• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
jantarko tak to mooooooc gratuluju a neboj dvojčátka taky zvládnete :wink:
27. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Já vám to řikám, plodný období! :slight_smile:
Leni, jak je to s tím 4. pokusem? Když se nezadaří, tak se muže ještě žádat o přízpěvek na léky?
Teda, já mám takovou radost. A ještě Betynka:slight_smile:
27. říj 2009 v 11:55  • Odpověz
Leni, musíš napsat víc info. Kolik jsi měla vajuch, kdo ti to dělal a co jsi vlastně celou tu dobu dělala?

Belluško, jestli nás čteš, tak další naděje i pro tebe! Začíná se dařit starým snažilkám:slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:00  • Odpověz
Takových zpráv víc, holky :wink: Mě to vždycky nalije energii do žil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
No Věruško máš 3 pokusy hrazené pojišťovnou a na 4. pokus ti ještě uhradí léky/injekce/. My jsme to nikdy neřešili....udělali jsme ty 3 pokusy a museli jsme jet dál. Nad tím už nějak neuvažuješ. Hihihi až teď jsme s doktorem přišli na to, že jsme si o ten 4. pokus vůbec nežádali :grinning: Tak proč to nevyužít ne?
Jinak jsem měla 225j menopuru, při opu bylo 13. vajíček....oplodnit se podařilo 8 a ty měly pk. Z těch mi dali 2 hezké blastocysty, které už vylézaly z obalů a byly prý nádherné :slight_smile: I tak jsem se modlila, aby se chytlo jen jedno, ale jak vidíte, tak prostě zase dvě :grinning:
27. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Asi ty dvě dušičky k tobě chtějí zpátky:slight_smile:
A zbylo ti ještě i na zamražení? Zase jsi byla u Koudelky?
27. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Jj zase Koudelka :grinning: Je to prostě kouzelník :dizzy_face: No na zamražení by bylo, ale říkal, že by mrazil jen A-čkové. A to nebyly :unamused: takže nic nemáme. Hihi i tak dobře, kdo by to zase platil? :grinning:
27. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
Věruško a ty jsi byla po tom potratu už nebo jsi byla až teď?
27. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jsem až teď. Nějak to tak vyšlo. A ty od té doby co nebyly vajucha jsi byla?
27. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Nee taky ne. Byl to pokus v červnu a vajucha byly, ale nebyly z nich vhodné embryjka na zavedení. Byli jsme z toho s Pepčou úplně hotový :frowning2: To jsme si pro ně jeli v sobotu, kdy jsme byli pozvaní na svatbu našich kamarádů a s plakánkama jsem jela domů. To na mě čekal i Kouďas, páč v sobotu měl odjíždět na dovču, ale musel mi to osobně přijít oznámit. Byl z toho taky dost zklamaný a taky jsme ten pokus vůbec neplatili. Nám řekl, že chyba byla asi na jejich straně a když nedošlo k ET, tak nic platit nebudeme. Tak jsme s Pepčou taky docela zírali, ale tak nějak nám vysvětili, že je to náš společný boj a že si chvilku odpočinem a pak to bude tutovka :grinning: Hihihi a taky, že jo :dizzy_face:
A ty jsi po ketu nebo jsi měla nový pokus? A Andrejka?
27. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojky kočky, extra pozdrav posílám Leňulce. Co k tomu říct, bulím tu jak želva, no já vůbec teďka hodně bulím :grinning: , ale naštěstí jen štěstím, tak to můžu, ne? :slight_smile:
Ani nedutám, gratuluju moc moc moc, hltám všechno, co píšete a modlím se za vás holky!!!
27. říj 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jináč Věruška se na chviličku odmlčela a Andrejka nevím, kde je, ale jestli etda můžu odpovědět za ně, ať to nemusíš hledat, tak jsou holky obě po KETu.
27. říj 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz
Máji ahoj mamino :dizzy_face: Jsem kukala na vaše fotečky a malá je úžasnáááááááá. Ty jo jak ti závidím!!! Už jsem to mohla mít taky za sebou, ale NE :grinning: já to musím mít na dvakrát :sunglasses: No a s tím buĺením to máme podobné. Taky řvu u každé blbiny v telce a ták :grinning:
27. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Takže holky jsou ketařky :wink: No to je dobrý, aspoň nemuseli zasejc bodat a snášet :grinning: Juj teď se teda těším na jejich // a na 100% péro tam budou :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Taky se těším a věřím, že je tam budou mít. Jsi teda pěkná nosnice a co ti daj, teho se chytneš, co? :grinning: Dva kousky, tož se uchytěj dva, no bude to boj, ale tentokráte ho vyhrajete, to by bylo, aby nebylo!!! A za rok už jen budete vzpomínat, jako já. Zrovna koupkám taky do albíka a nechápu, jak sjem to mohla všechno přežít a zpětně mám nějakej strach bo co to je. A to jsem to měla hodně jednoduchý, já vím.
Takže držím fakt moc moc palce a sjíždí mě tu mráz po zádech teda neskutečnej, holky vy jste bojovnice, tfuj tfuj tfuj, plivem na vás s Annanasem, ať máet pořádnýho mimi bacila!!!
27. říj 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím všechny Kobylenky,sjíždím témata a co to vidím Lenka je tady,Leni moc,moc gratuluji,myslela jsem na tebe,to je parádní zpráva.Přeju moc štěstíčka.Andrejce a Věrušce taky,sleduji vás po očku :sunglasses: :sunglasses: a vlastně všem.
27. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Meduno, tebe neznám asi, ale taky zdravím, za všechny Kobylenky, který se nám někam vytratily.
Jdu na prochajdu za chviličku, tak musím fofrem pofackovat byt, prolítnu ho s vysavačema pak hurá ven, vypadá to, že tam bude nějaká pohroma, minimálně sněhová vánice, tak ať si to užijem!!!Páááááááááááááááááááááááčko! :zipper_mouth: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak teda holky, jsem nervní, jak pes, tak sem ani nelezu... abych nekazila tu super atmosférku.. Já snad pro ten test skočím.. bo radši ne.. Já se poséérenkuju... Tuším, že do dvou dnů bude jasno..
Meduno, ahojda, a Ty jsi taky snažilka?? Odkudpak??
27. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Andrejko, myslím na Tě vrchovatě, copak zase tušíš? Bolí |Tě něco? Drž se čeho můžeš!!!!!!!!!!!!!!!
27. říj 2009 ve 14:14  •  1 dítě  • Odpověz
Andrej, já bych to nevydržela. Úplně to napětí cítím s Tebou :slight_smile: . Šmarjá, to jsou nervy!!!
27. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Andrejko,j8 jsem z diskuze IVF,naděje,štěstí ale i smutek,jak vše zvládnout a nezbláznit se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale s Léňou jsem si psala,pak zmizela,věděla jsem,že je od vás,tak jsem šmírovala,kdy se ukáže.Jo snažilka jsem taky,už dlouho :cry:
27. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
ZLATÍČKA MOJE, jsem si šla dát sprchu, habych se probrala..a vy tady takhle hezky zatím ke mně.. Máji, nebolí, jen občas vím, že se něco děje.. a nateklá jsem (ještě víc než běžně :grinning: ), a prostě nějak moc chci , no.. bo je teď takový krásný období, mám až panickou hrůzu najednou, že mi někam všechny utečete a já tak chci být s vámi na stejnéé lodi, prostě na maminkovské lodiiii!!! OMG, pane bože, prosíííííím!!!
27. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Medu, ty dětičky ve Tvém albíku nejsou Tvé? To sluníčko s těmi vlasatými paprsky, to je nádhernýý! Evi, šla bych testovat, ale bojíííím, bojíím!
27. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
Leňulkooo, holka zlatá, zase dvojčátka, OMG, mám husí kůži, ale tentokrát to prostě bude mít ten šťastný konec a budeš mít broučky v náručí, gratuluju strašně moc:slight_smile: Medu, ahoj beruško. Andrejko, ještě není nic jisté, tak neplaš, bo já budu jistě poslední zoufalka, která tu zůstane a vy už budete všechny s pupíčkama:wink: tak a jdu si lehnout před tím protivným nočňuchem:slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Andrej, ten pocit strachu znám :slight_smile: . Kéž by to vyšlo...
27. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojte kobylky :slight_smile: Sleduji, že se máte suprově a dobré zprávy přilítají jedna za druhou :slight_smile: Boužel se mnou to jde z kopce :frowning2: Moc gratuluji Luce a upřímně, já si myslím, že je dobře, že je tam jedno. Dvojčátka jsou krásné, ale máš plno starostí kolem jinýchvěcí, tak to možná bude takhle lepší :slight_smile: Ale to je jenom můj názor :slight_smile: Kasi moc gratuluji a Leňulce obr gratulace. Holky mám z vás takovou radost a další naskakujte do rozjetého rychllíku :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Andrejko ne bohužel není můj,je to chlapeček od mojí sestřenice,ale ráda se na něho dívám,nějak mě vždy pohladí po dušičce :dizzy_face: Belíšku ahoj a neboj,my budeme spolu :wink: :wink: :wink: a taky s pupíčkama,musíme,jinak to nejde totiž :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: VĚŘÍM :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Beluško, já víím, teď jsi "mimo" a to je na ho..... Ale Ty máš ještě pár let čas a Leňulka je tady vlastně jediná větší čekatelka než Ty, takže máš šanci!!! Mááš!! Já když vidím Leňulku, tak začínám věřit, že to klapne každý, jen vydržet... Takže já pevně věřím, že Ty se dočkáš!!! Fakt!! A já bych věřila aj sobě, ale počebujuuu čas a nemááám,. Omg, já si nechcu stěžovat, fáákt ne, jen jsem jak magor, vůbec se nemůžu uklidnit, normální panika! Honeééém, zavolejte sanitku , ať mě odvezouuuu do Bohniic!!! Holčinky moje drahý, já si jdu něco dělat do školy, snad na chvíli zapomenuuu!!! MVR!!! A prosííím, nenechte se deptat, jsem ráda, že vás mám, ale nebudud vás rozhazovat, Evi, Ty za chvíli už půjdeš holit nožky, ne???
27. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jé, tak i Betynka je těhulka dvojčátková, no paráda:slight_smile: Andrejko, pošli nervy do háje, udělej si čajíček a zhluboka dýchej a říkej si: dobré dovnitř, špatné ven. Já to tak někdy dělám, když jsem nervózní:wink: Medu, to je jasné, musíme VĚŘIT, i když je to někdy tak strašně těžké. Opouštím vás, jdu aspoň na hodinku zavřít očička:slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Nožky budu muset přejet žiletkou, aby se doktorovi nezamotali nástroje do těch chlupů :grinning: . U mě nervíky taky pracujou, zase přemýšlím moc dopředu.
27. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.