• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte dupinky. Tak kde máme tu Kašu?
Jsem teprve přiletěla domů. U doktorky pusto, nikdo nemarodí, tak jsme tam byly jenom půlhodinky :grinning: Bodance jsme zdárně zvládly, taky voláme před a po neléčitelovi a ještě jsme u něj po doktorce aj byly.
Následně jsme byly aj s mamkou v Intersparu a nakoupily jsme, tety, prvníl žičky, takže to vidím na nedělní první obídek. zatím máme mrkvičkovýho Hamiho a brokolicovýho, tak uvidíme, co na to madam poví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věruška vyváří jak o hodech. Zdravím. Aj Andrejku zdravím moc. :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jo ještě míry: 5950g a 64,5cm. :sunglasses:
23. říj 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojki tak jsem tu ,nejdříve mě sestřička bez objednání nechtěla vzít,ale p.doktor mě nakonec vzal,dělal mi i ultrazvuk,ale říkal,že je ještě brzo,a tak mi sestřička vzala krev,ale výsledky budou až v pondělí,to asi nevydržím,ale doufám,že vše bude v pořádku.A v červenci se dočkáme toho našeho zázraku. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Zatím mi tiše gratuloval a na kontrolu mám přijít příští pátek. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
kasi tak držím palečky at je vše O.K :wink: :wink: a moc gratuluju

Andrejko,Věruško,Regí Evy držím paluško,prostě všem snažilkám at to vyjde a brzo zahlásíte // :wink:

Jééé Máji tak už bude malá papkat lžičkou,toto letí :slight_smile:

Marky sem tady neviděla,Hanku a Dady taky ,sem napnutá zda už některá třebas o víkendu porodí :grinning:

všem hezký víkend :slight_smile:
23. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj Kasi tak tichá gratulace jsem napnutá na pondělí jaké bude HCG.
Máji Anulka hezky roste Péta měla taky v pěti mesících 6000g výšku nevím protože jí doktorka nikdy neměřila :wink:
Jsem zvědavá jak bude malá prskat když dostane normální stravu Péta mi to nechtěla já ji každý den vařila domácí hamánky mi nechtěla :wink:
23. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
Janinko ještě jsem tu neboj.Dala bych vám hned vědět i třeba po Máje mam na ní tel.Ráda bych to ale měla za sebou.Nejlíp se má Haninka,ta ví aspon datum a jak,ale u mě a Dady je to pořád střelba na slepo.Nakonec ještě budeme přenášet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Taky jsem zvědava,protože na testíku to naskočilo asi ani né do půl minuty. :slight_smile:
23. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Holky at už je pondělí a já vím kolik bublinek se chytlo už se nemůžu dočkat :slight_smile:

Ahoj Janinko tak co dostala jsi něco na tu mikozu co máš a už je líp :wink:

Ahoj Marky už je líp nebo tě ještě bolí podbříšek možná že to bylo jak tě vyšetřovala doktorka :wink:

Kasi tak to ta čárka vylezla brzo mě až za 3.5 hodky dřív jsem jí neviděla :grinning:
23. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
To jo ,proto jsem byla v šoku,a hned si dělala test ještě jednou.Tak mám 2 dálnice,stále na ně koukám a nemohu tomu uvěřit.Zítra řeknu Peťovi ať to stáhne a vloží na stránky. :slight_smile: Zatím je tam jen naše cesta za štěstím.
23. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj Luci jo jo dostala sem pilule na 3dny a pak na doléčení takový gelový globulky taky na zavádění a dr mi říkal,že je to v těhu bohužel častý jev.Ale už se mi hodně ulevilo :wink:

Taky sem zvědavá kolik bublinek máte :slight_smile:

tak brou nocku všem :pensive: :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Berušky přeji vám dobrou noc a krásné sníky.
23. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Taky přeji dobrou noc :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahojky dupky, tak já nakukuju, jak Kaša dopadla a ona musí tak strašně dlouho čekat, no to je na mrtvici, asi jsi nejela do CARu, viď? Takový napínání ním děláš a hlavěn sobě, co? :slight_smile:

My grilovali, pojedli, popili, tátu tam nechali a s babičkou si užíváme tepla domva, bo venku je teda kosa kosatá.

Lůco, já nevím, jestli bude dlabat Hami, ale prvně chci zkusit to, bo si nejsem ještě příliš jistá, nemám zkušenosti a tak vyzkoušíme.

