• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Tak berušky, mám vygruntovanou chatičku, zahradu zmáknul manža a už mě i líbnul pod šeříkem :slight_smile: .
Zvedá se tam vítr, tak doufám, že nebudeme odkládat to grilování, BO nevím pak, co s tou kupou masa. Tedy to dám na mrazák, ale nevím, co bych nabízela jiného, když nemáme ani veku :unamused: . To jsou starosti, co?
Nepopírám, že dneska mám schízu, druhá část mozgovny i srdíčka je v Benešovský nemocnici.
Co vy děláte? Regí, jdeš s tím tátou? Májuš, co Ty? Hoď sem nějaký sen :wink: ! No, já měla dneska přese všechno krásný sen, skákala jsem v moři, byla jsem strašně lehká, skákala jsem snad metr nad vodu, tedy byla jsem na mělčině, a bylo mi hrozně hezky. Pak jsem šla na na UTZ ten 11dc a doktorka mi povídá, že je to krásný, a že KET uděláme hned, že to čekala, že to bude tak brzy :slight_smile:
Tak co vy, rodino? Společně to tady zasejc zvládneme!
1. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
autor
Májuš, tak mně teď přilítly 4 sms najednou, za celý den! Tak nevím, co ty sítě dneska blbnou. Samozřejmě i od Věrušky, a já ji odepisovala až teď , do pr.. Kde jsi????, kámoško??? Belíšek zasejc písal, ještě je radši od PC dál.
1. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Andrejs, mně se zdálo dneska o Věrušce, úúúplně živej rozhovor jsem s ní měla, myslím, že jsem s ní snad podvědomě mluvila, bo nevím, mluvila o pocitech a na co myslí. Jsem se vzbudila a ptala se manži, jestli jsem s ní třebas netelefonovala, asi mám haluze...
Už máš uklizeno, jo? My se tu hrabeme pořád s nějakejm apřestavbama, už mě to se...e, jak nemůžu nic zvednout, tak se to vleče. Bych to nejradši lapla, šup sem, šup tam a bylo by hotovo, ale to je jedna kace, pak půl hodiny odpočívám, další akce....a furt dokola. Mám pocit, že z toho ten byt nevyčarujeme nikdy.
Cpu se Lipem, mám tu rozdělanou tu kilovku, ať obalim nervy.
1. kvě 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
No jsem tadý přecivá :confused: , mně taky choděj nějak opožděne sms, je to bordel, že by přetížená síť, že by se lidi tak milovali po telefonu bo co?Bellík mi taky psal no, už jsem myslela, že jí pojedu dát na prdítko...
Holky, už nic nedělejte, bo mě to pak startuje motory, to Vaše věčný makání a já počebuju opočinout :frowning2:
1. kvě 2009 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Hm, lipíčko.. My měli sušenky, takový ty piškotky s pomerančovým želé, pošlu ty fotku naší siesty :slight_smile:
1. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Tak ty piškotky jsme měli taky, mamka donesla :slight_smile:
1. kvě 2009 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz
Nechtěj vidět naší siestu, bo tady ani nepoznáš, co kterej pokoj má představovat.
1. kvě 2009 v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz
Právě jsem odhodila pytel Lipíček až na prostředek stolu, kam nedosáhnu, bo to by mimíska byla pěkně nabublaná, jsou trošku kyselejší a jedno šumivější, tož to by mě zase bolelo pupendo.
1. kvě 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Zase mi nejde odeslat Ti MMS!!!!
1. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak co s tím dělaj, Boha jeho?
1. kvě 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak huž to prolezlo!
1. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Tak jsme to se smutkem ve tváři shlédli :sweat_smile: , krása, ta travička, dřevěný nábyteček, plůtek krásnej,zavěšený kytičky, k tomu noťas na stole :grinning: Ovšem ten popelník, ten je tam pačimůůů :confused:
1. kvě 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Manža mě opouští, jede navézt kámošovi na narozky sudy s chlastem a pak ještě nějaký bytosti na oslavu. Tož já se jdu vrhnout, když vypadnul dozor, na zeď, on by nad tím špekuloval dva dny, dneska se moc do práce nehrne. Za akvárkem se totiž utvořila plíseň, už to vysavoval, ale fleky tam jsou stále, vezmu si rukavky a ojedu to Savem Glanz a následně pohledám barvu, kterou jsme malovali a přemaluju to :wink:
1. kvě 2009 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májo, já to věděla, že se zeptáš na popelník:grinning: :grinning: . Já už skoro 5let nekouřím, ale byla jsem jak smradlavá fabrika! Ale ten popelník tu zůstal, Bo nesnáším, když někdo hází vajgly do trávy, a vždycky se takovej někdo najde.
