• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Medu, ahoj :slight_smile: . No, líp je.. furt něco dělám, a nějak to uteče, než bude rezultát :grinning: . Co Ty máš všechno za sebou?
Luci, hezky se vyspinkej(te :wink: )!
27. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Andrejko :slight_smile: , sleduji to..... :slight_smile: , dnes 8. den, už za chvíli budeme vědět :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Janíí, ahoj zlato :slight_smile: , njn, huž se uvidíí.. No, a co Ty , máš požádáno na 3.pokus??
27. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Já chci jíti v příštím cyklu na IUI se stimulkou, aby tělo nezahálelo a neusnulo a 3.IVF z kraje roku. Teď budou vánoce, tak je hloupé něco rozjíždět, takže po IUI zažádáme na VZP.
27. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Lůco dobrou :wink:
Co je s Markétkou????
Holky fotečku vložím až zítra vybil se mi foťák :unamused:
Jiřík šel zapíjet žal :grinning: :grinning: :grinning:
Evi tak co????
27. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Tak to je dobře, že máš plány a takhle našlápnuto. Hele a není lepší počkat na Lukáše a bejt rovnou babička? :grinning: , promíííň.... :grinning:
Petjunko, taky vyhlížím Evču. Markétka , no taky nevím o co jde, asi bylo ve zprávách něco, ne?
27. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ono to tak třeba dopadne, však tu mám pár kousků pro mimčo a buď budou pro synáčka nebo pro vnoučka a nebo se o to budou prát :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj Janýsku,my jsme taky všude vi´d :grinning: teď jsem se zalekla,myslíš jako ,že tělo usne,když je dlouhá pauza? :confused: :confused: :confused: :confused:
27. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Medu :grinning: , jsem zahlédla tvůj nick a napadlo mi to samé :grinning:
Neboj to nemyslím, jen jsem na prášky, když se nic neděje a vzhledem k tomu, že mám poslední 1/2 rok, tak .....
27. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak to jsi mě uklidnila trochu.Máš pravdu,čas se musí vyplnit,než zažádáš u VZP :wink:
27. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Andrejko Markétka byla ve zprávách,okousal jí pes a kdyby jí mamina nehodila přes plot tak jí možná sežral,humus!!!!!!
Já ale myslela naší Markytánku.
Jansku a Medunko zdravím :wink:
27. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
ýýýýý mi vypadlo :grinning:
Taky zdravíme :dizzy_face:
děkuji,taky zdravím :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Tak jste si tu holky daly rande :grinning: , to je dobře, buďte tu doma! Jani, to jsou nervy, co?? Poslední půl rok... jj, známe to.. Ale my máme schválenou adopci, takže ve dvo stárnout snad nebudeme :grinning:
Petjunko, co to bylo za rasu??
27. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Mě se tu líbí, hlavně teď, když je tu takové plodné období, mohlo by to být nakažlivé :wink:
27. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Tak kde je ta naše nosnice?:slight_smile: Že ona se jí ta narkóza zalíbila a ještě chrní:slight_smile:
Už se asi nezahlásí.
No nic, zdravím tu Medunu, Janýska a mojí spolubojovnic :wink: i a přeju všem brou nočku:slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Andrej to mi uniklo :angry: holčička stehy na hlavě a sešitý prstík :angry:
No tak jestli Vám to pomůže děěěěvočky tak plivu bacila tfuj tfuj tfuj :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
Já už jsem tady z MK tak moc poflusánkovaná, že už by se mi mohlo něco chytit :grinning:
27. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
Věruško pěkně se vyspinkej,myslím na Vás holky ve dne v noci :wink:
autor
že jo, viď? Samý dálnice! Musím prásknout , největší tahoun je Leňulka, ta je teď těhu na 9.pokus! (tedy 7.byl taky úspěšný, ale ne až do konce), tož šetřeme ženský a ono to jednou vyjde:grinning:
to jo,třeba se nakazíme viď :dizzy_face:
Jo o tom 9. pokusu jsem to tu četla ráno... :astonished:
27. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Petí na tebe jsem zapomněla. Dííky, že na nás myslíš. Tak brou
A moc dlouho tady kobyly neponocujte, ať vás ráno stačíme dočíst :wink:
27. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dobrou noc a držte plody :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dobrou noc holky a jak píše janýsek držte plody :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Petjunko, to je děs, já se strašně bojím těch bojovejch a to mám sama ostrou hafici, taky ale vždycky venku s košíkem a navíc mě poslechne na slovo, chodily jsme na cvičíák spolu. A zuřím, když je mně přiběhne velkej čokl, já si Tairu přivolám, ona přijde a on se na ni vrhne a ona má chudák košík, bych ty páníčky nakopala do zadku.
Janýsku, Medu ,tak bacha, aby jsme z těch plivanců nevyrobily protilátky a nebyly jen přenašečky :grinning: :grinning: :grinning:
Vlašimská spolubojovnice, kvalitní chrnění přeji :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Janýsku,Meduno dobrou noc :wink:
Andrejko lidi jsou různý ale bohužel někteří hodně nezodpovědní :angry:
Dočkáme se té Evky?Ta si vesele pochrupuje v postýlce a my tady tajtrdlíkujeme :grinning:
27. říj 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Dobrou zlatíčka, hezky se vyspinkejte a plod držíííííííííííííííím :wink: :slight_smile: , díky!!!
27. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahojky všem,
Andrejko a Věruško hodně štěstíčka.
Zdravím moc všechny
27. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.