• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Terka je měla loni a taky jsem byla jak Popelka :wink: (jo dávaj jí na 1 ale už bude konec)hlavně jsem se bála abych je nenatáhla do kadeřnictví,to by byl průser :grinning:
Majda pohlazena :wink: no však to taťka rozdýchával do 4 do rána s kamarádem :grinning: ale slíbila jsem mu,že když to půjde finančně a přirozeně tak jdu do 3 :grinning:
28. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Zlatíčka, moc díky za naděje :slight_smile: , pomáhá to. Já snad zase usnu po utrouši.. Beluško, honem chrnět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , budeme chrnět spolu..
Odpol jdeme na tu kolaudaci ke známejm, a budou tam : 1 chlapeček z IVF, jedna holčička z IUI a jedno mimi v bříšku, které ti má za pár, taky z IUI :grinning:
28. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
Budou tam 2 mimi v bříšku ale to duhé má ještě dlouhou cestu před sebou :grinning:
28. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
Petjunko, Ty si anděěěllll!!
28. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Jen si jdi lehnout, Andrejko, jen jdi:slight_smile: Petjunkooo, tak do třetího půjdeš, ale aby se pak Jirka nešel střelit, když to bude zase bez pindíka:grinning: no nic, jdu vařiti, tak odcházím do...kuchyně:grinning:
28. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Taky znám pár těch, co mají 4 dcery... :grinning:
28. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
No o to jde :grinning: uklidňovat tentokrát už to bude ten kluk a vytvářet si oporu a podporu :grinning:
Andrejko ne Anděl ale mocinky Ti to přeju :wink: Věruško tobě taky :wink:
28. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Tak nakukuju co ty naše dnešní aktérky a tady stále nic. A co je s Mjký, že se taky neozývá? neroděj ty holky spolu:slight_smile:
Jinak, Andrejko, já jsem při minulém těhu taky neměla žádný tmavý bradavky. Sice mne prsa bolely už od začátku,ale to jsem byla zas nastimulovaná, takže těžko řícz zčeho to bylo. teď mne začaly pobolívat teprve včera ,ale žádné zvětšení a ani nic jiného nepozoruju. Prostě pokaždý to může být jinak. Zítra teda testneš? To snad ani nedospím:slight_smile:
Marti, proti vším prý pomáhá šampón na psi. Ty dnešní co prodávají v lékárně už nefungují, tak si prý lidi normálně kupují psí a jsou s tím spokojení.
Jinak vím o další těhulce, je to moje kamarádka ze střední, psala mi, že má pozitivní test:slight_smile: Takže si v duchu představuju, jak by to bylo krásný, když bysme byly těhu spolu,ale ona čeká už 3. dítko:slight_smile:
28. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
psy-pány:slight_smile: OMg
28. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojki sluníčka.Tak vidím ,že tady už se dneska vykecává od úplného rána.Já jsem od včerejška u mamči a taťuldy,tak si to užívám.Nemusím nic dělat. :slight_smile: Obidek nachystaný,tak jen relaxuji.Za chvilku dorazí i Peťa.Ten spal doma ,taky měl nočňucha.
28. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Andy neboj taky se dočkáš. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Věrísku, jj, to jsem taky slyšela o tom psím šampónu. Nejlepší, po ET či KET, by bylo usnout a vzbudit se až na testík, viď:slight_smile: Kašo, zdravím. To Tvoje: "Neboj taky se dočkáš", myslím, že když už toho mají holky tolik za sebou, opravdu nemůžeš vědět, co se v těch hlavinkách odehrává. Nemyslím to zle, ale lepší by bylo říct třeba: hodně štěstí nebo tak něco, no.
28. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky a nemáte někdo číslo na Marky,bo se mi to jeví fakt jako divné že tu nebyla 2dny :confused: Si začínám dělat starost a co Haninka taky nic nevíte?

Holky na nás už byla zvonit ježibaba co ydlí nad náma at neřežeme že uspala vnuka,prý sme ho vzbudili už ráno a to sme začli kolem 7:45 :grinning: jednou za 2roky co sme tady tak něco děláme a dojde zvonit pipka ale že oni tam snad co 14dní dělají o víkendu borčus ještě ve 2ráno tak to je gut :angry: bych ji vyprala,Jarda jí řek že přestaneme na hodku jak chtěla a zavřel jen zavřel a kámoš vrrrrrrrrrrrrrrrrr a už řezal znova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sou to provokatéři,pak si dali 2hodky pauzu tak je klid :slight_smile:

