• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak a mám totálně po náladě. Kam se poděla těhuvlna???
30. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahojte kobylky,vítám Adélku at se jí jen daří a dělárodičům samou radost.
Věruško na tebe a na Andrejku myslím a nadávám jak je to nespravedlivé,holky zlaté držte se snad to brzy přebolí.
Jinak u nás už se trochu komunikuje,táta už má od včera nožku bez gypsíku tak ted cvičíme.
Dnes jedem na výlet ,malí má prázdniny tak se trochu odreagovat.
Mějte se krásně.
30. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Věruš neboj sluníčko,dočkáš se.Ještě letos já to cítím v kostech. :slight_smile: Posílám ti sluníčko.
Evi tak ať dopadne kontrola na 1.Já jdu na třičtvrtě na 11 do Polanky.Tak už jsem taky nervozní.
30. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Leontýnko tak si výlet užijte a je super ,že už začíná komunikace zase pomalinku ožívat.Tak hodně štěstí ať je za chvilku v plné parádě a třeba rodiče pochopí i vaši touhu po druhém broučkovi. :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Věruško, nestresuj se, jestli dobře počítám, jsi dnes teprve 9. den po transferu a byl to KET. Nevzdávej to a věř dál, nic jiného nemůžeme a hlavně nevysazuj léky.
30. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Věruš já jsem testila až po 14 dnech,třeba je opravdu ještě brzo,nestrácej naději. :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje.
Marký blahopřejííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí Adélko vítám tě na to světe přeji ti hodně šteštíčka a hlavně to zdravíčko :wink:

