• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Zdravím Katku:slight_smile: To se nám ty kobylky pěkně slézají:slight_smile:
Je to jak včera , co jsme tu ponocovaly při našem prvním kobylátku:slight_smile: A co se od té doby vše už událo...
28. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dobrou, Bellíšku a krásné sny. Hlavně načerpej sílu:slight_smile:A díky!
28. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Prdky jdu hajat.Krásné sny všem.Hanince klidné spaní :wink:
28. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Já ještě koukám na čt1. Je tam koncert Kryštof s hosty na podporu linky bezpečí. Supr posloucháníčko.
Tak zatim všem brou nočku :wink:
28. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Věruško také Tobě držím moooooooooooooooc pěsti ať máš // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Kobylky já jdu také spát. Ráno opět vstávám do práce...už jsem unavená. Všem posílám pohlazení, klidné spaní a krásné sny. Haničce a Sofince krásnou noc. MVMMMMMMR. Dobrou noc.... :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Berušky loučím se sváma usla jsem u telky tak se jdu přesunout do ložnice přeji vám dobrou noc a krásné sníky :wink:
28. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Moc veliká gratulace Hanince :slight_smile: Berušky vím, že na mě myslíte, moc si toho vážím, ale muj život je jako na houpačce a proto všemu dávám volný pruběh a jestli dneska to vypadá líp, tak zítra muže být zamračeno, proto ničemu nevěřím a v nic nedoufám a nějak to dopadne :wink: Všem držím palce, moc Andrejce s Věrkou. :wink: Belíškovi pohlazení, ty si to zasloužíš asi nejvíc. :wink: Anýsku a ty pořádně pouč novou kobylku jak se má chovat ve stáji a jak být hodné miminko :grinning:
28. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Hurááá, Sofinka je na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Gratuuuluuuuji :slight_smile:
Andrejko, díky za info :wink:
Pěkný večer všem :slight_smile:
28. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Karolko, taky tě na dálku hladím. Moc bych ti přála, aby se tvá situace nějak vyřešila a ty jsi se nemusela být stále jak na té houpačce. Myslím na tebe. Brou a pozdravuj kobzolka. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
Věruško díky a vyřídím mu to :slight_smile:
28. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Krajčo mi už dozpíval,tak si půjdu taky lehnout.
ještě jednou všem brou noc, Sophince a í mamince Hanince odpočinutí po náročném, ale krásném dni a všem smutným pohlazení.
Andrejko, jestli budeš zítra testit, tož musí tam býýýýýýýýýýtttttttttt!!!!!! Moc na tebe myslím a ani nedutám.
28. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Holky, mimi se nekoná. Sorry, nemám chuť to rozebírat. pá
28. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Andrejko já si to myslela když si se tak ztratila.Drž se kočičko,je mi to líto.pa MTR
28. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Andrejko je mi to strašně moc líto, moc na tebe myslím, drž se beruško.Proč je ten svět tak nespravedlivej? :frowning2: :frowning2:
28. říj 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko to snad ne :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Tak jsem taky doufala, že to snad nebude tím, že tu nejsi. Moc je mi to líto. Drž se zlatíčko. Ach jo nevím co říct. Mám slzy v očích. Drž se. Moc na tebe myslím.
28. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Hani ,gratuluji k Sofince,bulím tu jak želva.Hlavně ať jste holky zdravé.
Andrejko nesmutni,jednou se dočkáte,a budete mít doma broučka.A když ne tak to třeba vyjde s adopcí,ti opuštěné sluníčka si taky zaslouží naši lásku.
Nic spím u telky,tak se jdu natáhnout,protože ráno vstávám ,možná naposledy,v pátek si už vemu volno,a na půl 10 jdu na kontrolu,tak se asi domluvím na nemocenské,bude to sice dlouhé,ale nerada bych v práci broučkovi nějak ublížila,je to dost náročná práce,a už včera mi nebylo na dvakrát,jak jsme venku v zimě hrabali listí.A to tu ještě není zima,kdy jsme už pak jen ve 3,a Peťa jezdí s traktorem odhrnuje sníh a kde se nedostane tak musíme odhazovat sníh my s Luckou ručně a to by určitě nebylo vhodné.Tak raději zůstanu doma a budu si užívat těhu,a určitě si nějakou prácičku na doma vymyslím.Asi budu motat sušinu. :slight_smile: Tak pa pa Peťka
28. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz
Andrejko, je mi to strašně líto. :frowning2: Moc bych tě chtěla obejmout a nějak ti dodat sílu,ale vím, že tohle si musíme každá odžít sama. Měla jsem včera hrozný strach jak si se neukázala,ale v duchu jsem doufala, že to bude něčim jiným. Broučku, MTR všichni, drž se!Hledám správná slova, ale znáš to...Život je někdy hodně zamotanej, ale naděje je tu stále.!
29. říj 2009 v 06:18  • Odpověz
Dobré ráno holky,
dovolte mi, abych nejdříve mooooooc pogratulovala Hanči k malé Sophince, je to super, posílám jí zdravíčko, štěstíčko, prostě vše nej :astonished:

Andrejko, mrzí je slabé slovo, co bych na to napsala, ale nechceš to rozebírat a já chci to respektovat, jsme všichni s Tebou :frowning2: naděje umírá jako poslední, víc psát nebudu......

