• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jééééééééé Kašule, no neke, to je super zrpáva!!! :grinning: Tak tichá gratulka.

Načuhuju, bo už nechrnim, šla jsem do pelechu po půl jedný a už zase straším. Muž už je v práci, dítě má půlnoc, je tu klídek.
Jdu si přečíst další novinky.
23. říj 2009 v 05:57  •  1 dítě  • Odpověz
Myslíš,že mi dneska vemou už krev,když tam pojedu a poprosím je? :slight_smile:
23. říj 2009 v 05:58  • Odpověz
Jé Ty tady strašákuješ jo? :slight_smile: A kdy by jsi měla jít na krev? Kolikátej jsi den? Já myslím, že by mohli, zkus to. :wink:
23. říj 2009 v 06:05  •  1 dítě  • Odpověz
30den cyklu a 14den po inseminaci :slight_smile:
23. říj 2009 v 06:07  • Odpověz
Už jsem si to našla, byla jsi 7.10., ale teďkonc zase nevím kolikátej den se na to IUI chodí :slight_smile:
23. říj 2009 v 06:07  •  1 dítě  • Odpověz
14 a 16
23. říj 2009 v 06:08  • Odpověz
Nojo, tak třicátý den je hodně :sunglasses: , tak to si zajeď a objednali Tě na někdy?
23. říj 2009 v 06:08  •  1 dítě  • Odpověz
ne,říkal že mám zavolat až budu vědět co a jak.
23. říj 2009 v 06:09  • Odpověz
No tak tam rovnou zajedeš no :slight_smile: a to chceš přímo asi do CARu, že? Já bych tam frčela, kdy tam vyrazíš? Jsi už v práci bo jak?
23. říj 2009 v 06:10  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo d Polanky, už to čtu, já jsem nějaká zpomalená po ránu bo co :grinning:
23. říj 2009 v 06:11  •  1 dítě  • Odpověz
Kasi jen si tam zajed.Pokud na testu už jde vidět hcg tak v krvy ho máš o mnohem dříve než na testu.Já jsem měla první výsledek z krve a na testu sem oběvila dvě dálnice až dva dni po tom.Tak ti držím palečky.Jinak hlásím jsem zatím pořád v celku,i když jsem se v noci moc nevyspala.
23. říj 2009 v 06:21  • Odpověz
Bré ráno Marky, tak už taky vstáváš, nojo, to už moc nenaspíš a je Ti líp? Břicho nebolí?
23. říj 2009 v 06:28  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se oblíct a vyrazím se satanem, dokud to druhý satanisko spí :slight_smile:

