• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj koťátkaaa, všechny vás moc zdravím, jsem přiletěla z práce, skočila do vany, honem do pyžama a už jsem v pelíšku:slight_smile: kdo má zítra kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: berušky, fakt nestíhám, ale myslím, že přehled o vás mám a chybí mi ten skorokaždodenní kontakt s vámi, OMG. Máji, Ananásek s mrkví je k nakousnutí:wink: Věruško, Andrejko, však vy víte, koťátka:slight_smile: Dobrou nockuuu a krásné sníkyyy:slight_smile:
25. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
bell: jenom tě chci pozdravit a popřát pěkný večer. :wink:
25. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Belli sluníčko naše tak ať jsou na tebe všichni hodni a jaro to jistí,neboj. :slight_smile: :slight_smile: Jak budeš chtít a mít čas tak cinkni a zajdeme na třeba džusík do šopingu :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Dobrou noc jdu koukat na superstár. :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Taky se jdu rozloučit :slight_smile:Ahoj Luci. Zítra budu na vás myslet a celý týden kdo má nějákou kontrolu at dopadne na výbornou :slight_smile: .Nevím kdy mě kluci pustí k pc :grinning: :grinning: takže nevím kdy se ukážu. :sunglasses:
25. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Máji já těch Tvých přízpěvků umřu :grinning: se popadám za břuch.Krááákorající Džony,Andej Ty si žiješ :grinning:
Kontroličkám dobré výsledky :wink:
MVR děvy moje.Papa
25. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jj, Mája nezklame:slight_smile:
Všem dobrou noc já jdu ještě dokoukat Superstar:slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Věruško pěkně se vyspinkejTE.papa
25. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdu dokoukat na superstar Chudůr jede. Určo u toho usnu jsu nějaká ospalá :grinning:
Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
25. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Ahoj kočičky,.
Luci, to si pak můžeš přehrát na netu... Jen klidně usni, těhulinko :slight_smile: . Omg, jáá ti záávidíím :grinning:! Tož na zítra držím palce! ať je tam tolik bublinek, kolik si přeješ ty sama :slight_smile:
Petjunko, to je co? Já se taky chlámala , záchvat normálně. Věruško, hezky se vyspi, taky čučím na stáry. Těším se na Dominiku a Markétu nejvíc. No a na Chodura jasně!
25. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Omg, jsem popojela výš, Beluška tu byla taky! Belí, mně uteklo, žes byla dneska zase. No, co na to říct, snad že tam máš aspoň fajn kolegyně, bo jinak je to fakt dřina, co Ty děláš...
Mikky, taky dobrou noc :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ještě nakukuji Andrejko taky se dočkáš kdy budeš testit v pátek určo tam budou dvě dálnice :wink:
Mája opravdu nezklame ty její hlody tomu se smějou všichni :grinning:
25. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Luci, o testíku zatím nepřemýšlím, většinou mrcha test předběhla. Teď mám termín st,čt, tož kééž by nedorazila... pápá, věž spinkat, musíš spinkat za dva (bo za tři..)
25. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
tak nejlepčí trojka, alepsoň pro mě, je hezky pohromadě . máme reklamu.. a tu nikdo.. :cry:
25. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
tož Dominiko, Konvičko, a Chodúúrku, rozbalte to!!
25. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
No nic jdu dokouknout superstár,ale asi usnu .No neva hlas jsem Martinovi už poslala,protože určitě nezklame. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Tož Kaši, Martin nezklamal! To bylo nadpozemskýý :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem dneska měla dva záchvaty smíchu! Jeden díky Máje a druhej díky Chodúrovi :grinning:
25. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Koukám, že tady to žilo při Strar. Mne se líbí Dominika, jak postupem času roste,a je hlavně taková skromná, pak se mi líbila Monika,ale ta mi v posledních kolech připadá furt stejná a Konvice se teď probrala konečně, ta je taky zajímavá, Vlastně ještě Leona a Paulíně se ten Jackson taky povedl :grinning: Takže v holkách teda nemám fakt jasno:slight_smile: No a z kluků se mi líbil Chodůr, jen se bojím aby mu to trochu nestouplo do hlavy. No a Bendíček sice vypadá jak teploušek,a le zpívá skvěle:slight_smile:
Tak Lůco, pro dnešnek tfuj, tfuj, ať tam jsou na utz jak vyšitý:slight_smile: Já to tipuji na 2 broučky:slight_smile:Jééé, ty vlastně jdeš jen na jkrev? Bo jak? To je doba, než se něco dozvíme:slight_smile:
Andrejkóó´, musíme vydržet, žádná mrcha. Cítím, že začíná tebto týden přicházet napětí. Zatim jsem byla docela v klidu. Tož vyděržajme!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kasi, ty jdeš taky na krev? Tak ať je hcg ukázkové. Aby jsme se nedivily, kdyby jsi tam měla taky 2 brouky:slight_smile:I to se může při IUI stát:slight_smile: Znám takovej případ.
Všem pracujícím hezký den a Bellíškovi zvlášť! Nebo máš dnes konečně volno? Posl. pohl.
26. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Já jdu ještě zalehnout s utroušema.
Tak kráásné pondělí všem přeji.
Jo a tento týden se tu bude rodiiit:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Anýsku, už brzo nebudeš v kolonce sama:slight_smile:
26. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj kobylenky :o)
Načuhuju, jak se daří Andrejce a Věrušce :slight_smile: Myslím na Vás holky nejvíc, jak to jde :wink: Drrrržteeeee se!!!!
Lůco, tobě hodně štěstíčka a krásné pokoukáníčko :slight_smile:
Zdravím i ostatní kobylky: pracovitou Bellinku, od mrkvičky zasr.. Máju ( jak pravila Andrejka - bude hůř! Já omylem sežrala po svém dítěti i vysranděné rozinky :grinning: , ale to už jsem myslím psala )
Co se týče Superstar: 1. Chodůr, 2. Konvice, 3. Monika, 4. Bendíček Že bysme si, holky, vsadily?
26. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Bré novotýdenní ráno, dupky!

