• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
musíme,musíme a musíme.Andrejko,udělej jak píše Beluška, má pravdu :slight_smile: ještě k vám juknu,zatím ahoj
27. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
dobré dovnitř, špatné ven... dobré dovnitř, špatné ven...dobré dovnitř, špatné ven...dobré dovnitř, špatné ven...dobré dovnitř, špatné ven...dobré dovnitř, špatné ven...dobré dovnitř, špatné ven...dobré dovnitř, špatné ven...dobré dovnitř, špatné ven ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 15:09  • Odpověz
tak je to správně :grinning:
27. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
http://www.youtube.com/user/allfice#p/a/u/0/xWoopsbJjpM

Na žádost, natočeno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zeslabit, matka tam do teho huláká :sunglasses:
27. říj 2009 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýýýýýýýý, Haninka už je 49 minut v porodce :slight_smile:

Evíku, nebojeja se :wink:
27. říj 2009 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz
Čau prdky.Jsem včera nezvládla reagovat ale Andrej s tím,že bys mi svěřila své mimi jsi mi rozplakala. :wink: To je pocta jako hrom,dík :slight_smile:
Jinak Andrejko a Věruško držím stále palce :wink:
Na Haninu taky moc myslím :slight_smile: ta se má!
Evi tak pěknou noc,hezky se vydadej. :slight_smile:
Lení to je paráda,zasloužíš si to :wink:
Lucí Tobě gratulka,včera jsem to nestihla.Jak psala Karolka taky si myslím,že jedno stačí ať si ty dvojčátka užijou ty co doma ještě nemají :wink:
Karolko moc myslím,bude zase líp :pensive:
Máji no na Kladensku je veselo :grinning: to je magor viď :slight_smile:
Jo a teď....................
tatínek rozdýchává.................
maminka září.................
vypadá to,že budeme mít Madlenku :wink: ,je prý moc fotogenická a pořád se vystavovala. :slight_smile:
27. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj kobylky, mooooc Vás zdravím, a zároveň se omlouvám, ale vůbec nestíhám. Jsem tu na skok na Vás kouknout a pozdravit Vás...
27. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
peti zdravím těhulinko :slight_smile: tak budete mít holčičku????tys byla dnes na utz?
27. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Je tady někdo?Potřebovala bych hrozně důležitou radu.Je to otázka života a smrti.Moc děkuju.
27. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Zdravím kobylky moje.
Lenulko velikáááááááááááááááááá gratulacééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :wink:
27. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Regí máš interku :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj Karolko to víš že mi bude stačit jedno mimi už mám Pétu a to mi bude ke štestí stačit. Dvojčátka přeji všem co ještě nemají mimi. Karolko a co ty jak se máš :wink:
Regí co se děje :wink:
27. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
Jé Peťka bude mít holčičku, tož taťka huž nechává šít ružovou motorkářskou kombinézu :grinning: To je jkedno jestlije tam pindík nebo ne, hlavně že jste zdraví holky jedny pihovatý :grinning: Jinak Hanince deržím palce a Annýskovi přibude za chvíli kobylka do chlívečku :grinning: Nebo beránek_
27. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Načuhuju, načuhuju...
Regíííííííí, co se stalooooooooooooo?

Petjunoooooooo, tak tam je pipika jo? :grinning: Jen tak dál, chlapů už bylo dosti za poslední léééééééta, mušíme taky ten náš druh rozmnožit :slight_smile:

Karolko, ahojky, co Kobzolek? Japak se má? Co škola, jak mu to jde? A mamince? Ještě stíháš učivo? :grinning:

Peti, ale jako potřebujeme detaily, šli jste na UTZ, tatínek teda šel taky, jak nařídila moje stejnonarozeninka a co bylo? Řekli to jen jemu bo aj před Tebou bo jak? Reakce? Akce? No tak nenapííííííííínej, už asi dvě hodiny jsem nebulela :grinning:
27. říj 2009 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz
Čéééééééče, Karolko, co má společnýho kobylka s beránkem? :grinning:
27. říj 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holčiny :slight_smile:
Andrejko drrrž :slight_smile: tentokrát to dopadne :slight_smile: a basta!
Věruško, jak je tobě?
Petjúnce gratulace k holčičce :slight_smile:
Leňulko, taky gratuluji :dizzy_face:
Redží, ty nás děsíš! Co se děje?
Zdravím všechny kobylky :slight_smile: Speciélně pracujícího Bellíška :slight_smile: , Karolku, Lúcu,JanniK., Medunu....
27. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Nezdá se vám, že to úterý je až moc akční? Ještě Evuš završí snůškou a to už by snad pro dnešek stačilo:slight_smile:
Petíí, gratulka k Madlence, a že je to moooc krásný jméno:slight_smile: A jak píše Mája, sem s detailama:slight_smile:
Zdravím Karolku a posílám pohlazení. Nic nového se neděje?
Majóóó, Anannáskůůů, přemet superr, jak na povel:slight_smile:
Tak zdravím načuhující Alenku, Regí, Medunu, Janinku, Lůcu a teoretičku:slight_smile:
Mne je stále nic:slight_smile: prostě skoro nic necítím, ještě je brzo. V sobotu to jistí test.:slight_smile:
27. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
Bože, ta pokousaná Markétka, zase tady bulím, bych se zbláznila, takovej velikej pes. Jsem to neviděla celý, kde lítal? OMG!
27. říj 2009 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz
Nikde nikdo. Úterý je akční, i pondělí bylo, tak jen tak dál!!!

