• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak to je skvělé!!!!!!!!!!! Mooooooooooooooooooooooc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
OMG, hurááá, tak už je tady, kobylka malinká Sophinkaaa:slight_smile: gratulka veliká a hodně štěstí do životaaa:slight_smile: Andrejkooo, děkujeme za infooo, OMG, roním jak želva:slight_smile: krása, paráda, nádheraaa:slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Hurááá máme další miminko.Haninko tak moc veliká gratulace a moc se těšíme na fotečky až uvidíme malou Sofinku.Tak ted by mohla Dady a pak já nebo dáme závody kdo dřív hi hi hi hi :grinning:
Holky jdu spát at jsem ráno fit.
28. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky,
Haničko ooooooobbbbbbbbrrrrrrrrrr gratulace k Sofince. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se moc těším na fotečky.

Tak a teď Marky a Dady holky moc vás zdravím a už se těším i na vaše prcky.

Andrejko a Věruško posílám hodně sil na pár dalších dní co budete čekat na //.Uvidíte, že tam budou, moc tomu věřím a mocinky vám to přeju. :wink:

Bellinko ahoj, tak ty jsi pořád v práci, nebojej ono to přijde uvidíš a taky budeš mít svoje miminko v náručí jen tomu musíš hodně věřit a ono to přijde :wink:

Všechny těhulky moc pozdravuji, hlavně jsem chtěla pogratulovat Lucince,Jantarce a Kaše. :slight_smile:

Taky zdravím naší maminu Máju, už tam konešně nebudeš v tabulce sama viď :sweat_smile:

Ještě pošlu pozdrav Ivušce na kterou moc myslím, je mi to strašně moc líto, drž se beruško
28. říj 2009 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz
Určitě jsem na někoho zapoměla tak to napravím a mooc pozdravuju všechny kobylky.MVR :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
Manetkooo, ahoj holka zlatá:slight_smile: je vidět, že máš přehled, tak nás aspoň čteš, viď:slight_smile: jak se máš, jestli se nepletu, máte ještě sněhuláčky, né? Měj se moc krásně a přijď za námi častěji, beruško:slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Majky, pěkně se vyspinkej a zítra samé dobré zprávičky:slight_smile: Luci, ahoj těhuli:slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Vítej mezi námi , další kobylátko Sophie Aničko:slight_smile:
To je teda macík:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Zdravím Manetku. Jak se vede? Díky za držení pečků.
28. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Belluško čtu vás poctivě, jen nějak není co psát :frowning2: Bylo mi moc líto, že vám to nevyšlo, ale to jednou vyjde každé z nás :wink: Je pravda, že máme dva sněhuláčky, ale už si pro ně nepujdu :frowning2: nebo aspoň ne tak do tří let, ale to sem nebudu tahat kor teď co je tady samá radost :slight_smile: A co ty kdy to pujdete zkusit znova a naposledy protože tentokrát už to vyjde? :wink:
28. říj 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
Hurá Sophinka je na světě tak vše nej kobylko naše malinká :slight_smile:

Belíšku kulíšku ahojda jak se máš sluníčko naše dneska máš volnáska to je dobře aspon si odpočineš :wink:
Ahoj Manetko jak se máš přijd častěji moc nám chybíš :wink:
28. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Manetko, přeju ti pokoj v srdíčku, ik dyž nevím co se děje, tak se drž! Třeba se ten čas zkrátí aspoň na polovinu.

Andrejkooo, jak ti je? Bude zítra ráno testík? Jsem nějaká nervózní i za tebe.
28. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Manetko, sluníčko, ať se Ti brzy uleví a třeba si to rozmyslíte a půjdete pro sněhuláčky dříve:slight_smile: my do toho skočíme, nejspíš, někdy kolem jara, až bude svítit sluníčko:slight_smile: Luci, jj, dneska mám volníčko, zítra zase nočňucha a pak se točím na 2 denní, OMG, ale zase budou bambule:wink:
28. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Manetko ahojky :wink: sice nevím co se Ti stalo,že ses takhle rozhodla ale určitě máš své důvody.Moc Ti přeju aby Ti vše vycházelo jak si přeješ :wink:
Gratulace obrovskááááááááá.Sophíšek je venku a je to kus.Přeju hodn štěstíčka do života :wink:
Andrejko díky za info a zdrhla si kam?
Zdravím pracovitou Alenku :slight_smile:
No Markét máš kliku,že ses ozvala my už tě poslaly do prodky :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Věruško sraz na jaře u Vás na náměstí je super ale sakra co já?? :frowning2:
28. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Manetko, také nevím co se stalo, ale držím pěsti a přeji hodně síly. Jak říká beluška, třeba si to rozmyslíte. Přeji ať vám to všechno vyjde.

