• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
21. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojky kočky, jsem tu , hnedka koukám na odkaz, že to jsou moje riflíky :grinning:

Dneska jsem je zrovna prvně vytáhla po porodu, měl ajsme na nich tu díru z pádu u pošty :grinning: , už je opravená, tak jsem vyrazila a bylo mi to trošku smuténko :wink:

Jináč Mikky zdravím.

Věruška načíhla, ,potřebuje postelovou samyci!!!

Jdu si udělat čajík a shánět na mimáč stříšku na kočík, bo dítě se mi už nevejde do hlubokáče, tak musíme naisntalovat sporťák a ono do něj fučí, tož to jsem měla řešiti již při koupi kočáku, jsou taky takový který maj mini skulinku, ovšem ten náš to rozhodně nemá, takže koupím clonu.
21. říj 2009 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, Věruško tak to držím pěsti i palce oboum broučkům.
jen zas nakouknu a valím koukat na Barrandov má tam být 19.00-20.00 o zrození života, tak jestli chcete koukejte.
21. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojki krásný večer všem.Já jsem právě dorazila domů.Byla jsem ještě u babičky,tak jsem se zdržela,teď si dělám večeři. :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Berušky louím se sváma jdu spinkat. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky. Andrejko a Věruško odpočívejte :wink:
Beluško at ti to rychle uteče a příjdeš zase za náma. Karolko posílám pohlazení. Zdravím všechny těhulky snažilky prostě všechny kobylky a naše malé kobylčátko :grinning:
21. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
máji pošli odkaz na váš kočík,já ho okouknu :wink: nějak nevím co myslíš že nemá :confused:

Jináš o mě se pokouší nějaká mikoza tak zítra valím na gyndu :confounded: holky měla ste to nějaká v těhu?Sem z teho docela otrávená,bo to pěkně bolí,prvně svědí a pak to nateklý bolí :frowning2:

taky zítra valím k zubaři bude mi vrtat 2kazy ještě od minula mezi předníma zoubkama,pak do Citáku nakoupit do šparu a koupím si mičudu na dvičení maj v akci za 199 :wink: snad ještě budou mít.

Kasi ahojky

Tak já valím koukat na přešlapy a všem brou nocku,možná ještě kouknu ale asi už néééé,vypnu PC a budu chrundit :pensive: :grinning:
21. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Zahlédla jsem tu Regínku ahoj tulajdo to mě mrzí jestli je to ms, tak by to bylo hezké kdyby to vyšlo teď když jste zase šťastní. No nedá se nic dělat, tak hupky dupky do IVF.
Na tom Barrandovu to nebylo nic moc tak jsem pekla raděj tvarožník. Jdu zahnat dítko do postele a já mám 2 šanony práce, tak jdu na to :frowning2: už mi to leze krkem. pa a dobrou.
21. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24512880&tab=5

Takhle je s clonou a bez ní je otevřenej moc a fučí do něj.
21. říj 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Věruš moc gratuluji a přeji ti aby se uhnízdili oba dva bobišci a nepustili se dříve než za 9 měsíců. :slight_smile:
Karolko je mi to moc líto,chlapi jsou někdy divní,tak snad dostane rozum a jednou se dočkáte taky broučků. :slight_smile:
Nic jdu koukat na telku. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Taky zdravím Májo i Janni.dneska se loučím.Když to půjde zítra nakouknu. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tu nikdo?:slight_smile:
Tak jsem se hezky prospala a teď budu asi do noci čumákovat:slight_smile:
Přeju vám všem dobrou noc, krá¨sné miminkovské sny:slight_smile:
Belušce posílám do práce pozdravení .
21. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Belíšku neupracuj se,Věrko ahojki.Nic jdu do hajan jsem ko. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
Věruško mocinky držím palečky :slight_smile: že by dvojčátka :slight_smile:
Andrejko stáááále myslím :wink:
Mončo taky už jsem z té práce vorvaná ale co se dá dělat :slight_smile:
Jani jo jo to jsou oni ale já si koupila 42 a jsou mi velký,takže jsem v nich pěkně nervní :frowning2: nejraději nosím tepláky :slight_smile:
Regí ty tajnůskářko :slight_smile: to je dobře,že jste do toho tak hupli :slight_smile:
Karolko..........no oni jsou prostě jiní :angry:
Jinak všem kráné sny,myslím na Vás :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jo fotečky z dovči vloženy :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdu juknout na fotečky.