Peti, co Vašík? Už taky papá příkrmy? Mi zas dáš radu, jak co připravovat, jako s mlíčánkem :wink:
23. říj 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už je fotečka v albíčku. :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jela jsem do caru,ale oni mají hlavní sídlo v Olomouci,a pobočku v Polance,tak proto to prý bude až v pondělí,ale aspoň budu žít v krásné naději ve šťasný konec. :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Kaši tak to jsou nádherné dálnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takové namají holky ani po IVF. No porstě ukázkové :wink:
všem dobrou noc a hezké sny
23. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
Taky dobrou noc,a věřím . :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
autor
:slight_smile: Lásenky, přeju dobrou noc, nemůžu psát dlouho, páč bych budila Džonyho. Jsem kecala dlouho s mámou a nedostala se k noťasu. Beluško, sms jsem vůbec nevnímala, jsem kokotisko, děkuju beruško :wink: .
MVR fšeckiii!!!
Páá zítra :slight_smile:
24. říj 2009 v 01:23  • Odpověz
Dobré ráno všem.Krásný víkend všem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Zkoušela jsem zase testit a je tam// a doufám,že už bude jenom sílet. :slight_smile: .
24. říj 2009 v 06:35  • Odpověz
Jsem zvědavá co se v pondělí dovím. :slight_smile: :slight_smile: a ještě více na pátek.To jdu na kontrolu,už by brouček měl být vidět i na ultrazvuku a hlavně jsem se dívala,že už by mělo bít srdíčko,ale raději nepředbíhat.
24. říj 2009 v 06:37  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýý.
Kasi, ty máš ale pořádné dálnice:slight_smile: To je napínák do pondělka, co?
Já si jdu ještě hajnout. Šlehla jsem si utrouš, tak co mi jiného zbývá. :slight_smile: tak zatím papappa.
24. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Taky zavádím utroš.A kdy budeš testovat. :slight_smile:
24. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Kasi čárky jsou úžasné ani já neměla takové ukázkové :wink:
Věruško taky jsem po utrouši jak pytlem praštěná pořád bych spala :wink: V pondělí jdu na UTZ tak ho budu polykat at je dole čisto to zas bude moták už se těším zas si budu připadat jak opilá :sweat_smile:
24. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Tady se dneska vyspává. :slight_smile:
24. říj 2009 v 09:08  • Odpověz
Bré ráno dupky moje.

Kaši dálnice kráááááásná :slight_smile:

My jsme začaly ráno metat přemety na břicho a zpět, paráda, jenom lítáme a hlídáme, kde se zas válí :slight_smile:
24. říj 2009 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky včera jsem byla hotovka a i přes to,že jsem z práce sledovala jak dopadla Kasa nebyl ani čas na gratulku takže tak činím až dnes.Gratulka veliká a šetři se :wink:
Máji Vášula má přes 8 kg :grinning: papá ty skleničky,nejraději má mrkev s brambůrkem :wink:
24. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Máji ale ještě nepřemetuje :slight_smile: ono totiž přetočit tu jeho váhu není nic jednoduchého ale tlustej není.Je krásnej,vložila bych fotečku ale nedovolím si to bez dovolení maminy.
Ve středu jsem byla u jedné lepší zákaznice doma.Má 7měs.miminko tak aby nemusela do kadeřnictví.Nabídla mi protialergenní deku s polštářkem,nepoužívanou za 300 s povlečením :wink: a nějaké oblečky jsem taky dotahla :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Lůco vím,že je to věc názoru doktorů ale já se ptala svého doktora když jsem nechtěla utrouš zavádět estli bych nemohla polykat a on mi řek,že ho můžu rovnou házet do záchou :confused: Vím,že spoustu holek polyká proto jsem se na to ptala.
24. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
No tak Petjunko to sis poklábosila :grinning:
Judu do Karlových Varů na výlet, mňam oplatečky už se těším.A hlavně jsem domluvená s paní s MMB :angry: Májo!a jedu pro přebalovák :wink:
24. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
Tak jsem si po utrouši dala ještě 2 hoďky spánku :grinning:
No, s tím zaváděním, ptala jsem se na to minule. Když ho polykáte, tak to není uplně bez účinku,ale lepší je zavádět, bo ta cesta kam se má dostat je kratší :grinning:
Petí, ty jsi akční a ještě takové úlovky. Sem s nima do albíka:slight_smile:
Jdu vařit čočkovou polévku a poklidit v kuchyni, bo toho mého nekňubu to samotného nenapadne.
24. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.