• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
jj, Evi 9. den... a zítra termín ms, takže testit ani nebudu, a uvidíme, jsou to s testem ještě větší nervy pak..
27. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Tak já budu držet palce, aby se to nespustilo. Kurňa 9 dnů, to už je něco!!!
27. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
autor
díííky zlato :slight_smile: . a CO tY? SKOŘÁPKY TLAČÍÍÍ?? :grinning:
27. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
tlačí, tlačí :grinning: . Aspoň vím, že se tam něco děje. Doufám, že z toho nějakou tu morulku vypěstujeme
27. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Jestli to dobře půjde, tak transfer bude v neděli. Potom si vezmu 3 dny dovolené a půjdu do práce. Zkusím to trošku jinak než dosud. Vždycky jsem měla PN a tak zkusím na to všechno míň myslet a zapojím se do své papírové práce. No, uvidíme, už trochu předbíhám :sweat_smile:.
27. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
A jak se cítí Věruška???
27. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
Věruška se cítí tak, že nic necítí:slight_smile:
Až na včera, projela mi břuchem ms bolest a ráno začaly prsa. Ale jinak nic. Nervozita stoupá,ale volala jsem neléčiteli a on řikal,že jestli budu mít strach, tak že dostanu na prdel :grinning: Přitvrdil, hošánek :grinning: No a že mám posílat broučkům lásku a ne tyhle pocity.
Jinak, Andrejko, Míša to tentokrát neprožívá, narozdíl od jiných pokusů, řiká, že už to pro něj začíná být rutina.
Evi, co že chodíš tak pozdě večer snášet? jsem si všimla, že taky jezdíš na večerní prohlídky jako já
27. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Už mám vyžehleno, další prádlo visí, tak si dávám kávičku a jukám, že jsou tu, naše zlaté čekatelky na //:slight_smile: Evi, dělej to, na co se cítíš, je fakt, že já mít nějakou lehčí práci, tak bych taky byla doma max. 3 dny a pak mezi lidi:slight_smile:
27. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
No, Věruško, snad je to občas lepší.. no. Všechno má svůj rub a líc, to už jsme probíraly.. :grinning: Honza se hodně stará, práávě proto, že tomu věří, ale jak říkám, o to je pro mě těžší pak neúspěch. On pak nemluví, jen kouká, při prvním neúspěchu šel do lesa s Tairou a hodinu tam chodil a běhal.. To mi pak může urvat srdce.
Hele, pokud Tě píchlo menstruačně a nic, tak to já považuju za dobré znamení..
Evi, máš recht, v práci je mozgovna zaměstnaná, já se tam netlačím, bo mě nervujou klioši pak, tak se tomu ráda vyhnu, ale jinak souhlasím s Tebou..
Ahojda žíže! Tak co, už vyžehlíííno??
27. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Andrejko, jj, konečně hromada zmizela:wink: to znám, co píšeš. Pavlík při každém pokusu mluvil tak, jako by to byla tutovka, že to nemůže dopadnout jinak, než dobře. Potom se zasekl a vůbec nereagoval, ani jsem nevěděla co si myslí a taky šel s Bellinkou do lesa a vůbec jsem nevěděla co si myslí, tím pádem jsem přestala komunikovat i já a nějak to přešlo, ale chtělo mi to srdce utrhnout.
27. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
OMG, co to tu píšeme za smutnosti??? Dokud ms nedorazí, naděje je vždyckyyy a já fakt tentokrát čekám, že ty // tam prostě mít budete a hotovooo:slight_smile: A znáte moje heslo: NA SLZY JE VŽDYCKY ČASU DOST!!!
27. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj kobylky:slight_smile: takhle pohromadě jsme tu už dlouho nebyly:slight_smile:
Jj, ti chlapi jsou na tom obdobně jak my, ale nic ve zlém, my to máme přeci jenom těžší.
Co budete holky vařit? počebovala bych nějaký typ na polévku. Jinak mám dnes v plánu pangáse s jogurtem.
Jo, co se týče té práce, tak dokud bylo hezky, tak mi to dama nevadilo,ale teď pokukuju po něčem na netu. Asi začnu plést košíky z papíru, nebo vyrábět šperky, to by mne bavilo. Počebovala bych zajet do spešl prodejny v Praze a něco si tam vybrat.
27. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Belíšku, díky. Jasně ,na slzy je času dost :wink: :slight_smile: . Jdu něco dělati.....
27. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Věruško, to je jasné, že to máme sakra těžké. Pavlík vždycky říká, že kdyby to měl podstupovat on, tak do toho nejde v žádném případě. Ještěže nás mají:wink: Andrejko, co jdeš zase dělat? Pevně věřím, že Ty vaše slzy, budou pouze slzy štěstííí:slight_smile:
27. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj Belíšku :slight_smile: . Andrejko, žádné trudomyslné myšlénky. My ten boj vyhrajeme :grinning: !!! Jo a Věruš, dala bych si bramboračku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
Andrejko a kolikátý si den?Nestraš a věř :wink:
27. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: Přišla jsem se na vás podívat vy bojovnice! Vidím, že se to tu krásně rozrůstá a za chvilku přibyde plno maminek. Všem držím palce ať to všechny zvládnete :dizzy_face: No a já....co vám mám říct :grinning: zase čekám dvojčátka!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen jsem nevěděla jestli se smát nebo začít plakat. Vůbec nevím jestli na to mám :frowning2: Ovládá mě šílený strach a co hůř ještě k tomu je mi pořád blbě :frowning2: takže tak.
Ändrejko a Věruško vám mocinky držím palce a už čekám na //!!!!!!!
Jinak zdravím všechny co si mě ještě pamatují :grinning:
27. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
ahááá už sem to vyčetla :grinning: 9den,ale víš jak sna dkaždá sme měli říznaky na MS :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Leňulkoooooooooooooooooooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mooos ti je přejuuuuuuuuuuu a strašně moc ti držím palce!!!!!!!!!!
Kolikátý jsi týden, asi na začátku, že? Tentokrát nám to musí vyjít až do uplného konce! Moc na tebe myslím:slight_smile:
27. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Věruško ahoj sluníčko :dizzy_face: No jsem kousek před váma, 6tt+1 hihi takže zatím ještě na začátku. Dneska jsem byla na ultrazvuku a prý dvě pěkné srdíčka. Jsem myslela, že mě omejou :grinning:
27. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
Jejda Jantarko, gratuluju. Jestli si dobře pamatuju (Lenka, že jo?), tak toho máš už taky hodně za sebou a zadařilo se!!! Báječná zpráva!! Tak ať všechno dopadne dobře!!!
27. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Lenďulóóóó!! Ahojda inventáři náš!! MOc gratuluju!!! Jsi příklad pro nás pro všechny!!! Ničeho se neboj, Ty už máš vybráno! A vůbec, teď bude všechno jinak! Posledně jsi neměla těhunevolnosti, teď mááš a všechno bude jináč!
Janinko, no kééž bys měla pravdu! Páč, kdyby to vyšlo, byla bych ve skvělé společnosti těhulek!
27. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Jo a taky Betynka čeká dvojčátka :slight_smile: Zase jsme spolu jen o týden tuším, ale tentokrát je ona přede mnou :sweat_smile:
Trpíme jako zvířata. Dnes jsem si musela koupit zázvorové lízátka a stejně je mi hrozně :unamused:
Eva jj jsem to já :wink: Toto byla moje 9-tá stimulace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Betynkááá, no to je opravdu neuvěřitelný!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
autor
No, prostě plodnéé obdobííí!! Kéž se týká i mě a taky Věrušky a Evči a pak dalšíchhh....
27. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Takže holky teď se čeká jen na vás!!!! Kdy bude testík??? co????
27. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
Já test nemám a kupovat zatím nebudu...aj tak mám nervy na pochodu.. Prostě je to jasný, buď je do pátku mrcha tady nebo není.. Leni, takže máš neschopenku doufám..
27. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Leni, jakou jsi měla stimulku? A na kolik Tě to teda vyšlo?? (ICSI?) prodloužená kultivace? nebo jen minimální stimulka???
27. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Broučku měla jsem minimální stimulaci, icsi, p.k. a platila jsem 21.000,- :slight_smile: Přišli jsme totiž na to, že jsme nezažádaly o ten 4.pokus, kde se hradí ještě léky. Takže léky jsem měla přes pojišťovnu:slight_smile:
27. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
tak to je super. A při minimálce jsi měla tedy kolik vajuch? Tobě vůbec vychází ty minimálky, viď?
27. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.