Věruško ještě je brzo zkus to v neděli znova pořád moc moc držím palušky :wink:
30. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Taky držím vše co mám,Věruš neztácej naději a hlavně buď v klidu.To je důležité.
Nic jdu se pomalu chystat,za třičtvrtě hoďky vyrážím. :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: už jsem vyspinkaná a tady taková krásná zprávičkaaa, další mimuškooo, OMG:slight_smile: Majky, veliká gratulkaaa a Adélce hodně štěstí do života, ať vám dělá jen samou radost, princezna maličká:slight_smile: Věruško, je mi to strašně moc líto, věřila jsem, že budou //. Andrejko, vlož se zpátky ke mě, kotě. Kašo, nevím jestli Ti dá Kája nemocenskou, on je po IUI nedává, páč je to řízený sex.
30. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
No já vím ,že je nedává,zkusím mu vylíčit ,ale naši práci.
30. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Holky, děkuju,ale já nic necítím. Prsa mne nebolí, nic... Vím ,že je brzo,ale taky vím, že se to nepovedlo. Léky jsem zatím nevasadila, počkám do ms. Ta by měla dorazit zítra, nebo nejdéle v pondělí. Děkuju všem za podporu. Je mi moc smutno, ale co budu psát...znáte to. Moc jsem tomu věřila a byla jsem tentokrát hodně v klidu. Nevím co víc už bych pro to měla dělat.
Evi, teď je to na tobě, neboj se, do třetice všeho dobrého i zlého.
Andrejko, chybíš mi tu. Prosím, vrať se do tabulky k Bellíškovi a ke mne.
30. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Věruš mě ještě prsa taky nebolí.Tak neztrácej naději.
30. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Věrísku můj zlatý, strašně moc jsem vám to, s Andrejkou, přála, koťátka moje zlaté, však vy víte. Holky moje zoufalé, teď to moc bolí, ale zkusíme to příští rok a tentokrát to musí vyjít. Věruško, vzpomeň si na neléčitele, do konce roku přirozeně, tak to je coby dup. Tolik bych vás chtěla obejmout.
30. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Evi, hodně štěstí a neboj, budu držet pěstičky, ať Ti to vyjde, beruško.
30. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Věruško to mě mrzí, ach jo :cry: :cry: :cry: přála bych ti malý zázrak aby ta mrcha nedorazila.
Evi tobě na 10.00 hodně štěstíčka at máš samé siláčky a trošku tu pozvedneš náladu.
Kaši kdyby tě nenechal doktor z CARu, tak tě určitě nechá na PN obvodní dr.
Leontýnko tobě hezký výlet.
Bellí Luci Janysku dobré ráno :wink:
Já jsem dnes doma s juniorem má prázdniny, tak do práce naposled půjdu ještě v pondělí.
30. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Bellí ty budeš na jaro těhulka tomu věřím, podívej na Leňulku jak se jí v Reprofitu zadařilo. Tak věřím že tam najdeš taky takové štěstíčko.
30. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Moni, konečně máš taky chvilku volníčka, viď. Holky moje zlaté, to snad ani není pravda, že se mi to zdá jako včera, co jste hlásily // dálnice a už jste tak daleko a vlastně blízko tomu štěstí, držet broučínky v náručí:slight_smile: jj, Moni, kéž máš pravdu, ale je fakt, že mám vždy 100 chutí se na všechno vykašlat a prostě žít, ale pak ta touha vždycky zvítězí a jdu do toho na plné obrátky, tak snad konečn
30. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
Bellí jasně že vyjde, musí. jen je potřeba hledat nové možnosti jak na to a ty jsi zvolila super cestu, nový CAR jiné postupy.
Od // to pak letí, je to vidět kolik už tu máme těhulek a miminek. taky jsem si vždycky říkala jak by bylo už velké děťátko kdyby to šlo přirozeně... Ale nemá to cenu nad tím tak přemýšlet. jdu poklidit a udělat něco k obědu.
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Vítám Adélku na světě!!!! A přeji hodně zdravíčka, štěstíčka do života. Marký, hodně sil, ať mohou jít brzy domů!!!
Věruško, drž se a počkej ještě na ms, třeba to ještě dopadne. :wink:
Evi, teď je to na Tobě - držím pěstičky!!! Na nic zlýho nemysli a musí to dopadnout!!!!
Andrejko, pauzičku si dej, ale vrať se do tabulky!!! Kobylí maminka tam nemůže chybět!!!
Tak a teď jsem na řadě! Včera mě bylo řečeno, že mám prcky ukázkově položený oba hlavičkou dolů, takže spíž normální porod, příští čt. kontrola a domluva, kdy se vyvolá, pokud budu ještě vůbec celá. Už se mě zkracuje čípek, takže se něco blíží, ale ještě bych chtěla vidět 7.11 bratra se bude ženit. A pak hurá do porodky!!!
Zdravím všechny ostatní holky a přeji pěkný den a víkend!!!!!!!!!!!!!!!!
30. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
No, tak nevím. Ani já nemám úplně nejlepší zprávy. Ze 7 se rýhujou pouze 2, ostatní jsou prvojádra. Nevím, jestli se rozjedou, ale taky je možný, že se zastaví rýhování i těch dvou a můžu se jít klouzat. Strašně jsem věřila, že se chytnou alespoň čtyři. V čem je sakra problém, když byli kvalitní vajíčka i spermie. Brečím a nejde to zastavit.
30. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Eviii, tak ráda bych Ti pomohla a nějak Tě potěšila, ale sama moc dobře vím, že nejlepší je, nechat slzy, ať odnesou to špatné pryč a znovu se nadechnout a najít si důvod, proč by se to mělo ještě změnit k dobrému. Drž se, holka zlatá. Dady, no jo, už je to tady a budeš mít svoje koťátka u sebe v náručí.
30. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Sakra, to jsou zprávy.................... Evi, drž se budou to dva bojovníci a dotáhnou to až dokonce - věř jim!!!!!!!!
30. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Věruš, Andrej, to jsme teda trojka co :cry:
30. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Evičko, ještě neztrácej naději, vlastně stačí, ať je tam jeden bojovníček, hlavně ať je to ten pravý. Já vím, že jsme přesvědčené tím, že čím víc, tím líp, ale Evička z Kelišek, kam chodím, měla jedno embryjko, Céčkové kvality a v postýlce má čtyřměsíčního Daníka.
30. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Belli moc děkuju, moc potřebuju slyšet, že to není ztracený. Jenom hlavně ať se nepřestanou vyvíjet ty 2. Při 2. IVF se rýhovali čtyři a 2 odešli. To je teda hnusná statistika.
30. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
Holky tolik špatných zpráviček?
Věruško,já měla 10den po ET úúúúplně slaboulinkou čárečku že sem ji ani neviděla až na denním světle šla trochu vidět,nevzdávej to ještě,pořád je naděje,dokud ta mrcha nedorazí tak věř!

Evi,neboj se,věř embrijkám!My měli 9vajíček kvalitních a měli jsme i PK a zůstalo nám jen jedno Embryjko blastocista nebo jak se to jmenuje,sem to už zapoměla :slight_smile: Ale Evi opravdu není nic ztracené :wink:

Belíšku zdravím Tě,dnes máš volníčko?

Dady tak těd si na ředě ty :grinning:
30. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Evi, asi to tak má být, že stačí 2 embryjka a třeba se ještě nějaké rozhodne, že se chce vyvíjet a zabojuje. Jj, ono to vlastně teď už vůbec nezáleží na nás, ale my musíme věřit, to je jediné, co nás pořád žene dál a drží. Janni ahoj, jj, jsem po noční spala 2 hodinky a víkend mám denní, OMG.
30. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Evi tada nic moc zprávičky, ale nevěš hlavu, ještě embrijka bojují a určitě aspoň jedno bude na zavedení. Na kdy ti plánují ET?
30. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj Mončo, zítra máme volat v 10,00 hod. dopoledne a asi nám řeklnou termín transferu. Teda jestli bude co transferovat.
30. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Evi tak to do zítřka není zas tak dlouhé čekání, a určitě bude co zavádět, aspoň to jedno bude, neboj :wink:
30. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.