• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Dobréé ránko , zlatííčka!
V rychlosti zdravím, bo frčíme fšeci do Obi, koupit kámošce na kolaudaci koberečky do koupelny, pak na hřbitov , páč dušičky se blíží, pak vyhodíme mamku u bráchy a pak dom. Honza odféérčí pak s Tairunkou na chatu a já zůstanu v Práglu, bo mě bolí v kéérku a dutiny plný.. No, jinak jsem v pohodě a moooc mooooc chci mimi, kééž by. Ale udělala jsem konečně Nasťu! Tož tady ju máte!
24. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!!

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET), zase do rachoty, ale my vyděláme dosti a pak na to zas vlítneme!.
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, moc Tě zdravím,Jani Karolajnková.
Regina,Apoli.,1IVF,7IUI, Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat! ,půjdeme do IVF!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku. A my můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma, a ještě bude, bo noha je v gypsíku!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, těšíme se na Tebe.
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Tož to je už brzy!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 4.pokus z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci! Tak kdy?
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruško,drž se!
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe...

HOLKY V AKCI
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF,ICSI,1ET,1KET,3.11.endokr., 15.10.pregnyl, 19.10.KET(jeden prďolka)
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem do Keťátka!!
Kasa(Petra),Fertim.1IUI,IVFpřed vánoci to jistí!2.IUI 7.10.posichrováno kalíškem9.10,omg máme dáálnice//!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF, pícháme dál,huž nás tlačej skořápky!, další kontrola v sobotu24.10.(19.00):wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11, Adélka se už móóc těší ven. Taťka jde na kurzík taky! Kontrola 29.10.
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má4100kg, císař28.10 , 24.10.ozvy:wink:
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek2kg a Kačenka2,23kg,zkusíme císařem,bez spinkání!!kontr. 29.10
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!! 30.10.ofígo na mateřskééé!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, kontrola20.10
Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka!V práci finišujem,pak jen mimi..
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!!!! Jogínujeme!Baštíme Magnézko na křeče !
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,Střííhááme,až moc pracujeme!A taky baštíme magnézko!Frčíme pro přebalováák!:wink:
Lůca,Gyn.OV,2IUI, 1IVF, 2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9.,ET 29.9. (3 bublinky )krásnéHCG 1700, UTZ26.10.(13.30)

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, huž jsme tááhle velikýý 5950g a 64,5cm a jdem do prvního Obbjeedda!!:wink:A huž házííme přemety na břííško!

Huž tady držíme místečko dalším kamarádům pro Anýska! Tož Sofinko, Adélko, Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
zapomněla jsem přepsat Terezku, kontrola byla ok, prďolka má už 1621gr a další kontrola 18.11. a všechny moc pozdravuje! Tak Terko, kdy už budeš mít tu vlastní samycy??? Taky zdravímee!
24. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Andrejkoo, děkujem za nástěnku! Užij si den a hlavně ať jsi FIT!!!
24. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Petjunoooooooooo, já chci tak ydoK. Varů, to ej můj sen!!!
Pošli foto mimíska na mail, ho chcu vidět, já ještě takový miminko neviděla,a le v knížečce píšou, že maj mít chlapečci 8kg v šesti měsících, takže je předpisovej :slight_smile:

Asi se vyprdnem na tátu a mrkvičku vyzkoušíme bez něj, bo je stále na akci a prej se nechystá dneska moc domu, tož ať si trhne pedálem. opět jsme u těch situací, na který se člověk těší a dopadnou přesně takhle, ale nás už to nepřekvapí, že? :wink:

Zdravím Andrejku, jaký koberečky jedete pokoupit? Myslím barvičku...

Věrčo, co kuchtíš. Holky já zas udělala tu buchtici Rafaelo, jak mě na ni nedávno nalákala Věrka, je moc dobrá, takk už zase žeru druhou řadu a jelikož tu teda budu sama, tak ji sežeru celou.
24. říj 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz
Tak přihraj receptík Alfi,když je tak dobrá. :grinning:
24. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
1hrnek pískového cukru
2hr. polohr.mouky
1hr. mléko
0,5hr. oleje
2vejce
kypřící prášek
1hr.kokosu 0,5hr. cukr moučka-smíchat

1 kelímek smetany ke šlehání-až na upečenou buchtu

POSTUP PŘÍPRAVY

Všechny přísady smícháme, vlejeme na vymazaný a vysypaný plech, těsto posypeme smíchaným kokosem s cukrem a pečeme na 180°C 20-30min (než kokos zezlátne), horkou buchtu polejeme smetanou ke šlehání.

Já to polejvám i tou 12-ti procentní smetanou.

Jináč jsme tety po první mrkvičce, no docela nám to šlo, ale jak jsem se blížily ke konci, tož to nějak utíkalo z pusiny a prej bléééééééé. Tak zkusíme ještě zítra mrkvičku a pozírří brokoličku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A satan má taky prííííííma den, přijelo mu 15kg granulek, pytel větší než on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi tak děkuji ,to vyzkouším.A super,že už malá papá mrkvičku. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Tak holky koukala jsem že pečete tak jsem šla taky na bábovku.Dopadla katastrofálně.Je černá jak bota ale jen z venku tak jsem to zamaskovala cukrem a uvidíme co na to miláček až přijde z práce. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahoj Marky taky peču ale cuketovou buchtu tak to asi pudu hlídat at nejsem tvoje následovnice co se týče černouška :grinning: Jak je bolesti už nejsou :wink:
24. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Marky, nejsi sama. Dala jsem mamce dva zaručený recepty, guláš bez míchání, voda se jí vyvařila a je černej, myslím, že je první v republice, komu se to povedlo :grinning: a pak na tu buchtu rafaelo a kokos má taky černej. Jak se mi to hezky vepsalo, podtata věcí je přesně nad sebou :grinning:

