• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Jináč Beluška není v arbeit, ale někam prý cestuje, má toho hodně :frowning2: , a vrací se až k večeru..
26. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Kasi tak to gratuluji jen tak dál.
Petruš hlídáš jsi úžasná budeš mít aspon průpravu vím že už máš Terku ale člověk si to potřebuje osvěžit v paměti.
Andrejko dík za to že na mě myslíte já na tebe Věrušku a Evu taky moc moc myslím a držím palušky.
26. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Beluška toho má hodně práce ,baráček a žížátka a hlavně svojí velikou lásku Pavlíka je to naše sluníčko příjd jak budeš mít čas za náma moc nám chybíš :wink:
26. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj sluníčka, přeju šťastný vstup do nového týdne a jen samé pozitivní zprávičky:slight_smile: Andrejko, jsi super informátor, děkuju. Moc na vás, s Věruškou, myslím a držím pěstičky, ať hlásíte // a né jinak:slight_smile: Kašo, gratulka veliká. Luci, neboj se nic, bude tam minimálně jeden brouček a to je hlavní:slight_smile: Petjunko, teda Ty jsi fakt úžasná:slight_smile: Moni, kdepak jsi, těhulinko? Taky bys měla zvolnit tempo, beruško.
26. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Když mě to tam všechno nevleze, no:wink: Evi, Tobě taky držím pěstičky:slight_smile: koukám, že naše těhulky jsou už fakt na rozpadnutí, tak jsem zvědavá, který uzlíček štěstí, přibude jako první k Ananáskovi:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
26. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Luci, Ty o vlku a vlk zrovna píše:grinning: taky moc myslím na Karolku a posílám pohlazení, taky Ivě, doufám, že je aspoň trošku líp a vůbec, myslím na všechny sluníčka, co jste tady:slight_smile: tak papa, jdu umýt háre a letím do světaaa:wink:
26. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Jo a ještě něco: JÁ CHCI MIMINKOOO:slight_smile: tak a už je to všechno, co jsem chtěla říct, takže holky zlaté, nezbývá vám nic jiného, než krásně těhotnět, pěkně jedna po druhé, abyste mi mohly držet, příští rok, místečkooo v tom těhubuseee:slight_smile:
26. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Tak odedneška mám týden dovolenou.Budu dneska uklízet a jinak budu relaxovat a od středysi budu užívat s Kájou.Už se na to moc těším.
V pátek mi mrcha zmizela tak jsem měla ještě malou naději ale dneska se ta mrcha rozjela.Tak je to jasné.Právě jsem se objednala na IVF a jdu si pro rozpis a nějakou injekci 16.11.Tak uvidíme co se bude dít.
Andrejko a Věruško moc držím palce.
Jinak všechny moc moc moc zdravím a přeji hodně štěstí.
26. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Beluško to víš že ti budeme držet místo v těhubuse :wink: Moc moc ti to miminko přeji :slight_smile:
Regí ahoj tak si užívej dovolené a Káji. Takže jdete do IVF budu moc moc držet palušky :wink:
holky jdu se ospršit a pak hurá ostrava a UTZ už jsem moc napnutá a nervozní :frowning2:
26. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Lucko držím palečky aby to dobře dopadlo.
Hlavně bd v klidu a ne aby jsi byla nervozní :wink: .Naptnutá je POVOLENO :slight_smile: .
Lucko zkusím to.Třeba tam bude lepší naděje.Děkuju.
26. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak to jste mě uklidnili. Peti, ty si taky opomenula dávku estrofemu :slight_smile: . Hurá, nejsem jediná. A kurňa počtvrté v akci a takhle zmatkuju :unamused: . Kaši gratulace. Zdravím Bellinku :wink: a vůbec všechny vás zdravím!!! Dneska samé dobré zprávy, přesně jak jsme si to nalajnovaly :slight_smile: .
26. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojte holky zdravím vás všechny při pondělku.
Kasi gratulka k hcg,holky jen tak dál ,těším se na pozitivní testíky Andrejky,Věrušky,Evičky a za něma naskakuje Belka.
U nás malí pokrok včera se mnou děda prohodil tři slova.
Ale malí je nemocen chytl nějakou vyrášku a bojí se doktorů jak čert,tak máme o zábavu postaráno.
Tak ještě večer kuknu jak dopadla Luca.
Mějte se.
26. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Bréé odpoledne kobylky:slight_smile:
Kasi, gratulka k Hcg:slight_smile:
Lůco, už se nemůžu dočkat :wink:
Evi, klíííd:slight_smile: Já jsem taky při minulém IVF brala špatně léky a nic se nestalo:slight_smile: Držím palce na snůšku.
Andrejko, jak je? Mušíme to dát!!!!!
Májo, já chci taky Ananáska na you tube:slight_smile:
Regíí, užij si dovolenou! To jed obře, že už půjdeš do akce:slight_smile:
Leontýnko, malej nechce k Dr.? Kde tu vyrážku má? Aby to nebyly neštovice, ale třeba to nic není. Přeju ti hodně síly s vašima a klidu.
Bellíšku, užij si výlet! Andílkuuu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kde je ta naše Monča vlastně? Už tu dlouho nebyla. A Majký, nerodí už?
26. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky hlásím že zatím nerodím :grinning: .Jsem ještě pořád v celku.Jen jsem zase lítala ve městě,protože mi zase udělaly špatně převod peněz a já jsem akorád na nervy.Jinak jsem byla v čera u našich,protože tatka slavil 58 let tak jsme se tam zasekli do půl jedenáctý večer.Jinak břicho mi klesá dolu a ve čtvrtek jdu na ozvičky a kontrolu na ženský tak uvidíme co se zase dozvím.Jinak moc myslím na Haninku a moc se těším na malou Sofinku.Tak Hani at ti to dobře dopadne a hned pošli fotečku Sofinky at se pokocháme.
26. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Čus kobylky,

