• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Milé budoucí císřovny :slight_smile:
Jizva bolí bezprostředně po operaci, jako prostě řez do živýho masika, následující den už se má vstávat a omývat. Já měla tu od pupíku dolů.
Třetí den ráno mi dali malou na pokoj a starala jsem se o ni normálně. Navíc hnedka od druhýho dne se cvičilo v posteli.
Nepamatuju se, že by mě to v něčem omezovalo, samozřejmě se hůř sedá a na WC je to sranda, bo jak se vypouští močák, tak se ta jizva jakoby vtahuje do břicha, pardooooooon za ty detaily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Taky nás hnedka učili denně chvaty s dítětem, tak tam mě to bolelo, při poloze tygříka.
Ale doma jsem nikoho neměla, nikdo u nás nebydlel, prostě jsem si dělala všechno sama, ani nevím, na co bych tu mamku třebas měla, leda na vynervování se, bo fakt jsem neměla na nikoho náladu :grinning:
Takže nebojej se, migréna mě na životě omezuje mnohem víc. Za 14 dní o ní neni vědět téměř vůbec.
25. říj 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
Petjuna se šla válet na stadiooooooooooooon, ta se má. Musim podívat s kym hrajou :grinning: , pak rozhodnu kemu budu fandit :grinning:

Evííííííku, jdeš na to před večerníčkem jo? Ty CARy pracujou ve dne v noci, to je super. Aaž na tu tmu venku, z teho mě fakt jebne.

