• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Katuško, ahoj beruško, jsem ráda, že jsi přišla:slight_smile:

Už jsem skoro spala, ale ještě jsem jukla, jestli Evča nedotazila, a pak jsem si říkala, že si ten dnešek zaslouží aktuální Nasťu.. tož tady je! :slight_smile:
28. říj 2009 v 00:23  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!!

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),zase do rachoty,ale vyděláme a pak na to vlítnem!Jsme po nočňuchu...
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, moc Tě zdravím,Jani Karolajnková.
Regina,Apoli.,1IVF,7IUI,Tož jsme zasejc s Kájou, budeme za nás bojovat! ,půjdeme do IVF! 16.11. rozpis v caru!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku. A my můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma, a ještě bude, bo noha je v gypsíku!
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Tož to je už brzy!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci - na jaro..
Manetka-IUI,2IVF,2ET,3KET,GennetLB,ještě2ledňáčcii,beruško,drž se!
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe...

HOLKY V AKCI
Andrea,Pronat.2IUI,1IVF,ICSI,1ET,1KET,3.11.endokr., 15.10.pregnyl, 19.10.KET(jeden prďolka)
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem do Keťátka!!(2prďolky)
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF,OPU 27.10.,ETcca1.11,3dny volna,pak radši do arbeit a nemyslet!Tož kolik?:stuck_out_tongue_closed_eyes:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11, Adélka se už móóc těší ven. Kontrola 29.10.
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,zkusíme císařem,ale budem vzhůru!!kontr. 29.10
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!! 30.10.ofígo na mateřskééé!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, kontrola18.11. Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka!Nejde nám doma samyce!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!Baštíme magnézko !Pokládáme podlahýýý!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KETStříháme,až moc pracujeme!taky baštíme magnézko!OMG,BUDE TO MADLENKÁÁ!:grinning:
Lůca,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9,ET29.9.,jeden bobíšek usíná,ale jeden krásný bobíšek bojuje dál!Kontr.3.11(8.00)
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, IVF před vánoci to jistí!2.IUI 7.10.a 9.10, máme dáálnice // ,HCG 258
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,9IVF, Leňulko, držíííme palce!!!!!!!!!!!! Dvě srdííčka!!!:grinning:

RODÍCÍ :grinning:
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophíšek má4100kg, císař28.10 , myslííme na vás, holky!!!:wink::wink::wink:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, huž jsme tááhle velikýý 5950g a 64,5cm ,A huž házííme přemety na břííško! a frčí u nás bašta brokolicovááá! Frčííme do Béérna na celý den!:wink:

Huž tady držíme místečko dalším kamarádům pro Anýska! Tož Sofinko, Adélko, Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!
28. říj 2009 v 00:32  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa :slight_smile: vy sice ještě všechny spinuškáte, ale já už se těším, až bude ráno, ráníčko a zatímco vy se budete probouzet, tak já zalezu do pelíšku a budu chrupkat :wink: Haninka má dneska svůj veliký den, páč konečně koukne do tvářičky svojí Sophinky a rázem se z ní stane nejšťastnější ženská pod sluncem :dizzy_face: Janýsku, Medunko, ahojky holky, jen za námi pěkně choďte :sunglasses: Andrejkooo, Věruškooo, pořád na vás myslím a čím dál víc držím všechno co mám, kocúrci moji zlatí :dizzy_face: Petjunkooo, holka zlatá, tak na Madlenku se můžeme těšit, no paráda, úplně mám husí kůži, však Ty víš :dizzy_face: Monička je bez samyce, ale snad ji bude mít brzy v provozu, moc tady chybí, beruška. Katuška nakoukla, posílám pohlazení, jak se máš? Marti, Tobě taky pozdravení, jak se daří a co sestra? Karolkooo, moc na Tebe myslím, každý den, když kouknu na Baroška, jak koulí očima, prostě Tě tam vidím, jak se směješ :slight_smile: Máji, kotrmelec úžasný, to snad ani není možné, jak ten čas letí, OMG. Ananásek roste jako z vody, princezna :dizzy_face: Evička se neukázala, tož podá hlášení dneska, asi byla unavená, však to známe. Ivi, na Tebe taky myslím a posílám pohlazení. Těhulky se nám za chvilku začnou proměňovat v maminky, holky v akci na těhulky a čekanky na holky v akci, kéž to jde tak jednoduše, jak jednoduše se to píše, viďte :dizzy_face: Tak vám všem přeju krásný sváteční den, plný samých pěkných zpráviček. MVMMMR :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 02:01  • Odpověz
bréééé ránko kotátka :slight_smile:
u nás se huž řeže a pracuje :grinning: za chvíli valím nakoupit a pak něco ukuchtím.