Muž v řiti, jen se tu otočil, dítě spí, jdu sebou fláknout na chviličku, bo pak máme do rána návštěvníky, omg.
24. říj 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Hmmmmmmm tak podstata věcí byla nad sebou při psaní, po odeslání se to nějako rozptýlilo, zajímavé. nevíte o čem píšu co? To neva, to já si jen tak kecám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a Lůco budte v klidu jsem se smála jak praštěná.Zdenda je už doma a právě chutná.Je prej výborná jen trošku křupavější.Jinak v tejdnu jak jsem si plánovala,že ho znásilnim tak nic nebylo.Až v čera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,což jsem byla spokojená jak malá holka když dostane novou hračku.Dneska jsem na miláčka zase vyrukovala že se mi to líbylo a že chci zase.Tak raději baští spálenou bábovku aby prej mohl na pivčo.
24. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Marký tak sexu se ti zachtělo :grinning: Já upekla cuketovou buchtu namazala jí marmeládou a polila čokoládou už se chladí už se nemůžu dočkat :wink:
24. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Ano sexík před porodem schvaluji :slight_smile: Mě se nějak zabrzdil manžel takže u nás se neskáče :wink:
24. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
Luci taky bych tu tvojí buchetku ochutnala.Jinak u nás se taky skákat nebude už je chlapeček fuč. :frowning2:
Jen se řekne slovíčko sex a mizí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Sex a žrádlo, na to vás užije :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
Já jsem měla asi před hodinou hroznou chuť na hořickou trubičku, tak jsem psala míšovi ať se cestou z hřbitova staví v cukrárně. Samo, že si sms přečetl až doma, takže jsem se musela spokojit ořechama, který jsem si vlastnoručně vyloupala jak Marfuška. A co se týče sexu, mám zákaz od Dr. Tak mi nedělejte chutě!!!

Drahý jel zase hrát a já zase doma sama. Ani Mikíska tu nemám, bo ho maj od úterý naši. Béééé, já chci taky návštěvůůů. Jedu do Třebu. Ahooooj :slight_smile:
24. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
:grinning: Ti panáčci mají asi pocit,že je splněno a že už nemusí :slight_smile: to jsou vykukové :slight_smile:
Věruško budete testíkovat s Andrejkou stejně nebo každá jinak? :wink:
24. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
Holky buchédka je super už jsme koštli. Manža usnul když se probral říká kde je buchta tam mu donesu sprominutím se nažere a zase hned usne co bude dělat v noci :confused:
24. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Nevím jak Andrejka,ale já si plánuji testík až na příští sobotu, to budu 10, den, ale Andrejka by mohla už dřív.
Lůco, no coment.-)
24. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Holky, udělala jsem si ovocný salám se zakysanou smetanou. To je žrádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nikomu nedáám! Komu taky, když tu nikdo není :grinning:
24. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Jé ovocný salát se zakyskou hned bych si dala. Manža chrápe na celý byt je na zabití. Pétu jsme odvezli dědovi a babičce tak je doma klid. Pes mi tu vrčí protože sledujem polevšovnu mazlíčků :grinning:
24. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Holky ted tak přemejšlím na co vůbec ty chlapy jsou? :confused: Jenom na to aby kolem nich ženská skákala a uklízela po nich?
24. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Hm ty si dlabeš,taky bych si dala :wink: to jsi dělala z piškotů?
Lůco taky jsem koukala na polepšovnu,ten pes byl krásnej ale měli na něj dost malej byt
24. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Myslím,že nad tím přemýšlíme každá dost často :angry:
24. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Holky někdy jsou na zabití ale i tak je moc milujeme :grinning: Právě jsem dovařila oběd na zítřek svíčkovou s hovězím a ještě mi manža půjde koupit brusinky :wink:
24. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu se ospršit a potom koukat na Z1 je tam další díl dítě za každou cenu.

Sluníčka moje hezky se vyspinkejte přeji vám dobrou noc a krásné sníky MVMR
24. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Kočenky, byla jsem si u mamky pro dítě. Brácha si ji vzal ven s kámoškou a dovezl ji k nim a prej přijdi si pro ni, no to jsou teda nápady. Tož mě tam Luboš hodil a pak po tmě pěšo domů. Ještě že je to kousek.
Už je namlíčánkovaná, pes vyvenčenej a zas trčím u pc a telky.

Jsem tu přemýšlela, co je ovocnej salám, omg.

Zase sexíte a žerete, jak píše Věruška, nj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já udělala teda tu buchtu, pak upekla kuře s nádivkou, všeho je strašně moc a ještě hovězí silnej vývar a máme polívečku a maso si nechám k nějakej omáčce, ale nikdo dneska tady nejedl, jen já, tož to budu zas nakynutá.

Tož jdu čučet na Miss, na to dítě za každou cenu nějak nemůžu, první díl mne odrovnal dostatečně. Já ale bulim aj u Miss, bo tam byla těhotná Salačová a její výbavička, pěkné. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
Bože malej černoch točí dvoumetrovou Miss ve vzduchu :grinning:
24. říj 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.