Jedu k mamce s pečivem, muž se mi vrátil a zase neodolal a to jsem mu říkala, že je všeho dost. Takhl efakt nezhubneme :slight_smile:

Copak asi dělá Haninka? Poslední noc s pupíkem, jééééééééééééééééé. To snad už ani neni pravda,,,,,,,,
27. říj 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Takže ano máte pravdu opět se to neobešlo bez blbinek a srandiček mého veselého manžílka :slight_smile: Nejdřív mi řek ještě v čekárně ať se ještě naposledy zasměju,že až vylezeme ven,že mi bude do breku :grinning: Pani doktorce řek,že chce slyšet,že je to kluk a ona že ho zklame,že se tam vyvaluje asi ženská a že se pěkně předvádí :confused: když chtěl sestřička zaplatit za fotku tak řek,že u sebe má víc peněz než těch 50 a že si připlatí když tam pani doktorka ještě něco najde :grinning: :grinning: NENAŠLA :grinning:
27. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
Jo a Máji stejnonarozeninka mi doma hupla kolem krku a křičela jupí táta prohrál,my jsme to vyhrály :wink:
27. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
To s tou Markétkou je děsný :angry:
Evi moc ne Tebe myslím,už to máš za sebou :slight_smile:
Máji přemet jsou pěkný,už je to veselý :slight_smile: a bude stále veseleji :grinning: taková pětka z matiky to je pr...
Karolko jak je?
Martí ahojky :wink:
Věruško to je dobře,že Ti nic není :slight_smile:
Andrej bolest břicha všicí víme nic neznamená!!!!!!!!!
Janí asi se s těma ženskýma roztrh pytel.To je vidět,kdo víc vydrží :wink:
27. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Regíííí co je?Ty ás tady vyblbneš a pak zmizíš.To mi připomnělo den kdy jsem Vám chtěla oznámit,že jsou tam// :confused: :confused: :confused:
27. říj 2009 v 19:53  • Odpověz
Petruš tak Madlenku budete mít gratulace :wink:
Máji Anýsek je kouzelný už se otáčí na bříško zachvilku poleze a vleze všude :sweat_smile:
Věruško to je dobře že nic necítíš je to na dobré cestě. Andrejko vydrž bolest břicha nic neznamená.
Belíšku tebe jsem dneska propásla at ti to rychle uteče ta noční :wink:
27. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Petí tak další holčička to je super,sme tady úplněj babinec až na kloučka Dady :grinning:
Tak gratuluju a jméno máte moc hezký :wink: tak šup fotešku do albíku :wink:

Máji koukla sem na video,krááásný to je sem se tady usmívala jak anýsek už vyrostla :slight_smile: počkej až poleze a bude chodit to bude sranda :grinning:

Co ta Evča tady načuhuju,ale huž to vypnu tak zítra nakouknu.Chlapi budou pokládat podlahy tak budu mít celej den na PC :grinning:

Věruško tak v so testík?Držím moc palečky aby tam byly // :wink:

tak dobrou nocku všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Holky šlo o kamarádku.Je těhulka a potřebovala poradit.Nakonec asi bude těhulka s manželem a ne s milence.Neboť ji už narostlo bříško a nalili se jí prsa a to by za 3 týdny neměla.Nobo snad ano?
Májo,Karolko a Věrko děkuju za radu.
27. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
omg, REgí, nechceš si tohle řešit jinde?:angry:

Petjunko, holka , co holka, ty jsi ženskáááá!! Tak bude další kobzulenka a Majdalénka k tomu, moc Ti ze srdce gratuluju..
Beluška už je na nočníí, a zase se staráá o druhéé, ch jo!
Koukala jsem na Anýska, no prostě je to pošušňáníčko na duši :slight_smile:
Tak jsem zvědavá, co nahlásí Evča.. tedy jestli třebas vůbec ještě dnes..
Alenko, ahoj tulačko.
Luci, jak je? Blevajzno?? POzdravuj v bříšku:slight_smile:
Janni, ahojda:slight_smile:
Karolko, tak Ty načuhuješ, to je dobře. Doma něco nového??
27. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Andrejko už je líp,pomohlo zaklínadlo od Belíška??? :wink: :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Berušky loučím se sváma jdeme spinkat jsme nějaký unavený. Přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
27. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Brou nocku dupky, letím na šééééfa do pelechu, mimisko stále nespí, tak se jdeme mordovat do postýlky :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.