• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Takže jsem tady sama jooooooooooooooooooooooooooooooooooo :frowning2:
30. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
Berušky jdu se koukat na tv. Zítra jedem na zahrádku tak sváma moc nebudu.
Berušky dobrou noc a krásné sníky ;-
30. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Holky dobrou noc, jsem unavená, jdu do pelíšku.
A ať nám ten květen začne s lepší náladou a s novými nadějemi, to škaredý necháme dubnu.
Věruško, myslíme na Tebe.
30. dub 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
Jsem jukla do zprávy a tam se píše........Odebíráme nyní CA 125,Estradiol,progesteron,FSH LH,ke kontrole útlumu.,pokrač.v Estrahexalu a UZ kontrola cysty na velkém UZ onkologickém.
Karolko jsi z toho nějak chytrá?
30. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Pěknou noc holčičky :slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj Máji to s tou Věruškou nemůže snad být pravdajá jsem ve 14tt a mám docela strach screening v 1.trim mi nevzšel nic moc 1-230 riziko ale nemůžu jít na plodovku protože mám neustálé nálezy v krku.
Holky neohla jsem Vás najít až jsem si přečetla zprávu od Andrejky.To jsem teda v šoku jak se to může stát že těhu zamlkne v 16tt.
30. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj Hani, no dějou se to prostě věci, který nemůže pochopit žádná z nás. Bylas na NT+ ve 12.tt nebo na čem?
30. dub 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jo byla jsem na NT+, NT šíjové projasnění je 1,7mm což je ok,nosní kůstka také byla Hcg bylo 1,59Mom což je taky ok ale Pap bylo0,44 a má být alespoň 0,5 tak to bylo o malinko nižší,ale vhledem k věku mámriziko 1-290 a díky té nižší hodnotě 1-230.ale na plodovku musíš být uplně ok jinak mimčo dostane přez ten vpich sepsi a je konec.raději počkám na 4d UZ ve 20týdnu tam je prý všechno vidět.Jak si to měla ty Máji?
30. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
Kouknu na to...
Tak já tam mám - nosní kůstka přítomna, CRL 55mm, NT 1,1mm, Papp 1,59, hcg 41,17. Riziko k věku je 1/810 a výsledné riziko je 1/4300.
30. dub 2009 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz
Na 4D jsem byla v 25.tt, všechno tam zas prohlídnou, to jo.
30. dub 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
Peti ten první marker CA 125 je myslím přímo onkologiký, to ti vyjde dobře, asi to dělají preventivně, a to ostatní jsou hormonálmní profil, tak ses dočkala . :wink: dobrou noc všem, neuálili mě.
30. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz
Berušky nemůžu dneska nějak spát pořád se mi hodí hlavou spoustu věcí a jsem s toho smutná :frowning2:
30. dub 2009 ve 23:32  • Odpověz
autor
Lůco, jsi ještě tady?
1. kvě 2009 v 00:05  • Odpověz
Dobré prvomájové ráno :zipper_mouth: :dizzy_face:
Snad jste se přeci jen nakonec dobře prospinkaly, dneska by mělo svítit už zase sluníčko, snad bude i lepší nálada.
Jinak ještě teda info o Věrce, měla v nosi stahy po 3 minutách, ale nějak se holka neotvírá, tak to stále nemá za sebou...Držíme palečky.
Jdu snídat a rychle vařit, za chviličku jede manža pro mamku, bude mýt okno, tak musím udělat nějakou omajdu s knééédlem.
1. kvě 2009 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno berušky moje přeji Vám všem krásný den :slight_smile:
Věruško holka naše zlatá drž se moc moc ti držíme palečky.
holky pro dnešek se sváma loučím za chvilku odvážím Petulku a potom jdeme na zahrádku chlapy budou makat a já budu odpočívat grilovat masíčko :slight_smile:
1. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:
k Májuščinému infu o Věrušce dodávám, že teď má přijít doktor jí něco připíchnout. Honza říká, že musíme věřit doktorům. Tak já jim věřím, že dělají vše správně. Taky Májuš mě napadla myšlenka, při té hrůze.. pokud Věruška zvládá při kontrakcích psát sms, tak vidíš, že i porod se dá zvládnout, a já už se fakt těším, až bude na téhle nové úžasné diskuzi 1.miminko! Anička!!
Belíšek mi včera psal a moc všechny pozdravuje. Přijde za námi později. :slight_smile:
A co vy kočky? Budete se líbat pod rozkvetou třešní? Tady jsou už odkvetlé, tak asi půjdeme pod šeříky :slight_smile:
1. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, prosím Tě, odpusť , že se ptám, Ty máš podobnou zkušenost jako Věruška, jak dlouho to trvalo u Tebe?
1. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ráno!

tak Anička už bude brzo na světě a na 1.Máje :slight_smile:

Holky tak pěkné políbáníčko pod rozkvetlými stromy :slight_smile: , ale bacha meze jsou ještě studené a těch klíšťat.. :grinning:

