• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
holkčiny, čučíme s Honzíkem na stíáry, vyhodila bych Puskejlera a Balogovou
Lucii, listovka se přebytečná v pohodě vyloučí, tak se neboj, že by ses předávkovala.. tož jdu čučeti
26. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Brou nocku kuřátka. Jdu zalehnouti, manžel se navrátil již z práce, donesl teplé rohlčky sýrové a dalamánky, no parádička, už zas žeru.

Puskailer je v čoudu, bojím, aby mi nevypadla ta cikánečka, bo včera to byla kalamita, no snad ne a vypadne ta druhá.

Brou :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
Lucy já měla taky Femibion a pak mi poradila dr. na nevolnost Elevit a ten je taky fajn :wink:
26. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdeme spinkat přeji vám dobrou noc a krásné sníky :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj sluníčkaaa:slight_smile: koukám, že všechny těhulky jsou stále se svými broučky v bříškách:slight_smile: Luci, ještě se může další fazolka ukázat, ale ruku na srdce, beruško, šťastná budeš i za jednoho kulihráška:slight_smile: Regi, zdravím Tě a budu držet paluškyyy:wink: Moni, tak Ty jsi bez samyce, božátko moje? Rojenko, vítám Tě, jsem taky u RBP a jsem, zatím, spokojená:wink:
26. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Máji, tož brokolička by šla, jo:wink: Leontynko, pozdravení posílám. Evi, na zítra tfujtfujtfuj pro štěstí, ať jsou vajuška kvalitní:wink: Andrejko, jj, pěkně jsem si pokecala:grinning: Věruško, Andrejko, pořád držím pěstičky, koťátka moje, pořád:slight_smile: všechny vás moc zdravím a myslím na vás. Zítra mám nočňucha, přeju dobrou nocku a krásné sníky, berušky:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahoj kobylenky

tak honem sem zkoukla co luca a kasa a oběma moc gratuluju k těhulení tak se nám to pěkně začíná plnit-těhulky :wink: :wink: :wink: Tak ted Věruška s Andrejkou-holky ste na řadě :wink: :slight_smile:

Tak já letím do hajan

dobrou nocku všem :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojka kobylenky,
jdu se loučit zítra odpol.mám nástup do nemocnice a ve středu už snad budu mít toho Sophíška :slight_smile:
Manžel Vám napíše sms,aby jste věděli co a jak.
Holky: Lůco Ty ať máš až se vrátím srdce jako zvon,
Andrejka a Věrka // dálnice jako bázen :grinning:
A ostatním hodně zdraví a štěstí ,Majký doufám,že mě nepředběhneš, ale hned po mě šupajda ať je tu kámoška Adéluška.
MVRMVRMVRMVR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak Hani tfuj tfuj pro štěstí a pak se pořádně na ten porod vyspinkej :wink:

A pak šupem hned mimíska do albíka at ji okoukneme :slight_smile:
26. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ještě, jak jinak, načuhujuuu a tady taková zprávička, že zítra už má do porodky nástup, Haničkaaa:slight_smile: tak tfujtfujtfuj, ať jde všechno jako po másle a Sophinka je co nejdřív ve vaší náručííí:slight_smile: no a už roním, OMG. Janni.ko, ahoj tulačkooo:slight_smile: tak a už mažu do pelíšku, tak dobrou s bobrou:wink:
26. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak ještě extra zdravím Bellí a Hanince přeju šťstný porod a právě jí nastávaj dva dny kráááááááásnýýým užij si hodně moc ten zítřejší a pak ten první pocit, já si ho moc nevybavuju a neměla jsem u sebe foťák, ani mobil, tak sjem si nemohla to první spatření Aňulky zaznamenat, ale hnedle další už jo a to jsem vám i poslala. Tak buď pohotovější :wink: A moc se tam nezdržujte, ať máme hnedkááááááááááááá fotečkýýýýýýýýýýýýýýý!!!
26. říj 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz
Já ještě pustila myčku a dítě se vzbudilo, tak zase mlíčánkujeme. Pes neúnavně celý den honí mouchy. Je to tu jak na hnoji, pořád poletujou :grinning:
A Bellí je taky u bratrů, musím si to jí t pročíst, co je to zač, to fakt slyším prvně.

