• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Á, Věrísek je tu:slight_smile: kdepak zase poletuješ? Petjunko, tož to pak schováš pro to třetí mimuškooo:grinning:
28. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
28. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Tchýně je tady juknu později :wink:
28. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Co dnes děláte? My jsme se šli s Míšou a Mikim projít na naše nové náměstí, které nám opravují. Bude to krásný. jsem si řikala, že bych mohla na jaře uspořádat kobylovej sraz ve Vlašimi:slight_smile: Cestou jsme si koupili zákusky a teď jsme se naládovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janinko, spousedy si nevybíráme, že? Však oni si ještě užijou pořádně dětskýho pláče:slight_smile:
Já jsem ráno "udeřila" taky na sousedku, bo už od léta mi bylo jasné, že je těhu,ale respektovala jsem to, že to asi nechce říct, ale teď už to prostě nezamaskuje, tak jsem se jí na férovku zeptala. Byla překvapená a o to víc, když jsem jí řekla, že to tuším od léta . No a aby toho nebylo málo, tak se mi o ní zdál minulý týden sen, ve kterém jsemse jejího přítele ptala, v kterém je měsíci, řekl mi, že v sedmém, tak jí ten sen vyprávím a ona na to, že je fakt v 7. měsíci :grinning: No nejsem já vědma? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zdravím Leňulku, teda, ty mimísci ti dávaj o sobeě pořádně vědět:slight_smile:
Bellí ,zase máš dneska nočňucha?
Tak kde jsou ty naše aktérky? Že se ani ta Evuš nenahlásí. ..snad se nic neděje?
A Majký? Haní:slight_smile:
28. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Jak vidíš Jani, nepeču.Dnes bylo kupované.
28. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Petí, pěkná teplákovka:slight_smile: Hlásím se jako dědic oblečků :grinning:
28. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Petjunko, moc pěkná teplákovka:slight_smile: užij si tchýně. Věruško, Ty jsi vážně vědma, OMG. Sousedka asi musela valit bulvy, co? Taky doufám, že se nic neděje a Evča třeba nemůže na net a Haninka možná právě teď rodí Sophíška:slight_smile: jak to píšu, úplně mám husí kůži, už se moc těším na oficiální zprávu, že jsou holky v pořádku:slight_smile:
28. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Jééé Věry tak to je fakt dobrý :slight_smile: a že se ti zdálo že je v 7 vid to je zvláštní :slight_smile:

Peti,já sem se naštěstí zklidnila na MMB :grinning: :grinning: nebot by sme to neměli za chvíli kam dát,občas tam juknu ale za chvíli budu objednávat mega balík z MMB mám tam super E-shop tak vemu od paní ten zbytek co potřebujeme :wink: Ono je lepší totiž na mimáč ani nekoukat,já tam ted vyhlížím ten kolotoč jak má i Katy a Marky ale nějak nejsou :rolling_eyes:
28. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Hlavně že chutnaly Věry já koupila snad po půl roce a nebylo to vůbec dobrý,čerstvý byly to jo ale nějak mdlá chut i muž to říkal :grinning:
28. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak podávám hlášení. Máme 7 kousků a budeme čekat jak se nám spojí s těma mrskavýma mrškama. Je mi zle. Zvracela jsem už včera cestou domů a dneska celej den. Musím si vás dočíst. Díky za vaše pozitivní vzkazy
28. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Evičkooo, tak Tobě je ještě dneska špatně, beruško? Tak odpočívej a držím palušky, ať je tam aspoň jeden bojovníček, který se zakousne a nepustí dřív, jak za 40 týdnů:slight_smile:
28. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Evy tak to je mi líto že je ti špatně,hezky odpočívej.Držím palečky at máte silná embryjka :wink:
28. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Jéé, už je tady, kočka jedna. Ach ta narkóza, viď.. No hlavní je, že jsou bojovníčci:slight_smile: Budete mít PK?
28. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Kuk už jsme tady :wink: Byli jsme na hřbitově na procházce.
Evi to je mi líto že je ti špatně odpočívej ono to přejde.
