• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Lůco pěkně to zkontroluj :wink:
Evi bolí bříško?
22. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj Peti, nebolí, jenom tlačí. Asi se tvoří skořápky :grinning: .
22. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Tak to je dobře :wink: někdy lituju,že do toho těla nevidíme :slight_smile: Kdy jdeš na kontrolu a kdy OPU?
22. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
:slight_smile: kontrola je v sobotu v 19,00 hod :slight_smile: , to se dozvíme i termín OPU. Už jsem napnutá!
22. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky - dobré poledne!
My 3v1 lezem skoro z postele!!
Věruško, to je krásný dva broučci - gratuluji, pěkně je opatruj, tentokráte se udrží a budeš třetí dvojčatová .... po Lucce!! :wink: Moc Ti to přeji!!!
Andrejko, taky se i ho opatruj - myslím na Vás!!!
Jinak já včera dopadla taky dobře, ozvy v pořádku, prý se miminkům u mě líbí, akorát bobek klučičí se po třech týdnech rozhodl a otočil se hlavičkou dolů, takže jsou teď oba hlavičkami dolů, tak Dr. říkala, že jim necháme ještě tento a příští týden a pak se rozhodne, kdyby byli takto, tak by šel i normální porod, ale zase vzhledem k mým předešlým operacím to nechce moc riskovat, tak uvidíme!!! Na kontrolu jdu 29.10. opět jako Marký!!! Teda pokud ta nebude dřív rodit že?? :grinning:
Jinak jsme ještě polítali po městě, nakoupili, dovezli si kočárek a matračky.Kočárek teda jen k babi, ale složili jsme ho, abysme viděli - no spokojenost.
Akorát jsme nekoupili žádnej foťák - nemáte někdo nějaký tip???? Prosím!!
22. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Dady ahojky, snad nechceš říct, že hnemáš ani jednu fotečku z těhu s pupíkem? :confused:
22. říj 2009 v 11:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky před chvíli volala sestra,všechno je v pořádku a mimčo je OK.Už má prý přes půl kila,bylo vidět i pohlaví,ale ona ho vědět nechtěla tak to bude překvápko.
22. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jééééééééééééé tak to je super zpráva a dala doktorovi do držky? :angry: :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz
Myslím,žé i když by to asi potřeboval.Pěkně jí vystrašil.Dneska byl pan doktor příjemnější tak zvažuje,že k němu přestoupí jestli to půjde. :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kaji, supeer zpráva, Ti doktoři jsou někdy fakt trefení!!!
Máji, mám pár fotek, asi z 25 tt, když jsme byli na prodlouženým víkendu, ale měli jsme půjčený foťák a ještě jsem ty fotky neviděla. :frowning2: A taky u kámošky jsem byla na narozkám kolem 27 tt tak ta mě taky fotila, ale fotky nikde. No, zatím se vidím, tak mě to netrápí,ale pak je vydobiju.
Ale chci koupit ten foták, abych mohla fotit hned prcky!! Tak snad ten příští týden, nebo objednáme něco na netu. Teď toho bylo moc. Ještě jsme sháněli zimní papuče na autí, tak teď snad si manža pohraje a najde nějakéj foťák příhodnej a koupí. Já tomu totiž vůbec, ale vůbec nerozumím!!! :frowning2:
22. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak honem ale, protože fotky od porodu a z porodky jsou nejhezčí!!! Ať hnedle sedne a hledá. Důležitější jak papuče na auto :sweat_smile:
22. říj 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Slupla jsem květákovou polívku, co jsem si vytvořila a uhánim na sraz mimisek. Je i vedro, už jsme se navlíkla, abych tu pak v teple nezdržovala Annu navlečenou. Ale koukám, že venku se nějak otepluje, máme skoro 12st., tak fusak zase odhazuji v dáli :slight_smile: a frčíme jen s dekou.

Muž se nám dneska z práce nehrne, vypadá to na fůůůůůůru práce. Dyk taky Kauflandy maj chleba za 9,90Kč, tak se makčí.

