• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Vidím, že nikomu není moc do řeči. :cry:
29. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Taky každou chvíli nakouknu ale ...................v těhlech situacích dojdou slova.Nejhorší je,že pomoc nemůžeme.
29. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Zdravím kobylky!!
Andrejko, drž se broučku - je mi to moc líto - sakra - není na to co psát! Drž se!!!!! :frowning2:
Hanince moc gratuluji k malé a přeji hooodně zdravíčka a štěstíčka v životě!!!
Jinak u mě zatím vše o.k. - nebudu to teď víc rozebírat!!
Myslím na vás holky!!!!!!!!!!
29. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem nakoukla a tohle :cry: je mi to moc líto.
29. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky kobylky :frowning2:
Andrejko, dobře už to napsala Bellka: DO PRDELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je mi to moc líto.
Vyplač se a zase za náma přijď :slight_smile: , Mamino naše rodinková :slight_smile:
Pozdravy i ostatním kobylkám :slight_smile:
Věruško, hlavně se drž, teď to nemáš taky lehký.
Myslím, že se tady objevila Leňulka ve správný čas - ta je pro všechny velkou nadějí! Na prohry je prostě brzo. Přece se holky nevzdáme, ne? Hustím to i do ségry horem dolem, ale je fakt, že v určitou chvíli jsou slova marná. Nic netrvá věčně, ani tahle HNUSNÁ chvíle :angry:
29. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
Chtělo by to nějakou dobrou zprávu, Věruško, kdy budeš testíkovat?
29. říj 2009 v 17:08  • Odpověz
Andrejko neboj broučku bude líp,jednou bude zase svítit sluníčko a broučku se dočkáš.Já tomu věřím.Tak ti posílám na dálku hodně síly.pac a pusu na čelíčko. :slight_smile: Nesmutni,neboj přebolí to.
29. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky, už dva dny vás nečtu, včera Brno a dneska mi je dost blbě, zase mogréna, ale došla mi sms před půlhodinkou, že Marky právě poslal doktor do porodky, že se otevírá a že jí odtýká plodová voda, takže další zprávy bude psáti.
A jdu vás pomalu čísti, bo sotva vidím... :unamused:
29. říj 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi děkujeme za čerstvé zprávy a držíme Marky pěstičky. :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Doufám,že proběhne vše bez komplikací a Marky bude brzy držet Adélku v náručí. :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
ahoj kobylky :slight_smile:
Andrejko moc na tebe myslím, je mi to moc líto :frowning2: :frowning2:
Majo moc děkuji za info.
Marky tobě posílám moc sil a ať tě moc dlouho netrápí, už se moctěším na Adélku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kaši ahoj, tak jak je mamino.Ty jsi takový dukaz že insem. funguje :wink: :wink: .moc se opatruj
29. říj 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Máji díky za info o Marký.
Marký držím moc palečky at to máš brzo za sebou a držím Adélku konečně v náruči :wink:
Ahoj Kasi a Manetko :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
No teď už budu,dneska mě v práci po chvilce zalívání a trajdání bolel celý člověk,ale zítra už jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá,protože už by mohlo jít vidět něco na ultrazvuku.A hned se domluvím na nemocenské.Dneska jsem to řekla šéfovi,tak mě překvapilo jak na to reagoval.Hned mi přál hodně štěstí a říkal ať už nic nedělám a vykašlu se na celé lázně,zapomenu na všechny problémy co tam teď jsou a myslím jen na sebe.Tak jsem byla ráda za jeho reakci,tak jsem mu řekla ,že budu mít asi rizikovku,a on na to ,že stejně bych nemohla pracovat,protože máme hodně náročnou práci. :slight_smile: .Tak ,že počítá s tím,že budu doma ,ale že si to zatím než dostanu těhotenský průkaz nechá pro sebe.Jsem opravdu šťastná ,ale nechci to zakřiknout,mooooc si broučka přejeme.
29. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
Berušky jdu do hajan přeji vám dobrou noc a krásné sníky.

Andrejko posílám pohlazení :wink:
29. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Taky přeji brou nocku a veselejší zítřky.