Tak jsem se tak těšila na Stááááááááru, že jsem k ní po dlouhé době zalehla a usnula v reklamě. Takže jsem viděla jsen nástup, pak tři zpěvy a hovňajs. Samo, že dobře pěje Chodůr, ale už tím nástupem, jak sebevědomě vkročil a jen mrknul, mě nasral, bo ten si je tak jistej, až to bolí a už mě neba. Jestli vyhraje, což si myslím, že ne, tak si ani nepopláču, bo ten s tím počítá a nebude překvapenej. Jináč mě baví oba snědí, včera jsem slyšela jen samičku, nic moc teda, zdála se mi falešná, ale dopiluje a borečka jsem už zaspala. Takže juknu na netu.

Jináč chci pozdravit Asmeenu, jestli ještě číhne, bo holky, koukaly jste na to?Na ty fotečky :grinning: To je sympatická skupinka snažilek, tolik toho holky snědííííííííííííííííííííííííí, stěma by jsme si rozuměly. No kdo neviděl, vsadím se, že všechny Kelišky viděly :grinning: , tak číhněte, začalo to salátama, končí to palačinkama, pohárama a nasranym číšníkem a taky by mě velmi zajímalo, jestli holky ten hambáč, před tým kretééééééééénem, spořádaly :grinning:

Všechny zdravím, jdu pro kňourací dítě do ložnice a pádíme k mamce na návštěvu. Odpoledne zasednu, bo tu mám nějakou práci a muž jde na odpolední. Papapapapa a Luciéééééééééééééééééé, dej hnedle vědět a Kaša takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. říj 2009 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky!!! Tak mám v sobě pregnyl a už jenom snést :grinning: . Včera mi bylo špatně ne jenom na duši, ale i od žaludku a jak jsem se to snažila zaspat, tak jsem zapoměla večer vzít estrofem :confounded: . Jsem to ale tupá hlava, že? Tak snad jsem nic nepokazila. Ráno jsem si ho vzala a přemýšlela, jestli nemám vzít hned 2, ale odolala jsem.
26. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Evčo, stačí jeden :wink: myslím.
26. říj 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
:slight_smile: Díky Máji, jsem tele neskutečný. Taky si myslím, že to nebude mít žádný následky, ale vrtá mi to v hlavě
26. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Už by se mohly holky ozvat, jak dopadly. Lucko, Kaši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Dobréé ráánko, kobylky hormounovýý :grinning: , tak tele tu máme :grinning: . Evi, to vůbec neva, neboj. Lítaj tady sázky, no moje ouplně největší favoritka je momentálně Dominika. Ale Konvice mě drží od počátku! A souhlasím, že Chodúr je už na pokraji přetečení, myslím, že to byl už jeho vrchol včera. Ale pobavila jsem se , to jo. A taky mám pocit, že se ještě bude klubat Paulína, a úsměv má pro mě moc milej.
Věruško, napětí roste, máš recht. Já zatím vnitřně slavím to, že jsem to ještě nedostala, bo při posledním Ketu tu mrcha byla 8.den, což je dnes. Tož bojujme dále :slight_smile:
Máji, bude mrkvička?? :grinning: A prosíme na you tube hodit Ananasův přemet :grinning:
Marti, ahooj, díky za palce, počebujem je!
Táák a čekááme na Lúúcu, ta má UTZ a Kašu, ta si jen volá na hcg, tak bude rychlejší!
A mooc myslím na rodičky naše!! Haniii, Dadyy, Majkýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , holky ať to jde, jak po másle, a už jste dom s uzlíčkama!! OMG, jáá chcuu takýýýý!!! teda rodit ani néé :grinning: , ale aj bych porodila, kdyby :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. ted jsem vylezla z pelechu pořád bych spala a večer čumákuji do jedné do stropu :grinning:
Hlásit budu kolem 1600 jdu až na 1330 potom pro díte do družky a pak hned za váma :wink: Jdu si vás dočíst :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Pěkný den přeju :wink:
Jasan že držím palečky a jsem zvědavka jak Kasa a Lůca dopadnou.
Evi ten prášek neva,taky sem zapomněla :unamused:
Andrejko však se dočkáš už brzy neboj!Moc Ti to přeju :wink:
Já teď narvala Vašíka přesnídávkou a půjdeme ne prochajdu,teda až se chudinka vyséérenkuje,páč se tady pěkně kroutí šudika :cry:
26. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Krásný den přeji Vám všem i za Kašu bo je v robotě :wink:
Tady je Kašin přítel a hlásím že Kaša má výsledek pozitivní a HCG 258,
takže jsme mamkotaťkoví čekatelé :grinning:
26. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Zdravím Kašinýho Péťu! Děkujemé za zprávu a velká gratulace!!! Super, jen tak dále!

Luci, tož budeme čučeti kolem 16téééé! DRŽÍM PALCE

Petjunko, Ty jsi stejně skvělá máma a teta v jednom. KLíďo bych Ti svěřila vlastní :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.