jen tak zběžně nakukuju :wink: zda jsou všechny ještě 2v1 a 3v1 a jak je na tom Lůca a Kasa

Kasi,velká gratulka,to je super :wink: já měla pobodné hcg :wink: :slight_smile:

Marky,ty si užívej poslední dny s bříškem,už každou chvilku můžete jet a pak už se budeš jen radovat z Adélky :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj Katy.Už aby jsme jeli nemůžu už nic.Už se přímo i modlím aby jsme jeli nebo necejtím nic a spánek ani nevím co je.Poznáš sama.Raději budu lítat kolem ubrečenýho miminka než kolem domácnosti s bříškem který v šude překáží a nemůžeš s ním nic dělat.Takhle bychh jezdila už z kočárkem a jenom rozmazlovala.Neboj tebe to taky čeká. :grinning:
26. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Kde jste všichni? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky děvčata!!
Taky hlásím, že jsem celá, ale spíš se mě rozpadne hlava - mám rýmu jak trám, bolí v krku a vůbec bolí celý člověk!!!!
Marký, takový bříško jaký máš vůbec nemůže překážet - já takový měla tak ve 20 - 25 tt. co bych za něj teď dala. :wink: Je mi hnusně dneska - udělala jsem si bylinkový čajík pro těhule s medíkem a pálí mě po něm žáha - hnus!! Nevím co už si mám dát, aby mě bylo dobře. Jediný co snesu je obyč. studená voda.
Jinak Kasi - moc gratuluji!!!! Ještě nakouknu pak na Lůcu!!! Držím pěstičky!!!
Jdu do pelechu - jó a já teda pořád spím a spím. I když jsem nebyla nachlazená, tak jsem asi nějaká dívná či co!!?
Zdravím všechny ostatní - hlavně holky v akci - držím pěstičky!!!!!!!!!!!!!! Pá
26. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Marky,no to věřím že se těším,to já taky i malinko mám strach,ale ven musí :wink: :slight_smile: Ty se brzo dočkáš,neboj se :wink:
26. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahojky, zas načuhuju. Mimisko usnulo, muž se odebéřel do raboooty a já si tady čučim do netu, bo vysávat můžu až po probuzení teho uřvance.
Tety, brokolice prosšla, mrkvička byla nesrovnatelně horší. Na brokolici otevírala papulu a máma se radovala, žeje aj čistá, ovšem s posledním soustem přišla potřeba si kejchnouti s vyprsknutím, tož i máma byla zabrokolicovaná, no neva, to ještě vypilujeme. Asi dojde na tu pláštěnku :grinning:

Jináč koukám, že všechny kulatý se zahlásily, tak je to dobrý, ovšem my by jsme už počebovaly nějaký spolubydlící do teho našeho spodního kutlochu, tak fofr fofr, žádný spaní či uklízení, do porodky jedeme!!!

