda dát při tom stavu ještě něco lepivýho sladkýho do pusy asi omylo :grinning: :grinning: ale kamarádce zase pomohly :wink: taky čekaladvojčátka.

Markétko tys ten kolotoč objednala z MMB?kolik stál?400?ted nějak nevím :confused: ten je super taky ho chceme,ale jen ho vyčíhnout :grinning: chce to štěstíčko a být rychlejší než ostatní maminky :wink:

Mikky ahojík,Regí tak to je fajn že doma je vše O.K a to IVF je dobré rozhodnutí-větší šance na úspěch.

Ještě Peti na tebe mám dotaz ty riflíky z MMB jak ste tady tenkrát s Májou řešily,objednala sis je?Jaký sou?Nosí se dobře?Taky nad nima uvažuju mám jen jedny tak by se druhý šikly a našla sem je na mmb za 460 :wink: no snad sou to ony jak máš i ty :grinning:
21. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.