• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky kobylenky :slight_smile:
Marky, gratuluji k Adélce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth:
Přeji hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
Věruško, ty ještě nelámej hůl. Může být vážně brzo. Posílám pohlazení :slight_smile:
Andrejko, šup zpátky do tabulky. Chápu, že potřebuješ na čas oddych, ale v tabulce seš prostě potřebná. Dyť je to Tvoje dílko :slight_smile: Bez Tebe to tady nebude to pravé kobylkovské :wink:
Zdravím všechny kobylky a přeji co možná nejkrásnější noc.
30. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
autor
Holky moje, já přijdu, nechci dělat fóry. jj, vrátím se..
Adélko, vítej, zasloužíš si do tabuĺky za Anýskem a Sophinkou. Udělám. Snad zítra.
Evi, držím palce :slight_smile:
Hezkou sobotu. Bez slz a migrén a důstojně radostně přivítáme malé kobylky!
Věruško, Ivčo, dobře spěte.
31. říj 2009 v 01:15  • Odpověz
autor
Kašo, těhotenství se počítá od poslední menstruace.
31. říj 2009 v 01:26  • Odpověz
Jo jo,díky už jsem to zjistila.
31. říj 2009 v 05:48  • Odpověz
Andrejko a pojď zpátky mezi nás. :slight_smile: Bez tebe tu bude smutno. :unamused:
Takže hups zpátky a neboj bude líp.A s úsměvem jde všechno lépe. :slight_smile:
31. říj 2009 v 05:50  • Odpověz
Tak už jsem to zjistila jsem v pátém týdnu a 2 dny. :slight_smile: .To je ,ale chytrá kalkulačka. :slight_smile:
31. říj 2009 v 06:52  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Kaši teda tak brzo vzhůru. Andrejka ti to napsala přesně. jestli jsi tu ještě nabyla koukni sem www.tehotenskakalkulacka.cz
Bellí ať utíká rychle práce.
Věruško tak jak je ? Snad ještě mrcha nedorazila.
Andrejko a kdepak jsi ty, na chatě? nebo snad ve škole? Doufám už je trošku líp, máš doma určitě velkou oporu.
Máji teda jestli tě včera tak skolila migrénuša, tak fuj fuj, byla jsi s tím u dr. a co na to neléčitel? Určitě to moc nejde skloubit se staráním se o Anýska.
Ivo ahoj, jsem ráda že jsi sem zašla, každá holka bere potrat úplně jinak, a jestli je ti hodně ouzko na duši, tak proč nevyhledat i psychologa, když to pomůže je to mnohem lepší než se trápit. Tak se opatruj a ať je brzo líp.
Marti tak jak vešky je to lepší?
já dnes jdu do práce a dodělám snad už všechno.
31. říj 2009 v 06:58  • Odpověz
Už jsem si to tam našla.Jo no,já vstávám brzo,protože tím,že vstávám do práce ve 4 hod ,tak se budím i o víkendu brzo.No ještě tedy 14 dní a pak už doufám budu doma.Jsem ráda,že už to ví aspoň šéf,protože když mě uvidí někdo sedět a měl by připomínky ,tak aspoň může říct proč.
No chtěla bych otočit prstenem a posunout čas. :slight_smile: Příště už doufám bude v klidu a na všechno se poptám. :slight_smile:
31. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj Kobylky,přeju krásnou sobotu a pracujicim ať to utíká! Andrejko ani neviš jak jsem ráda,že ses ukázala.Ale moc neodpočíváš když si tady byla takhle v noci.Drž se.
31. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno kobylky moje. Jé Andrejka se ukázala to je dobře moc nám chybíš :wink:
31. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Krásnou sobotu kobylky!!! V 10 voláme doktorovi. Tak potom dám hned vědět.
31. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj Evi moc moc držím palečky at je aspon jeden brouček siláček připravený aby sis pro něho mohla zajed :wink:
31. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Pěknou sobotu přeju, venku nám uhodily mrazy, u nás se škrábou auta, jka na horách.

Evi, je po desáté, netrpělivě čekám a držím vše co mám.

Věruško, jak Ty?

Jináč všechny moc zdravím. Migréna už je téměř fuč a moc se léčit nedaří, maximálně zmírnit, co mi ji spouští vím a mám to asi hormonální...Tož ták :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj vcera jsem zalezla do pelechu a rano jsem mela uplne mokry polstar akolem sebe spustu kapesniku. Jste moc hodne holky ze tu se mnou jste ja to mam takove chvilkove, nekdy jsem uplne v pohode a jindy zase kdyz to na me prijde tak nevim kudy kam. A vcera to byl extrem. Pri Ivf a Ketu jsem to takove nemela vyplakala jsem se a do dvou dnu bylo vsechno v poradku ale ted mam pocit ze nevidim zadnej konec. Ja si vsechno uvedomuji co je nejlepsi a tak a ze to urcite bylo lepsi hned na zacatku nez kdyby se melo miminko narodit .... ja to ani nemuzu napsat. Vim ze sposta holek je tady na tom hur jak ja a strasne moc s nima soucitim. Nikomu nepreji zazit ten pocit. Anrejko Verusko je mi to lito je to hnusne nevedet proc se to porad deje. Porad nad tim uvazuji.

Snazilkam, co mohu dodat snad jen vytrvalost a odvahu a pevne nervy. Az se z toho dostanu urcite to zkusim znovu ale ted na to neni sila.