Brooooooooooooou :zipper_mouth: :dizzy_face: nocku
26. říj 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz
Hani, držím palečky a těším se na fotečky Sofinky :slight_smile:
Lůco, gratuluji k srdíčku :slight_smile: !
Andrej, Věruško moc na vás myslím :angry: - urputně :wink:
Zdravím těhulky :slight_smile:
Regí! Ahojky kočko :dizzy_face: Gratuluju k rozhodnutí a první včelce! Šikulka :wink:
Všem přeji krásný večer.
26. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!!

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),zase do rachoty,ale my vyděláme a pak na to vlítnem!úterý nočňuch:frowning2:
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, moc Tě zdravím,Jani Karolajnková.
Regina,Apoli.,1IVF,7IUI, Tož jsme zasejc s Kájou,budeme za nás bojovat! ,půjdeme do IVF! 16.11. rozpis v caru!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku. A my můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma, a ještě bude, bo noha je v gypsíku!
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF, Leňulko, držíííme palce!:wink:
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Tož to je už brzy!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci - na jaro..
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruško,drž se!
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe...

HOLKY V AKCI
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF,ICSI,1ET,1KET,3.11.endokr., 15.10.pregnyl, 19.10.KET(jeden prďolka)
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,3ledňáčci,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem do Keťátka!!
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF, pícháme dál,huž nás tlačej skořápky, OPU 27.10.:wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11, Adélka se už móóc těší ven. Taťka jde na kurzík taky! Kontrola 29.10.
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má4100kg, císař28.10 , nástup 27.10 :wink: :wink: :wink:
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek2kg a Kačenka2,23kg,zkusíme císařem,bez spinkání!!kontr. 29.10
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!! 30.10.ofígo na mateřskééé!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, kontrola18.11. Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka!Nejde nám doma samyce!:frowning2:
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!!!! Jogínujeme!Baštíme Magnézko na křeče !
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,Střííhááme až moc...,taky baštíme magnézko!Jsme tetka pro všechny mimi!
Lůca,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9,ET29.9.,jeden bobíšek usíná:frowning2: ,ale jeden krásný bobíšek bojuje dál!:sweat_smile: Kontr.3.11(8.00)
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, IVF před vánoci to jistí!2.IUI 7.10.a 9.10, máme dáálnice // ,HCG 258:sweat_smile:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, huž jsme tááhle velikýý 5950g a 64,5cm ,A huž házííme přemety na břííško! a frčí u nás bašta brokolicovááá!

Huž tady držíme místečko dalším kamarádům pro Anýska! Tož Sofinkoóóó:sweat_smile:, Adélko, Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!
26. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Tabulíííííce, brokolííííííííce, děkujeme, zase jsem chytřejší :zipper_mouth: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jééé, já se s tím sérenkuju... a tady je živo zatím!! Haničko, maminečko!!! Moc moc na Tebe budeme myslet, je to velikananááánskej den pro Tebe a Sopfinku!! Držte se holky naše!! Těšíme se na vááás!
Janninko, berunko ahoj těhulííno!
Beluško, hezky se vyspinkej, když máš zítra pak nočňucha, tak něco do rezervy mušíš nachrnět!
26. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
omg, takhle měl vypadat řádek u Věrušky

Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem do Keťátka!!(2prďolky)
26. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
Marti, ahojda! :slight_smile:
Luci, ještě jsem chtěla... ono je snad lepší mít jedno mimi, zvlášť , když máš Péťu doma už. Jen si myslím, že ta informace , že jeden bobíšek asi odchází teda fakt nepotěší, prostě je to líto.Tož žádné nervíky, neboj ničeho a hurrááááá, budeš mít miminkooo!!
26. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem, úspěšný den a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1*:slight_smile: dneska je velký den pro Haninkuuu, tak na Tebe moc myslím, za chvilku jsi maminečkaaa, OMG, to je krása:slight_smile: jdu žehlit, ať si můžu odpoledne schrupnout, před tím nočňuchem:wink: krásný den, sluníčka:slight_smile:
27. říj 2009 v 07:08  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý:slight_smile:
Tak jsem si myslela, že budu první a on tu Bellíšek, jak za starýcu časů:slight_smile: Hezký celý den ti přeju! AŤ ti to žehlení jde o od ruky!
Jinak myslím na Haninu a užse těším na zíátra, jak její manža napíše sms. Tak hodně štěstí, holky!:slight_smile:
Evi, kvalitní snůšku přeju!!! V kolik jedeš?
Aha, Monče nejde samyce? tak proto ta absence, huš jsem v obraze.
Taky myslím na Ivu, Karolkuí, Katku...posl. pohlazení.
Tak já si jdu ještě hajnout s utroušem. Hezký den všeeeem!
27. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Věruškooo, jen si jdi ještě lehnout, ať pak máš miminko/a, která budou pěkně spinkat:slight_smile: Eviii, tfujtfujtfuj, ať jsou vajuška kvalitní:slight_smile: tak jsem slupla snídaňku a jdu na to žehlení, OMG. Pa, pa, pá:wink:
27. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno milé dámy :slight_smile:
Světla vela, slunéééčko svítí :slight_smile: , spáti se nechce a málo hodin jéééé. To ta změna času...
Mám vyvenčeno, myčku poklizenou, pračka dopíííííííráááááááááááááá první várku, je třeba věšeti ven, když je tak kráááááásně, tož ještě dvě prajdy dáme.
Muž jde do rachoty po jedné a já snad na prochajdu na hrobky a pak do restaurace na nějakou mňamku. Ovšem to až odpoledne.
Mimisko chrní, zase ho ohlodal nějakej komár, až se to dozví táta, tak ho jistě zabije :sunglasses:

Tož kočenky, my si jdeme s Aňulkou užívat poslední den naší jedinečnosti :grinning: v odstavečku, tož na to sa napijem!!! Musíme tam vygruntovat, bo se k nám stěhuje další obyvatelka. Už se těšíme!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska v 18,30 budu snášeti :grinning: . Dík, že na mě myslíte!!! Podám hlášení o počtu a kvalitě jakmile se proberu z bezvědomí. Hanince ať to jde hladce a bez komplikací!!! Věrko, Andrejko, myslím na vás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Pěkné ránko,

Haničko,přeji hodně štěstí,žádné komplikace a hlavně ať jste obě zdravé a čilé aby jsme mohly okukovat Sophinku :slight_smile:

Evi,pěknou snůšku vajíček :wink:

Všechny ostatní zdravím a přeji pěkné úterý :wink:
27. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Evčo, tak příjemnou snůšku, hezky si odpočni a bacha, co v tem spánku povídáš :grinning: Rychle zahlaš počet.
27. říj 2009 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Májo, posledně jsem prej opakovala, že musíme jít hned nakoupit :grinning: . Pak jsem prý několikrát opakovala, že miluju mýho muže (naštěstí jsem se nepřeřekla :grinning: ). Nějak se mi to nezdá, co jsem tam mlela.
27. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
brééé ránko kobylky :slight_smile:

Evy tak dneska OPU,at je hodně kvalitních vajíček :wink: :wink: a spermijek taky :slight_smile:

Moni nejde ti samyca?Holky co s nima máte? :confused: ste je zavařily když taky v noci tlacháte co? :grinning: :grinning:

Máji krásný fotečky :wink:

Hanča dneska maže do porodky a už budeme mít další miminečko :slight_smile:

Marky Dady co vy holky?Pořád nic?

Andrejko Věruško kdy budete testíkovat?Holky kolikátý jste vůbec den? :confused:
Čekám na další dáááálnice :wink: :wink:

Zdravím i ostatní holčiny
27. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
Ahoj berušky.
Všechny moc zdravím :slight_smile: . Já jsem dneska už ne nerva, páč si myslím, že ms se blíží. NO, nebudu kazit náladu. Jen je hrozný, že vidím, jak Honza začíná být veselej, nejdřív byl realističtější on, a teď mám strach, že tomu začal strašně věřit. omg, to je pak hrozný mu říkat, že to nevyšlo.. No, stejně jsme holky bojovný, hovno, že si dám voraz, hned požádáme pojišťovnu o další pokus... ch jooo...
27. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Andrej, ty máš už nějaký příznaky MS :confused: . Já už bych asi testila, se znám!!!
27. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Už si 9 den???
27. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.