Belíšku koukám na čas a tys tu byla ve 2ráno :confused: no jo mělas nočnucha vid,tak huž asi spinkáš.

Tak kde je ta Evča?Nevíte jak dopadla?A Marky je kde???Nerodí už? :confused: :confused:

Andrejko tak co koupila sis testík?Zkusíš ho zítra?Nebo už dneska? :wink: Myslím že se držíš dobře i Věruška,zatím to vypadá hodně dobře :wink:
28. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Brýýý svátkovýýý den všem přeju:slight_smile:
Haninooo, tak už se chystá na váš životní den? Musí to být nádhera, držet ji pak v náručí:slight_smile: Tfuj, tfuj, ať vše proběhne hladce!
Evuš, tak kolik? Že bysme uzavřely sázky? To už je pozdě, tak já aspoň tipuji na 15 vajíček:slight_smile:
Bellíšku, dobrou noc a sladké sny:slight_smile:
Andrejko, jak je? Je to napínavý, uf...
Já už mám vyvenčeno, posnídáno a teď si jdu lehnout ještě s utroušem. Tak zati pááá
28. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Jééé, Janinka mne předběhla:slight_smile: Jak se máš? Co tam řežete?
28. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
Jinak jsem ještě chtěla poděkovat všem, co nan nás s Andrejkou myslíte a držíte nám palce:slight_smile: Pomáhá to ,díííkyyy!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno.
první letí velikánská gratulka Leňuce, moc ti přeju ať jde vše tak jak má, zasloužíš si to snad nejvíc ze všech po tolika kopancích. :wink: A choď za náma častěji.
Andrejko pevné nervy, ale ono to nejde se nenervovat já vím, drž se. Já si říkala už je rozhodnuto, už s tím nenadělám nic, buď tam je kouslý nebo ne. Tak hodně štěstíčka. :wink:
Stejně tak Věrušce, jste teď holky na řadě, moc si to zasloužíte, myslím na vás. :wink:
Sofinko tak nastal tvůj den tak šup z maminy ven :wink:
Bellíškovi dobrou noc po nočňouchu :wink:
Karolko tak asi žádný obrat k lepšímu? Snad to tvůj chlap brzo pochopí a změní názor.
Peti gratulka k Magdalénce, tak další holka tady :slight_smile: to bude kobylek.
Evi doufám vše ok, a ty dospáváš.
Máji Anýsek je šikulka, krásné videíčko.
Já jsem v práci, tak nakukuju. Domácí samyce bude snad do konce týdne spravená, odešel hardisk.
28. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko, já mám dneska víkend, jsem nějako mimo.

Sofinko, kdy už? Haninka snad brzy písne, no to je den s velkým DDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!

Já už mám uvařenej oběd, dělala sjem těstovinky s kuřecíma steakovýma kouskama a mandarinkama, to vše se sýrovou italksou omáčkou. Tak už mám hlad,a leje to pro muže, když odjíždím, tak mám smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Bré ráno všem, co tu už čmarykujou. Andrejka je kde? Načuhuju, jestli je vše, jak má.

