• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To je hrozný!Abychom nebyli rasisti tak jsme nechali vyhrát nějakou tlamu čmoudlou :angry: takový hezký holky tam byly!!!
Zítra snad vložím fotečky teď jdu s pejskem a hajat,no hajat :wink: mam plááán ale.......na to musí být dva :slight_smile: pááááááá
24. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahojka kobylkyyyyyyyyyyyy,
dnes jsem byla na ozvičkách všechno OK,kontrakce žádné tak snad vydržíme do té středy,jsem pořád trochu nastydlá škrtí mě v krku, ale to se musí vydržet mám strach aby se jim povedl epidurál a nemuseli mi dávat s tímto nachlazením plnou narkozu,ale snad to nevadí, rýmu už skoro nemám,ale ten krčík,už ať je ta myšička u nás doma?!
:slight_smile:
Andrejko,nikde nelítej a polehávej ať se bublinky pěkně kousnou, mě taky říkali že ten utrouš je mnohem lepší zavádět je to hormon a je hned u dělohy kam má přijít,kdežto při polknutí se ho spoustu vyloučí do krve.
Věrunko mocinky na Tebe myslím a taky Ti držím palečky,¨
Kaši blahopřeji, a Luci Ty se taky pěkně drž,ať tu máme pořádný BABY BOOM :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Tý jo, ona byla Miss? Jsem čučela na Bobule a teď zas čučím na PC a nechce se mi spát. To zas budu ráno vychrapovat:slight_smile: Jsem už z té večerní nudy nevěděla co, tak jsem vytáhla foťák a fotim doma vše co mi přijde pod ruku:slight_smile: a snažim se o umělecký foto :grinning:

Hani, díky za palečky. Já tobě držím taky aby Sophinka přišla na svět bez komplikací, v pořádku:slight_smile: Už se taky těším na náš BABY kobylincovej BOOM:slight_smile:

No nic, v TV dávaj samý kraviny, tak jdu asi do pelíšku. Všem dobrou s kobrou:slight_smile:
24. říj 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýýýý, já pako zase napsala dkouuuhej příspěvěk , pak se ještě jukla o stránku zpět a neuložila to, se posééérenkujuuuuuuuuu! So, noch mal! :angry:
Moc vás zdravím! jsem povídala, jak jsem hezky strávila den, a kde jsme všude byli a teď že jsem slaměná vdova do pondělka a komentovala jsem vaše příspěvky a huž nevííím! Tak vás moc zdravím, Hani je v pořádku a huž fáákt finišuje. Tady se jináč peklo, čučelo na telku, a Anýsek baštil a prskal :grinning: , již brzy milá Májoo, již brzy budeš sbírat lžičky po bytě a Satanisko je bude olizovat a všechno bude lepit :grinning: :grinning: :grinning: Věruško, taky jsem čučela na Bobule a docela jsem se nakonec zakoukala.
Beluško, co Ty? Měla jsem pocit, že dnes nemakáš. JInak Luci, Kaši, těším se na vaše UTZky. Radši odešlu, než to zas vypadne a mě trefí šlak! :grinning:
25. říj 2009 v 00:44  • Odpověz
autor
Petjunko, missky jsem viděla jen o přestávkách v Bobulích, teda jestli myslíš tu tmavší s těma kruhama pod očima, no tak to s Tebou souhlasím.. Politika je všude :angry:
25. říj 2009 v 00:57  • Odpověz
Tak mi nebylo včera večer nejlíp,tak jsem se chtěla podívat na zprávy a ,že si půjdu zavést utroš a lehnout si a pak vstanu a uklidím kuchyň,nakonecjsem vytuhla a zbudila se v 23hod až byl Peťa doma.Tak jsem neviděla nic ,uklidit jsem taky nestihla,ale Peťa je naštěstí zlatíčko a říkal,že to vůbec nevadí,že se to udělá potom. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak to chci zvládnout než vstane.Má dneska zase odpolední a včera jsme museli jet do šopink parku ,tak jen ať dneska trošku pospí,asi ho vzbudím až na oběd. :slight_smile: Tak krásný den všem. :slight_smile:
25. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Andrejko, ty jsi zas ponocovala:slight_smile:ale já na tom nebyla o moc líp.
Kaso, já jsem po tom utrouši taky jak Šípková Růženka,ale ani z toho nemám špatný svědomí, prostě chrnim:slight_smile:
Míšovi je totiž jedno, jestli není uklizeno, to spíš my ženský to furt řešíme.

