• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellí dobrou, a ať ti to zítra rychle uteče a doufám že máš aspoň volný víkend.
22. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Bellí :slight_smile: ahojky kočičko pracovitá hezky se vyspinkej.Břuch dodám :wink:
Mončo dnes jsem si zrovna říkala,že sem zvědavá jak to zvládnu,je to sranda.Prdínkovi se nelíbí jak se ohýám k zákaznicím a tak mi kope :slight_smile: zatím je to to lehké pohlazení ale i ty si jistě vzpomínáš na ty rány co dostává člověk v pokročilém stadiu :slight_smile: tak to budu skopaná :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Luci no mě bývalo šoufl jen když jsme měla prázdno v žaludku, když jsem byla najezená, tak to bylo lepší.
taky mizím do pelecha pa a dobrou s kobylou modrou
:slight_smile:
22. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Peti jo jo u mě už to začíná a v noci mě kopance vzbudí. No a už víte co máš v bříšku?
22. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Moni já ted pořád jim a je mi líp jenom ta váha leze pomalu nahoru za chvilku se neunesu :grinning:
22. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Váhu neřeš, to je to poslední, hlavně ať jste zdraví a spokojení s prck-em(ama).
22. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Luci nevíš co je s Andrejkou?
22. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Mončo nevím,já to vědět nechci ale manžílek je zvědavka tak uvidíme jak dopadneme příští týden jdeme na screening.Říkal,že se zeptá a že mi to nepoví :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá jak to dopadne, a jestli mu to řeknou, tak jak to dlouho vydrží neříct, chali jsou totiž větší slepičí prdelky než ženské (teda aspoň ten můj).
22. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
No jestli to řeknou jemu,tak to je jasný,že to chci vědět taky :wink: nerada bych se ttiž za pár týdnů dozvěděla od nějaké zákaznice co nosím pod sééérdcem :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
tak to máš pravdu to by byla podpásovka kdyby ti to donesla zákaznice :grinning: No ale uvidíš, třeba to bude stydlínek a neukáže co tam má.
Andrejko zdravím, nejsi tu tak asi odpočíváš od kobyly. tak držím pěsti.
Kašu jsem tu taky dnes nezahlédla, tak hodně štěstí.
22. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
A ty už máš jako nástup na MD?
Jo na Andrejku jsem taky myslela :wink: snad je vše ok a jen odpočívá :wink:
22. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Holky co je s Andrejkou nevím podle mě jenom odpočívá a chce si odpočinout a myslet hlavně na kulihráška :wink:
22. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Kdepak Peti na MD mám ještě čas, ale marodím a do práce chodím pomáhat protože tam za mě nikoho nemají. Ale od listopadu už rozdělím klienty mezi kolegyně a mizím odtamtud.
Snad Andrejka vegetí na chajdě.
Berušky dobrou noc a hezké sny, už mi padá hlava tak mizím.
22. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já jsem si právě říkala,že je to ještě moc brzy ale tím,že mě se to netýká tak ani nevím přesně od kdy je víš :wink: Pěkně se vyspinkej papa
22. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu spinkat. Přeji Vám všem dobrou noc a krásné sníky MVMR
22. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Lůco papa a pěkně se vyspinkejte :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak jsem si pobéékala u ordinačky,jdu do vany a dadynkat.Ještě že existují pastylky rennie :wink: pálení žáhy to je věc :slight_smile: zlobilo mi to i u Terky :wink: papa záftra :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile:
Nevím, jestli už to nevíte, ale Šáše se včera večer narodil Fanoušek :slight_smile: 3, 70kg a 53 cm. Vyvolávali jí porod, ale nakonec musela jít na císaře. Jsou oba v pořádku :slight_smile:

Věruško, Andrejko - držím pěstičky, a jak říkala Bellinka : počítáme jen se dvěma :slight_smile: // dálnicema a kdyby byly tři NEVADÍ!