Májo, ty jdeš dělat s barvou?? Já nechci bejt hysterická , ale do háje, proč se na to nevyprdneš!!!! Stačí Savo ve sprey (ve spreji??)! Jdi .. :angry: , takový blbosti dělat před porodem :wink:
1. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
Tak jo, jdu chystat nějaký obložený mísy, návštěva se zdržela a tady je fakt velkej fujavec, tak nevím, co s tím grilíkem..
1. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Neboj, barva neni, kyblík od ní jsem našla, ale je v něm jen sádra a nějaký nářadí :rolling_eyes: , takže jsem to jen umyla, v rukavkách přecivá a vystěhovala jednu z knihoven, velký knihy netahám, bo je ani neunesu.
Házej na ten luxusní trávní a ještě u chaty vajgly na zem? Tož jsou to tupani bo co? Doma si taky hážou na koberec vajgle? :angry: bych jim jednu flákla. Nojo, chystej talíře, nestačí, že máte 20kg masa :slight_smile:
1. kvě 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem právě slupla okurku salátovku na osvěžení a kedlubnu, no ta teda byla slaďoučká, doufám jen, že i nebude blbě. Andrejka už asi griluje, ta se má. Bellka, to už doufám zapíchla a je na cestě domů.
Katy je kdeže? :confused:
1. kvě 2009 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky, Máji, vyřiď, prosím tě, Věrce, že je mi to moc líto a že ji moc pozdravuju. Já vím, že je to takové blbé, ale potom,co se jí to stalo, tak mám paniku jít v úterý na ten velký ultrazvuk. Asi jsem praštěná, stejně s tím člověk nic nenadělá, ale stejně se bojím.
1. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Pajipo, já to Věrce vyřídím, jak jí budu psát. Ty se neboj, nezbývá nám, než věřit. Taky mám strach, nemysli si, vždycky když se něco takového stane, tak to člověka nahlodá...
1. kvě 2009 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz
Díky. Přesně tak, halvně když člověk nechápe, proč k něčemu takovému dojde, když je všechno v pořádku. Je to tak strašně nefér...
1. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Holky, Věruška prosí ty, které zažily to co ona, zda by mohly říct, jak dlouho trvá doba, než se může vrhnout do dalšího pokusu. Kočka už plánuje, to je super, :wink: tak prosím, kdo o tom něco víte, písněte a já jí to přepíšu nebo pokud na ni máte čísílko....Díky moc.
1. kvě 2009 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Kočky odjíždím na trachtaci, známí slavěj duo narozky :slight_smile: , tak se jdu vyšlechtit s Anýskem a vyrazíme si na masejko a nějaký mlsky. Návrat cca za 2 hodinky a ať tu jsou samé pěkné zprávy a zážitky prvomájové :wink: Mimochodem, já asi uschnu a to mám evýročí seznámení, chápete to? :confused: Nojono, 11 let je 11 let... :sunglasses:
1. kvě 2009 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz
Jo nebyl někdo z vás v průvodu? :confused: Prej se nějaký průvodiska konaly a dokonce manža ráno potkal důchodce s vlaječkama.
1. kvě 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky krásný večer, přišla jsem z práce :slight_smile: Pošlete prosím muj velký pozdrav Věrce :wink: Peti, když je to negativní, je to cysta, neboj, to tak bude :slight_smile:
1. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Májo, co manža a pohovor?
1. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Berušky všechny vás chci moc moc pozdravit. :slight_smile: už jsem doma na zahrádce jsem si krásně odpočinula. :wink:
Májinko Věřce napiš , že jí moc moc pozdravuji vím že to bolí ale přebolí. já o mimčo přišla ve 25 týdnu a naštěstí porod trval asi 1hodinu.
1. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
májinko vyřid Věrušce že by měla aspon 6 měsíců počkat a neměla by otěhotnět tak mi to v tu dobu říkali doktoři :wink:
1. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Luci ahoj, jak je,? užívej si volníčka a krásného počasí :slight_smile:
1. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj Karolko je mi ok. péta si užívá někde v beskydech a mi zítra jedem s manžou do karlové studánky na šutříky jsou tam dva obchudky tak si nějaké koupím. :slight_smile: A co ty jak se ti vede mám v tom nějaký zmatek máš dneska volno nebo pracuješ :slight_smile:
1. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
Luci dneskajsem měla D12, zítra mám volno a v neděli celý den. V noci jsem tancovala kolem manži, bo se ožral jako prace a blil a blil a přitom spal, tak už jsem grogy :wink: Karlova studánka je nádherná, hned bych jela svámi :wink:
1. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.