Páááááááááááčko zatial.
22. říj 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz
kde ste všeci????
Máji, neboj snad to nějak dopadne. :wink:
22. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky mam dootaz.Týká se to ale spíše holek co už rodily.Bolí mě od v čera v podbřišku a dneska jsem nemohla pomalu dolíst ani na poštu.Bolí mě jako v rozkroku a kyčle,taky třísla a to břicho.Nevíte co to může bejt?
22. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Marky ahoj já si myslím že budeš brzo rodit to jsou příznaky já měla něco podobného když jsem rodila Pétu :wink:
22. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj Marky já si taky myslím,že už se Adélka chystá na svět :slight_smile: Jak píše Luca4 taky si myslím,že se brzo začne něco dít.Tak přeju hodně štěstíčka a sil :wink:
22. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Holky doufám,že nevadí,že jsem se sem tak vetřela. :wink: Jestli jo tak to prosím napište
22. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahoj Kájísku jsu ráda že miminko ségry je ok a že to byl jenom planý poplach.
Ahoj Dady ještě pořád 3v1 už se ti to krátí. Honem vlož fotečku at víme jak vypadáš a potom vkládej postupně miminka takže bojový úkol koupit foták.
Máji užíj si kávičku a pořádně si pokecej s holkama :slight_smile:
Evi budu na sobotu držet palušky at je hodně kvalitních vajuch.
22. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Kájisku to víš že to nevadí :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahojka holky kobylky dnes byla kontrolička na 1, kontrakce ještě žádné, akorát trošku vyšší tláček ,Sophinka cca 4100g, byla jsem v porodce sepsat porodopis a mám nástup v úterý večer a ve středu mi udělají cís.řez, zkusí nejprve epidurál a jen kdyby byl s ním nějaký problém tak dají celkovou narkozu.
Ještě jdu v sobotu a v pondělí na ozvičky a v pondělí na krev jsem totiž Rh-,tak mi vyplnily papíry rovnou i na odběr krve Sophinky. :grinning: :sweat_smile: :slight_smile:
Už se na ní těšíme.
Lucí drž se a hned poUZ písni ať před nástupem do špitálu vím jaké bubliňátka máte.
Máji zachvíli bude mít Anýsek kámošku a na jaře uděláme na chajdě pořádní srazík kobylek a to už budou určitě všichni těhu ,nebo mami.
Papá mamka mi právě osmažila vinnou klobásku tak si se Sophinkou pochutnáme. :grinning:
22. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj Hani tak už se to blíží Sophinka je pěkný cvalík :wink: Neboj v pondělí podám hlášení kolik máme bublinek. Ještě si užíj bříška :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj kočenky.
Marky, jeď raději na kontrolu, byla jsi v tom špitále, víš jak, radši několikrát zbytečně než jednou pozdě. Mě teda bolelo v podbřišku a dooooooole hodně a dlouho,a le každá bolest je jiná, ta poslední byla že jsem se začala otvírat a měla kontrakce, ale Tebe toho blí víc.

Hani, to jsou super plány, závidím, že si můžeš takhle v pohodě domluvit císaře, to u nás bohužel nejde, naopak, nejde to vůbec, tady pro to nejsou prostě.

Dady, být Tebou, rodím i tak císařem, myslím, že je to bezpečnější i pro ty dvě mimiska. Nechápu, jak můžou nechat rodit mamči dvě mimiska, když jsou ty kontrakce silný, tlačej ty mimiska na sebe, ani nevím, jak si to představit v tom bříšku v reálu. Kámoška, co má dvojky šla taky na císaře, měla ho předem domluvený.