Ahojky i ostatní kobylky :wink:
22. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj Martí :wink: toto uteklo nedavno hlásila//.Hlavně,že jsou v pořádku,moc díky za info :slight_smile: co ségra?Bojuje?
22. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
není zač :slight_smile:
Ségra teď běhá po vyšetřeních a zatím vše Ok, tak snad začne co nejdříve. Nervíky pracují na plné obrátky, znáš to :frowning2:
Máš interku :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahojka Petjunko,
budu rodit v německu a tam je normální,že děti nad 4000g pokud matka souhlasí se rodí cís.řezem,aby se neriskovalo sestoupení dítěte do porodních cest ,které pak nejde ven.
Ještě jsem po operaci ploténky L5S1.
Jsem za to docela ráda protože znám několik případů kdy je dítě retardované jen kvůli nedostatku kyslíku.
:slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Martí tk budu držet palečky,vlak je pěkně rozjetý a je v něm spouuuustu místa :wink:
Haní tak to je prima,že ses mohla takhle rozhodnout :wink: Ptám se proto,že moje ségra měla obě děti normálně a obě mají přes 4kg a nikdo jí císaře nenabídl :frowning2: no jo,jiný kraj.........ale problém naštěstí neměla a děti jsou zdraví :wink:
22. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
:pensive: :pensive: :pensive: páááááááááááá
22. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Tak vám jdu popřát brou noc a posílám vám sem Andreju :wink:
22. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
vypadlo mi k, AndrejKu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Ahoj berušky, jdu vás pozdravit. Nezlobte se, že jsem "vypla" kobylku, cítím se všelijak, takže je pro mě (i pro vás :grinning: ) lepčejší, občas vypnouti..
Jste moc hodné, že na mě myslíte! MOnči, jsem v Praze, jedeme až v sobotu, protože zítra tady bude spát máma, a ta nic neví teď, bo mě to nervuje pak, tak muším dělat , že nič:wink:
Takže Fanoušek už je na světě! Už jsem to sledovala na oranžové diskuzi, takže vše v pořádku, nádhera! Šáši gratuluju! Marti, dík za zprávu.
No, a teď jsou na spadnutí další človíčkové, tak Hani, Dady, Marky, držím palce, ať jde vše tak, jak má!!
Belíšku, tak nevím, neděláš nějak moc??! To někdo marodí bo co? Petjunko, to samý, jen ať Tě prďolka pořádně čutáá, ať víš, kdy ubrat :sweat_smile: . Luci, jsem moc zvědavá, kolik těch bobísků máš. Jestli tři, tak já Tě budu dopovat ovocem a samejma mňamkama, a Ty mi za to jednoho andílka dáš, jo? :slight_smile:
Prosím vás, víte, že se zvedla sledovanost hudebních kanálů? Nevíte? Tož přece v Třebíči trhaj rekordy na Óčku :grinning: !
Věruško, díky za Tvou neodbytnou podporu :grinning: , já vím, až za roh.. :grinning:
Tož holky , zdravím opravdu všechny, šťastné i ty méně šťastné :frowning2: ...
22. říj 2009 ve 23:04  • Odpověz
autor
No, vona mě fáákt poslala!! Mi nedá pokoj a záměrně likviduje moje deprese :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
http://www.ordinace.cz/rubrika/poceti-online/ - Honza mi na to upozornil - vyšel článek v MF

holky jukněte, Maděršičovo dílo (šéf z Pronatalu), jsem zvědavá, jakej bude rozdíl mezi běžnou péčí

Jo, Regí, děkuju za sms.. a držím palce do rozhodnutí jít do IVF
23. říj 2009 v 00:50  • Odpověz
Ahoj holky,stále se tu chvěju a bulím jako želva,o půl 4 ráno jsem si udělala testík a nevěřila jsem vlastním očím,jsou tam.//,tak jsem pro jistotu udělala ještě jeden testík a znovu jsou tam//,asi to nevydržím a zajedu dneska do polanky na krev,ikdyž nevím jestli to není ještě brzo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Hlavně nevím jak se dneska budu soustředit na práci,ještě ,že je pátek.Peťovi jsem to chtěla říct až odpoledne,ale nevydržela jsem to ,taaaak dlouho jsme toužili po broučkovi,a teď se možná dočkáme. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale raději nepředbíhat. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 04:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.