Dál také moc gratuluji Kasi, krásné hcg, supr, že Ti to holka vyšlo, je to taková naděje pro ostatní a ta je sakra zapotřebí :slight_smile:

Věruško, holčičko moje, kéž by to Tobě vyšlo, prosím v duchu všechny andělíčky, aby nad Tebou stály :wink:

Manetkoo, ahoooj, to je dobře, že jsi zase mezi námi, souhlasím s Tebou, odreagovat se, nabrat sílu, neužírat se a pak zase hurá do boje, i když je to někdy moc těžké, já vím.

Markyyyy, tak copak je, já pořád čekám, kdy nám ukážeš tu svoji Adélku a Ty si ji zatím sobecky :slight_smile: schováváš v bříšku, :slight_smile: honém už ať je venku a v albíku :wink: držím pěsti holky

To stejné samozdřejmmě platí i o Dady a dvojčátkách :wink:

Jinak zdravím též všechny ostatní těhulky, přeju hodně zdravíčka. Doufám, že je vše v pořádku :wink:

U mě pořád stejné, makám :slight_smile: ale dnes a zítra mám volníko a jedem s manžem na chalupu udit ryby až do neděle a vybírat káru, tak jsem zvědavá. V pondělí jdem na posledni UTZ ve 32tt, tak vám dám pak vědět co a jak a koncem týdne nastupuji na MD, takže hurá...Přeju všem pěkný zbytek týdne, pohodový dušičkový víkend a v pondělí se za vámi podívám.papapa kobylenky :wink:
29. říj 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že jsem přežila. Včera jsem byla naprosto nepoužitelná. Blila jsem ještě v sedm večer. Snad to k něčemu bude. Manžel odevzdal svůj materiál a teď se jenom modlit. A máme tu nové miminko, obrovská gratulace statečným rodičům a ať nosí Sofinka jenom radost!!! Andrejko :frowning2: , stojí to za ... ach jo!!!!!!!!!!!
Zdravím všechny a přeji hezký deštivý den!!!
29. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
Andrejko :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Evi hlavně že jsi to zvládla, jsi šikulka, kolik bylo vajíček?
Sofince letí veliká gratulka že to hezky zvládla a taky gratulka šťastným rodičům.
29. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj Mončo, bylo 7 kvalitních vajíček
29. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojte kobylky,vítám Sofinku na světě at se ji daří.
Andrejko myslím na tebe a jsem nasraná na celí svět,že se to tak sere,taky mám ted nějaký splín tak se drž snad se to jednou konečně obrátí a mi budem štastné.
29. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
Dobré ránko kobylenky,

zapla sem PC jen kvůli Hanči abych věděla co a jak a už je malá na světě,tož ooooooooooobr gratulace holky at je vše v pořádku a můžete brzo domů :wink: :wink: :wink:

Mája tady taky není,asi se výlet protáhl do nočních hodin :grinning:

Peti,viděla jsem ho za těch 900 ale připadá mi to moc,stačil by mi po jednom mimču viděla sem ho od 400 do 500 na MMB ale to sem byla asi ve 14tt a ted když ho teda chci tak nic no :angry: ale kdo si počkáááá :grinning:

Andrejko,je mi to moc líto,vůbec nevím co na to říct :frowning2:

Manetko ahoj tulačko,dobrá volba nová práce,třeba to pak vyjde samo :wink:

moni ahojkýýý zase v práci?

Tak já valím na nehty a pak po nákupech ukážu se snad až večer bo mě ještě čeká cvíčo a nákup v Jihlavě.Všem hezký den a kdo má kontroličku at je na jedničku.

Ještě zdravím Markýýýýýýýý :slight_smile: už sem se začínala o vás bát zda nerodíte holky :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.

Andrejko je mi to moc líto :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
29. říj 2009 v 08:25  • Odpověz
Andrejko, broučku můj "spolubojovnej", my to nevzdáme!!!!!!!! Ten pocit otupělosti a prázdnoty prožíváme určitě stejně, drž se.......
29. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko kobylky,

prvně obbrrr gratulace Hanči k Sophince :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: přeji hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile: :slight_smile:

Andrejko je mi to líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky,přeju hezký den.
Andrejko myslím. :cry:
29. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj koťátka, všechny vás moc zdravím. Andruškooo, je mi to tak strašně moc líto, brečím tu s Tebou a jsem fakt naštvaná na celý svět, do prdele, PROČ? Nejraději bych něco rozbila, už toho mám dost, sakra!
29. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.