Na desátou hodinu jdeme na píchance, zase Hexa, už poslední, čtvrtá je až v roce a k tomu dostaneme druhýho Pneumokoka, za měsíc bude taky poslední a pak opět v roce a je hotovo. To zas bude nervák, hlavně pro mě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 06:30  •  1 dítě  • Odpověz
No né že bych vstávala,ale Zdenda šel do práce tak jsem stávala s ním a dala si sním kapučínko.Bříško bolí ale dá se to vydržet.Když tak si odpoledne zajdu na ženský.
23. říj 2009 v 06:30  • Odpověz
Chudák Ananásek takhle ji nechat chudinku malinkou píchat.Kouknu na vás odpo jdu se ještě zavrtat.
23. říj 2009 v 06:31  • Odpověz
Tak yjdu ještě do betle, nějak jsem unavená :slight_smile:
23. říj 2009 v 06:44  •  1 dítě  • Odpověz
KAši tak to je super zpráva, letí ti gratulka a na krev určitě zajdi dnes :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Majky taky honem pod duchnu a dospávat.
Máji Ananásek chuďátko si teda těch pichanců užije. Ten pneumokok je navíc, za to se připlácí? a co ještě máte navíc za očkování?
23. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
Andrejko tak to je dobře, že ses nahlásila, odpočívej a užij si návštěvu, aspoň budeš mít jiné myšlenky a rychlej uteče čekání.
já fičím do práce a pak do poradny. pá a krásný pátek
23. říj 2009 v 07:09  • Odpověz
dobré ráno!!!! Kaši, obrovská gratulace, ať krev potvrdí těhulkování :slight_smile: . Annanáska ať nebolí očkování. Takhle malá a už si užívá s injekcema :grinning: . Andrejko, Věruško, myslím na vás!!! A všem děkuji za držení palečků, aby byly kvalitní vajca :grinning: :grinning: :grinning: .
23. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Kasi, parára! Gratulujuuuuu!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takžr kalíšek nezklamal! Je to zase nadělje pro další IUIářky:slight_smile:
Takovýchto zpráv po ránu by mělo být víc! Na krev si zajeď,ale možná jsi už na cestě.
Tak Andrejko, Evuš, jsme na řadě!:slight_smile: Po dlouhé době se tu zase začíná dařit. Teda, krom Regí, teď,ale ona to do Vánoc ještě dožene:slight_smile: a pak se přidáte další!
Jééé, já mám takovou radost:slight_smile:
Anánáskoviu přeju bezbolestné píchance! A posílám pusuuuu!
23. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Andrejko, nedám ti pokoj! :wink: Každý den budeš muset podat hlášení! A co je to za stránky? To jsou Marděšiče, bo co?
23. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje. Kasi tobě velká gratulece honem na krev a pak hned jak budeš moc zahlas :wink:
Andrejko Věruško Evi jste na řadě máme plodné období držím vám v těhu buse místo :slight_smile:
23. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojte kobylky,Kasi obr gratulace´,jen tak dál Věruško ,Andrejko a Evička.
23. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Tak vařím kančí na zelenině a načuhuju jestli Kaša nahlásí Hcg.
Ahoj Lůco, na tebe jsem teda taky zvědavá, to je podba, než půjdeš na ten utz:slight_smile:
Ahoj Leontýnko, jak je? Co manžel, jak dlouho ještě bude mít hnátku v sádře? A co rodiče, stále tichá válka?
23. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Berušky právě jsem si dovařila rajskou ještě těstoviny a budu papat už se na to moc těším to bude mnamka :wink: Taky načuhuji co Kasa ale podle mě je v práci tak nahlásí až příjde z práce :slight_smile:
Věruško je to doba ale možná už půjdou vidět srdíčka nevím za jak dlouho jdou vidět v pondělí budu 28dní od zavedení tak jsu zvědavá :wink:
23. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
ahojte holky,

Kasi velká tichá gratulace :wink: :wink:
asi nějaká epidemie těhubacilů,tak tfuj tfuj Věruško,Andrej,Evčo,Regíí,Karolko ......

těhulím přeji příjemný odpočinek o víkendu a naše těhulky na spadnutí popř.pohodový porod :wink:
23. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Dobrý páteční den přeji :slight_smile: . Tak jsem byla vtažena Věruščinou sms, že máme další dálnice! Kaši, moc Ti gratuluju a přeju, ať jde vše tak, jak má! :slight_smile:
zdravím i všechny ostatní a děkuju zlatíčka, že na mě myslíte :slight_smile: :wink:
23. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj Katy a Andrejko. Katy taky ti to hezky rostec číslo :wink: Andrejko ahojda odpočíváš to je dobře odpočívej a opatruj kulihráška :wink: Berušky tak jsem se nadlábla bylo to super rajskou miluju :grinning:
23. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
Věruško je mi celkem dobře vzhledem k okolnostem.
Včera jsme byly s hnátkou na kontrole bohužel ještě musí mít sádru aspon týden tak pak uvidíme.
Naši pořád stejní žádná změna,stále ticho po pěšině.
Dnes jede táta s malím k druhé babičce a mě příjde na pokec kamarádka co má problémi s tím manželem tak se budem utěšovat navzájem :unamused:
23. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak jsem z kančího na zelenině udělala rovnou svíčkovou a teď jsem se teda nadláábla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mňam!

Lůco, já myslím, že už by mohly být srdíčka vidět. ? U mne už byly 6. tt. Posílám ti odkaz, kde si můžeš přesně spočítat tt.

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php

Já jsem na těhle stránkách byla hodně často a strašně se mi líbilo, jak plod týden od týdne rostl:slight_smile: Aspoň jsem měla trošičku přehlad co se v mém těle odehrává.

Ahoj katy, tobě to číslo opravdu strašně poskočilo:slight_smile: Ani se nenaděješ a budeš taky brzo rodit:slight_smile:

Andrejkooo, já tě vidím:slight_smile:

Leontýnko, třeba ten relativní klid taky k něčemu bude. Přeju kamarádce hodně síly a klidnější období.
23. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.