• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte sluníčka :slight_smile:
1. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Andrejko já měla v minulém roce ty operace 2,nebojím se narkozy ani bolesti,bojím se aby to nebylo....však víš :frowning2: Myslela jsem,že je to zase ta moje endometrioza ale pan doktor řek,že to nevypadá :unamused:
1. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahojky :wink:
1. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Tak myslím, že si Věruška hodně užila. Já jsem měla v tom neštěstí výhodu, že jsem přijela otevřená na 8cm, což je při normálním porodu. Ale i tak mi trval porod těch dvojčátek skoro 5 hodin. Byla to hrůza :frowning2: Doufám, že už to má brouček za sebou, protože od včera až do rána to musel být teda pěkný záhul :cry:
1. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Leňulko já to nikdy nezažila, určitě je to ale horší než vůbec neotěhotnět. Doufám že už to má za sebou. Mrzí mě to kor u Věrky která toho má za sebou tolik, u tebe mě to mrzlelo ještě víc, život je někdy na ho..o.

Jak je zlato vůbec nechodíš na net, doufám že červen u tebe stále platí :wink:
1. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
1. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Leňulko je to moc nespravedlivé a smutné.Já o mimčo přišla v 10 týdnu a myslela jsem,že je konec světa,což teprve vy kočičky,Věruška začala miminko i cítit a ty jsi byla jak dlouho?Nechápu to.Proč když už je mimiko zavrtané tak to najednou vzdá???
Mony souhlasím,raději ani neotěhotnět :frowning2:
1. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
autor
Holky, moje kámoška měla x-potratů, z toho dva v 5. a 6. měsíci, a až poté se zadařilo, má 2 krásný holky !!!
Tak my MUSÍME TĚHOTNĚT!!!!
Jdu uklízet, odpo tu máme tu návštěvu... Pokud budu něco vědět, písnu!!!
Leňulko, a už to máš zpečetěný, jsi v tabulce, tak pravidelný návštěvy nutný! :wink:
1. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Já jsem o ně přišla v 21tt a byl to nejhorší den v mém životě. Navíc se to stalo 26.12. takže na vánoce. Zrovna jsme na štědrý den všem prozradili, že čekáme páreček :frowning2:
Moni já nějak nestíhám a navíc jsem pořád v práci. A co si budeme povídat. Poslední rána byla zase od Šáši. Nějak mi otrávila celý svět po tom jejím zase posledním výstupu :angry:
1. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Andrejko díky za zápis do třídy snažilek, ale s těma číslama bych se nechlubila. Navíc ET bylo fakt 7x, ale ještě k tomu nespočet KETU :confounded: Tak mi to radši smázni jen na 2 IUI a 7 IVF :wink: Jinak 14.5. jedu do Repra a stimulka by měla začít od 24.5. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Leni, opravíme, jasný.
Táák a už jdu opravdu pracovat, neb se stydím až na pr.., Manža už venku myje nábytek a jde sekat trávu a já se zatím zmohla jen na spršku, a snídani!
1. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Lení to je děsný a je mi to moc líto.Tak teď už to musí vyjít :wink: Na to co provedla Šáša už zapomeň,vždyť mi ti nic neprovedly tak tady s námi zůstaň :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Andrejko užij si to a pěkně se pomazlíkuj s miminkem :wink:
Pěkný den všem.Já jdu okousat pár hlaviček. :wink:
1. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky.
Krásné slunečné odpoledne.
Jak se dneska máte?
Ten hokej včera byl děsivej.Jágr už je placenej je za jméno a za to že je na ledě.Aspoň já to takhle vydím.
Byla jsem na tom pivečku včera ale večer jsem moc nespala.Myslela jsem na Věrušku.Myslím na ní i dnes.doufám že už to má kočička za sebou.
Májo jak je dneska?Už vám svítí OSKÁREK???
Tady na Kladně je úúúúúúúúúúúplně nádherně.
Moonco ahojky kočko.Jak je????
Petra maká i dneska o svátek jo????? :confused: .
1. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Leňulko vy jdete zas do nativu? A jinak všechno dobré zhojené a nachystané? už to budeš mít cobydup, já jsem se nemohla dočkat a už píchám, tak to uteklo.