Jináč už jsme dorostly do mědvěda, vložím nějaké fotos, jestli bude kam.
25. říj 2009 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj kobylkýýý:slight_smile:
tak jsem dnes začala být pomalu zas akční. Už mi to domácí válení lezlo krkem, jeli jsme k našim a tam jsem se s Mikim prošla v lese, no nádhera..,Teď se tu rozvaluje na gauči zas on, bo u našich měl zákaz do obýváku, tak se toho musí nabažit.
Jak jste se tu měly?
Koukám, že Andrejka, studuje a má zákaz žehlení, Já na ten koš taky pokukuju,ale spíš se mi do toho nechce.
Ivuš, to je dobře, že jsi mezi nás zase zavítala. Klidně se tu vypovídej, jsme tu od toho, abysme se navzájem podpořily:slight_smile: Moc ti přeju, aby ten čas rychle utekl a vy jste se mohli pustit do domácího snažení.
Evuš, tak v úterý budem držet palcé AT´je snůška kvalitní:slight_smile:
Hanina ještě celá, tož si počkáme do středy, no:slight_smile:
Petíí, ty jedna dračice :grinning:
Májooo, já včera čučela na ty bobule a pak už jsi nybal on line, tak jsem z nudy fotila.
Dnes jsem si v lese taky našla spoustu pěkných záběrů:slight_smile:
25. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Tři fota vložený do mimísky. :wink:
25. říj 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Májooo, krásné fotešky, k sežrání:slight_smile:
25. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Holky tak díkec za držení palečků. V úterý se těším na tu uspávací drogu, ta je fajn :grinning: . Ale ty nervíky potom, až budem volat do těch zkumavkovejch jeslí :angry: . Však to všechny znáte, co vám budu říkat :wink: . Ta tma mě teda pěkně štve. Hnus je to!!! Jak mám u toho rozvíjet pozitivní myšlení.
25. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahojki tak já jsem celé odpoledne ležela ,protože mě bolelo břicho tak jsem měla trošku strach jestli něco není špatně,ale testovala jsem a je tam sice né tak výrazná,ale to bude tím,že se to má estovat spíše ráno. :wink: Už se nemůžu dočkat co se zítra dovím.
25. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
Májo, fotky jak z reklamy :grinning:
25. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Ivi neboj zase bude sluníčko svítit,a nebe bude bez mráčků. :slight_smile: :slight_smile:
Holky Belinka je asi taky smuťánková,co ji přepadnout a rozveselit na její farmičce zvižatkové.Však se Belíšek taky na jaře určo dočká,já tomu věřím. :slight_smile: :slight_smile: A nemůžu vidět takovou veselou kopu smutnou. :slight_smile:
Takže posílám trošku sluníčka. :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Kasi, to není špatnej nápad. Souhlasím s přepadovkou:slight_smile:
Jinak teda odpočívej a zítra tfuj, tfuj, držím palečky:slight_smile:
Evi ale pospíme si dýl:slight_smile:
25. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahoj Berušky chci vás všechny moc pozdravit.
Evi na uterý budu moc držet palečky :slight_smile:
Ivi posílám to pohlazení drž se holka :wink:
25. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
jéé, tady to ožilo, tož jsem letěla na fotos. A u mrkve na čele jsem se začala normálně chlámat, bo jsem si představila Máju, a bude hůůř :grinning: :grinning:
Kaši, Luci, zítra ať jsou UTZ samá radost!
Njn, se řekne přepadovka, to je furt někdo v akci, a pak maj bejt sleziny :grinning: .
Mikky, a co tedy vy? Už máte nějaký čásek vybraný pro akci?
25. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Co se chlámeš? Všechno zničený, mrkev nejde moc vyprat, asi jí dám příště nějakej igelit na sebe bo nevim. Dneska jsem vzala omyvatelnej bryndák, místo teho hadrovýho, že to jako lehce setřu,ale on ji tak zaujal, že si ho otočila s tou mrkví na hlavu a měla to všude no..., člověk aby měl více rukou, to nezvládám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz
autor
kAŠI bolesti jsou normální, neboj, Byla jsi někdy ´těhu?
Věruško, taky se mi nechce žehlit, žehlení a luxování nemuším, jinak mě uklítźení docela i baví. Ale už ru jsou dva koše. Ale HOnza vyžehlí, je hodnej. Jen se na něj prý nesmím koukat, bo ho znervózňuju. Jsem ho jednou pozorovala, když si žehlil vyjímečně něco sám a dostala jsem záchvat smíchu. Tož teda nebudu pozorovat :grinning: .
25. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jen tak dáál Anýýskuuu, jen tak dáál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
Máji pusť čt, móóóóřeeee nádhera, skáály
25. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
jinak doporučuju pláštěnku :grinning: :grinning: :grinning: a gumový rukavice :grinning:
25. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Máji fotečky jsou úžasné Aničko jenom prskej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: každé díte tím prskáním začíná vím o tom své :angry:
25. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
autor
Já chcu k moooořiiii!! Do teplíčka, do vodičky,.,.. poslouchat racky, cítit paprsky.. omg :frowning2:
25. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Racku s paprskama, napusť si vanu, hoď si tam tabletu s mořskou solí, maj je levný v Albertovi a Džony Ti zakrááááááááká jako racek :slight_smile: Žádnýýýýýý mooooooooooře, stačí, že provokovala ta ze zimáku, ta 4x znásilněná :grinning:
25. říj 2009 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
čusík tak jsme byli odpoledne na prochajdě a na návštěvě.A tady to ožilo :slight_smile: .Andrej psala jsem někdy v týdnu,že až budeš u rodičů tak se klidně stav asi si to přehlídla :slight_smile: .Jinak já plánuji akci tak únor-březen.Mám doma nějaký léky do března .A těd už to budem vše financovat.Tak at to nepropadne.A taky dvakrát jsem byla v akci na podzim.Jsem si řekla,že to příště nechám na jaro.Jednou se to nepovedlo a loni to bylo mimoděložní.Pak se z toho dlouho dostávám když se to nepovede.Letos si nechci kazit vánoce.
25. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
se zas chláááámuu :grinning: :grinning: :grinning: jsi bllbáááá :grinning: , ale už brouztdáám na netu na Kanáárech!!!
25. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
Andrej ne těhu jsem možná ,ještě se raději neraduji poprvé,o to mám větší strach,ale věřím ,že vše bude v pořádku.Já jdu na kontrolu až v pátek,zítra budu pouze volat na výsledky HCG.Tak dám odpoledne vědět.Budeme tu mít ,ale nastěhovaného bráchu od Peti na internetu,tak doufám,že mě k tomu pustí. :wink:
No přišlo mi to jako dobrý nápad rozveselit jinak smíška Belinku :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Tak jsem koukala na fotečky a málá je úžasná,hlavně ta fotečka s mrkví,to se ji povedlo,aspoň se nenudíš Alfi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
autor
Mikky, já jsem nereagovala, promiň, ale vnímala jsem to. Děkuju za pozvání. :slight_smile: Já vím, že jsi psala , že malého máš na 4.pokus, ale já mylsela třeba včetně ketu. Ale jestli to teď dobře chápu, tak Ty jsi byla na 4ivf??? ŽE už budete samopláítci..
Kaši, tak to jo, jen Hcg, tak hned zahlaš. :wink:
25. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
Ne Andrej mám za sebou 3ivf.Kluk je z druhýho z ketu.Pojištovna hradí tři pokusy,když to nevýjde tak hradí ještě čtvrtý.A kyž to výjde tak dál už nic :frowning2: Kaši dálnice máš.Tak uvidíš,že hcg bude :slight_smile: .
25. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Taky doufám. :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Luci ty už budeš mít zítra fotečku,tak to jsem opravdu zvědavá a držím pěstičky ať je věe v pořádku. :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Jo a s tou Belinkou si myslím ,že by ji to udělalo radost. :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Holky jsu nervozní a napnutá kolik bublinek máme :wink:
Beluška by potřebovala rozveselit vím , že nám to vše strašně moc přeje , ale taky vím , že jí strašně mrzí že jí se to nedaří.
Ahoj Mikky takže akce někdy na jaře budu držet palušky.
Kasi zítra nahlas HCG jsme holky zvědavý :grinning:

Beluško vím že si nás čteš posílám ti moc moc pohlazení :wink:
25. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.