Ale musím osobně poblahopřáti Sofince k narozen a celé rodince moc moc zdravíčka. Je to pěknej cvalíček, za chvilku nás máte :grinning:

A už se těšíme na Adélku :wink:
29. říj 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátka, jdu vám popřát dobrou nocku a pěkně se vyspinkejte. Májinko, tak honem, ať je migrénuša pryč. Věrísku, moc na Tebe myslím a držím všechno co mám, kocůrku můj zlatý. Andruško, mám Tě v hlavě, zlatíčko, však Ty víš, jak moc. OMG, tak Majky už bude mít Adouška taky brzy v náručí. Tak ať to holky zvládnou jako po másle. Všechny vás moc zdravím a doufám, že zase bude líp, koťátka. Šíleně mě bolí záda, no ale nezbýva, než vydržet, no. Tak se pěkně vyspinkejte, já půjdu do pelíšku zase až ráno. MVMMMR :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
Kobylky, jdu vám popřát dobrou noc, nechce se mi nic moc psát.
Majký, přeju vám s Adélkou ať vše proběhne v pořádku!
Andrejko....moc na tebe myslím, posílám pohlazení.
Májo, ať jde migréna do paďous.
Mončoet, Marti, Bellí, děkuji.
Evuš, kdy budeš mít ET?
MVR
29. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Holky, děkuju za všechny milé vzkazy, zprávy, sms..
Teď chci pauzu. Tady je teď prostor pro radost z nových miminek, tak se z toho radujte! A bez výčitek! Kdybych si mohla vybrat, jestli otěhotním já nebo některá z vás, vyberu si sebe. Tak to je a je to normální. Proto se radujte a těšte na další dálnice a miminka. Určo se ohlásím...
29. říj 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA !!! Tááák a koukejte se starat! :wink:

ČEKANKY
Bellí,Fertim.OC,6IVF(AH,ICSI,PK,KET),zase do rachoty,ale vyděláme a pak na to vlítnem!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET, moc Tě zdravím,Jani Karolajnková.
Regina,Apoli.,1IVF,7IUI, Tož jsme zasejc s Kájou,půjdeme do IVF! 16.11. rozpis v caru!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci,29.7odstranění myomu.Happynka je v srdíčku. A my můžeme snažilkovat!
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Manža je s náma, a ještě bude, bo noha je v gypsíku!
AK(Alenka), Brno Unica,1 IVF+ICSI,MA,nová startovní čára,cca 11,12/09 akce.Tož to je už brzy!!!
Mikky(Mirka)Apolinář,na 3IVF,z Ketu osmiletý chlapeček! Huž plánujeme další akci - na jaro..
Iva, kočko, je mi to moc líto, myslíme na Tebe...

HOLKY V AKCI
Věruška,Pronat.2IVF+ICSI,,GenetikaOK, 15.10,pregnyl, 21.10. jdem do Keťátka!!(2prďolky)
Eva36,3IVF,Brno(Laurea),4.IVF, OPU 27.10.(7 vajíček),ETcca1.11., 3dny volna, pak radši do arbeit a nemyslet!

TĚHULKY
Dady8178,Reprom.Brno,1.IVF,ET14.3,Ondrášek a Kačenka,zkusíme císařem,ale budem vzhůru!!
Katy81,Repr.Brno,1IVF,ET8.4, Bude to Valuška! Kára pro Valušku v garáááži!! 30.10.ofígo na mateřskééé!
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi budu Matýsek!od9.10.dovča,od1.11.naMD, kontrola18.11. Moncaet,HeliosBrno,1IVF,3mrazáčci,ET13.4,bude to Kubíček!ještě pracujem,.od5.11.MD!
Monca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5.Bude to Adélka!Nejde nám doma samyce!
Janni.ka,Repr.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,Bude to holčinka Nikolka!Baštíme magnézko !Pokládáme podlahýýý!
Petjuna,Apol,1IVF,17.6KET,Střííhááme,moc pracujeme!A taky baštíme magnézko!OMG,BUDE TO MADLENKÁÁ!!!
Lůca,GynOV,2IUI,1IVF,2.IVF(3 ledňáčci),OPU25.9,ET29.9.,jeden krásný bobíšek bojuje dál!Kontr.3.11(8.00)
Kasa(Petra),Fertim.1IUI, IVF před vánoci to jistí!2.IUI 7.10.a 9.10, máme dáálnice // ,HCG 258
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,9IVF, Leňulko, držíííme palce!!!!!!!!!!!! Dvě srdííčka!!!