Lůco, nenapínej!!!
26. říj 2009 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Dady já vým že ta to máš horší máš tam dvě mimíska tak aspon víš o čem mluvím.Koukej se hlavně pořádně vyležet at jsi zdravá.Jinak med je zdravej ale spíš tě bude dráždit a pálet žáha tak nejíst.
Katy strach z porodu mam taky jen si nemysli.Dokonce se mi zdálo že jsem porodila kocoura a Zdenda byl štastnej jak blecha jak máme krásné dítě.Už mi z teho hrabe.
Máji to jsi měla natočit to musela bejt strašná sranda.Jinak příště pláštěnku a deštníky pro případ nouze. :grinning:
26. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Marky, ještě u teho natáčet, ot by byl aj foťák zabrokolicovanej. Ale k tej polovičce lahvičky si dala ještě mlíčko, takže zvýšíme dávky.

Petjunko, kolik teho ze začátku ten rošťák papkal? Já zkouším půlku tej malej lahvičky. Pak zvýšíme na celou, ale musím přijít na to, co nám pojede.
A jakjsi psala, co má Vašík nejradši, to už bylo nějaký nakombinovaný, to už může jo? Mně říkala doktorka jednodruhový, ale on je už asi vytrénovanej.
26. říj 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Letím do Spořky a doufám, že se Lůca už konečně dostaví!!! Dcera nedcera jde pohlídat dítě, když vy nepomůžete :grinning:
Snad to dítě přežije a dcera nedcera taky :wink:

Věruško, Andrejko, kde jste?
26. říj 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Kuk, tady su :sunglasses: !
Zdravím vás , kobylenky!
Tak Máji, dnes byla brokolice, jo?? Máš zelený melírky?? :grinning: :grinning:
Majkýý, takže zatím vcelku? Nooo, tož počítej hodiny, a hups ven s Adélkou :slight_smile: A Dady taktééž, Ondrášek a Kačenka už budou ofíígo občany :slight_smile: .. A kdo, že ještě?? No Sopfinka!! Hanii, tak byly dnes ozvičky, viď?
A Katy taky načííhla :slight_smile:
Lucíííííííííííííííííííííííí, tak jakkkk??????????????
Taky zdravím Regíínku, takže huž máme termínek akce, juchúú!
Belinka si tady hezky pokecala :grinning:
Věruškoo, držííme plodyy, že????
Leontýnko, takže děda začíná komunikovat, jo? No, vždyť taky je to v pořádku, aby s Tebou mluvili!
Evíí, tak co, už máš připravenou svačinu na zítřejší veljetíík?? :wink:
26. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Kobylky hlásím na 99 procent máme jedno mimčo už bylo vidět začínající srdíčko to je ukázkové potom máme ještě jedno mimčo to je hodně malinké na 99 procent o ne příjdeme :frowning2: . 3.11.kotrola ráno v osmum tam se dozvím více. doktor říkal HCG 1700 to budou tři ale pak viděl jenom jedno a hledal a hledal a našel ještě jedno. fotku vložím později :slight_smile:
26. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
Luci vydrž do toho 3.11 třeba je schovaný ještě jedno a třeba budou obě dvě bublinky.I kdyby bylo jen to jedno miminko tak je to i tak úspěch.Tak gratuluji.
26. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
Věruško neštovice už jsme měli ve školce ,jinak už to malému zmyzlo samo od sebe tak snad to bude ok.
Lucíku držím palečky at se to druhé spraví a dožene to první ,to bude nadílka.
26. říj 2009 v 16:04  • Odpověz
Luci, gratulace k výsledkům UTZ. Andrejko, o svačině nemůže být ani řeč. Narkozu nesnáším nejlépe a většinou i bleju :confounded: . Ale na ten pocit upadnutí do bezvědomí se těším :grinning: .
26. říj 2009 v 16:08  • Odpověz
ahooj holky prominte, že vás tady tak ted vyruším taky jsem čekatelkou
ivf a chci se zeptat zda nevíte která zdravotní pojištovna je nejlepší na uhrazení
té části co dají?mám všeobecnou a vím, že ta není dobrá chtěla bych přejít...
slyšela sem o revírní nebo hutnické tam je i pauza mezi ivf 3 měsíce všeobecná má půl roku...
díky moc :fearful:
26. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Načuhuju co Lůca. Tak aspoň jeden brouček, gratuluji ! Vím, že je to takový smutný, představa, že ten druhý odchází,ale bohu díky i za to jedno! Držím palečky.
Taky zdarvím naše stále celé těhulky:slight_smile: Musí to fuška být s těma pupíkama,ale až budete bez nich, tak se vám třeba někdy i po tom pupíčku někdy zasteskne:slight_smile:
Májo, uplně to vidím :grinning: Poslední lžička a prrrrsssk:slight_smile:
Leontýnko, tak to je dobře, že se to malýmu ztratilo.
Já jsem se začetla do knížky, co taky dělat, když je venku takový hnus. Tak já jdu zase pokračovat pap pa :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.