Kde jste všesi?
22. říj 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, jsem tu:slight_smile:
jsem neposlušná a nevydržím pořád ležet. Sedím u PC, bo polosedoleh mi nevyhovuje. Jak jste to těhulky dodržovaly vy?
Jinak zdarvím Haninu a její Sophinku, to už je ale kousek:slight_smile: Huš se na ní těšíme, bude určitě krásně dopečená a baculataá:slight_smile:
Dady, ty jsi ale držák :slight_smile: :slight_smile: Dětem se ai zatím moc nechce ven, to je dobře, ještě mají chvilku čas:slight_smile:
Kajíísku, to víš, že tu můžeš být a je suuper, že ségra má mimi vpořádku! Ty doktoři jsou někdy na zabití. Když si nejsou jistý, tak proč vynášejí takové diagnózy?!!!
Majkýý, tak že bys jsi byla opravdu první rodička?
Májo, jakej byl sejšn s maminkama?
Evuš, určitě budeš mít kvalitní snůšku:slight_smile:
22. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky
Peti fotečky super a Terezka je teda už slečna, už tě hezky zakryje :slight_smile: Já už budu v práci jen týden, teď bude teda frmol abych vše dodělala a předala. Ty se šetři stát na nohách a ohýbat se nad hlavama musí být záhul na záda.
Máji tak to je super tip s clonou na kočík, na to se zeptám až ho pudem koupit.
Evi to bude hezká snůška, když už tak tlačí.
Káji tak ti dr. jsou takový mago.. Tak ségru vynervovat, se mi otvírá nůž v kapse.
Hani teda to to uteklo, jak se cítíš, když už to máš za pár?
Majky asi už se ti fakt tělíčko připravuje na porod. zajdi na kontrolu, ať máš klid.
Věrko já jsem taky moc nenaležela jsem pořád courala po bytě a po netu v sedě.
Kde je Andrejka doufám že odpočívá.
Kaši jak je tobě jestli budeš zítra dělat testík, tak držím palce.
lucci tobě už se pondělek taky blíží, to bude překvápko, viď. je jedno jak dopadne ale jste napnutí?
22. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Koťátkaaa ahoj, jdu honem pozdravit:slight_smile: zítra mám třetí denní místo noční, OMG. Andrejko, Věruško, ani nepočítám s ničím jiným, než že budete hlásit //:slight_smile: Evi, Tobě taky držím všechno co mám. OMG, jak to tu začne rodit, to bude nádhera, to bude miminek, už se těším:slight_smile: Karolkooo, posílám Ti pohlazení, holčičko moje zlatá, je mi to strašně moc líto. Sluníčka, přeju dobrou nocku a krásné sníky, MVMMMR
22. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj moni takže ještě týden a pak budeš konečne odpočívat :wink:
Veruš já taky moc neležela já bud ležela nebo seděla u notase. Mám sice notas ale net mám přes kabel :wink:
22. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Brý večír
copak,že by se tady rodilo?Majky asi by si měla raději někam skánout :wink: třeba už chce Adélka ven. :slight_smile:
Věruško tak já Ti popravdě můžu napsat,že jsem neležela vůbec :wink: den po KETíku jsem šla do práce kde celou dobu stojím :slight_smile:
Hani teda to bude kus ženský :wink: ale nějak mi neleze do hlavy proč si Tě objednali na císaře,Ty máš nějaký problém?
22. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Beluško ahojda přeji ti krásné sníky a dobrou noc. Takže zítra máš zase denní tak at ti to rychle uteče a ty můžeš doma odpočívat MTMR
22. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Luci, Petjunko, ahoj kočičky moje, ještě načuhuju, ale už padám do pelíšku:slight_smile: Petjunko, ještě jsem v rychlosti zkoukla fotečky z dovči, moc pěkné, ale prosím i bříškooo:slight_smile: Luci, už se těšíš na UTZ, viď? Tak pa, pa, berušky, pěkně se vyspinkejte, moc na vás, na všechny, myslím a chybíte mi. MVMMMR:slight_smile:
22. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
OMG, Moniii, Tebe jsem úplně zasklila, zdravím Tě, mocmocmoc:slight_smile: a už opravdu letím a skáču do pelíškuuu:slight_smile: Papapapapa a dobrou s bobrou:slight_smile:
22. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.