Hezkou neděli všeeem přejii!
Taky je u vás taková mlha?
Nezapomeňte si přeřídit hodinky! :slight_smile:
25. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Jé díky za připomenutí.Posouvají se do zadu ,že. :slight_smile:
25. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Peťovi je to taky jedno,asi to fakt řešíme jen my ženské. :slight_smile: :slight_smile: .
25. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahojky kobylky přeju hezkou neděli. :sunglasses: Kaši blahopřeju k testíku.Myslím na vás holčiny Věruško,Andrejko :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
ještě jsem zapoměnla na Evu. :slight_smile: Jak dopadla kontrola? :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré poledne,tady svítí sluníčko tak asi proběhne nějaká prochajdička :wink: Fr.brambůrky v troubě,prádlo v pračce,nádobí v myčce :wink: ještě že tu elektroniku máme že?
Dívenky prďte na úklidy,nakonec ikdyby se to těm chlapům nelíbilo tak co jako,můžou máknout ne?Jsme si je špatně vychovali. :frowning2:
25. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
My už jsme po obědě,taky se Peti vydám na chvilku na procházku.Asi do lesa. :slight_smile: :slight_smile: A já se zase nehoním,a Peťa je naštěstí vcelku velký pomocník.Teď mi vzal i vysavač,že to vysaje on. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Bréééééééé rááááááááááno :grinning:
Tlamu čmoudlou :grinning: , no já se taky divila. Že byla čmoudlá jsem si nevšimla, ale že měla pěkný plachťáky to jsem viděla :grinning:

Čeám včera, že jako budu tráááávit večír s Věruškou a ona si dělá umělecký fota a na mě se vyprdne, omg :frowning2:

Andrejka nám píše storata, až se jí to sem nevejde a smázne se to, no neva. Tak jak bylo s mamčou?

Muž se jel rozloučiti s hráči :slight_smile: , poobědvaj, on má zákaz, bo je doma navařeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak prý bude mít celý den dítě, no jen aby nezapomněl, kdyby náhodou, tak mu to připomenu. Venku je dneska úplný jaro, tak je vyšlu ven.

Annas mi vysosnul 200ml, jináč 130ml, tak uvidíme, třebas poporosteme bo měla strach, že zas vyndám mrkev a nadlábla se do zásoby.

Před chvilkou jsem šla nakrmit hadici, položim Annanase na deku do obýváku, vracím se a ona rozvalená už v kuchyni mezi dveřma, se tam dokutálela, jen to mlaskalo po zemi, jak vždycky přistála, tak máme o zábavu postaráno. :sunglasses:
25. říj 2009 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz
Hanča ještě celá, honem se vykurýruj, to je stejně supr, že víš, kdy budeš mít malou, ve středu budeme mít mimčo :wink: Takže máš výhodu, víš, že do středy musíš bejt zdravá, abys to mimisko nenakazila. Ale bude kojená, tak je obrněná proti bacilošům. Tak už roďtééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já se tak těšim!!!A hnedle posílejte MMS!!!
25. říj 2009 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz
Boha jeho, četly jste to? Dívka v Kladně ohlásila znásilnění, o kterém se jí zdálo :grinning: Se nalila, usnula v křoví a měla živej sen a znásilněná byla hnedle 4x a pokaždý jinym. Takový sny nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
Týjo a v Kladně :grinning: , Petjunooooooooooooo...
25. říj 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
No co tak jsem chtěla být kapánek zajímavá,se hned neplaš ne :grinning:
25. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Máji ahojka jsme celé ještě,ale pořád mě pálí v tom krku já se z toho fakt zblázním,ale to se nedá nic dělat,Máji napiš mi jaký byl ten císař někdo mě straší,že ta jizva hrozně dlouho bolí a že se nemůžešo malou starat koupat atd,protože mamka jetě pracuje tak budu po příjezdu z porodnice sama jen s Petrem.
Díky Májinko papa Hanka :slight_smile:
25. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Ahoj kuřáátka!
Zdravím při odpoledni. Jsem se dopolko věnova ušlechtilé činnosti, dělala něco do školy, a teď jsem byla rozhodnuta jít konečně žehlit. Jenže do toho mi zavolal Džony a toto mi bylo přísně zakázáno... No, tož teda trhám partu, bo ten můj je v tomto ohledu hodnej. Tak tedy si jdu něco čísti.. Jináč Májo, včera jsem zapomněla odpovědět, tož kobereček byl na přání barev oranžovovínových, toť oříšek, ale dalo se. Beluško, Tebe moc zdravím, vůbec se Ti nedivím, že si dáváš pauzu, bo nechcu předbíhat, ale pokud to nevyjde, dám ju taky. Potřebuju to jako sůl.. A asi to fakt je lepší, většina snažilek to dělá.. a asi vědí proč.. :confused: Teď tu bude hodně miminek, a to je pro nás snažilky radost i stín bolesti.. jó, kéž by aspoň ta adopce byla rychlejšííí. Evi, jak Ty jsi dopadla včera??? A ouplně jsem zapomněla pozdravir Regínku, Regí ta IUI je mi líto, děkuju Ti za vzkazy a držím palce na budoucí IVF.
25. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj zdravim vsechny, cim zacit. V patek jsem byla na kontrole a pani doktorka rikala ze to vypyda vsechno v poradku, MS bych mela dostat 6 tydnu po zakroku no tak mame aspon cas na vsechno co chci vyridit. Nejprve jsem se bavila o tom s mouji doktorkou ze do centra uz nechci a taky financne si dalsi Ivf nemuzem dovolit tak pokud to nepujde prirozene tak to nepujde :frowning2: . Tak jsem s ni domluvena pujdeme si nechat udelat novy spermiogram ona na to koukne poresime nejake ty vitaminky nejvhodnejsi pro nas a kdyz tak by pritelovi predepsala nejake hormony a uvidime jak s nami bude priroda spolupracovat. Nez zacnem musim vyresit jedu diagnozu kterou doktorka teda chce mit na stole driv nez budeme neco podnikat. Ani jsem vas necetla jsen jsem potrebovala se vypovidat aspon takhle. Je to moc tezke vsechno.