Nic mene nemuzu zapomenout ani na tehulky tady, holky opatrujte sebe a ten svuj poklad cco nosite v brisku a myslete jen na ty hezke vecy. Je to stresujici aspon na zacatku ale musite to zvladnout potom uz prijdou jen ty nejkrasnejsi chvile a to s vasim miminkem.

A konecne nasim uz maminkam. Musite byt moc stastne a tak to ma byt pohladte ty vase broucky. Preji jen radosti a zadne starosti.

Moc vam vsem dekuji.
31. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Evi kde jsi čekáme kolik máš broučku tak holka nenapínej :wink:

Ivi ahoj chce to čas neboj ono to přejde vím je to těžké posílám hodně sil :wink:

Máji ahojda tak migrénka už ustupuje no konečně dává ti hodně zabrat :angry:
31. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Brééé ráno kobylky.
Já bez vás nemůžu být. Je mi moc smutno,ale tak nějak zvláštně, nebrečím,ale mám to v sobě.Testík bílý...

Ivuš, je moc dobře, že tu jsi mezi náma a aspoň se vypovídáš. Snad nebudeš potřebovat prášky dlouho. Drž se, holky, vím jak je to těžké.

Evi, tak co broučci? Moc držím palce ať tam aspoň nějaký silnyý bojovníček zůstane.

Májo, tak už je migroška fuč? To je dobře. No,ono když je to hormonální, tak se asi nedá nic moc dělat, lae možná bych se ještě na to někde poptala.

Andrejkoo, já tě chci taky do tabulky. :slight_smile: MTR a posílám pohlazení.

Tak a teď veselejší zprávy! Co naše miminkáááá? Víte něco o nich?
31. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Ivi nedokážu si představit co prožíváš, ale moc na tebe myslím. Vím, že ti žádné soucitné věty nepomůžou, snad to přebolí brzy a zase nad tebou vysvitne sluníčko :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Věruško, Andrejko posílám vám pohlazení, život je sviňa :frowning2:
31. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Karolko, ráda tě tu vidím. Jo, je sviňa,ale nám nezbývá nic jiného, než se mu postavit čelem.
31. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky lidičky :wink: Věruško ale MS ještě nedorazila :wink: já stále věřím :wink: a přeju
Ivi nechce to nic jiného než čas....je to krutý protože když člověk potřebuje tak se ten čas ani nehne :unamused: myslím na Tebe.
Máji včera jsem lítala po aukcích,to je dobrej koníček :grinning:
Karolko moc ráda Tě tady vidím :wink:
Evi tak co?
Lůco i Tebe dravím :wink:
31. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Holky nesmutněte,posílám hodně sluníčka na vaše bolavé dušičky,a nebojte jednou to vyjde,většinou ve chvílí,kdy s tím člověk vůbec nepočítá ,že by to vyjít mohlo.
Mooooooc pozitivní energie posílám. :slight_smile:
Já jsem zvědavá na tu Evču.
Právě jsem dorazila z obchůdku,udělala jsem si radost a koupila jsem si manžestráky,béžové.
A baštím zákusek. :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Kasi jen bašti, ať se pěkně kulatíš :grinning: Peti, tobě ty týdny přibývají geometrickou rychlostí. Holky za chvíli ve stáji u Anýska nebude žádna sláma na podestýlku volná :sweat_smile:
31. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Karolko je pravda,že tím jak chodím do práce tak mi to ani nepřijde ale letí to moc.Madluša už mi nenechá spát nabřiše,tlačí na žaludek a je mi na bli...tak musím na bok :unamused: sakra a jsem tak poslušná,že ustupuju :grinning:
Co ty?Nic nového?
31. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Na břiše se píše zvlášť!!!!Petjunko a já stejně chtěla napsat na zádech :grinning: je to možný.Ona mi ta prdelka tlačí i na mozek :grinning:
31. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Peti já uvažovala, jak spíš na břiše a vubec jsem se nedivila, žese to Madlence nelíbí :grinning: Jinak nechávám věci plynout a až se něco bude dít, tak to písnu, nemá smysl psát o tom, že se na něco chystáme, když víš, jak to muže doadnout :rolling_eyes:
31. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Holky nevíte co je Evou že nepíše doufám že je vše ok :wink:
Ahoj Karolko tebe viděti radost na srdci míti :slight_smile:
Péto já jsu na začátku a už nemůžu spát na břichu to je sranda a to jsu na začátku :grinning:
31. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Teď jsem si dělala testík jestli dálnice zesílela a oni už jsou skoro stejně silné. :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Lůco já teda na břiše ještě spím :wink: jednu nohu mám pokrčenou ale už se to moc nelíbí mímu :wink: nejhorší je,že už si řekne :slight_smile:
Karolko ono nemá cenu to lámat přes koleno a do něčeho ho tlačit.Nakonec to dobře dopadne vím to ale ta verbež chlapská potřebuje víc času :angry: Na kolikáté IVF půjdeš?Mrazáčky nemáš viď? :unamused:
31. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Petruš já si pamatuji když jsem čekala Pétulu tak jsem nesměla spát na pravém boku to se jí vůbec nelíbilo pořád mě kopala do břucha :grinning: Já spaní na břichu miluji ale nějak mi to nedělá dobře :frowning2:
31. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Já s Terkou neměla žádný problém do posledního dne.No jo musíme s přizpůsobit :slight_smile:
Kaso to je dobře.
31. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.