• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Budeme doufat, nic jinýho nám stejně nezbývá :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak jsem zpátky.Kontrola proběhla dneska hodně hekticky,protože ve chvíli kdy mě doktor vyšetřoval jsem zaslechla z vedlejší místnosti křik sestřiček a hluk jak pobíhají,tak mi stačil doktor říct akorát ,že je vidět gestační váček,a ukázat mi ho,ten minule vidět nebyl a pak řekl ať se obléknu a přijdu za ním,a když jsem přišla tak už moji kartu držela sestřička a jen jsem slyšela jak řeší policajty a kdy přijedou.Té jedné laborantce ukradli auto a nejaké peníze a teď nevím jestli přímo jim z ordinace nebo vedle z lékarny.Takže jsem se pak akorát zeptala na na tu moji práci ,tak mi řekl,že jestli za 14 dní bude vše v pořádku tak mi napíše tu nemocenskou.No a na ostatní dotazy se musím tedy zeptat příště ,protože teď měli všichni myšlenky úplně jinde.
30. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky všem,
Věruš to snad ne ty taky. Do prčic už mě to opravdu s*r*. Proč se nám zoufalkám nemůže taky zadařit. Drž se kočko, třeba se ta druhá potvora ještě ukáže.
Andrejko zdravím tě, moc na tebe myslím. Drž se.
Zdravím všechny a přejí všem pěkný víkend.
30. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
nebojte holky jednou se to povede a tuším,že už brzy. :slight_smile: ,protože jestli je ten na hoře spravedlivý tak nám ty broučky prostě dopřát musí. :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
kde jste dneska všichni?
30. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Kaši to jsou dobré zprávičky, ale teda zas ještě 14dní v práci ti moc neprospěje, nechceš si dobrat třeba dovolenou a odpočívat?
30. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Já už mám asi jen 5 dnů dovolené.No a jestli bych šla na nemocenskou tak se to nějak krátí,no snad těch 14 dní vydržím,banda mě bude doufám šetřit. :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj a pekny nastavajici vecer. Ja mam dneska zase celej den slzave udoli jsem netusila ze to bude takove tezke a myslela jsem si ze jsem silnejsi ale nejsem jsem uplny slaboch. Dokonce jsem jsi zasla k doktorce pro nejake antidepresiva nebo se z toho nikdy nedostanu.Chilkama jsem v pohode ale pak to na me z niceho ni prijde a je konec. Nechci vam to tady kazit ale nevim komu se vypovidat.
30. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak nakukuju jak to tu vypadá a musím říct nic moc ,jak ten den špatně začal tak i špatně končí,vyplačte se holky zanadávejte nic jiného stejně dělat nejde aspon se vám trošku uleví.
Mi jsme výletovali jen s tátou malí se zas osypal tak dostal léky a byl doma s dědou.
Tak se zas loučím,myslím na vás na všechny dobrou noc.
30. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
No jasně ,že jsme tu pro tebe Ivi ,vyplač se sluníčko,ono to pomáhá.Neboj bude líp,ale dovedu už si představit co prožíváš.Já jsem zatím v 3 týdnu ,ale už teď si s broučkem povídám,tak doufám,že bude vše v pořádku a nic zlého se nepřihodí,další kontrolu mám totiž za 14 dní a právě jsem zjistila ,že to bude pátek 13tého ,tak doufám,že bude vše v pořádku.
30. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
A uvidíš zase bude svítit sluníčko.Ivi nesmutni. :slight_smile:
30. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Ivi, beruško, jenom se vyplač. Nejsi žádný slaboch, jen máš v srdíčku obrovskou díru, kterou momentálně nejde ničím vyplnit. Neumím si představit, co prožíváš, tak daleko jsem nikdy nebyla, tak nebudu lhát, že vím, jak Ti je, ale hladím Tě, holčičko.
30. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Holky všechny se jednou dočkáme,a já věřím ,že brzy.věřím. :slight_smile: Trošku sluníčka pro vaše bolavé dušičky.
30. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahojky chtěla jsem popřát pěkný večer ale...... :cry:
Marky velká gratulace,přeji Vám oběma hodně štěstí,zdraví a pohody :wink:
Andrejko posímtě já chápu,že chceš chvíli odpočinek ale vím,že nakoukneš! PROSÍM vrať se do tabulky :frowning2: to jsem moc oplakala,neblázni,vím,že to moc bolí ale pořád sem patříš.Myslím na Tebe a poílám pohlazení.
Evi ty nesmutni hlavně ať zůstane aspoň jeden brouček ale bojovníček :wink: jsou to nervy myslím na Tebe :wink:
Věruško ani nevím kolikátý jsi dnes den ale asi 9tý viď?Dokud nedorazila mrcha tak nedělej závěry,testit se má 14 den třeba jsou broučci zmatení a hledají kam se usídlit :wink: ne,nechci to zlehčovat,vím,že nervy pracují ale ještě bojuj,držím palečky :wink:
Katuš zdravím :wink:
Ivi tady nic nekazíš tím,že se vypovídáš.Většina holek odtud prožila to,co ty :cry: takže víme jak Ti je a jak mooooc to bolí :cry: Je to těžký období ale on to čas zahojí.Myslím na Tebe a drž se.
30. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Berušky dobrý večer :wink:
Ivi jenom se vyplač vím je to těžké ono to chce čas vím o čem mluvím ale neboj ono to přejde a budeš se zase radovat z každého nového dne a mimi taky příjde uvidíš.
Ahoj Kasi , Petruš , Beluško , Leontýnko :wink:
30. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Koťátka, jdu popřát, pokud možno, dobrou nocku. Teď je tady opravdu smutno, ale na druhé straně přibyla 2 krásná mimuška. Řekla bych to asi takhle, my snažilky strašně závidíme každé těhulce, která tady je, ale nebýt vás, bylo by tu jen smutno, protože když kouknu na vaše fotečky a rostoucí číselka, tak mě to zase zvedne a žene dopředu, abych byla tak šťastná, jako jste vy, holky naše kulaté:slight_smile:
30. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
Ty potvůrko blonďaťoučká MTR :wink:
Ano je pravda,že smutno je a nechci nic zlehčovat ale ty miminka si zaslouží veselejší přivítání :wink:
Kobylenky naše maličké těšíme se na Vás :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Jj, Petjunko, ti maličcí andílkové si to zaslouží, protože museli urazit kus cesty, aby se dostali až k nám, na tento svět:slight_smile: Sophinkooo, Adélkooo, čekáme na vás:slight_smile:
30. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
Belíšku kulíšku náš přeji ti dobrou noc a krásné sníky MTR :wink:
Je pravda že je tady smutno, ale miminka které se tady začínají rodit nás ženou dál do dalšího boje :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
Holky naše kulaté?????????????
VONA je drzá!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
30. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
OMG, vážně jsem napsala kulaté??? To bude asi tou únavou:wink: Luci ahoj.
30. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj Belíšku kulíšku zítra máš denní že jo tak at ti to rychle uteče :wink:
Petruš vždyt jsme kuličky kulaté aspon já si tak připadám :grinning:
30. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
Koťátka, tak už vážně utíkám do pelíšku. Všem bolavým dušičkám posílám opravdu pevné objetí a pohlazení. Přeju pěkný víkend a ať se všem smutným beruškám uleví co nejdřív:slight_smile: papapa a dobrou s bobrou.
30. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Ti dám únavu!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Papa a pěkně se vyspinkej MTR :wink:
30. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Lůco musím říct,že začínám být taky kus ženy :grinning:
30. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Petruš ty na to máš už právo být už kulička ale co já já jsu teprve na začátku :grinning:
30. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Berušky loučím se sváma. Věrušce Adrejce Ivě posílám pohlazení MVR :wink:
30. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Taky VMMMMMR,
30. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holky jak se počítají ty týdny,já jsem začala dnes teprve 4 týden a u fotečky mám napsané ,6tt.Jsem začátečník a vůbec se v tom nevyznám.Zatím jsem si akorát podle těhu kalendáře vypočítala předpokládaný datum porodu.To mám 2.7.2010
30. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.