Andreo tak ty už půjdeš pro mrazáčky :slight_smile: to mi nějak uteklo, já myslela že to proložíš hysterkou. Tak to bojujem skoro zároveň :slight_smile: jsem jen týden v závěsu za tebou, mám mít opu 10-11.5.
Bellka pracuje?
1. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj kočky, tak zas načuhuju, mamka už doma, navíc přijel brácha nečekaně a neměl klíče od bytu, tak musel přijít k nám hledat mamku, nejde mu totiž ani telefon, tak přitáhl s kufrem a mega vysavačem v ruce :grinning: , náš manekýn a takhle se ztrapnit na sídlišti :grinning:
Obídek nám chutnal.
Petjuno, už máš asi uvařeno, ale fakt josu dobrý s prasítka ty řízečky, co jsem tu už jednou taky psala, hodím odkazy na obojí.
Zdravím Lenču a přeju hodně štěstí do boje. Moc veselo tu zrovna není, člověk to prostě nemá nikdy jistý, je to děs, ale pryč s chmurama, musíme myslet na lepší zítřky, ne? :confused: :sunglasses:
Také nemám od Věrky už zprávy, snad spinká, jak psala Andrejka, potřebuje si kočka odpočinout a nabrat novou sílu.
Regíííí, Oskárek už vykukuje, ale že by bylo nějaký letní počásko, jak psaly, to teda neni, ale prát se dá, tak je to ok :slight_smile:
Holčeny to je furt doma, Andrejko-na chatě, práce, co? Člověk denně maká a tady je furt co dělat :confused:
Kde máme toho Bellíška kulíška? Je v práci?
A Kačka je kde zas?
1. kvě 2009 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz
Regíno ahoj,
tak co obsluha, doufám že ses nepřidala :wink: Jinak já fanda nejsem, ba naopak už aby to skončilo, ten můj chlap vysedává v hospodě každý večer :unamused:
1. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jj jdeme zase do Nativu, ale s minimální stimulací, aby vajíček bylo víc. Minule mi stačily 4 a byly z toho 3 kasavci a dvě se hned chytly :wink: Tak doufám, že to půjde zase tak rychle a jednoduše. Jinak jdu právě toho 14.5. ještě na kontrolu, bo mi dělali hysterku, tak aby mrkl, že mám všechno už ok.
1. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak tady je kočky ta majda, co jsem dělala dneska, tentokrát jsem použila kuřecí prsa na to:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1069

A tady jsou ještě jednou ty řízany :stuck_out_tongue_closed_eyes: :

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=833

Ale teďka si nějak matně vzpomínám, že jsi je Peti už dělala a to dokonce z hovězího masíka...je to tak?

Holky, nahoře jsem zas naflákala pár chyb koukám, samozřejmě Z prasítka ne S! a počásko, jak psalIIII, ne Y :wink: a pak ty přeházený písmenka, to už si poluštěte :wink:
1. kvě 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj tak jsem konecne po dlouhe dobe aspon jeden den doma. Jak se tu vsechny mate?? Iva
1. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
No tak jsem kokala na tu nasi tabulku a tak by me nejak holky zajimalo co se stalo ze se to ted povedlo hned pri prvim IVF samozrejme ze vsem tehulkam gratuluji.
1. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
Moonnco obsluha děsivá.Postavu měla pěknou ale v obličeji nic moc.Tak 25 jí mohlo být ale ty kozy :fearful: .Šly jí do stran a ještě takové špičaté :grinning: .No hrůza.
Májo letní to neni to je pravda ale vítr nefouká tak je fajn,.Já taky peru.Už 3 pračku ale já to musím věšet doma.Na balkon by se mi to nevešlo.Já to mám na dvou sušákách :sweat_smile: .
Ahoj Ivo.Tak dneska volno jo?To je fajn a kord když je tak hezky co?Krásně ti to vyšo co???
1. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jo jo vyslo asi nekam zajdem na prochazku nebo neco vymyslime at netvrdnem doma. Jak se jinak mas Regi.
1. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ivi já se mám docela dobře.Chodím už do práce.Jsem sice trochu unavená ale je to lepší.Docela mi to i utíká tak snad to uteče i do konce 6ti nedělí a bude MS.
1. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
No neboj, ty jdes v cervenci na dalsi pokus vid??
1. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Leňulko to víš že se chytí, kouzelníci to umí :slight_smile: Tak hlavně ať je dobrá kontrola.

Májo tak ty jsou mňam ty někdy udělám.

Regíno nechápu holky co se nechají tak očumovat. Ale těm chlapům je to asi fuk jestli špičaté, hlavně že je změna :slight_smile:

Já mizím uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ragííííííí, tady fouká :angry: . Já udělala 6 praček už včera, nabalkon se mi to vešlo jen díky tomu vštru právě, bo než doprala pračka, tak ta předchozí stačila uschnout, ale teďka to vyžehlit :rolling_eyes:
Jdu zas něco pohonit, ať se to tu rýsuje, jdeme vrtat polici do obýváku a stěhovat akvárko asi do chodby, bo ho nikdo nechce odkoupit :unamused:
1. kvě 2009 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ivi chtěla bych jít.Tak uvidíme co mi v květnu řeknou.Mám jít na konzultaci a na UZ.Tak uvidíme.Doufám že mě potěší a řeknou ANO.
Moonnco já je taky nechápu ale když je to baví tak ať to dělaj.Chlapům je to opravdu jedno.Byli tam takový chlapi co furt čuměli ale ty byli na mol že sotva udrželi půlitr a to bylo osm večer.
Májo tak posílám OSKÁRKA ale nevím jestli bude mít tu sprvánou sílu.Já dneska bych taky žehlit ale kašlu na to.Za chvilku jedem na výlet a zítra budem celý den na kolech.Prostě si víkend užiju.
1. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Tak mi přišla nějak opožděně sms, asi mi zlobí tlf., Věruška ve 12,20h po, pak spinkala. Psala, že to byly ukrutný bolesti, ale má to za sebou kočička. Tak snad se zahojí brzy i dušička a bude dobře.
1. kvě 2009 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak to jsem moc ráda. První krok k lepším zítřkům. Připadám si tak bezmocná a malá proti tomu, co už ona muselas absolvovat.
Ivo, asi jsi nečetla tabulku pozorně. Tedy jsou tam i jiné informace.
1. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.