Lenulko mimísky ti dávaj zabrat :frowning2: Já utrouš zavádím a je to lepší jenom když na kontrolu tak polykám at je dole čisto :grinning:
Petruš teplákovka je úžasná to bude Madlenka kočka :slight_smile:
Belíšku a Věruško ahojda :wink:
Janinko ahojda.
28. říj 2009 v 17:30  • Odpověz
No konečně Evi,tak to je mi líto,že takhle trpíš ale ono to za to stojí :wink:
Věruško tak to je dobře,že už máme dědičku :slight_smile:
Jani ten kolotoč jsem tam viděla nový za 900 :wink:
28. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Holky nevíte co je s Hankou jestli už je Sophinka na světě. A co Marký nemáte na ní někdo číslo že by ste zjistili co a jak :wink:
28. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Ten kolotoč je pěknej,ale myslím , že Mája ho sehnala ještě za míň, no jo,ale ta je na mimáči jak doma :grinning:
Tak co ta Hanina??? Sophíšku, už jsi u maminky?
28. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Na Haninu má telefon Mája a řikala, že dyžtak jí pošle manža sms až budou něco vědět. Řikám si, třeba se kochaj a jen na nás zapomněli:slight_smile:
No a na Majký má asi číslo Regína, možná i Andrejka, nevím...
Kokněte na Barandov, jsou tam nádherný záběry koček ještě v děloze.
28. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Holky jsem živá zdravá a ještě 2v1.Moc se omlouvám byla jsem na výlovu rybníka od 7hodin od rána a ted vás rychle dočítám.Nachytali jsme si uhoře a candáty.To nám tatka vyudí i z kaprama a tři candáty pečeme ted v troubě.Jinak malá se mrská pořád a břicho mě bolí taky furt.Z úklidem máte pravdu každej den uklízím aby bylo všechno pintlich.To mi ještě nepřišel ten přebalovák tak jsem nervozní.Zítra jinak jedu na ozvičky a odpoledne na kontrolu.
28. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Veruško ahojda tak jste dneska byli na prochajdě dneska bylo celkem dobře :wink: Co je s Marký by mě moc zajímalo ještě před pár dny si stěžovala že jí bolí celý spodek tak co když má Adelku u sebe a jenom samou radostí zapoměla :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Jé Marky tak pořád 2v1 a já už myslela že rodíme :wink: Tak uzenou rybičku si dáte to bude mnamka já to sice moc nemusím ale manža je má rád :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
:slight_smile: už je tu , dostane na prdku :slight_smile: a nbo nám pošli taky rybičku, moooc bych si dala :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky ráda bych se rozdělila ale candáti jsou dopečený a tak jsme zkoušeli jestli jsou upečený,že je půlka pekáče zbaštěná.Taky nám dost vyhládlo od rána nic nejíst to je taky nápad.Pořád koukám co ta Hanina a pořád nic nevidím.Tak Hani nenapínej už.Jinak já až pojedu do porodky tak mam číslo na Máju a Regí tak napíšu oběma a budu hlásit nebojte se.
28. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj Kobylky moje, tak jsem tady. Dorazila jsem z práce, rychle ven se psem a teď už za vámi. Bylo mi po vás smutno. Zdravím všechny těhulky, i čekatelky. Já každým dnem čekám mrchu, pak na odběry a už to začne. :wink:
28. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahoj Alenko ty taky pořád pracuješ ale ještě chvilku a hurá do boje :wink:
28. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jo teď je v práci málo lidí, tak jsem v práci pořád. Teď jsem byla 3 dny po sobě až do večera....Do nového boje se těším, už aby to bylo....jen doufám že úspěšně až do konce. A jak je maminko???
28. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
Mě dobře až se divím žádné nevolnosti jenom bych pořád jedla za chvilku ze mě bude kulička :grinning: Teda kulička už jsu ale budu větší :grinning:
28. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jen si dej, to je dobře že Ti - Vám chutná, aspoň pěkně porostete.... :wink:
28. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
přeposílám sms od Hanky a Petra

Dnes v 8oo se nám narodila Sophie Anna. Váha 4040gr,51cm SOPHINKO, VÍTEJ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!!!
28. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.