Ahoj Peti, také tě zdravím maminko. Jak se vede??

Beluško koukám že si pracovitá jako já...jen ty se tady ukazuješ víc...já přijdu z práce vždy totálně ko...takže jen něco přečtu ať mám o vás přehled a rychle spát. Ale dnes už jsem vám musela napsat. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Alenko, jsem to ale ostuda, úplně jsem Tě zasklila, OMG. Moc Tě zdravím, taky pořád pracuješ. Andrej, kdepak jsi zmizela? Doufám, že je všechno v pořádku, koťátko. Věruško a kdy budeš dělat testík?
28. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Alenko díky je dobře :wink:
Na kdy Ti teda vychází boj?Ještě v listopadu?
Bellí doufám,že sis to volno pořádně užila a zítra znovu :unamused:
28. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Májo tos jako ještě po výletech bo co?
28. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Alenko, jj, taky pořád pracuju, ale někdy taky padnu a nepíšu, ale snažím se mít přehled, když už nemůžu být tady:slight_smile: Petjunko, jj, konečně jsem fakt, mimo vaření, nic jiného nedělala:slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Belíšku no jo penízky jsou potřeba to znám taky jsem tam byla pořád :frowning2:
Manetko sluníčko naše nevím co se ti stalo , ale moc na tebe myslím :wink:
28. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Kobylky moje nic vážnýho se nestalo, jen jsem opustila dosavadní práci a od nového roku jdu do nové rachoty.Teď si chci pár let dělat radost, motorka atd. a to s mimčem nejde spojit.
Chci se tím malinko odreagovat a ono to možná přijde samo až to budu nejmíň potřebovat :wink:
28. říj 2009 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí nevadí...jsou tady důležitější témata.

Peti listopad by mohl vyjít...teď někdy dorazí mrcha a po 21 dnech bych měla začít s injekcemi, ale nevím jak to vyjde...protože v caru mají provádět nějaké opravy, tudíž nevím, jestli nebudou chtít abych začala později.
28. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
ahojky,
Taky gratulují Hanině k narození malé, hlavně oběma zdravíčko.
28. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Bellí To znám...taky koukám co se tady děje. Občas i v práci, ale tam na to nemám moc čas, tak jen napíšu pozdrav a hned mizím.

Manetko tak ať ti to v nové práci vyjde dle Tvých představ, motorky si užívej ale hlavně opatrně a držím pěstičky aby to vyšlo samo..... :wink:
28. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Manetko tak to si myslím,že není špatné rozhodnutí.Hlavně je dost těžké se k tomuto kroku rozhodnout.Říct si dost ve věci o kterou tolik bojuješ je dost těžké.Každpádně máš můj obdiv a přeju Ti příjemné překvapení :wink:
28. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Alenko tak ať s opravami kmitnou :wink: nemohli začít až po novém roce? :unamused:
28. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Právě se zahlásila Mája, že taky gratuluje Hanině. Dnes se prý na PC už nedostane, bo půjčila noťas mamce, tak až zíítra.
Petíí, ty budeš na jaře akorád rodit , co? No, tak přijedeš v druhé vlně aj s Madlenkou:slight_smile:
Manetko, je dobře, že si odpočineš od všeho a taky, že tě tvém rozhodnutí nehoní čas:slight_smile:
Ahoj Alenko, tak se ti to taky už blíží:slight_smile:
Kam nám zmizela ANdrejka? Začínám mít o ní strach.
Já plánuju test na sobotu,ale třeba to nevydržím a zkusím ho už v pátek.
28. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
No to jsem si taky říkala, uvidím co mi řeknou. Jako úplně zavřeno nebude, ale bude omezená kapacita, ale snad se tam vejdu...
28. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Aha, tak změna práce, hm. Manetko, tak ať se Ti tam daří a co Ty víš, třeba to nakonec vyjde samo, moc Ti budu držet pěstičky:slight_smile: koťátka, jdu pomalu do pelíšku, páč jsem toho dneska moc nenaspala. Dobrou s bobrou a krásné sníky přeju a zítra samé dobré zprávičky:slight_smile: MVMMMR:slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.