Anderejce a Verce drzim mocinky palecky, a Luci jsem zvedala kolik broucku teda schovavas. JInak zdravim i ostatni i kdyz jsem je treba nejmenovala.
25. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky, moc všechny zdravím. Tak v úterý v 18.30 hod odběr vajíček. Břuch mám bolestivej a musím si opatrně sedat, abych náhodou nesnesla před OPU :grinning: . Sliznice zatím jenom 6.6 mm, ale roste zatím 4 dny. Snad ještě povyroste. Piju kontryhel a zobu estrofem. Jsem nějak špatně vyladěná. To asi ty hormony. Andrejko, naprosto chápu tvé rozpoložení. S tou pauzou se ztotožňuju.
25. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Já než to dopísnu, tak tady je Hanča a Petjunka. Hani, ač jsem nerodila, tak co jsem slyšela, tak pokud je císař připravenej, je jizva podélně mezi boky a hojila se celkem dobře kámošce, která byla štíhlá, a špatně kámošce, co byla hoooodně silná (ale opravdu silná), páč ji měla vlastně furt zakrytou špíčkem. Nicméně z porodky jí pustili asi po týdnu a prostě fungovala, dávala si mezi špíčky měkkou plenku a ohýbala se.. No, a pak dělali jedné kolegyni císaře na rychlo, tak ju kuchli příčně od pupku dolů, a to prej se hojilo blbě, páč to při tom ohýbání se namáhá více. Máji, jak ty máš tu jizvu vedenou??
Petjunko, ty opravdu nevíš, co dělat roupama, se to opíjí v keříku a křičí ze spaní a obviňuje nevinné :grinning:
25. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Ale o neúspěchu nebudeme vůbec uvažovat :wink:
25. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
Ahoj Ivi, hele máš recht. Když to šlo přirozeně, půjde to příště znovu :wink: . Jen se prokousat několika nejbližšími týdny, ale neboj ta černá bude šedivět a šedivět a pak bělat a nakonec zase bude růžově :slight_smile:
Evi, takže v úterý! No, budeme držet palce o stošest! Statisticky máš pokusů už dosti, takže teď to musí klapnout! :slight_smile: Jj hormouuny zassérenkovanéé :angry: ... no comment
25. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
nebudeméééééé!!! :grinning: :grinning: :grinning: , tož jdeme vybírat jmééna!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Je mi líp, dík! :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
Tak hele kobči,jdu zaplašit hormony aby teda nebyly keci,že blbnu :slight_smile: Jedu fandit Kladýnku :wink:
Ale vy jste na prvním místě takže nejprve fandím Vám.
Evi tak to je správné přemýšlení :slight_smile:
Andrejko na žehlení sérenku ono počká :slight_smile:
Ivi Tobě pevné nervíky ale povedlo s teď přirozeně,povede se i později :wink:
Jinak kočičky Vaše rozhodnutí si dát pauzíka úplně chápu.Sice bude smuténko ale když to tak cítíte tak to udělejte.I tak budeme s Vámi.Vím,že i té kočince žížátkové to nedá a obča jukne co je nového :slight_smile: takže Bellíšku hubánkuju Tě a myslím na Tebe :wink:
A jinak jste pěkné můry,to mé laškování tady hlásíte do světa :wink: si nemůžu kapánek užít,když už doma je hov..NIC
25. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Petjunko, Ty jde fandit hokejkám, jo? no, aby pak nebylo první slovíčko Tvého prďolky Góóól!! :grinning:. Doma je na ho??? No, aspoň, že JIrka má rozum, hopsááníí si ještě užiješ, až Ti děti odrostouu :grinning:
25. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Evi, tu narkózku Ti závidííím, to je jak droga, to usínáníí , konečně vypnutej mozek chvíli. :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.