Věrčo, já Tě viděla, že píšeš,ale dítě řvalo, tož jsem uložila a hnedle psala, ale byla jsi už fuč, takovej fofr to byl.
21. říj 2009 ve 23:28  •  1 dítě  • Odpověz
No to jsi nám toho teda ukázala, všechno z dálky a ještě koukájí jen brýle :grinning: Kdybys hrdě vystrčila pupík, ale ona ne, vezme si mikču a nebo dceru :grinning:
21. říj 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu spáti, muž již zalehnul a slyším jen nadávky, bo chodí spát v noci a tak mu to spaní nejde, asi se tu vystřídáme. Dítě mělo problém s břuškem po dlouhý době, tak byl boj, už snad bude spát, tak toho jdu využít.
Mimochodem mě bolej strašně záda, bo jsem blázen do tej hry, jak sjem už psala a hraju to od rána a furt ne a ne porazit jednoho kamaráda, tak na to serenkuju a jsem fakt nespokojená dneska :grinning:
21. říj 2009 ve 23:31  •  1 dítě  • Odpověz
Brou nocku dupky. A Peti jdi taky spihušat bo češeš ty dámy a pány, tak si odpočiň taky trošku.
21. říj 2009 ve 23:32  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno, kobylkýýý:slight_smile:
Tak jsem dnes nemoha nějak spát. Šla jsem asi ve22.30 a pak se ještě do půl 1 převalovala, hrůza co člověk vymyslí za tu dobu hovadin.:slight_smile: To jsem si v klidu s tebou ještě mohla psát, Májo:slight_smile:
Petíí, hezký fotešky:slight_smile:
Tak vztávat a cvičit! Kde jste kdo?
22. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Andrejkóóó spolubojovnice:slight_smile: Taky pořád chrnííš:slight_smile:
Kde je Monča? ta by měla hlásit odchod do práce, chuděra, taky furt maká.
O Belíškovi ani nemluvím..
Tak schválně, kdo se tu objeví jako první :wink: ?
22. říj 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky pěkné ránečo :wink:
Máji fotila jsem krajinku ne gzichty,ty znám :grinning: .A s tím odpočíváním t musím dohnat příští týden,teď nezvládám :frowning2:
Věruško na ni nemyslet!Snad jen na to jaké budeš mít za pár měsíců pěkné bříško :wink:
22. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Jéé Petí:slight_smile:
Jdeš stříhat? Já bych to počebovala přistřhnout:slight_smile:
22. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Věruško jdu až od 14 ale někdo musí uvařit a zapnout pračku :frowning2:
22. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Jo kdybych věděla,že mi tam budeš čekat Ty :wink: tak se tam budu i těšit :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
22. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko kobylky moje.Janinko ty mikozy jsou v těhotenství úplně normální,protože je jiné PH a je to dole citlivější.Já jsem to měla čtyřikrát a pokaždé něco jiného.Je to dost nepříjemný,ale úplně normálně.Nemusíš se vůbec bát.
22. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Jdu vás pozdravit a jedem na zahradu tatka potřebuje pomoc tak mu manža pomůže a já budu dělat technický dozor :grinning:
22. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holčinky!!! začínám cítit, že se mi tam něco tvoří. Snad budu zdatná nosnice :slight_smile: . Mějte se všechny fajn!!!
22. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Dobré rááááááááááno :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz
NOOOOO dobréé :wink: dopoledne
22. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.