Zatím papa, jdu vysát a frčím do Brna, ještě si musím vyfukat mokrou palici :slight_smile:
28. říj 2009 v 08:39  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak si ten výletík hezky užij :wink:
Moni ty pracuješ i ve svátek? :confused: to bude penízkůůůůůů :grinning: abych řekla pravdu tak bych taky šla do práce mě ty svátky bavili plno lidí a taky dobře zaplaceno :wink: ale na práci ve svátek si ještě počkám nějaký ten rok :slight_smile:

Věruško řeže se plovoučka-mužík s kamarádem pokládají do dětskýho pokoje a na chodbu,pak budeme malovat ale to vidím někdy na příští víkend bo ted o víkendu valíme k mamce měla narozky a mužík bude stěhovat ségru do Brna,tak o zábavu postaráno :slight_smile:

Tak baby kde ste-Evi,Marky a Hanince držím palečky at je vše O.K
28. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Jéééé, řežete plovoučku, se máte, Taky bych řezala, ale to vyrovnání je tak drahý, omg. No třebas se někdy taky dočkáme kulturní podlahoviny.
28. říj 2009 v 09:07  •  1 dítě  • Odpověz
Jani jj v práci je dnes svatý klid tak dodělávám ať můžu v pátek předat práci kolegyním a užívat si domova a nicnedělání. Mužík je taky v práci a Kristián u babičky, tak toho využívám. Jé vy jste teda akční tak ať to jde klukům od ruky, to bude hezký pokojík, už se těším na foto.
Máji užij si Brna. a jsi teda akční po ránu, úplné raní ptáče.
28. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Ja se taky pridavam, at vse dopadne dobre Hanince a malinka dela jen radost. Holkam drzim pesticky na krasne // ostatni mamky se drzte a vsem preji krasny svatecni den.
28. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Dobré ráno kobylky.
Sophinka má dneska velký den vyleze mamince s bříška ven :wink:
Zdravím Máji, Monču, Věrušku,Janinku, Adrejku prostě všechny moje kobylky.
Belíšku hezky se vyspínkej :slight_smile:
28. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Krásný svátečí den přeji :wink:
Hanince hodně sil,ta se má dneska už bude mít kočičku u sebe :wink:
Mončo tak si to v práci ještě vychutnej dlouho se tam neukážeš :wink:
Májo pěkný vejletík :wink:
Teda vy jste akční po ránu,já před chvílí vstala a tady už je uvařeno,řeže se podlaha,zavádějí prášky,venčí pejskové................
28. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Ahoj kobylky, zdravím při dopoledni.. Zatím u mě nic nového, ale prsa bohužel taky normální..
Jinak vše nejlepší k svátku naše Česko :grinning: !
Evi?? Jak jsi dopadla???
28. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Andrejko,tak to je dobře,že nic nového,jupí :slight_smile: a kdy máš v plánu testit?
28. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Peťulko, ale prsa už by měla natékat přece... :frowning2: . Když jsem byla naposledy těhu, poznala jsem to den po vynechání tmavýma bradavkama..
No, test koupím zítra..
28. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Tak načuhuju, načuhuju :wink:
Sofinko, tak honem, honem... :slight_smile:
Bellinko, díky za optání. Já docela OK, až na to, že OPĚT! vybírám vešky té svojí vlasatici- zrzatici :grinning: Snad aby na mě poslali sociálku :slight_smile: Každý rok je přinese domů jako dárek :sweat_smile: A já s láskou vybírám denně dvě hoďky hnidku po hnidce, protože řve, že ostříhat nechce. Co nadělám... Starší chodí do tanečních, tak se bavím a vzpomínám na mladá léta :cry:
Ségra se má všelijak, vždyť to znáte všechny. Výsledky MR dopadly dobře, takže naštěstí prolaktinom se nekoná. Zatím u ní nezjistili nic,ale ještě ji nějaké testy čekají. Přítel bude mít výsledky asi za čtrnáct dní a pak se uvidí. Ať žijou nervy na pochodu!
Tak holky, krásný volníčkový den.
Andrejko a Věruško držím :angry: a vy taky vydrrrržteee!
28. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Ahoj Marti. Taky jsem kdysi měla vši, přivezla jsem si je z tábora a máma je objevila až na dovče na lodi, no nebylo zbytí, táta mi umyl hlavu naftou. Ještě dlouho jsem plavala a kolem mě mastný kruhy.. říkali mi naftařko :grinning:
28. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Kuk:wink: už na vás koukám a posílám pozdravení:slight_smile:
28. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Andrejko ale tímhle se vůbec neřiď.Přestaň se ty cvočku pozorovati a začni věřiti :wink: Tmavý bradavky mám až od 15tt a nemá to každá!!!!A natékat taky nemusí,mě teda bolely strašně ale taky to nemá každá,sakra!!!!
Martí každý rok??? :confused: My je měly jednou a já myslela,že se zbláznim,to je nimráníčko :angry: A taneční :slight_smile: jééé to byly časy...........sestře i Tobě pevné nervy.
28. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Bellí bré ránečko :wink:
Fuj naftařko!!! :grinning: Taky se vlasy baví tím se ty bestie zlikvidujou :angry:
28. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahoj Petjunko:slight_smile: Jé, tak já vši nikdy neměla, no, však taky nemusím mít všechno, že jo:wink: vidím ty kruhy kolem Andrejky, prý pozor, pozor, do kruhu nevstupovat:grinning:
28. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Se vůbec nemůžu probrat a vyhrabat z pelíšku, jsem spala 3 a 1/2 hodinky a jsem jak pytlem praštěná:wink:
28. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Bellí honem zas do pelechu a dospávej nočňoucha.
Andrejko mě ty bradavky taky neztmavly hned, tak se tím neřiď. Hodně štěstí jestli budeš testit.
Marti teda vši fuj fuj, není o co stát, šampón na to nezabírá že musíš hodiny vybírat?
Peti ty si taky hezky odpočívej, ty budeš ještě v práci, tak aspoň si o svátku pospi.
Letím už z práce domů vařit, tak na vás kouknu zas až zítra na moment z práce.
28. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Andrejko prosím tě klíííííííííííííííííííííííííííííííííííd :grinning: :grinning: Já ty bradavky taky nemám nějak zvlášt tmavý,stmavly mi jen trochu a to kolem toho 15tt :wink: a mě natíkaly a boleli už od stimulky,vlastně ještě dřív bo sem to říkala dr zda zase nemám vysoký prolaktin že mě děsně bolí prsa :slight_smile: to sme už nezjistili vrhla sem se na stimulku a přestaly bolet až na konci 4měsíce.Každá sme jiná a podle mě i každé těhulení leč u stejné osoby je jiné a ne pokaždé stejné :wink: tak se držžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Mončo tak krásný den :wink:
Bellí ještě se zavrtej to je málo 3 a 1/2 hoďky.To by mi zabilo :frowning2:
28. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Těch vší je teď plno a tady v Praze na to lidi kašlou :frowning2: Nevybíraj, jen použijí přípravek a myslí, že to stačí. A protože se navzájem ti rodiče moc neznají, klidně dají zavšivené dítě do školy. Učitelky je vyhodit kvůli vším prý nemůžou, a tak se to ve třídách pořád točí. A ta moje holka jim nějak chutná :grinning:
No, aspoň máme o zábavu postaráno :slight_smile: Kdybys měla, Andrej, dlouhou chvíli, můžeš zaskočit :grinning: na kafe a jako zákusek... :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
Jinak ty příznaky, Andrejko, neřeš. U každého těhu jsou jiné a nastupují v jiný čas. Já si udělala těhu test a okamžitě mi bylo špatně od žaludku. Do té doby, než jsem s ním vlezla na WC se mi nedělo vůbec nic :wink: Myslím na tebe a držímmmm vážně všechno.
Petjú, jednou jsme měly všechny tři! To byl rachot :slight_smile: Já teda jen pár hnidek. Starší dcera hafo živých a ta mladší jen dvě živé, ale hnid jako sr... Myslela jsem, že se zblázním :unamused: Ale zase, co tě nezabije, to tě posílí. Dneska mě už nějaká ta veška nerozhodí :grinning: Pohlaď za mě Madlenku - taky u vás doma bude těžká přesilovka, viď?
28. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Moni, tož utíkej domů, těhulinko:slight_smile: Petjunko, musím najít nějaký recept na jehněčí zadní kýtu, už mám hladík:wink: Andrejkooo, přesně vím, jak se cítíš a mozkovnu holt vypnout fakt nejde, ale toliko kopýtek vám, s Věruškou, drží pěstičky, že to prostě vyjít musí, kočičko:slight_smile:
28. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.