• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Rojenko zdravím já jsu RBP a doplatky jsou stejné u každé pojištovně aspon v Ostravě to tak je stejná taksa pro všechny. Kam chodíš ty?
26. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoojky luca já jsem taky z ostravy chodíme do polanky...
ale doktoři mi říkali že je lepší prý ta rbp nebo hutnická...
tam je mezi ivf 3 měsíce kdy můžeš znovu zkusit ale všeobecná až po půl roce...
tak nevím kam mám přejít...
26. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
vidím že vám se tadařilo tak to gratulujiiii
26. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
a to se tipovedlo hned po prvním ivf?
26. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Rojenka tak to jsem nikdy neslyšela že to má všeobecná jinak než RBP asi to tak bude. Ke komu chodíš k Jarošovi? je prej dobrej kámoška mi to říkala chodí k němu a kdysi pracoval v Gyncentru kámoška má holčičku díky němu. Já chodím do Gyncentra :wink:
26. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
Má za sebou 2IVF v březnu bylo první a to nevyšlo a ted jsem na to tolik nemyslela a ono to vyšlo :wink: Budu ti držet palečky at ti to výjde :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
luca jojo chodím k jarošovi tak uvidíme dnes jsem byla na krev tak zítra budou výsledky
ale moc tomu nevěřím pobolívá mě břicho a začala sem špinit... :frowning2:
26. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
a chodila jsi normálně do práce po et nebo si byla doma???
26. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Takže už máš za sebou ET? Já byla od OPU doma na nemocenské :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
já taky od opu byla doma...a jsem ted ještě až zítra se to rozhodne co bude dál..
26. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj Luci tak gratuluji,super,že aspoň jeden brouček se chytil.Já jsem taky ráda,teď jsem ležela přišla jsem ko z práce a to jsemse snažila šetřit.Ráno jsem ani nedojela,musela jsem vystoupit a ulevit si a pak pokračovat.Naštěstí jsem musela vystoupit až v Klimkovicích ,tak mě vzal pak kolega. :wink:
26. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Já ti taky gratuluji :wink: Takže začínají ranní nevolnost to znám :grinning: Kasi jsou tam oba ale podle doktora se jedem určo pustí a odejde mám strach at nevezme aji to druhé :frowning2:
26. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Ahojky kočenky. Tak už tady vidím ty naše dvě úspěšné holčenky. tak ještě jednou gratulace. Lůco neboj, já si myslím taky čekala dvě, dle hcg, sledovali jsme s doktorem to druhé až do 9.tt, pak až potvrdil, že srdíčko nebije. Jestliže temu jednomu už jo, tak ho nestáhne, si myslím, to snad až v pokročilejším stádiu se děje, bo ne?

Co je to za pojišťovnu ta rbp bo co to píšete, to ani neznám tady. Jak sjte se k temu dostaly? :confused:

Zdravím Rojenku a mám dotaz, těstík dopadl jak?
26. říj 2009 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
To je hnus venku, dítě spí snad už tři hodiny, asi byla moc unavená. Vyřídila jsem Spořku a ještě uklidila v baráku a nyní už jen vyčkávám na ten vysavač :slight_smile:
Mám brutální chuť na sladký, tak sjem to zkusila zahnat jogurtem, no slabá záplata, chtělo by to plechovku Salka a pořádně se zaleptat :grinning: , ale kila letěj rapidně nahoru, nevím, co dělat...no nežrat, já vím. jdu najít nějaký cvičení a začnu žrát Spirulínu.
26. říj 2009 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj alfice test jsem si dělala a byli tam 2 čárky sice byla ještě slabší ale byla tam...rbp revírní bratrská pojištovna
26. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Máji ahojda tak malá pořád spinká a co bude dělat v noci zlobit maminu :grinning: Tak brokolice jí šmakuje a to kýchnutí za to nemůže hold budeš si muset pořídit pláštěvnku přilbu s krytem neboj to časem vychytáš :grinning:
Rojenko na zítřek budu moc držet palušky v kolik si máš volat a pak hned písni at víme co a jak :wink:
26. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
luci kolem 11hod.tak uvidím na 9 jdu ještě k jinému lékaři tak pak vám napíši díky...
26. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojky zlatíčka, klekla nám doma samyca tak nemám net a nemůžu za váma. Nakukuju teď chvilku z práce.
Luci je to hezká zprávička, hlavně ať to jedno je zdravé a hezky roste, no a třeba to druhé zabojuje a dožene to.
Kaši taky gratuluju.
Andrejce a Věrušce teď budu držet pěsti, ať to vyjde holky.
Bellíšku tobě ať utíká čekání na akci.
papa a zas někdy kouknu.
26. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Nakukuju kvůli tomu že jsem zvědavá na Lůcu jak dopadla :wink: no to je super :slight_smile: jedno je taky skvělé,ale co víš třeba to druhé taky bude ještě bojovat,to se dovíš příště :wink: :slight_smile:

Máji,koukala jsem na fotky,a Anna je krásná a pěkně mrkvičková :grinning: a taky jsem slyšela od maminek že víc jela brokolička :stuck_out_tongue_closed_eyes: na té taky teďkom ujíždím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mony a jak je tobě?teda to čísilko ti pěkně skáče :slight_smile:

Rojenka držím palce

A na tu revírní bacha jsou to pěkní hajzly,jakože dost-známej co dělá v oboru pojištoven tak říkal že to je dost hrůza
26. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
Luci jak psali holky třeba ještě druhý brouček zabojuje a bude v pořádku,ale pokuď by se mu nevedlo,neměj strach ,že stáhne sebou toho druhého broučka.Kamča ta moje sestřenice co má přes Fertimed ,Simonku,tak taky čekala dvojčátka,a když se přestal druhý bobek vyvíjet,tak sám odešel a Simonka ,byla o hodně silnější a dneska je to zlatíčko. :slight_smile: Neboj,ikdyž píšu neboj a sama mám strach,ale snad jestli to ten nahoře vidí ,tak nám ty broučky nechá. :slight_smile: Musíme věřit.
26. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Kasi díky za krásná slovíčka :wink: Holky jdu koukat na vypadlíky ze superstár. Holky těhulky co papáte za vytamíny potřebuji poradit :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Nakukuju.
Petjuno, to jsi nehlásila, že u vás aj včera hořelo, omg. tam máte veselo, znásilnění, požáry, dej na sebe pozor :slight_smile:

Na tu pojiš´tovnu jsem se taky chtla zeptat, tady to teda nikdo z mejch doktorů nebere a proč je bratrská? To je nějaká církevní bo co?
26. říj 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz
Lůco hlavně kyselinu listovou.
26. říj 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
Máji to nevím jestli je bratská podle církve ale já si myslím že né. Mi u ní jsme cela rodina a nestěžujem si u jaké jsi ty pojištovny :wink:
26. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Já jsem u ministerstva vnitra ČR :grinning: Tu vaší tu neznáme, asi je to i krajový...
26. říj 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
Femibion.
26. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jináč si představuju revír, takže myslivce a k temu ta bratrská, tož církev, takže věřící myslivci mi z teho vyšly :grinning:
26. říj 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
Dík zatím jím calibrum babyplan a pak mám doma multivitamin ABC a to je taky pro těhulky je tam aji ta kyselina listová mám si ještě listovkou koupit samotnou nebo to stačí v tom :slight_smile: Pak si koupím vitamíny pro těhule pojištovna mi platí 300kč.
26. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Já měla pořádnou zásobu vitamínů a listovku extra k tomu.
26. říj 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
ok zítra přepadnu lékárnu :grinning:
26. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.