Manža má dnes narozeniny, tak mu jdu navařit ptáčky ty on zbožňuje.
1. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Nene, Mončo, to jsi špatně pochopila :frowning2:
1. kvě 2009 v 08:45  •  1 dítě  • Odpověz
Já už mám navařeno, omáčka je to fakt rychlá a chutná mi, je to BEF z MMB receptů, je na prvním místě v topce, už jsem ji tu jednou dělala. k tomu mám koupenej knédl, tak bude žranice, ještě by to chtělo brusinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nám kvete naštěstí třešeň už celoročně, tož všichni jurá k nám do ložnice :grinning:
A my dneska to 11-ti leté výročí seznámení :wink:
1. kvě 2009 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz
Májo jsem z toho paf, teď teprve dočítám co se tu včera stalo a nestačím to chápat, moc mě to mrzí co se stalo Věrce, nechápu a je mi na nic...
1. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Ahoj Alfíkuu :slight_smile:
Tož mi dnes taky budeme žrát, máme pozvané známé na grilovačku, mají tříměsíčního Vojtíška. No , a manža nakoupil masa, že je mi z toho špatně (z těch cen:slight_smile:)))) ), no, rovnou připravené, naložené, tak si ten průvan v peněžence umíš představit!
Každopádně, KRÁSNÉ VÝROČÍ!!!! Jo, brusinky mám , ale jen pseudobrusinky, máma je dělá z angreštu :slight_smile:
1. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Nojo Mončo, to nechápeme taky. Je to smutný, ale snad se vše zase v dobré obrátí a bude dobře...Určitě JO!!!
1. kvě 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Monči, tak kdy máš UTZ? :slight_smile: Poctivě pícháš, viď?
1. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Jééžiš, MYYY ne MIII, ten počítač bere veškerej cit mozgu :wink:
1. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Týjo, to může bejt dobrotka, mňááááááám.
To věřím, Luboš včera nakukoval taky na nějaký masejko naložený, hned jsem ho odtáhla pryč, bo to je kaček :confused: Jsem udělala seznam na nákup, na celej tejden, co bych tak asi chtěla vařit a říkala jsem, jedeme dneska dle seznamu, no jasný, první úsek zelenina a už se tam zas rvaly věci, který na seznamu nebyly :grinning: , ale ve finále jsme platili jen o 9Kč víc, než byl plán :grinning: , bo plno věcí bylo v akci :grinning: Jsem měla radost, ale pak mamku napadlo, že ještě jukneme do Intersparu......no a tam zase plno akcí a ty chutě, takže ve finále......dýýýkatastróóófe :grinning:
Luboš už jede pro mamču, tak jdu napustit vodu do kýble, ať se nezdržujem a můžeme hnedka začít se šůrováním, já teda budu jen dozor, to ze mě bude mít radost :grinning:
Jo a to sluníčko je zase někde v Kladně bo co...
1. kvě 2009 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hlásím , že u Lysé nad Labem sluníčko je! Koukám přímo do prosluněných dubůůů, ptáci řvou jak vo život, já je tedy mám moc ráda, mám atlas a každého , který letí okolo, tak hned zalistuju, tak už vím.. Ale, kdyby tak chtěli prodloužit svůj budíček, to bych jim i v létě ty sojový koule kupovala.
1. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Máji no tak to máme nakupování stejné, od jisté doby si raděj dám do peněženky jen tolik peněz kolik je na seznamu. nechám doma kreditku a teprv vyrazím do obchodu :slight_smile: tak slavíte to bude romantická večeře ?

Andrejko tiše závidím... já čučím na paneláku :frowning2: a furt na netu a nic neuděaného, jsem ostuda. Píchání mi jde od ruky dokonce mě to baví čím dál víc :wink: na utz jdu v pondělí. Děkuji za doplnění v tabulce, jsi šikulka.
1. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky,o jo sluníčko je na Kladensku :slight_smile:
Májinko nějaký dobrý rychlý receptík s vepře nebyl by?
Vezu dnes Terku k babičce a nejezdí jim výtah,bydlí v 8 patře :frowning2: si užijou
Karolko takže když ty výsledky budou negat.znamená to,že i ta sviňucha cystická není zhoubná nebo může být :confused: ??????????? :confused:
Věrušce držím co mám,má alespoň epidural?
1. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Holky, já znovu usnula. Ostuda.. Tak rychle musím vstát.
Péťo, já byla před 15 lety operovaná taky u Apolináře, ultrazvuk viděl cosi 12x9 cm, já myslela, že je něco se slepákem.. Byla jsem vyřízená strachy, nevědali co to je přesně, tak jsem měla naplánováno nejdřív laparku, aby to obhlídli a pak případnou operaci. Asi mésíc jsem se šíleně bála, taky jsem byla mladší, a byla to první narkóza a tak. No a nakonec to byl nezhoubný "dermoid" a vzali mi to laparkou, a žádná další operace se nekonala.
Tak Věruška se mi na sms teď neozývá, třeba už je to za ní a spinká.
1. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.