Jinak jak sem psala k našim teda nepojedeme-změna plánu-budeme malovat chodbu+děcák bo tady je bordel,vše v ložnici naházený všude prachu OMG :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Kasi,Beli ahojík žabky
28. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Věruško mě psala včera nejlepší kamarádka ze základky,že testík pozitivní :wink: plodné období :wink:
Andrejko nedoháněj mě k šílenství nebo jedu do Prahy naplácatTi dupku!!!!!!!!!!!!!Nesrovnávat s ničím a nikým!!!!!!!!!!
28. říj 2009 ve 14:28  • Odpověz
Jani mě je to s tou Markytánkou taky divný :wink:
A jinak sousedy máme dost podobný!!!!!!! :angry: však oni jim ty naše miminka ještě ukáží :grinning:
28. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Peti,přesně to sem klukům taky říkala že at se těší až malá začne v noci brečet :grinning: :grinning: to ještě s radostí půjdu s malou do místnosti kde mají oni ložnici :grinning: :grinning: :grinning: to sem ale mrcha co :grinning: :grinning: chichi

No jo Andrejka by asi opravdu potřebovala na zadek,za to negativní myšlení :grinning: :wink:

jinak Marky se nám hlásila denně dá se říct a ted najednou nic :confused:
28. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Janni, teda tolik práce co děláte, to bude mít malá princezna pokojíček jedna báseň:slight_smile: snad si sousedka vzpomene, že nemá dělat v noci randál, až bude maličká na světě:wink: Petjunkooo, čekej, jedu s Tebou:grinning:
28. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
Já myslím, že Majky ještě na poslední chvíli uklízí a chystá pořád dokola věci, aby jí nic nepřekvapilo, vždyť už to má fakt možná za pár hodin, že jo? Co my víme:slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Beli právě že nevíme,tak by sme rády věděly :grinning: co ta Marky dělá,sme zvědavýýýýý

Dala sem fotky ze včera jak vypadal pokojík už s lepidlem,oškrábaný zdi nemám vyfocený a pokud v albíku nejsou tak mi je admína zase smazala :rolling_eyes:
28. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jejda a copak ta Haninkaaa:slight_smile: jestlipak už má Sophíška v náručí:slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz
Hanča má číslo na Máju tak si myslím že by nějak dala pak vědět co a jak,ale třebas už zrovna ted je mimísko venku,jééééééé to bude krásná zprávička a taky jak psaly holky taky mi připadá že je ted nějaký plodný období :wink:
28. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: Tak jsem konečně vstala na chvilku z postýlky, abych vám písla. Je mi hrozně špatně pořád. Asi budu muset začít i ten utrouš zavádět či co :angry: Hlavěnka jak střep a žalůdek věčně v krku. Jde vidět, že každé těhu je úplně jiné. Minule mi nebylo ani jednou špatně :frowning2: Sakryyyyš!
Jinak vás všechny zdravím ať nemusím jmenovat....tak ahojkyyyyyyyy :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Leňulko ahoj:slight_smile: špatně Ti je? Tak odpočívej a nic nedělej. Ten Utrouš je fakt lepší zavádět, už kvůli tomu, že po něm bývá špatně a takhle je i blíž dělohy, tak se rychleji vstřebává.
28. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jantarko ahojky,to je mi tě líto,že je Ti špatně.O utrouši jsme se tady nedavno bavily :wink: když ho budeš zavádět nemělo by Ti být tak zle,hlavně by měly odpadnout motolice :wink: a můj dotor mi ani polykání nedoporučoval,že není ten účinek takový.Ale nechci poučovat,vím,že toho máš dost za sebou a už víš co ze sebou máš dělat :wink: tak ať je brzy líp těhulko :slight_smile:
Jani teda to si máknete,tak ať to jde od ruky.Myslím chlapům :slight_smile:
Majdííí čekáááám :slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Belinko ahoj sluníčko. Ty jo jsme se dlouho neviděli že? :grinning: No já si to tentokrát užívám se vším všudy :confounded: Je to vážně hrůza. Nic, musím jít vážně zase do polohy ležícího :rolling_eyes: tak zatím paaa a zase se snad ozvu.
28. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
Petjunko já ho polykala vždycky a nikdy žádné potíže :unamused: Až teď to na mě nějak vlezlo a ne a ne slézt :grinning: Večer si je zavedu ať se aspoň vyspím, páč mi bylo zle i v noci. Já jedu prostě non stop :frowning2: Taky jsem si koupila zázvorové lízátka, ale taky pomoc nic moc. Tak mi nezbyde než to přežít a nebo vždycky zaspat :sweat_smile:
28. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Jj, Leňulko, hodně dlouho. Ale bylo jasné, že se potřebuješ, po tom všem zklamání, odpoutat od všeho, co nějak souvisí s IVF. Hodně jsme na Tebe myslely, poslaly nesčetněkrát pohlazení a hlavně jsme věděly, že příjdeš, až budeš moct:slight_smile: Petjunkooo:grinning:
28. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
kuk, jsem tu taky :wink:
28. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Leňul ono to za pár týdnů snad přejde :slight_smile: tak pěkně odpočívej :wink:
Teď jsem neodolala.Máji ty dostaneš na prdku žes mi seznámila s MMB :angry: jestli to ta Majde nebude tak průser :grinning:
28. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj Věry,copak děláš?Nepečeš zase nějakou dobrou buchétku? :grinning:
28. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.