RODÍME!
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11, Adélka se už móóc těší ven. Už jsme v porodce.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, huž máme 6kilo a házííme přemety na břííško!
Hani(hanaSkodova),Pronat,3IUI,2IVF+ICSI+PK, 28.10.09 SOPHIE ANNA,Váha 4040gr,51cm.SOPHINKO,VÍTEJ!

Huž tady držíme místečko dalším kamarádům Ondrášku, Kačenko, těšíme se na vás!
29. říj 2009 ve 23:48  • Odpověz
Děckááááá pozorte!

Máme třetí mimisko, Adélka je tu!

Narodila se v 1,32 hod. Má 46cm a 3030g. Porod byl rychlej, téměř bezbolestnej. Marky vás všechny moc zdraví. Zdenda asistoval a hodně pomáhal. Malá má kudrnatý vláááááááásky.

Tak hodně zdravíčka celé rodince!!!!!přejeme!!!! :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face:

A já se jdu zubožovat zpátky do postele bo migréna se vrátila, už nevím, jak si bolestí lehnout, ať už je po...

Brou nocku všem!
30. říj 2009 ve 03:17  •  1 dítě  • Odpověz
Extra pozdrav Bellí do práce!!!!!!, třebas nakoukneš. Ať zádíčka nebolej a všichni spinušaj až do samýho rána. Papa zlatko :zipper_mouth: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 03:20  •  1 dítě  • Odpověz
Alfi děkujeme za skvělé info.Jé já zase bulím.
A tedy všechno nejlepší Marky k Adélce.Hlavně holky hodně zdravíčka a štěstíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ať vám Adélka přináší jen samou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 v 06:26  • Odpověz
Holky kde dneska vězíte,taková událost a vy si klidně spíte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Majkýýý přeju tvojí Adéélce a tobě hooodně zdarvíčka a štěstíčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:01  • Odpověz
Dobré ranko. :wink:
30. říj 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno

Marky tak to je super, letí veliká gratulka k Adélce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Věruško jak je tobě? Dělala jsi testík nebo vydržíš do zítra?

Evi tak to je hezký počet, šťastných 7.

Máji ty jak s migrenušou? Snad taky už lepčí.

mě už jede doma samyce už je spravená, hurá. tak vás mám pod dohledem.

Andrejko ty jsi hezky odpočiň, bude líp - doufám že brzo a šupni se zpět do tabulky :wink:

Kaši tak to máš super šéfa :slight_smile: tak snad přihodí do poslední výplaty i nějakou kačku navíc :wink:
30. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
No mě by stačilo,kdyby zapomněl na tu pokutu za ty kluky.To je 2500,-,to by bylo super,ale třeba nebude výplata poslední,zkusím se dneska domluvit na té nemocenské,ale nevím jestli mi ji schválí,ale budu ráda ,když jo,protože se o mě pokouší i nějaký bacil a tya práce venku tomu určitě nepomůže.Navíc opravdu děláme venku celoročně i v zimě.A pokud meterologům vyjde předpověď tak letos má být dost krutá zima i podle myslivců a představa ,že celou zimu lítám po areálu a odhazuji sníh mě děsí.Už teď při hrabání listí a rytí mě po chvilce dost bolí bříško a byla
bych nerada ,kdyby se něco přihodilo. :unamused: Tak uvidíme snad se s ním domluvím.
30. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky!!! Adélko, vítej na svět!!!! Veliká gratulace rodičům!!! Ať se vám všem dnes daří, já budu v 10,00 vědět, jak to vypadá. Nervozitou bych přehryzala tužku. Určítě dám vědět. Přeji všem hezký den a sluníčko ať svítí!!!
30. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Dobré ránko kobylky :slight_smile:

Markýýýýýý tak to moc gratuluju,to je krásná zprávička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tobě a Adélce přeji aby bylo vše v pořádky a šly ste holky brzo domů a mohly jste se radovat z malé doma spolu i se Zdendou :wink:

Máji migruša je skolila?To je mi líto ale snad to bude dneska už dobrý :wink:

Moni tak už budeš doma?Užívat si hezky těhulení bez práce?

Věrýsku,kdy bude testík?Zítra????Sem napnutá a držím palušky at jsou // :wink: :wink:
30. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
Holky, nechtěla jsem dnes kazit radost z Adélky,ale když už se ptáte, tak na testu je jen jedna :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Už jsem to obrečela. Děkuji vám vše, co jste mi držely palce. MVR
30. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.